Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 241 do 260 z 1526

Hi TEC KREATYNA MONO KTP 200kap+pillbox

 Hi TEC KREATYNA MONO KTP 200kap+pillbox

Kreatyna posiada również silne działanie antykataboliczne oraz neutralizuje zakwaszenie mięśni. Stosowanie KTP Creatine jest niezbędne w przypadku dyscyplin siłowych (podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, kulturystyka) oraz szybkościowo-siłowych (sprinty). Sposób użycia: kapsułki obficie popijać sokiem owocowym lub wodą z glukozą lub sacharozą (cukier stołowy). Stosować między posiłkami Faza nasycenia: przez pierwsze 2 dni stosować 4-6 razy po 5 kapsułek w ciągu dnia, następnie przez kolejne 3 dni stosować 2-3 razy dziennie po 5 kapsułek. Faza podtrzymująca: przez kolejne dni, aż do zakończenia cyklu kreatynowego, stosować 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki. Po 6 tygodniach stosowania preparatu należy zrobić 4 tygodnie przerwy! więcej »
Dodano: 2012-11-21

Hi TEC KREATYNA MONO KTP 400kap+pillbox+wkładki

 Hi TEC KREATYNA MONO KTP 400kap+pillbox+wkładki

KTP Creatine to najwyższej jakości monohydrat kreatyny w łatwych do przełknięcia żelatynowych kapsułkach wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika energii, zużywanej m.in. do skurczu mięśni, biosyntezy ważnych makrocząsteczek: białek, glikogenu mięśniowego. Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, ułatwia adaptację organizmu do wysiłku fizycznego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. Kreatyna posiada również silne działanie antykataboliczne oraz neutralizuje zakwaszenie mięśni. Stosowanie KTP Creatine jest niezbędne w przypadku dyscyplin siłowych (podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, kulturystyka) oraz szybkościowo-siłowych (sprinty). więcej »
Dodano: 2012-11-21

BIO-TECH USA CREATINE PHOSPHATE 5000-300g fosforan

 BIO-TECH USA CREATINE PHOSPHATE 5000-300g fosforan

FOSFORAN KREATYNY 300gr Przyjmowanie Creatine Phosphate 5000 preparatu z zawartością kreatyny wpływa korzystnie na wytwarzanie fosfokreatyny której wiązania fosforanowe są jedynym źródłem energii dla mięśni. Fosfokreatyna powstaje z uwodnionej kreatyny. Firma Bio Tech USA opracowała recepturę preparatu stanowiącego źródło fosfokreatyny gotowej do bezpośredniego wykorzystania w mięśniach. Preparat jest lepszy od uwodnionej kreatyny gdyż zawiera kreatynę w postaci przetworzonej. Zaopatruje organizm w gotową energię a tym samym chroni jej cenne zasoby. Fosfokreatyna jest źródłem energii do natychmiastowego zużycia. Wystarcza jej na około 10 sek. (Pamiętajmy że substrakty energetyczne magazynowane są w mięśniach do momentu kiedy ich potrzebujemy). więcej »
Dodano: 2012-11-21

FA XTREME Napalm+Detonator+ magazyn+shaker+baton

 FA XTREME Napalm+Detonator+ magazyn+shaker+baton

Najlepszy zestaw !!! Jeśli pragniesz poprawić osiągi na siłowni i dołożyć masy mięśniowej to rozwiązaniem dla ciebie jest XTREME DETONATOR®. Mówimy tu o poważnych przyrostach suchej masy mięśniowej, a nie tłuszczu z przeładowanych cukrami zwykłych produktów kreatynowych. W połączeniu z potężną mieszanką boosterów tlenku azotu oraz wzmacniaczy insuliny sprawia to, że XTREME DETONATOR® to najpotężniejszy środek zwiększający objętość mięśni dostępny obecnie na rynku. Zalecane spożycie: Używaj jako produktu zwiększającego objętość mięśni. Rozmieszaj jedną miarkę w 250 ml zimnej wody. Najlepsze rezultaty osiągniesz przyjmując jedną miarkę na 30 minut przed treningiem, a drugą 30 minut po treningu. więcej »
Dodano: 2012-11-20

OLIMP CREATINE 1250MC 300kap+60kap gratis kreatyna

 OLIMP CREATINE 1250MC 300kap+60kap gratis kreatyna

NAJMOCNIEJSZA KREATYNA W KAPSUŁKACH NA ŚWIECIE! 1250 mg MIKRONIZOWANEGO MONOHYDRATU KREATYNY W KAPSUŁCE ! TYLKO 2 KAPSUŁKI NA PORCJĘ ! Olimp CREATINE MEGA CAPS® jestwysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. więcej »
Dodano: 2012-11-20

OLIMP CREATINE 1250MC 150kap+30kap gratis kreatyna

 OLIMP CREATINE 1250MC 150kap+30kap gratis kreatyna

Olimp CREATINE MEGA CAPS® jestwysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. więcej »
Dodano: 2012-11-20

DORIAN YATES-NOX PUMP10sasz.+gratis

 DORIAN YATES-NOX PUMP10sasz.+gratis

NOX PUMP ™ Doriana Yates’a jest naukowo zaprojektowany aby być najwyższej klasy przed treningowym drinkiem. Zawiera w sobie zaawansowaną mieszankę najwyższej klasy suplementów takich jak:: boostery azotowe,: aminokwasy,: fosforany, witaminy, ekstrakty ziołowe oraz kompleks węglowodanów dla uzyskania większej pompy treningowej , zwiększenia ilości energii, wytrzymałości i siły. Z tymi naukowo sprawdzonymi składnikami, opatentowanym wspomagaczem absorpcji jest to z pewnością najlepszy i najbardziej zaawansowany produkt w swoim rodzaju. NOX PUMP ™ : zawiera silne boostery azotowe takie jak: L-arginina - bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich. W sposób pośredni bierze udział w syntezie cGMP, które wraz z ATP, bierze udział w procesie skurczu mięśni oraz wykazuje działanie anaboliczne. więcej »
Dodano: 2012-11-20

FA Xtreme Creatine 500g monohydrat fitness +gratis

 FA Xtreme Creatine 500g monohydrat fitness +gratis

Xtreme Creatine przeznaczona jako uzupełnienie diety dla osób aktywnych fizycznie, dostarcza czysty monohydratu kreatyny. W produkcie zastosowano zmikronizowany monohydrat kreatyny, który jest łatwiej rozpuszczalny i wchłaniany do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest ważnym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Jest ważna do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. Dobra suplementacja pomaga Twoim mięśniom szybciej się regenerować i pozwala na częstsze i bardziej intensywne ćwiczenia, co przekłada się bezpośrednio na to jak Twoje mięśnie rosną. Xtreme Creatine przyczynia się do szybkiego wzrostu siły, bardziej wydajnego wykorzystania energii przez organizm oraz zwiększeniu metabolizmu. więcej »
Dodano: 2012-11-20

TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY 360kap+pillbox+gratisy

 TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY 360kap+pillbox+gratisy

reparat CM3 1250 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej. Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki: W dni treningowe : CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. więcej »
Dodano: 2012-11-20

Bio-Tech USA Creatine Monohydrate300g KREATYNA

 Bio-Tech USA Creatine Monohydrate300g KREATYNA

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 300g BioTech 100% Creatine Monohydrate to bardzo silna, tania i skuteczna odżywka anaboliczna stosowana w kulturystyce i fitness. 100% czystej farmaceutycznie zmikronizowanej kreatyny. Sportowy suplement diety, który utrzymuje stan anaboliczny organizmu i wspomaga regeneracje po wysiłku. Monowodzian kreatyny jest szeroko stosowany w sportach siłowych (kulturystyka), wytrzymałościowych i szybkościowych. więcej »
Dodano: 2012-11-20

UNS KREATYNA MONO 500gr z tauryną+gratis

 UNS KREATYNA MONO 500gr z tauryną+gratis

Kreatine Plus 200Mesh 500gr Kreatine Plus 200Mesh UNS to wysoce efektywna micro rozdrobniona kratyna przy prawidłowym stosowaniu wraz ze zbilansowaną, dobrze ułożoną dietą - odpowiednim treningiem i odpoczynkiem -daje doskonałe efekty Kreatine Plus 200Mesh UNS to kreatyna wzbogacona o taurynę, jako jej transportera. Zwieksza siłę i masę mięśniową przy odpowiednio zbilansowanej diecie. Preparaty kreatyny są jednymi z najczęściej stosowanych na rynku, gdyż zapewniają efekty, na których zależy stosującym je ćwiczacym: większe mięśnie, większą wagę, większy przyrost siły i lepszą wydolność fizyczną podczas intensywnych ćwiczeń. Kreatyna jest nie tylko wyjątkowo skuteczna, rozsądnie stosowana jest również niezwykle bezpieczna. więcej »
Dodano: 2012-11-20

UNS KREATYNA MONO 750gr z tauryną+shaker+gratis

 UNS KREATYNA MONO 750gr z tauryną+shaker+gratis

Kreatine Plus przeznaczona jest dla osób trenujących wszystkie dyscypliny sportu jako wspomaganie w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej. Po 6 tygodniach stosowania preparatu Kreatine Plus 200mesh zrobić 4 tygodniową przerwę w jego stosowaniu. Dla maksymalnych efektów preparat łączyć razem w cyklu z: odżywką białkową, glutaminą lub BCAA. Sposób użycia: 1 porcję (5 g) rozpuścić w 300ml wody lub soku mieszając w szejkerze. W dni treningowe: 1 porcja na 30 min. przed śniadaniem oraz 1 porcja po treningu W dni nietreningowe: 1 porcja rano przed posiłkiem Podczas stosowania preparatu wskazane jest zwiększone spożycie wody w ilości 3-5 litra dziennie. Kreatyna pomaga utrzymać stan anaboliczny, wiąże wodę w komórkach i zwiększa ich rozmiary. więcej »
Dodano: 2012-11-20

BIO-TECH TRICREATINE MALATE 300g jabłczan+shaker

 BIO-TECH TRICREATINE MALATE 300g jabłczan+shaker

Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to połączenie trzech cząstek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu, który zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, jest stabilniejszy w kwaśnym środowisku soku żołądkowego również wewnątrz komórek mięśniowych. Tri Creatine Malate BIO TECH rozpuszcza się lepiej w płynach, zostaje szybciej wchłonięty do krwioobiegu i łatwiej transportowany do komórek mięśniowych. Szczególnie polecany ćwiczącym sporty siłowe i szybkościowe. Kreatyna stanowi istotny element systemu zaopatrującego komórki w energię. Zwiększa ona szybkość resyntezy ATP i fosfokreatyny podczas intensywnego treningu siłowego, dzięki czemu umożliwia utrzymanie ATP na optymalnym poziomie. Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych i syntezę glikogenu mięśniowego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. Kreatyna podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową oraz wpływa na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-20

VITALMAX CREATIN 500g MEGA MOCNA KREATYNA+gratis

 VITALMAX CREATIN 500g MEGA MOCNA KREATYNA+gratis

DIETETYCZNY ŚRODEK SPOŻYWCZY DLA SPORTOWCÓW I OSÓB O WZMOŻONYM WYSIŁKU FIZYCZNYM WSPOMAGAJĄCY BUDOWĘ MASY MIĘŚNIOWEJ Suplementacja kreatyną zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z niewielu suplementów, których wysoka skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych. Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny więcej »
Dodano: 2012-11-14

FA XTREME NAPALM+ VITARGO+ gratis

 FA XTREME NAPALM+ VITARGO+ gratis

Xtreme Napalm loaded with Vitargo dostarcza również najważniejszych podczas treningu antyoksydantów i związków mineralnych. Optymalna dawka antyoksydantów „zmiata” wolne rodniki powstające podczas wysiłku, dzięki czemu zdecydowanie i skutecznie zmniejsza ilość mikrouszkodzeń mięśniowych obniżając tempo procesów katabolicznych zachodzących w tkance mięśniowej. Ponadto zawarte w Delivery & Electrolite Complex kluczowe elektrolity zapewniają optymalne nawodnienie i równowagę kwasowo-zasadową tkanki mięśniowej, dzięki czemu każdy kto sięga po Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® ma pewność, że wszystkie procesy metaboliczne zachodzące w jego mięśniach przebiegają z właściwą szybkością i na optymalnym poziomie. więcej »
Dodano: 2012-11-14

Trec Nitrobolon II 550g + SAW 200g + CM3 180 kaps

 Trec Nitrobolon II 550g + SAW 200g + CM3 180 kaps

Jakie jeszcze korzyści można uzyskać stosując Nitrobolon? Działanie tlenku azotu (NO) jako substancji zwiększającej zdolności wysiłkowe organizmu nie są jedynym korzystnym kierunkiem działania tej substancji. Znacznie w szerszym zakresie wpływ tlenku azotu na zwiększenie objętości tkanek wykorzystują od lat firmy farmaceutyczne specjalizujące się w produkcji leków na potencję. Miedzy innymi popularna Viagra zawiera substancje zwiększające produkcję NO. Zaburzenia ukrwienia, zły przepływ krwi i niedostateczna elastyczność tkanek narządów płciowych upośledzają w znacznym stopniu współżycie seksualne Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągnięcie i podtrzymanie erekcji. P.S Mężczyźni szczególnie aktywni seksualnie potrzebują duże ilości argininy, ponieważ 80% białka płynu nasiennego stanowi właśnie ten aminokwas. więcej »
Dodano: 2012-11-14

Trec Nitrobolon II 1100g+ SAW 400g +CM3 360k+carbo

 Trec Nitrobolon II 1100g+ SAW 400g +CM3 360k+carbo

GRATIS SHAKER 0,7 L +CARBO 0,5kg + WKŁADKI SPORTOWE PO WYGRANEJ AUKCJI PROSIMY PODAĆ ROZMIAR NITROBOLON II Co to jest NitroBolon? NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny. Jak działa NitroBolon? Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-14

TREC SAW 200g + KREATYNA CM3-180k GRATIS +wysyłka

 TREC SAW 200g + KREATYNA CM3-180k GRATIS +wysyłka

Trec S.A.W 200g S.A.W. to ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa dla profesjonalistów. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i drastycznie zwiększa objętość pracujących mięśni. S.A.W. zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu. Unikalny kompleks Beta- Alaniny i aktywnych neurostymulatorów poprawia wytrzymałość i koncentrację oraz zwiększa zasoby energetyczne organizmu. Preparat zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu i nadmiernemu zakwaszeniu tkanek. S.A.W. wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych. więcej »
Dodano: 2012-11-14

DYMATIZE X-pand Post 1588g + SHAKER GRATIS X PAND

 DYMATIZE X-pand Post 1588g + SHAKER GRATIS X PAND

CHARAKTERYSTYKA: Xpand Post został stworzony z myślą o sportowcach, którzy na treningu zmagają się z ogromnymi ciężarami. Po ukończonym treningu organizm zaczyna się regenerować, te kilka godzin po treningu nazywane jest "Anabolicznym Oknem". W tym czasie należy dostarczyć do organizmu wszystkie ważne substancje odżywcze, aby maksymalnie wykorzystać możliwości regeneracji naszego organizmu. Xpand Postsprawi, że maksymalnie wykorzystasz anaboliczne okno, a maksymalne wykorzystanie okna sprawia, że znacznie szybciej uzyskasz przyrosty masy mięśniowej i siły. W jaki sposób Xpand Post sprawi, że maksymalnie wykorzystasz Anaboliczne Okno? więcej »
Dodano: 2012-11-14

Bio-Tech USA Creatine Monohydrate 500g KREATYNA

 Bio-Tech USA Creatine Monohydrate 500g KREATYNA

Uwodniona kreatyna 100% Creatine Monohydrat jest wykorzystywana w organizmie przy syntezie ATP, a także jest jedną z ważniejszych substancji wykorzystywanych podczas kurczenia i rozkurczania mięśni. ATP (adenozyno trójfosforan) jest związkiem napędzającym pracę mięśni. ATP uwalniając jeden atom fosforanu zapewnia mięśniom energię i jednocześnie przekształca się w ADP (adenozyno dwufosforan). Niestety ATP jest magazynowane w mięśniach w niewielkich ilościach. Kreatyna dostarcza ADP brakujący atom fosforanu powodując, że ta na powrót przekształca się w ATP. W rezultacie możemy dostarczyć mięśniom nową porcję energii. Wyższy poziom kretyny w mięśniach powoduje zwiększoną produkcję ATP, dzięki czemu treningi są optymalne. więcej »
Dodano: 2012-11-14

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.