Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 1 do 20 z 1478

Wioślarz Coach S

 Wioślarz Coach S

Wioślarz Coach S to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający indukcyjny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Ergonomiczny uchwyt oraz wysoko umieszczone siodełko ułatwia użytkowanie urządzenia osobom posiadającym problemy ze stawami. Zakres obciążenia regulowany jest elektronicznie i może wynosić nawet do 500W. Niesamowity nowoczesny design ułatwia wpasowanie się do każdego wnętrza. Posiada możliwość podłączenia smartfona czy tabletu, na które jest dostępna aplikacja S-FIT, która zapewnia niekończącą się motywację dzięki niesamowicie dużej różnorodności oferowanych przez aplikację trybów treningowych. Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyKółka transportowePodnóżki pętle na stopy, obrotowe, dodatkowo stopy plastikowe na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23-116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia, zależnie od stopnia hamowaniaSystem hamowania indukcyjnySystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 220 / 57 / 73Klawiatura pojemnościowy szklany wyświetlacz dotykowy Komputer treningowy Funkcja Count-Up / Count-Down Kompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyLiczba programów treningowych 4 programyMoc w watachPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria)) w zestawie pas na klatkę piersiowąRęczne sterowanie obciążeniemSterowanie parametramiWyświetlacz pojemnościowy szklany wyświetlacz dotykowy LEDWyświetlacz ciągły 2 funkcje wyświetlane naprzemiennie Standardowe wyposażenie Wioślarz Coach SPas na klatkę piersiową więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 5546.45 zł

Wioślarz Coach E

 Wioślarz Coach E

Wioślarz Coach E to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający elektromagnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest elektronicznie i może wynosić nawet do 500W. Posiada 12 programów treningowych, a ich różnorodność zapewnia stałą motywację. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Posiada możliwość pomiaru tętna za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 18 / częściowo z deską tapicerowanąKolor czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki obrotowe / pętle na stopy / dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23 - 116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia w zależności od prędkości do 500 watówSystem hamowania indukcyjnySystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67Złożony 67 / 53 / 206 Komputer treningowy Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymDowolnie skalowane profile mocy w watach 6Funkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna Wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyLiczba programów treningowychMoc w watachOdporna na pot klawiatura foliowaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna w zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności Programy sterowane tętnem 4Sterowanie parametramiSterowanie ręczneStopień hamowaniaTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL) Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 8 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowychWyświetlacz graficzny profil obciążenia Standardowe wyposażenie Wioślarz COACH EPas na klatkę piersiową więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 3614.45 zł

Wioślarz Stroker

 Wioślarz Stroker

Wioślarz Stroker to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający magnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 4kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-8. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 10Kolor jasnoszary / czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki pętle na stopy, obrotowe, dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 4 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 34 - 104Przełożenie 1:5Regulacja obciążenia W zależności od prędkości, 1-8 za pomocą pokrętłaSystem hamowania magnesSystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 218 / 60 / 98Po złożeniu: 103 / 60 / 141 Komputer treningowy Funkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna optyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna W zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności Sterowanie parametrami Sterowanie ręczne Trening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie Wioślarz STROKERPas piersiowy więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 2213.75 zł

Wioślarz Kadett

 Wioślarz Kadett

Wioślarz Kadett to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający tłokowy system hamowania. Spore wyróżnienie na tle innych modeli stanowią podwójne ramiona wioślarskie imitujące podczas treningu ruchy wykonywane podczas wiosłowania. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-12. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor srebrny / czarnyMechanizm składaniaPas piersiowyPodnóżki obrotowe / pętle na stopy, odstęp regulowanySiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 27 - 88Regulacja obciążenia 12-stopniowa na tłokach hydraulicznychSystem hamowania Tłoki hydrauliczneSystem napędowy Technika wysięgnikowaWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 150 / 170 / 46, po złożeniu 150 / 50 / 46 Komputer treningowy Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-Down Optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczy górnej granicy tętnaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna Klips na ucho (w zestawie), opcjonalnie zestaw Cardio PulsPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametramiSterowanie ręczneWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie Wioślarz KADETTPas piersiowyKlips na ucho Opcjonalne wyposażenie Zestaw Cardio Puls więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 1601.95 zł

Wioślarz Favorit

 Wioślarz Favorit

Wioślarz Favorit to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający tłokowy system hamowania. Spore wyróżnienie na tle innych modeli stanowią podwójne ramiona wioślarskie imitujące podczas treningu ruchy wykonywane podczas wiosłowania. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest płynnie za pomocą ramienia dźwigni. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Z tym urządzeniem codzienny trening będzie urozmaicony i skuteczny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor srebrny / czarnyPas piersiowyPodnóżki obrotowe / pętle na stopySiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 25 - 94Regulacja obciążenia bezstopniowo za pomocą dźwigniSystem hamowania tłoki hydrauliczneSystem napędowy ramiona wioślarskie (wychylne)Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 124 / 78 / 26 Komputer treningowy Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-DownOptyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczy górnej granicy tętnaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna Klips na uchoPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametramiSterowanie ręczneWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie Wioślarz FAVORITPas piersiowyKlips na ucho Opcjonalne wyposażenie Zestaw Cardio Puls więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 1279.95 zł

Platforma Slim Line

 Platforma Slim Line

Platforma SLIM LINE to niesamowicie skuteczne urządzenie wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu drgań rotacyjnych efektywność urządzenia znacznie wzrasta. SLIM LINE utrzyma ćwiczącego o masie do 135 kg. Platforma posiada 2 zmienne parametry: czas ćwiczenia i częstotliwość drgań. Do wyboru są trzy czasy pracy: 30s, 45s, 60s oraz cztery częstotliwości drgań: 35 Hz, 40Hz, 45Hz, 50Hz. Uniwersalny design urządzenia oraz jego niewielkie wymiary gwarantują łatwą adaptację w każdym wnętrzu.Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Parametry techniczne: Napięcie: 230 VCzęstotliwość: 50 / 60 HzMax moc: 200 WMax waga osoby ćwiczącej: 135 kgCzęstotliwość wibracji: 30 - 50 HzWaga: 54 kgMożliwość szybkiego ustawienia prędkości wibracji: 35 Hz, 40 Hz, 45 Hz, 50 HzCzas pracy: 30 - 60 sMożliwość szybkiego wyboru jednostek czasowych: 30 s, 45 s, 60 sKolor: srebrny Standardowe wyposażenie Platforma Slim Line więcej »
Dodano: 2019-02-27
DAREXCena: 3198 zł

Platforma professional Body Fit

 Platforma professional Body Fit

Platforma professional Body Fit to niesamowicie skuteczne urządzenie wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej oraz ogólną sprawność organizmu. Dzięki zastosowaniu wibracji lipolistycznych, pobudzana jest nie tylko podskórna warstwa tkanki tłuszczowej lecz również wszelkie złogi tłuszczu z narządów wewnętrznych. Regularne użytkowanie platformy poprawia sprawność mięśni, wpływa również pozytywnie na układ kostny oraz układ krwionośny. Wibracja pobudza wiele elementów ciała wspomagając ich sprawność. Pobudza: ścięgna dodając im elastyczności, skórę wspomagając wydzielanie kolagenu i elastyny. Włókna nerwowe działają sprawniej, a toksyny usuwane są z organizmu. Urządzenie pomaga zredukować cellulit i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Niewielkie rozmiary oraz uniwersalny design sprawiają, że platforma będzie prezentować się znakomicie w każdej aranżacji. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Parametry techniczne: Napięcie: 230 VCzęstotliwość: 50 / 60 HzMax moc: 900 WMax waga osoby ćwiczącej: 180 kgCzęstotliwość wibracji: 30-50HzMożliwość zmiany wibracji co 1 HzWaga: 75 kgMożliwość ustawienia prędkości wibracji: 30 Hz, 35 Hz, 40 Hz, 45 Hz, 50 HzMożliwość wyboru jednostek czasowych: 30 s- 60 s zmienna co 1 sSzybkie wybieranie czasu: 30 s, 45 s, 60 s Standardowe wyposażenie Platforma Professional Body Fit2 pasy ze zmienną długością więcej »
Dodano: 2019-02-27
DAREXCena: 10578 zł

Platforma Vibro Power

 Platforma Vibro Power

Platforma Vibro Power to niesamowicie skuteczne urządzenie wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej oraz ogólną sprawność organizmu. Poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego, wzmacnia kości i mięśnie, a przy tym redukuje cellulit i pomaga osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Platforma posiada trzy definiowane częstotliwości wibracji ( 16,5Hz, 30Hz, 40Hz) oraz cztery okresy czasowe (3, 5, 8, 10 minut). Dodatkowo manualnie można ustawić częstotliwość w zakresie 5-50Hz, a czas w przedziale od 0 do 10 minut. Dodatkowo platforma wyposażona jest w specjalne wskaźniki, które informują użytkownika o takich informacjach jak: ilość spalonych kalorii, wykonanych ćwiczeń, przebytym dystansie oraz bieżącej częstotliwości i czasie pozostałym do końca pracy platformy. VIBRO POWER jest w stanie utrzymać użytkownika o masie maksymalnej 255 kg. Stylowy wygląd i wyjątkowa oprawa kolorystyczna sprawia, że platforma będzie prezentować się wyśmienicie w każdym wnętrzu.Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Paramatery techniczne: Napięcie: 220-240VCzęstotliwość: 50/60HzMax moc: 1000WMax waga osoby ćwiczącej: 255 kgAmplituda wibracji: 0-10 mmWaga: 68 kgDostępne kolory: srebrny, złoty Funkcje: 3 prędkości wibracji : 16.5Hz, 30Hz, 40Hz oraz program automatycznyManualne ustawienie prędkości osadzone jest w przedziale 5 – 50 HzMożliwość wyboru 4 jednostek czasowych: 3,5,8,10 minutManualne ustawienie czasy pracy 0 - 10 minut Standardowe wyposażenie Platforma Vibro Power więcej »
Dodano: 2019-02-27
DAREXCena: 6703.5 zł

Delta XL z pulpitem treningowym

 Delta XL z pulpitem treningowym

Delta XL z pulpitem treningowym to bogata stacja treningowa oferująca solidny wysiłek nawet wymagającym użytkownikom. Zastosowanie lin stalowych osłoniętych tworzywem sztucznym zapewnia płynną i bezpieczną pracę urządzenia oraz dużą wytrzymałość na zużycie. Maksymalne obciążenie jest różne w zależności od konkretnego modułu; stojak na sztangę - 150 kg, motylek - 80kg, przyrząd do ćwiczenia nóg - 60 kg. Maksymalna waga ćwiczącego to 150 kg. Różnorodność ćwiczeń możliwych do wykonania na tym urządzeniu zapewnia zniewalającą skuteczność w równomiernym treningu wszystkich partii ciała. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Butterfly z mechanizmem mimośrodowymKolor czarnyLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaksymalna masa ciała 150 kgOdległość między stojakami (wymiar zewnętrzny) 100 cmRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyStojak na sztangę z regulacją wysokościTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąTrenażer nożny do ćwiczeń zginania nóg z regulacjąWymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w.) 142 / 125 / 200Ławka składanaŁawka tapicerowana z regulacją nachyleniaŁożyskowane kółka do wyciągów linowychMaks. obciążenie wagowe Stojak na sztangę 150 kg; naciąg/butterfly 80 kg; przyrząd do ćwiczenia nóg 60 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 250 / 125 / 200 Stanowisko treningowe Butterfly do przoduButterfly do tyłuProstowanie nóg takPulpit do bicepsów w zestawieUginanie kolanWieżyczka LatissimusWyciskanie na ławce w pozycji leżącej (ławka płaska, ławka ukośna)Zginanie nóg Standardowe wyposażenie Delta XLPulpit treningowy więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 3533.95 zł

Ławeczka Herk

 Ławeczka Herk

Ławeczka Herk to połączenie niesamowicie wytrzymałej konstrukcji oraz szerokie spektrum rozmaitych ćwiczeń. Oprócz standardowej opcji trenowania w pozycji poziomej ławeczka posiada również możliwość złożenia jej co pozwala zaoszczędzić przestrzeń oraz wykonywać ćwiczenia w pozycji pionowej. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o maksymalnej masie 130 kg, natomiast maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Różnorodność ćwiczeń możliwych do wykonania na tym urządzeniu zapewnia zniewalającą skuteczność w równomiernym treningu wszystkich partii ciała. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgStojak na sztangę z regulacją wysokościSztangaWymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w.) 138 / 106 / 204Ławka składanaMaks. obciążenie wagowe Stojak na sztangę 100 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 190 / 106 / 204 Stanowisko treningowe Podciąganie na drążku (różne uchwyty)PompkiPompki na poręczachStacja do ćwiczeń mięśni nógUginanie kolan Standardowe wyposażenie Ławeczka HERK więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 2084.95 zł

Ławeczka Apollo

 Ławeczka Apollo

Ławeczka Apollo jest to sprzęt idealny w rehabilitacji, umożliwia ułożenie użytkownika głową w dół tak by odciążyć kręgosłup i rozluźnić mięśnie. Płynna regulacja kąta nachylenia z blokadą w danej pozycji, zapewniają prostą i sprawną obsługę urządzenia. Jest w stanie użytkownika o masie 110 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe 110 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 150 / 85 / 226Wymiary po złożeniu (dł./sz./w. w cm) 40 / 85 / 200 Standardowe wyposażenie Ławeczka Apollo więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1247.75 zł

Drabinka gimnastyczna modułowa

 Drabinka gimnastyczna modułowa

Drabinka gimnastyczna modułowa pozwala na wykonywanie wielu różnych ćwiczeń, na wszystkie partie ciała dzięki czemu nawet domowy trening może być kompletny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor antracyt / czarnyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 220 x 80 x 15 Standardowe wyposażenie Drabinka gimnastyczna modułowa więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1199.45 zł

Ławeczka Alpha Pro

 Ławeczka Alpha Pro

Ławeczka Alpha Pro to świetna opcja dla wymagających użytkowników. Ławeczkę można z łatwością rozbudować o dodatkowe stanowiska sprawiając, że stanie się w pełni wyposażoną domową siłownią oferującą szeroki zakres ćwiczeń. Maksymalne obciążenie jakie jest w stanie utrzymać to 300 kg. Ławka jest wysoce stabilna, wykonana została z wyselekcjonowanych materiałów zapewniając tym samym odpowiednią trwałość. Posiada możliwość rozbudowania o dodatkowe wyposażenie. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Dane techniczneMaks. obciążenie dodatkowe 150 kgMaks. obciążenie wagowe 300 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 125 / 68 / 130Waga 27 kg Standardowe wyposażenie Ławeczka Alpha Pro więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1167.25 zł

Ławeczka Primus

 Ławeczka Primus

Ławeczka Primus to sprzęt stworzony z myślą o tym, by wspomóc domowy trening w każdy możliwy sposób. Stojak na sztangę oraz wygodna ławka wyściełana wysokiej jakości materiałami. Dodatkowo pokrycie metalowych elementów metodą proszkową zapewnia wysoką odporność na wszelkie odpryski, dzięki czemu pozwala na zachowanie sprzętu w idealnym stanie przez długi czas. Możliwość regulacji zapewnia dostosowanie do różnych potrzeb użytkowników. Ławka jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie 130kg, a maksymalne obciążenie stojaka na sztangę to 100kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgOdległość między stojakami (wymiar zewnętrzny) 100 cmStojak na sztangę z regulacją wysokościTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąTrenażer nożny do ćwiczeń zginania nóg z regulacją Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w.) 75 / 101 / 163Ławka składanaŁawka tapicerowana z regulacją nachyleniaMaks. obciążenie wagowe Stojak na sztangę 100 kg; przyrząd do ćwiczenia nóg 40 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 203 / 101 / 96-111 Stanowisko treningowe Prostowanie nógWyciskanie na ławce w pozycji leżącej (ławka płaska, ławka ukośna)Zginanie nóg Standardowe wyposażenie Ławeczka PRIMUS więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1038.45 zł

Stojak na sztangę Vector

 Stojak na sztangę Vector

Stojak na sztangę Vector to niesamowity dodatek do ławek wielofunkcyjnych. Jest regulowany tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Sama regulacja jest płynna i szybka. Dodatkowym udogodnieniem są znajdujące się u podstawy kolce służące do przechowywania obciążeń. Stojak na sztangę cechuje wysoka stabilność i jakość. Miejsca stykające się ze sztangą są chromowane. Maksymalne obciążenie to 150 kg. Specyfikacja techniczna Max. obciążenie wagowe: 150 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 105/110/106-170Wymiary w opakowaniu: 114 x 38 x 13 cmWaga: 26 kg Standardowe wyposażenie Stojak na sztangę Vector więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 966 zł

Ławeczka Universal

 Ławeczka Universal

Ławeczka Universal oferuje możliwość trenowania mięśni brzucha oraz pleców, a przy użyciu hantli nawet mięśni ramion co czyni go idealnym wyposażeniem domowej siłowni. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów gwarantuje wygodę i trwałość. Jest w stanie utrzymać użytkownika o wadze 130 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe 130 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 140 / 45 / 120Wymiary po złożeniu (dł./sz./w. w cm) 18 / 45 / 115Możliwość złożenia Standardowe wyposażenie Ławeczka Universal więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 796.95 zł

Ławeczka Combi Trainer

 Ławeczka Combi Trainer

Ławeczka Combi Trainer oferuje możliwość trenowania mięśni brzucha oraz pleców, a przy użyciu hantli nawet mięśni ramion co czyni go idealnym wyposażeniem domowej siłowni. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów gwarantuje wygodę i trwałość. Możliwość złożenia pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni. Jest w stanie utrzymać użytkownika o wadze 130 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe 130 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 145 / 60 / 110Wymiary po złożeniu (dł./sz./w. w cm) 45 / 60 / 148Możliwość złożenia Standardowe wyposażenie Ławeczka Combi Trainer więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 796.95 zł

Stojak na gryf i ciężary

 Stojak na gryf i ciężary

Stojak na gryf i ciężary może utrzymać obciążenie o łącznej masie 500 kg. Stojak na gryf i ciężary pozwala na zorganizowanie sprzętu i zagospodarowanie przestrzeni treningowej. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Maksymalne obciążenie ok. 500 kgWymiary po rozłożeniu: dł. 120 cm, szer. 60 cm, wys. 90 cm Standardowe wyposażenie Stojak na gryf i ciężary więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 716.45 zł

Ławeczka AB Trainer

 Ławeczka AB Trainer

Ławeczka AB Trainer to idealny sprzęt do ćwiczenia mięśni brzucha. Oferuje regulację kąta nachylenia. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o wadze do 130 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe 130 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 145 / 50 / 60Wymiary po złożeniu (dł./sz./w. w cm) 25 / 50 / 130Możliwość złożenia Standardowe wyposażenie Ławeczka AB TRAINER więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 458.85 zł

Ławeczka Back Trainer

 Ławeczka Back Trainer

Ławeczka Back Trainer oferuje wysoce efektywny trening mięśni pleców. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów gwarantuje wygodę i trwałość. Jest w stanie utrzymać użytkownika o wadze 130 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe 130 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 107 / 45 / 85Wymiary po złożeniu (dł./sz./w. w cm) 38 / 45 / 100Możliwość złożenia Standardowe wyposażenie Ławeczka BACK TRAINER więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 458.85 zł

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.