Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 1 do 20 z 1462

Mutant Mass 6,8kg

 Mutant Mass 6,8kg

Suplementy diety dla sportowców marki Mutant od lat są uważane przez osoby trenujące sporty siłowe za jedne z najbardziej wartościowych odżywek sportowych dostępnych na rynku. Gainer Mutant Mass to wysokiej klasy odżywka na masę, która pomaga sportowcom w uzyskaniu silnej i trwalej masy mięśniowej. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób w okresach masowych wyróżniająca się wysoką kalorycznością, najwyższej jakości białkami pochodzącymi z najbardziej wartościowych źródeł, a także niską zawartością cukrów prostych. więcej »
Dodano: 2018-10-18
MutantCena: 179 zł

PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA NÓG

 PRZYRZĄD DO ĆWICZENIA NÓG

Przyrząd do ćwiczenia nóg jest wyśmienitym uzupełnieniem podstawowego treningu. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości zapewnia stabilność i trwałość. Maksymalna masa ciała użytkownika to 60 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Maks. masa ciała osoby ćwiczącej: 60 kg Standardowe wyposażenie: Przyrząd do ćwiczenia nóg Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 336.05 zł

PULPIT DO DELTA XL / PRIMUS / ALPHA PRO

 PULPIT DO DELTA XL / PRIMUS / ALPHA PRO

Pulpit do DELTA XL/PRIMUS/APLHA PRO to idealny dodatek do powyższych sprzętów marki Kettler. Posiada 5 stopniową regulację wysokości. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości zapewnia stabilność i trwałość. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kompatybilna z DELTA XLKompatybilna z PRIMUSKompatybilna z ALPHA PRO Standardowe wyposażenie: Pulpit treningowy Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 185.9 zł

DRĄŻEK DO PODCIĄGANIA DO DRABINKI GIMNASTYCZNEJ

 DRĄŻEK DO PODCIĄGANIA DO DRABINKI GIMNASTYCZNEJ

Drążek do podciągania do drabinki gimnastycznej stanowi dodatek do standardowych drabinek gimnastycznych stanowiąc jej przedłużenie. Umożliwiają tym samy urozmaicenie treningu wpływając pozytywnie na jego efektywność. Drążek do podciągania wykonany z wyselekcjonowanych materiałów stanowi produkt wysokiej jakości oraz niezaprzeczalnej trwałości. Specyfikacja techniczna: Kolor antracyt / czarnyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 110 x 20 x 7 Standardowe wyposażenie: Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 336.05 zł

STACJA Z PORĘCZAMI DO DRABINKI GIMNASTYCZNEJ

 STACJA Z PORĘCZAMI DO DRABINKI GIMNASTYCZNEJ

Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej to idealny dodatek do drabinki gimnastycznej dający możliwość wykonywania ćwiczeń w pozycji pionowej. Wykonana z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości zapewnia stabilność i trwałość. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kolor antracyt / czarnyGumowe uchwytyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 100 x 30 x 12Standardowe wyposażenie Standardowe wyposażenie: Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 336.05 zł

WIOŚLARZ COACH S

 WIOŚLARZ COACH S

Wioślarz COACH S to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający indukcyjny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Ergonomiczny uchwyt oraz wysoko umieszczone siodełko ułatwia użytkowanie urządzenia osobom posiadającym problemy ze stawami. Zakres obciążenia regulowany jest elektronicznie i może wynosić nawet do 500W. Niesamowity nowoczesny design ułatwia wpasowanie się do każdego wnętrza. Posiada możliwość podłączenia smartfona czy tabletu, na które jest dostępna aplikacja S-FIT, która zapewnia niekończącą się motywację dzięki niesamowicie dużej różnorodności oferowanych przez aplikację trybów treningowych. Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kolor czarnyKółka transportowePodnóżki pętle na stopy, obrotowe, dodatkowo stopy plastikowe na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23-116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia, zależnie od stopnia hamowaniaSystem hamowania indukcyjnySystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 220 / 57 / 73Klawiatura pojemnościowy szklany wyświetlacz dotykowy Komputer treningowy: Funkcja Count-Up / Count-Down Kompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyLiczba programów treningowych 4 programyMoc w watachPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria)) w zestawie pas na klatkę piersiowąRęczne sterowanie obciążeniemSterowanie parametramiWyświetlacz pojemnościowy szklany wyświetlacz dotykowy LEDWyświetlacz ciągły 2 funkcje wyświetlane naprzemiennie Standardowe wyposażenie: Wioślarz COACH SPas na klatkę piersiową Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 5648.5 zł

WIOŚLARZ COACH M

 WIOŚLARZ COACH M

Wioślarz COACH M to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający magnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-10. Urządzenie jest niesamowicie wszechstronne, ponieważ pozwala na wykonywanie aż 18 różnych ćwiczeń. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 18 / częściowo z deską tapicerowanąKolor jasnoszary / czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki obrotowe / pętle na stopy / dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23 - 116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia w zależności od prędkości, 1-10 za pomocą pokrętłaSystem hamowania MagnesSystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67Złożony 67 / 53 / 206 (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67 Komputer treningowy: Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna W zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametrami Sterowanie ręczne Stopień hamowaniaTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL) Wartości średnie na koniec treningu Wyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 6 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie: Wioślarz COACH MPas na klatkę piersiową Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 2645.5 zł

WIOŚLARZ FAVORIT

 WIOŚLARZ FAVORIT

Wioślarz FAVORIT to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający tłokowy system hamowania. Spore wyróżnienie na tle innych modeli stanowią podwójne ramiona wioślarskie imitujące podczas treningu ruchy wykonywane podczas wiosłowania. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest płynnie za pomocą ramienia dźwigni. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Z tym urządzeniem codzienny trening będzie urozmaicony i skuteczny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kolor srebrny / czarnyPas piersiowyPodnóżki obrotowe / pętle na stopySiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 25 - 94Regulacja obciążenia bezstopniowo za pomocą dźwigniSystem hamowania tłoki hydrauliczneSystem napędowy ramiona wioślarskie (wychylne)Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 124 / 78 / 26 Komputer treningowy: Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-DownOptyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczy górnej granicy tętnaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna Klips na uchoPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametramiSterowanie ręczneWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie: Wioślarz FAVORITPas piersiowyKlips na ucho Opcjonalne wyposażenie: Zestaw Cardio Puls Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 1215.5 zł

STEPPER MONTANA

 STEPPER MONTANA

Stepper MONTANA stworzony głównie z myślą o użytku w warunkach domowych jednak sprawdzi się też doskonale w niewielkich siłowniach bądź klubach fitness. Trenowanie na steperze montana pozwoli nie tylko wzmocnić mięśnie nóg i pośladków, ale też poprawić wydolność serca oraz spalić zbędne kalorie. Dzięki zastosowaniu tłoków hydraulicznych można wraz z dokonywanymi postępami regulować opór w skali od 1-12, co pozwala zachować odpowiedni poziom wysiłku podczas ćwiczeń. Posiada możliwość zaprogramowania własnego treningu dzięki wprowadzeniu indywidualnych wartości docelowych. Posiada 6 funkcji: pomiar czasu, ilości stopni pokonanych w jednostce treningowej, tempa, całkowitej wysokości, temperatury pomieszczenia, zużycia energii. Dodatkowo posiada również opcję. Kontroli tętna oraz tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności w skali od 1-6 (możliwość ta jest opcjonalna, dostępna po zakupie pasa telemetrycznego bądź klipsa na ucho). Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Ergonomiczna wygięta kierownicaKolor Srebrny / antracyt / czerwonyKółka transportoweKomputer treningowyKadencja Pomiar czasu Pomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametrami Wyświetlacz LCDZużycie energiiMaks. obciążenie wagowe 110 kgSterowanie obciążeniem ręcznieSystem oporowy 2 tłoki hydrauliczneWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 95 / 80 / 155 Standardowe wyposażenie: Stepper MontanaKółka transportowe Opcjonalne wyposażenie: Klips na uchoPas na klatkę piersiową Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 1358.5 zł

STOJAK NA SZTANGĘ VECTOR

 STOJAK NA SZTANGĘ VECTOR

Stojak na sztangę VECTOR to niesamowity dodatek do ławek wielofunkcyjnych. Jest regulowany tak by dopasować się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Sama regulacja jest płynna i szybka. Dodatkowym udogodnieniem są znajdujące się u podstawy kolce służące do przechowywania obciążeń. Stojak na sztangę cechuje wysoka stabilność i jakość. Miejsca stykające się ze sztangą są chromowane. Maksymalne obciążenie to 150 kg. Specyfikacja techniczna: Max. obciążenie wagowe: 150 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 105/110/106-170Wymiary w opakowaniu: 114 x 38 x 13 cmWaga: 26 kg Standardowe wyposażenie: Stojak na sztangę VECTOR Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 929.5 zł

DRABINKA GIMNASTYCZNA MODUŁOWA

 DRABINKA GIMNASTYCZNA MODUŁOWA

Drabinka gimnastyczna modułowa pozwala na wykonywanie wielu różnych ćwiczeń, na wszystkie partie ciała dzięki czemu nawet domowy trening może być kompletny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kolor antracyt / czarnyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 220 x 80 x 15 Standardowe wyposażenie: Drabinka gimnastyczna modułowa Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 1136.85 zł

STOJAK NA GRYF I CIĘŻARY

 STOJAK NA GRYF I CIĘŻARY

Stojak na gryf i ciężary może utrzymać obciążenie o łącznej masie 500 kg. Stojak na gryf i ciężary pozwala na zorganizowanie sprzętu i zagospodarowanie przestrzeni treningowej. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Maksymalne obciążenie ok. 500 kgWymiary po rozłożeniu: dł. 120 cm, szer. 60 cm, wys. 90 cm Standardowe wyposażenie: Stojak na gryf i ciężary Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 707.85 zł

ŁAWECZKA PRIMUS

 ŁAWECZKA PRIMUS

Ławeczka PRIMUS to sprzęt stworzony z myślą o tym, by wspomóc domowy trening w każdy możliwy sposób. Stojak na sztangę oraz wygodna ławka wyściełana wysokiej jakości materiałami. Dodatkowo pokrycie metalowych elementów metodą proszkową zapewnia wysoką odporność na wszelkie odpryski, dzięki czemu pozwala na zachowanie sprzętu w idealnym stanie przez długi czas. Możliwość regulacji zapewnia dostosowanie do różnych potrzeb użytkowników. Ławka jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie 130kg, a maksymalne obciążenie stojaka na sztangę to 100kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgOdległość między stojakami (wymiar zewnętrzny) 100 cmStojak na sztangę z regulacją wysokościTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąTrenażer nożny do ćwiczeń zginania nóg z regulacją Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w.) 75 / 101 / 163Ławka składanaŁawka tapicerowana z regulacją nachyleniaMaks. obciążenie wagowe Stojak na sztangę 100 kg; przyrząd do ćwiczenia nóg 40 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 203 / 101 / 96-111 Stanowisko treningowe: Prostowanie nógWyciskanie na ławce w pozycji leżącej (ławka płaska, ławka ukośna)Zginanie nóg Standardowe wyposażenie: Ławeczka PRIMUS Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 1108.25 zł

ŁAWECZKA UNIVERSAL

 ŁAWECZKA UNIVERSAL

Ławeczka UNIVERSAL oferuje możliwość trenowania mięśni brzucha oraz pleców, a przy użyciu hantli nawet mięśni ramion co czyni go idealnym wyposażeniem domowej siłowni. Wykonany z wyselekcjonowanych materiałów gwarantuje wygodę i trwałość. Jest w stanie utrzymać użytkownika o wadze 130 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Maks. obciążenie wagowe 130 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 140 / 45 / 120Wymiary po złożeniu (dł./sz./w. w cm) 18 / 45 / 115Możliwość złożenia Standardowe wyposażenie: Ławeczka UNIVERSAL Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 707.85 zł

BIEŻNIA RUN 11

 BIEŻNIA RUN 11

Bieżnia Run 11 to urządzenie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet doświadczonych i wymagających użytkowników. Posiada szeroką liczbę programów uzależnioną od różnych parametrów oraz możliwość użycia aplikacji takich jak KETTLER WORLD TOUR 2.0 czy S-Fit. Wymiary taśmy to aż 152 x 51cm co zapewni poczucie przestrzeni oraz komfort nawet bardzo wysokim osobom. Odpowiednią amortyzację i bezpieczeństwo stawów zapewnia zaawansowany system tłumienia drgań Biomimetic Vibratec 8. Jest wytrzymała i stabilna, może utrzymać ćwiczącego o masie maksymalnej do 135kg. Silnik o mocy szczytowej aż 5,5 KM pozwala na rozwinięcie prędkości nawet do 20km/h jednocześnie zapewniając stabilną i płynną pracę urządzenia. Możliwość złożenia bieżni pomaga zaoszczędzić przestrzeń, pomaga w tym hydrauliczny system składania i rozkładania. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Klucz bezpieczeństwaKolor srebrny / czarnyKółka transportowe System EASY ROLLERSystem amortyzacji Biomimetic Vibratec 8 (25 mm)Wyrównanie wysokościZasilanie sieciowe 230 V / 50 HzKlasa DIN EN DIN EN 957-1/6, klasa HBMaks. obciążenie wagowe 135 kgOdstęp między podłożem a bieżnikiem ok. 18 cmProgram HRC przez wyświetlaczPrędkość min. / maks. km / h 0,8-20 (0,1 km/h - kroki)Regulacja stopnia nachylenia (w %) 0 - 15, sterowany silnikiemRegulacją pochyleniaSilnik elektryczny: moc szczytowa (kW / KM) 4,1 / 5,5Silnik elektryczny: moc trwała (kW / KM) 2,2 / 3,0Wymiary bieżnika (dł. / sz. w cm) 152 / 51Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 189 / 84 / 137Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w. w cm) 103 / 84 / 168Powierzchnia klawiatury akrylowa Komputer treningowy: Całkowita liczba kilometrów przez wyświetlacz / przez aplikacjęDowolnie skalowane programy (z różnymi odmianami) przez aplikację w zależności od potrzebKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyPamięć osób własny użytkownik przez aplikacjęPomiar czasu, odcinek treningowy, prędkość, zużycie energiiPomiar tętna W zestawie czujniki tętna w uchwytach, opcjonalnie pas na klatkę piersiowąProgramy sterowane nachyleniem przez aplikacjęProgramy sterowane prędkością przez aplikacjęProgramy sterowane tętnem… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 8572.85 zł

BIEŻNIA RACE

 BIEŻNIA RACE

Bieżnia Race to urządzenie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet doświadczonych i wymagających użytkowników. Posiada szeroką liczbę programów uzależnioną od różnych parametrów: 1 program sterowany nachyleniem, 8 programów sterowanych prędkością, 3 sterowane tętnem oraz 6 programów łączących kąt nachylenia i prędkość. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze posiada czytelny wyświetlacz oraz akrylową klawiaturę umożliwiając tym samym utrzymanie całego panelu kontrolnego w czystości bez wysiłku. Dzięki możliwości złożenia bieżni do niewielkich rozmiarów oraz dzięki zastosowaniu kółek transportowych ułatwiających przemieszczanie bieżni można zaoszczędzić miejsce bez zbędnego wysiłku nadal mając sprzęt zawsze pod ręką. W uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna. Silnik o mocy szczytowej 3KM pozwala na rozwinięcie prędkości do 18km/h. Zaawansowany system amortyzacji Shock Absorber zapewnia bezpieczeństwo stawów podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia pozwala na symulację biegu na różnym podłożu. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Klucz bezpieczeństwaKolor srebrny / czarnyKółka transportowe System Kombi ROLLERSystem amortyzacji SHOCK ABSORBERWyrównanie wysokościZasilanie sieciowe 230 V / 50 HzKlasa DIN EN DIN EN 957-1/6, klasa HBMaks. obciążenie wagowe 120 kgPrędkość min. / maks. km / h 0,8 - 18 (skok co 0,1 km/h)Regulacja stopnia nachylenia (w %) 0 - 12, sterowany silnikiemSilnik elektryczny: moc szczytowa (kW / KM) 2,2 / 3,0Silnik elektryczny: moc trwała (kW / KM) 1,5 / 2,0Wymiary bieżnika (dł. / sz. w cm) 130 / 45Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 180 / 78 / 130Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w. w cm) 101 / 78 / 157Klawiatura przyciski komfortowe / folia odporna na pot Komputer treningowy: Kompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyPomiar czasu, odcinek treningowy, prędkość, zużycie energiiPomiar tętna W zestawie czujniki tętna w uchwytach, opcjonalnie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościProgramy sterowane nachyleniem 1Programy sterowane prędkością 8Programy sterowane tętnem 3Programy łączone (kąt nachylenia + prędkość) 6Sterowanie parametrami Sterowanie… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 3503.5 zł

BIEŻNIA KETTLER TRACK 3

 BIEŻNIA KETTLER TRACK 3

Bieżnia TRACK 3 to urządzenie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet doświadczonych i wymagających użytkowników. Posiada szeroką liczbę programów uzależnioną od różnych parametrów: 3 programy sterowane nachyleniem, 3 programy sterowane prędkością, 2 sterowane tętnem. Dzięki możliwości złożenia bieżni z wykorzystaniem Systemu Easy Roller można zaoszczędzić miejsce bez zbędnego wysiłku nadal mając sprzęt zawsze pod ręką. W uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna. Silnik o mocy szczytowej 3KM pozwala na rozwinięcie prędkości do 16km/h. Zaawansowany system amortyzacji Shock Absorber zapewnia bezpieczeństwo stawów podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia pozwala na symulację biegu na różnym podłożu. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Klucz bezpieczeństwaKolor jasnoszary / czarnyKółka transportowe System EASY ROLLERSystem amortyzacji SHOCK ABSORBERWyrównanie wysokościZasilanie sieciowe 230 V / 50 HzKlasa DIN EN DIN EN 957-1/6, klasa HBMaks. obciążenie wagowe 120 kgOdstęp między podłożem a bieżnikiem 16,5 cmPrędkość min. / maks. km / h 1-16 (skok co 0,1 km/h)Regulacja stopnia nachylenia (w %) 0 - 12, sterowany silnikiemSilnik elektryczny: moc szczytowa (kW / KM) 2,2 / 3,0Silnik elektryczny: moc trwała (kW / KM) 1,3 / 2,0Wymiary bieżnika (dł. / sz. w cm) 132 / 48Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 186 / 84 / 137Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w. w cm) 94 / 84 / 171Klawiatura przyciski komfortowe / folia odporna na pot Komputer treningowy: Całkowita liczba kilometrów po przez tryb serwisowyFunkcja schładzania / rozgrzewki zintegrowanyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyPomiar czasu, odcinek treningowy, prędkość, zużycie energiiCzujniki tętna w uchwytachPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościProgramy sterowane nachyleniem 3Programy sterowane prędkością 3Programy sterowane tętnem 2Sterowanie parametrami takSterowanie ręczne (count-up / count-down)Stopień nachyleniaWybór kąta nachylenia 3-krotnie Direct InclineWybór prędkości 3-krotnie Direct SpeedWyświetlacz 7 funkcjiWyświetlacz / graficzna prezentacja obciążenia matryca 3D-Black z zielonym podświetleniem Standardowe wyposażenie: Bieżnia TRACK 3Kółka transportowe System EASY ROLLERZasilacz Opcjonalne wyposażenie:… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 4854.85 zł

ATLAS KINETIC SYSTEM

 ATLAS KINETIC SYSTEM

Atlas KINETIC SYSTEM to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 20 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg, a maksymalna masa ciężarków to 100kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion i wieżyczkę Latissimus. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Bloki ciężarków 5 - 100 kg (20 x 5 kg)Kolor CzarnyMaksymalna masa ciała 150 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokości Trenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z mechanizmem mimośrodowymTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąŁożyskowane kółka do wyciągów linowycLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego, system wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 100 kg; 3D-Flexmotion: 2 x 50 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 166 / 170 / 215 Stanowisko treningowe: Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przoduRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie: ATLAS KINETIC SYSTEM Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 4504.5 zł

ATLAS MULTIGYM PLUS

 ATLAS MULTIGYM PLUS

Atlas MULTIGYM PLUS to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 16 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg, a maksymalna masa ciężarków to 80kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion dzięki któremu istnieje możliwość wysunięcia motylka do przodu oraz zainstalowanie obciążenia w postaci 2 ciężarków po 40 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Bloki ciężarków 5 - 80 kg (16 x 5 kg)Butterfly z mechanizmem mimośrodowymKolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego, system wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 80 kg 3D-Flexmotion: 2 x 40 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 181 / 156 / 200 Stanowisko treningowe: Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przodu przez system 3D FlexmotionRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie: Atlas MULTIGYM PLUS Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 3503.5 zł

ATLAS KINETIC SYSTEM MODUŁ 4 POMPKI NA PORĘCZACH PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

 ATLAS KINETIC SYSTEM MODUŁ 4 POMPKI NA PORĘCZACH PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

Atlas KINETIC SYSTEM moduł 4 pompki na poręczach podciągane na drążku to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 130 kg również maksymalna waga ćwiczącego to 130 kg. Możliwość zmiany wartości obciążenia co 5 kg sprawia, że urządzenie jest idealne bez względu na poziom sprawności fizycznej, dodatkowo wspomaga progres siłowy użytkownika. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgMaks. obciążenie wagoweWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 250 / 170 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe: Podciąganie na drążku (różne uchwyty)PompkiPompki na poręczachStacja do ćwiczeń mięśni nóg Standardowe wyposażenie: Atlas KINETIC moduł 4 Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 1537.25 zł

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.