Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 181 do 200 z 1526

PVL MUTANT MASS 6800 g

 PVL MUTANT MASS 6800 g

Mutant Mass to najlepszy suplement budujący masę mięśniową. Krótka charakterystyka: - JEDYNY w Polsce suplement, który zawiera aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania - JEDYNY suplement, który zawiera VEXTRAGO – najlepsze węglowodany jakie istnieją na świecie - JEDYNY suplement węglowodanowo – białkowy, który zawiera w składzie tak duże dawki OMEGA 3 i 6, CLA oraz MCT - JEDYNY suplement, który zawiera również kompleks transporterów dla składników odżywczych! W jakim celu jest stosowany? MUTANT MASS to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się z 4 kompleksów. Pierwszy to mieszanka białek Mutant PRO: 1. Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania; 2. WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu; 3. Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu; 4. Izolat białek jaja kur więcej »
Dodano: 2014-04-07
pvlCena: 212 zł

Materiał:Proszek

ACTIVLAB BCAA Xtra + L-Glutamine 500 g

 ACTIVLAB BCAA Xtra + L-Glutamine 500 g

Preparat BCAA XTRA firmy Activlab stanowi skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych. Aminokwasy rozgałęzione budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, wykazują działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. BCAA XTRA jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej. Jedna porcja (10 g) BCAA XTRA zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest dodatkowo wzmacniane L-glutaminą - aminokwasem istotnym dla biosyntezy białka, jak również zwiększania siły i wytrzymałości mięśni. więcej »
Dodano: 2014-04-07
ACTIVLABCena: 58.9 zł

Materiał:Proszek

SCITEC 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G

 SCITEC 100% WHEY PROTEIN PROFESSIONAL 2350G

100% Whey Protein Professional to najwyższej jakości ultrafiltrowany koncentrat białek serwatki. Od kiedy tylko pojawiło się na rynku białko serwatki uważane jest za absolutnego króla wszystkich dostępnych białek, ponieważ cechuje się najwyższą wartością wskaźnika BV. Dodatkowo białko serwatki posiada świetny profil aminokwasowy i bardzo wysoką zawartość tzw. aminokwasów proanabolicznych – argininy, glutaminy i aminokwasów rozgałęzionych BCAA (izoleucyna, leucyna i walina). 100% Whey Protein Professional zawiera około 10% nienaruszonych mikrofrakcji białek immunoglobulinowych, które wspierają funkcjonowanie naszego systemu odpornościowego. Białko serwatki posiada także zdolność do wspierania naturalnej produkcji glutationu, który jest najsilniejszym, naturalnie występujących, antyutleniaczem. Dodatkowo 100% Whey Protein Professional zawiera także peptydy, które wykazują działanie przeciw bólowe i pomagają w zmniejszeniu obolałości potreningowej. 100% Whey Protein Professional charak więcej »
Dodano: 2014-04-07
SCITECCena: 159.99 zł

Materiał:Proszek

Karnet 1 wejście - Siłownia dla Kobiet

 Karnet 1 wejście - Siłownia dla Kobiet

Kameralna, mała siłownia ze sprzętem dla kobiet, umożliwiającym ukształtowanie wszystkich kobiecych partii ciała. Intymna, nieskrępowana możliwość ćwiczenia we własnym tempie, zakresie i możliwościach. Pierwsza wizyta obejmuje instruktaż bezpiecznego, efektywnego korzystania ze sprzętu. Na miejsu można zakupić produkty do pielęgnacji ciała oraz bezpieczne suplementy diety wspomagające odchudzanie i oczyszczanie organizmu. Łącząc karnet na siłownię z naszymi usługami kosmetycznymi, możecie Panie skorzystać ze zniżek. Wystawiamy faktury VAT. Kawa/herbata gratis. więcej »
Dodano: 2013-04-27
Brak danychCena: 10 zł

CHICAGO HOBCHI

 CHICAGO HOBCHI

Chodzenie i bieganie jest jedną z najlepszych form ćwiczeń poprawiających kondycję. Używanie bieżni powoduje mniejszy nacisk na Twoje stawy i jednocześnie oferuje szerszą gamę zróżnicowanych treningów wydolnościowych. Konsola: LCD podświetlana na niebiesko Moc silnika: 2,5 HP Zakres prędkości: 0,5 – 16 km/h 18 programów treningowych Zakres nachylenia: 0 – 15% Pas do biegania: 420x2630 mm Powierzchnia do biegania: 420x1240 mm Regulator dotykowy konsoli i w poręczy: prędkość, nachylenie Sensory pomiaru pulsu w poręczach Głośniki Hi-Fi Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Wymiary (dł./szer./wys.) - 178/78/132 cm Wymiary po złożeniu (dł./szer./wys.) - 80/78/155 cm Waga urządzenia: 80 kg Sprzęt do użytku domowego Klasa HB więcej »
Dodano: 2014-03-11
PLIANTCena: 2899 zł

Wymiar (wys.):132 cm
Wymiar (dł.):178 cm
Wymiar (szer.):78 cm
Wymiar pasa bieżni (szer.):42 cm
Wymiar pasa bieżni (dł.):124 cm
Waga:80 kg
max. waga użytkownika:100 kg
Silnik - moc znamionowa:2 KM
Programy treningowe:18 szt.
max. prędkość bieżni:16 km/h
max. kąt nachylenia bieżni:150 mm

TBC Pilates Zumba inne

 TBC Pilates Zumba inne

Na Gocławiu rozpoczęły się zajęcia Zumby dla dzieci i dorosłych, TBC, Pilates oraz dodatkowe zajęcia kształtowania sylwetki dla Pań. Zapraszamy do naszego klubu przy ul. Wał Miedzeszyński 646 (w budynku Aeroklubu, wejście A). więcej »
Dodano: 2014-02-12
FitnessCena: 120 zł

Kurs wideo TRENING KULTURYSTYCZNY WPROWADZAJĄCY

 Kurs wideo TRENING KULTURYSTYCZNY WPROWADZAJĄCY

Długotrwały, a przede wszystkim systematyczny trening przynosi satysfakcjonujące rezultaty: wzrost energii, czy też zapału, mięśnie "chętnie nabierają obwodów", wzmocnienie stawów, więzadeł i ścięgien, znaczne zwiększenie wydolności układów naszego ciała. Składniki odżywcze są szybciej, a co najważniejsze skuteczniej dostarczane do wszystkich komórek i wydajniej są odbierane produkty odpadowe zachodzących tam procesów. Jeśli dotychczasowe treningi nie przynoszą efektów, nie zauważasz postępu, to najprawdopodobniej ćwiczysz źle. Gdy już wzmocniłeś silną wolę i nie chce odpuścić, ale zdajesz sobie sprawę, że coś tu nie gra wykonaj następny ruch! Nie warto w kółko powtarzać tych samych ćwiczeń, skoro nie przynoszą rezultatów. więcej »
Dodano: 2014-01-02
Master MediaCena: 69 zł

ARIZONA

 ARIZONA

Bieżnia elektryczna Wyświetlacz LCD – 7-calowy, niebieski wyświetlacz gwarantuje kontrolowanie funkcji oraz parametrów podczas treningu. Poza tym bieżnia wyposażona jest w symulator 400-metrowej bieżni. Szeroki zakres funkcji komputera pozwala na dopasowanie treningu do indywidualnych potrzeb oraz na monitorowanie parametrów podczas ćwiczeń. Bieżnia wyposażona jest w klucz bezpieczeństwa oraz antypoślizgowy pas bieżny zapewniający stabilność podczas ćwiczeń. Dzięki możliwości szybkiego składania i wbudowanym rolkom transportowym jest łatwa w przechowywaniu. Bieżnia wykonana z materiałów wysokiej jakości, wytrzymałych elementów konstrukcyjnych w tym 8 elastomerów amortyzujących drgania. PRZEZNACZENIE Do ćwiczeń w domu. Bieganie na bieżni przynosi wszechstronne korzyści: poprawia wydolność układu oddechowego, poprawia wytrzymałość, wzmacnia ciało i poprawia jego wygląd. ĆWICZONE MIĘŚNIE - mięsnie dwugłowe i czworogłowe uda - mięśnie łydki - pośladki GWARANCJA 5 lat na ramę więcej »
Dodano: 2013-12-03
Spokey

Masaż

W trakcie masażu zakończenia nerwowe znajdujące się w skórze odbierają różne bodźce, między innymi ciepło i ucisk, które stymulują krążenie powierzchniowe. Dzięki temu ze skóry szybciej są usuwane szkodliwe produkty przemiany materii, komórki są bardziej dotlenione i lepiej odżywione, a skóra odzyskuje napięcie. Masaż powoduje też, że Twoje mięśnie uzyskują większą zdolność do pracy, szybciej się regenerują i są elastyczniejsze. W przypadku zastoju płynów w organizmie – utrudnionego odpływu limfy lub krwi żylnej, masaż rozszerza naczynia krwionośnie i likwiduje obrzęki. więcej »
Dodano: 2013-11-28
Brak danych

Piłka gimnastyczna fitness 25cm

 Piłka gimnastyczna fitness 25cm

Piłka fitness, także dla dzieci do gier i zabaw. Dostępna w 8 kolorach. Sprzedaż w stanie nie napompowanym. ------------------- Piłki z elastycznego PVC do gim­nas­ty­ki fit­ness o­raz gier i za­baw. Roz­mia­ry 15, 20 i 25cm. Ceny od 4,99. Pił­ki dos­tęp­ne także w in­nych ko­lo­rach na za­mó­wie­nie. Moż­li­wość wykonania na­dru­ków na pił­kach. więcej »
Dodano: 2013-11-07
Brak danych

Materiał:PVC (elastyczne jak guma)

Mata fitness ES 125x52x1,2cm (44-124)

 Mata fitness ES 125x52x1,2cm (44-124)

Gym mata studyjna fitness do ćwiczeń. Otwory do zawieszania, zaokrąglone narożniki. ATEST PZH nr HK/B/1071/01/2010 - powierzchnia kontaktowa o zamkniętej strukturze, nie wchłaniająca potu. Polecana dla fitness-klubów. Dostępna także wersja dwustronnie tłoczona gr.2cm. więcej »
Dodano: 2013-11-07
POWERMAN SPORT

Materiał:Pianka EVA

Wioślarz COACH M Kettler 07974-100

 Wioślarz COACH M Kettler 07974-100

Specyfikacja techniczna: - Napęd linka - Regulacja obciążenia 1-10 - pokrętło - Siodełko ułożyskowane, na rolkach tak - Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna - Rolki transportowe tak - Wymiary urządzenia rozstawionego (dł./szer./wys. w cm) 205 / 53 / 67 - Max. obciążenie wagowe 130 kg - Bezwładność 6 kg - Stosunek 1: 5 - Hamowanie magnetyczne - Podnóżki otwierane / strzemiączka - Mechanizm składania tak więcej »
Dodano: 2013-10-30
KettlerCena: 3149.1 zł

Skakanka z drewnianą rączką skakanki ekologiczna PRODUCENT

 Skakanka z drewnianą rączką skakanki ekologiczna PRODUCENT

Skakanka sznurkowa została wykonana z drewna bukowego i sznurka polipropylenowego. Idealnie nadaje się do ćwiczeń, które pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów. Przeznaczona jest głównie do użytku w trakcie treningów sportowych, zajęć szkolnych, czy też rekreacji. Długość rączki: 10 cm Długość sznurka: ok. 240 cm lub inne wymiary Skakanka posiada solidne rączki wyprodukowane z drewna bukowego. Produkt polski. Przyjmujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. W skakanki zaopatrujemy szkoły, przedszkola i organizacje sportowe. Dostępne wymiary skakanek: - skakanka 240 cm - skakanka 250 cm - skakanka 280 cm - skakanka 300 cm - skakanka 600 cm Na zamówienie możemy wyprodukować skakankę dowolnej długości. więcej »
Dodano: 2013-10-25
CAMICCO

Materiał:sznurek
drewno

Atlas Kettler DELTA XL delta xl

Śwtlas z ławką pod sztangę Delta XL marki Kettler, umożliwiający bardzo urozmaicony trening siłowy w profesjonalnym stylu. Innowacyjna konstrukcja systemu regulacji umożliwia jednym ruchem zmienić ławkę płaską w ukośną i odwrotnie. Wzrastające nachylenie podpory pod plecy powoduje zmniejszenie odstępu od wspornika sztangi, czyli automatyczne ustawienie ławki w pozycji optymalnej dla ciała. Atlas Delta posiada stalowe naciągi linowe powlekane warstwą z tworzywa. Siłownia domowa od Kettlera spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa (TUV GS) oraz normy europejskie. Posiadamy również sprzet fitnesstakich firm jak KETTLER, BH-FITNESS, INSPORTLINE, SPOKEY oraz bieżnie , rowerki stacjonarne, orbitreki. więcej »
Dodano: 2013-10-05
Kettler

Materiał:stal
chrom

PVL Mutant Mass 6,8 kg

 PVL Mutant Mass 6,8 kg

JEDYNY w Polsce suplement, który zawiera aż 10 rodzajów białek o różnym czasie wchłaniania JEDYNY suplement, który zawiera VEXTRAGO – najlepsze węglowodany jakie istnieją na świecie JEDYNY suplement węglowodanowo – białkowy, który zawiera w składzie tak duże dawki OMEGA 3 i 6, CLA oraz MCT JEDYNY suplement, który zawiera również kompleks transporterów dla składników odżywczych! W jakim celu jest stosowany? MUTANT MASS to preparat zupełnie nowej klasy. Składa się z 4 kompleksów. Pierwszy to mieszanka białek Iso Stack: Mieszanka izolatów białek serwatki (ISO-97 & CFM-90) oraz hydrolizaty białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania; WPC-85 i WPC-80 – koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu; Kazeinian wapnia, izolat białek mleka i micelarna kazeina – białka które najwolniej są wchłaniane do krwiobiegu; Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzeg więcej »
Dodano: 2013-10-03
MutantCena: 209 zł

BSN NO XPLODE 2.0

 BSN NO XPLODE 2.0

Nie czekaj na przypływ energii. Niech energia wstąpi w Ciebie. W każdy centymetr Twoich mięśni. I to jeszcze przed treningiem. Innowacyjna i unikalna formuła BSN zapewni Ci szybkie rezultaty na starcie. Zwiększy uwagę, spowoduje Twoje maksymalne skupienie, napompuje mięśnie! Trenuj intensywniej! Po kilku minutach od spożycia BSN N.O. – Xplode 2.0 rozkręcie Twój umysł i ciało. Nie trać czasu. Sięgnij po eksplozję energii! SPOSÓB UŻYCIA: Podczas mieszania N.O. - Xplode 2 nie wstrząsaj! Mieszaj w naczyniu! Sprawdź swój stan wytrzymałości. Jako suplement diety przyjmuj jedną miarkę N.O.XPLODE 2 z 200-300ml zimnej wody. Żeby osiągać swój ulubiony smak i konsystencję możesz zmieniać ilość płynu. Zaczekaj 30 minut i sprawdź swoją wytrzymałości podczas wysiłku fizycznego. Zalecany sposób użycia w dni treningowe: Po sprawdzenia stanu wytrzymałości mieszaj 1 do 3 miarek z 200-300 ml zimnej wody. Spożywaj 30-45 minut przed treningiem (na pusty żołądek). Zmień ilość wody, aby osiągnąć najlep więcej »
Dodano: 2013-10-03
BSNCena: 129 zł

akcesoria fitness i kulturystyczne

 akcesoria fitness i kulturystyczne

Dostępne produkty w tej kategorii to: -pasy kulturystyczne i neoprenowe -rękawiczki treningowe -stabilizatory nadgarstków -paski i uchwyty do sztangi -szejkery, bidony -koszulki więcej »
Dodano: 2013-08-14
Brak danych

CRAFT COOL Koszulka Top 193684

 CRAFT COOL Koszulka Top 193684

Materiał Pro cool gwarantuje świetny efekt chłodzenia oraz trójwymiarowe ergonomiczne dopasowanie, zapewniając swobodę ruchów podczas ćwiczeń w łagodnych i ciepłych warunkach. Koszulka utrzymuje efekt chłodzenia podczas wykonywania ćwiczeń. Ponadto bielizna Pro Cool powstrzymuje zapachy przez co pozostaje dłużej czysta. więcej »
Dodano: 2013-07-22
CRAFTCena: 160 zł

Materiał:Pro cool

CRAFT PR Kurtka ultralekka 1900639

 CRAFT PR Kurtka ultralekka 1900639

Świetnie zaprojektowania kurtka do biegania, wykonana z elastycznego materiału, gwarantującego swobodę ruchów i dobry transport wilgoci. więcej »
Dodano: 2013-07-22
CRAFTCena: 260 zł

Materiał:materiał z czterokanałowymi włóknami dla powiększenia wentylacji i chłodzenia.

Spodnie dresowe Miranda do fitnesu, do tańca, na trening

Spodnie dresowe Miranda do fitnesu, do tańca, na trening

Spodnie Miranda to nowość na polskim rynku. Miranda to idealne spodnie dresowe do każdego rodzaju ćwiczeń od tańca, przez jogę, aerobik i siłownię. Doskonale sprawdzają się zarówno na sali treningowej jak i w plenerze. Szerokie nogawki są niezwykle komfortowe. Nie krępują ruchów. Pięknie modelują sylwetkę wyszczuplając i wydłużając nogi. Pełna rozmiarówka pozwoli dopasować spodnie do każdej figury. więcej »
Dodano: 2013-06-26
GWINNERCena: 95 zł

Materiał:Poliamid 91% Elastan 9%

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.