Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Wioślarze

Wioślarze

Produkty od 1 do 20 z 34

Wioślarz Coach S

 Wioślarz Coach S

Wioślarz Coach S to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający indukcyjny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Ergonomiczny uchwyt oraz wysoko umieszczone siodełko ułatwia użytkowanie urządzenia osobom posiadającym problemy ze stawami. Zakres obciążenia regulowany jest elektronicznie i może wynosić nawet do 500W. Niesamowity nowoczesny design ułatwia wpasowanie się do każdego wnętrza. Posiada możliwość podłączenia smartfona czy tabletu, na które jest dostępna aplikacja S-FIT, która zapewnia niekończącą się motywację dzięki niesamowicie dużej różnorodności oferowanych przez aplikację trybów treningowych. Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyKółka transportowePodnóżki pętle na stopy, obrotowe, dodatkowo stopy plastikowe na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23-116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia, zależnie od stopnia hamowaniaSystem hamowania indukcyjnySystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 220 / 57 / 73Klawiatura pojemnościowy szklany wyświetlacz dotykowy Komputer treningowy Funkcja Count-Up / Count-Down Kompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyLiczba programów treningowych 4 programyMoc w watachPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria)) w zestawie pas na klatkę piersiowąRęczne sterowanie obciążeniemSterowanie parametramiWyświetlacz pojemnościowy szklany wyświetlacz dotykowy LEDWyświetlacz ciągły 2 funkcje wyświetlane naprzemiennie Standardowe wyposażenie Wioślarz Coach SPas na klatkę piersiową więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 5546.45 zł

Wioślarz Coach E

 Wioślarz Coach E

Wioślarz Coach E to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający elektromagnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest elektronicznie i może wynosić nawet do 500W. Posiada 12 programów treningowych, a ich różnorodność zapewnia stałą motywację. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Posiada możliwość pomiaru tętna za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 18 / częściowo z deską tapicerowanąKolor czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki obrotowe / pętle na stopy / dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23 - 116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia w zależności od prędkości do 500 watówSystem hamowania indukcyjnySystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67Złożony 67 / 53 / 206 Komputer treningowy Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymDowolnie skalowane profile mocy w watach 6Funkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna Wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyLiczba programów treningowychMoc w watachOdporna na pot klawiatura foliowaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna w zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności Programy sterowane tętnem 4Sterowanie parametramiSterowanie ręczneStopień hamowaniaTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL) Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 8 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowychWyświetlacz graficzny profil obciążenia Standardowe wyposażenie Wioślarz COACH EPas na klatkę piersiową więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 3614.45 zł

Wioślarz Stroker

 Wioślarz Stroker

Wioślarz Stroker to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający magnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 4kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-8. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 10Kolor jasnoszary / czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki pętle na stopy, obrotowe, dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 4 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 34 - 104Przełożenie 1:5Regulacja obciążenia W zależności od prędkości, 1-8 za pomocą pokrętłaSystem hamowania magnesSystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 218 / 60 / 98Po złożeniu: 103 / 60 / 141 Komputer treningowy Funkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna optyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna W zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności Sterowanie parametrami Sterowanie ręczne Trening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie Wioślarz STROKERPas piersiowy więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 2213.75 zł

Wioślarz Kadett

 Wioślarz Kadett

Wioślarz Kadett to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający tłokowy system hamowania. Spore wyróżnienie na tle innych modeli stanowią podwójne ramiona wioślarskie imitujące podczas treningu ruchy wykonywane podczas wiosłowania. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-12. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor srebrny / czarnyMechanizm składaniaPas piersiowyPodnóżki obrotowe / pętle na stopy, odstęp regulowanySiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 27 - 88Regulacja obciążenia 12-stopniowa na tłokach hydraulicznychSystem hamowania Tłoki hydrauliczneSystem napędowy Technika wysięgnikowaWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 150 / 170 / 46, po złożeniu 150 / 50 / 46 Komputer treningowy Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-Down Optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczy górnej granicy tętnaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna Klips na ucho (w zestawie), opcjonalnie zestaw Cardio PulsPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametramiSterowanie ręczneWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie Wioślarz KADETTPas piersiowyKlips na ucho Opcjonalne wyposażenie Zestaw Cardio Puls więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 1601.95 zł

Wioślarz Favorit

 Wioślarz Favorit

Wioślarz Favorit to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający tłokowy system hamowania. Spore wyróżnienie na tle innych modeli stanowią podwójne ramiona wioślarskie imitujące podczas treningu ruchy wykonywane podczas wiosłowania. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest płynnie za pomocą ramienia dźwigni. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Z tym urządzeniem codzienny trening będzie urozmaicony i skuteczny. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor srebrny / czarnyPas piersiowyPodnóżki obrotowe / pętle na stopySiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 25 - 94Regulacja obciążenia bezstopniowo za pomocą dźwigniSystem hamowania tłoki hydrauliczneSystem napędowy ramiona wioślarskie (wychylne)Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 124 / 78 / 26 Komputer treningowy Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-DownOptyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczy górnej granicy tętnaPomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna Klips na uchoPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametramiSterowanie ręczneWyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 5 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie Wioślarz FAVORITPas piersiowyKlips na ucho Opcjonalne wyposażenie Zestaw Cardio Puls więcej »
Dodano: 2019-02-28
KettlerCena: 1279.95 zł

WIOŚLARZ COACH M

 WIOŚLARZ COACH M

Wioślarz COACH M to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający magnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-10. Urządzenie jest niesamowicie wszechstronne, ponieważ pozwala na wykonywanie aż 18 różnych ćwiczeń. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 18 / częściowo z deską tapicerowanąKolor jasnoszary / czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki obrotowe / pętle na stopy / dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23 - 116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia w zależności od prędkości, 1-10 za pomocą pokrętłaSystem hamowania MagnesSystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67Złożony 67 / 53 / 206 (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67 Komputer treningowy: Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna W zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametrami Sterowanie ręczne Stopień hamowaniaTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL) Wartości średnie na koniec treningu Wyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 6 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie: Wioślarz COACH MPas na klatkę piersiową Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 2645.5 zł

Wioślarz COACH M Kettler 07974-100

 Wioślarz COACH M Kettler 07974-100

Specyfikacja techniczna: - Napęd linka - Regulacja obciążenia 1-10 - pokrętło - Siodełko ułożyskowane, na rolkach tak - Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna - Rolki transportowe tak - Wymiary urządzenia rozstawionego (dł./szer./wys. w cm) 205 / 53 / 67 - Max. obciążenie wagowe 130 kg - Bezwładność 6 kg - Stosunek 1: 5 - Hamowanie magnetyczne - Podnóżki otwierane / strzemiączka - Mechanizm składania tak więcej »
Dodano: 2013-10-30
KettlerCena: 3149.1 zł

Wioślarz York R201

Wioślarz York R201

Wioślarz YORK - R201Trenażer wioślarski to oglnorozwojowy, a przez to jeden z najbardziej efektywnych urządzeń do treningu aerobowego. Jest doskonałą propozycją zarwno dla amatorw treningu wzmacniającego, jak rwnież wytrzymałościowego oraz dla wszystkich marzących o pozbyciu się zbędnych kilogramw.Podczas wiosłowania w poszczeglnych fazach ruchu pracują kolejno mięśnie ng, tułowia oraz mięśnie kończyn grnych z obręczą barkową i mięśniami grzbietu włącznie. Wiosłowanie zwiększa zdolność organizmu do przyswajania tlenu, wzmacnia serce oraz wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej doskonale modelując sylwetkę.Ruch i postawa ciała na trenażerze wioślarskim: - na ruch wioślarski składają się trzy fazy: początkowa angażująca mięśnie ng, środkowa angażująca mięśnie tułowia oraz końcowa angażująca mięśnie kończyn grnych, obręczy barkowej i grzbietu - ramiona podczas pierwszych dwch faz ruchu powinny być wyciągnięte a nadgarstki ułożone na płasko - ruch powinien być płynny i rytmiczny Nowoczesny wioślarz R 201 marki York Fitness z powietrznym system hamowania i taśmowym systemem przenoszenia napędu pozwoli Tobie na jeszcze bardziej efektywne ćwiczenia niż dotychczas. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu siedzisku, regulowanym podporom stp z paskami oraz zaawansowanemu komputerowi z wyświetlaczem LCD wskazującym 5 profesjonalnych funkcji masz zagwarantowany najwyższy komfort użytkowania. Dodatkowo, specjalne rolki transportowe sprawią, oraz możliwość prostego i szybkiego składania, sprawią że zarwno przemieszczanie jak i chowanie wioślarza r201 staną się łatwe jak nigdy przedtem.Dane techniczne:- powietrzny system hamowania,- taśmowy system przenoszenia napędu,- regulowane podpory stp z paskami,- profilowane siedzisko na łożyskach,- zasilanie bateryjne,- rolki transportowe,- maksymalny ciężar użytkownika 115kg.Funkcje komputera:- Wyświetlacz LCD (1 okno) pokazujący: - czas - prędkość liniowa - ilość ruchw wiosłem na minutę - ilość ruchw wiosłem - dystans - ilość spalonych kaloriiWaga i Wymiary- Wymiary maksymalne: - długość: 188cm, - szerokość: 51cm, - wysokość: 82cm,- Wymiary minimalne: - długość: 70cm, - szerokość: 51cm, - wysokość: 160cm,- Waga urządzenia: 31kg. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz SCORPIUS 84679

Wioślarz SCORPIUS 84679

Trening na wioślarzu pozwala na szybkie kształtowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i poprawę sprawności fizycznej, poprawiając wydolność serca i płuc. Ćwiczenia na wioślarzu rzeźbią i wzmacniają mięśnie plecw, brzucha, ng, pośladkw, łydek, ramion i barkw.Dane techniczne:* wymiary: 124 x 49 x 26.9 cm* maksymalna waga użytkownika: 120 kg* waga: 17 kg* klasa: H i C* CE, ROHS, EN 957* regulowany opr mechaniczny* 5-stopniowe regulowane siodełko* pionowe i poziome ruchy wiosłami* przyrząd do wzmacniania ng* rolki transportowe* komputer: - czas - scan - ruchy wiosłami - ruchy wiosłami ogłem - spalone kalorie Wyrżniający się innowacyjną, nowoczesną i wytrzymałą konstrukcją wioślarz Scorpius to kompaktowych rozmiarw dla łatwiejszego przechowywania urządzenie fitness. Unikalna konstrukcja w porwnaniu do tradycyjnego wioślarza zapewnia wielofunkcyjne ćwiczenia dla każdego użytkownika. Mogą oni ćwiczyć zarwno jednocześnie, jak i osobno mięśnie rąk i ng z rżnym obciążeniem. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz PROCJON 84678

Wioślarz PROCJON 84678

Trenażer wioślarski to oglnorozwojowy, a przez to jeden z najbardziej efektywnych urządzeń do treningu aerobowego. Jest doskonałą propozycją zarwno dla amatorw treningu wzmacniającego, jak rwnież wytrzymałościowego oraz dla wszystkich marzących o pozbyciu się zbędnych kilogramw. Dane techniczne:* wymiary: 145 x 120 x 45 cm* maksymalna waga użytkownika: 120 kg* waga: 21.5 kg* klasa: H* CE, ROHS, EN 957* 12-stopniowy regulowany opr cylindryczny* pionowe i poziome ruchy wiosłami* rolki transportowe* komputer: - czas - scan - ruchy wiosłami - ruchy wiosłami/min. - spalone kalorie ZASTOSOWANIE:Unikalna konstrukcja wioślarza doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposb nie powodujący żadnych urazw pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu wytrzymałościowego (cardio). Trening wioślarski poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększają zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Ruch wioślarski naśladuje wiernie wysiłek wioślarza angażując podczas treningu do 84% mięśni ciała harmonijnie kształtując całą sylwetkę. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie: * grnej części ng- czworogłowy uda, dwugłowy uda, * dolnej części ng- łydki, * pośladkw, * plecw, * barkw, * ramion, * brzucha. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz DEIMOS 84680

Wioślarz DEIMOS 84680

Trenażer wioślarski to oglnorozwojowy, a przez to jeden z najbardziej efektywnych urządzeń do treningu aerobowego. Jest doskonałą propozycją zarwno dla amatorw treningu wzmacniającego, jak rwnież wytrzymałościowego oraz dla wszystkich marzących o pozbyciu się zbędnych kilogramw. Dane techniczne:* wysokiej jakości aluminiowa rama* wymiary rozł: 186 x 53 x 75 cm* koło zamachowe: 5 kg* maksymalna waga użytkownika: 120 kg* waga: 32 kg* klasa: H* CE, ROHS, EN 957* opr magnetyczny zewnętrzny* 8-stopniowa ręczna regulacja oporu* składany* pomiar pulsu poprzez dłonie (receptory dotykowe)* komputer: - czas - scan - count - total count - spalone kalorie - puls ZASTOSOWANIE:Unikalna konstrukcja wioślarza doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposb nie powodujący żadnych urazw pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu wytrzymałościowego (cardio). Trening wioślarski poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększają zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Ruch wioślarski naśladuje wiernie wysiłek wioślarza angażując podczas treningu do 84% mięśni ciała harmonijnie kształtując całą sylwetkę. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie: * grnej części ng- czworogłowy uda, dwugłowy uda, * dolnej części ng- łydki, * pośladkw, * plecw, * barkw, * ramion, * brzucha. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz GYM BR 3010

Wioślarz GYM BR 3010

WIOŚLARZ GYM BR 3010 BODY SCULPTURE to uniwersalny przyrząd, ktry poza standardowym wiosłowaniem pozwala na ćwiczenie grnych i dolnych partii mięśniowych! * Nowatorskie rozwiązanie systemu oporu opartego na gumowych linkach. * Regulacja oporu poprzez podłączanie dodatkowych linek. * Posiada komputer liczący: o czas ćwiczeń, o ilość ruchw wiosłami, o tempo, o spalone kalorie, o funkcja SCAN - wyświetla cyklicznie powyższe wartości. * Wyposażony w wygodne profilowane siedzisko. * Składana konstrukcja ułatwiająca przechowywanie i transport. * Wykonany z profili stalowych malowanych proszkowo na gorąco w kolorze grafitowym. * Klawiatura komputera odporna na wilgoć. * Kolor obudowy: srebrno-pomarańczowy.ZASTOSOWANIE:Unikalna konstrukcja wioślarza doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposb nie powodujący żadnych urazw pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu wytrzymałościowego (cardio). Trening wioślarski poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększają zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Ruch wioślarski naśladuje wiernie wysiłek wioślarza angażując podczas treningu do 84% mięśni ciała harmonijnie kształtując całą sylwetkę. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie: * grnej części ng- czworo głowy uda, dwugłowy uda, * dolnej części ng- łydki, * pośladkw, * plecw, * barkw, * ramion, * brzucha.Prawidłowa postawa podczas ćwiczeń: * proste plecy (podczas ruchu do tyłu kręgosłup cały czas wyprostowany), * płynne ruchy (nie akcentuj początku i końca ruchu), * głowa utrzymana na linii z kręgosłupem.Poza standardowym wiosłowaniem, możliwe jest wykonywanie dodatkowych ćwiczeń na grne i dolne partie mięśniowe.Opis ćwiczeń dołączamy do instrukcji wioślarza.DANE TECHNICZNE: * Wymiary: o Szerokość: 44 cm, o Wysokość: 62/140 cm, o Długość: 176/85 cm. * Waga: 13 kg. * Waga w opakowaniu: 17,50 kg. * Maksymalna waga osoby ćwiczącej 100 kg.UWAGI: * Sprzęt jest objęty 24 MIESIĄCAMI gwarancji. * Wioślarz jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957. * Instrukcja obsługi z opisem ćwiczeń. * Urządzenie przeznaczone do użytku domowego i rehabilitacji. * Komputerek jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS (o ograniczeniu… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz I-Rower 2.1 BS

Wioślarz I-Rower 2.1 BS

I-rower 2.1 to nowy wioślarz z systemem odciążnika linkowego serii Reebok i-series. Przyrząd można bardzo łatwo składać i rozkładać i przechowywać na niewielkiej powierzchni. System hamowania M-Force, koło zamachowe o wadze 6 kg, opr regulowany w zakresie 8 stopni i komputer wyświetlający wszystkie podstawowe informacje potrzebne podczas treningu to najważniejsze cechy wioślarza. Anatomiczne dopasowane siedzisko znajduje się na łożysku kulkowym. OPIS PRODUKTU: * Rozmiar Smart: kompaktowa konstrukcja, można złożyć do pionu, idealny nawet do małych pomieszczeń. * System hamowania M-Force: innowacyjny system hamowania na zasadzie oporu magnetycznego z optymalnym ruchem obrotowym oraz możliwością rwnomiernego ustawiania oporu nie wymaga konserwacji. * Komfortowe siedzisko: ergonomicznie wyprofilowane siedzisko na rolkach na szynie dla lepszego komfortu podczas treningu. * Odbiornik pulsu: zintegrowany odbiornik pulsu kompatybilny z pulsometrem POLAR umożliwia trening z pulsometrem, pasek do pomiaru pulsu w zestawie. * Komfortowe pedały: umożliwiają bezpieczne i bezpośrednie przenoszenie energii. * Stopki poziomujące: gwarantują stabilne umieszczenie urządzenia nawet na nierwnym podłożu. * Kłka transportowe: w celu łatwego transportu urządzenia. * Komputer: w przejrzysty sposb wyświetla wszystkie najważniejsze dane podczas treningu jak opr, prędkość, czas, dystans, kalorie, tempo, puls.DANE TECHNICZNE:* Numer produktu: REGF-14401GR;* System hamowania: M-Force;* Zakres oporu: 8 (manualnie);* Koło zamachowe: 6 kg;* Komputer: wyświetlacz LCD;* Funkcje: prędkość / czas / dystans / kalorie / puls;* Program: program testujący kondycję Fitness Test;* Kłka transportowe: tak;* Pomiar pulsu: pasek do pomiaru pulsu (kompatybilny z pulsometrem POLAR);* Wymiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 202 x 60 x 74 cm;* Wymiary po złożeniu (dł x szer x wys): 82 x 60 x 160 cm;* Waga sprzętu: 36 kg;* Waga w kartonie: 45 kg;* Maksymalna waga użytkownika: 120 kg.UWAGI: * Sprzęt jest objęty 24 miesiącami gwarancji z możliwością przedłużenia do 48 miesięcy, * Wioślarz jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN 957- 1/7 klasa HB. * Instrukcja obsługi w… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz Scull 84723

Wioślarz Scull 84723

Wioślarz mechaniczny przeznaczony do użytku domowego. Podczas wiosłowania pracują wszystkie partie ciała. Trening na wioślarzu pozwala na szybkie kształtowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i poprawę sprawności fizycznej, poprawiając wydolność serca i płucSpecyfikacja:- Wyposażony w dwa cylindy hydrauliczne- Wymiary: 151x63x22 cm- Waga: 19,3 kg- Maksymalna waga użytkownika: 100 kg- Funkcje komputerka: czas, dystans, spalane kalorie, scan, ilość powtrzeń, całkowita ilość powtrzeń- Regulacja oporu przy pomocy zmiany pozycji zaczepienie siłownika Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie:- grnej części ng - czworo głowy uda, dwugłowy uda,- dolnej części ng - łydki,- pośladkw,- plecw,- barkw,- ramion,- brzucha. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz aero-magnetyczny R301

Wioślarz aero-magnetyczny R301

Wioślarz aero-magnetyczny YORK - R301Najważniejsze informacje: - innowacyjna kombinacja oporu magnetycznego i powietrznego - 16 stopniowa elektroniczna regulacja obciążenia- regulowane podpory stp wyposażone w paski zabezpieczające stopę- profilowane, mobilne siedzisko- unikalny system składania i transportowania urządzenia- komputer z 8 programami treningowymi wyświetlający: - poziom obciążenia - liczbę ruchw wioseł na minutę - czas - prędkość - odległość - kalorie - wbudowany odbiornik tętna( opcja: pas telemetryczny)- maksymalna waga ćwiczącego: 120 kg. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz AR700

Wioślarz AR700

Wioślarz Vision Fitness AR700Specyfikacja:- system oporu: połączenie magnetycznego systemu oporu ECB z systemem oporu powietrza- ilość poziomw oporu 12- napęd pas Poly-V- pomiar pulsu telemetryczny- zasilanie wyświetlacza: na baterie- rama aluminium (prowadnica)- kolor szary- max. waga użytkownika 160 kgFunkcje: - wyświetlacz LCD (czas, dystans, ilość pociągnięć na minutę, ilość pociągnięć, Watt, puls, kalorie)- programy: manual, pacer, trainingwymiary w cm (dł./szer./wys.) 269/51/102waga 41 kggwarancja 12 miesięcy więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz Oxford II CS

Wioślarz Oxford II CS

Wioślarz Horizon Fitness Oxford II CS Wioślarz z nowatorskim system hamowania poprzez opr powietrza daje uczucie wiosłowania na otwartym akwenie. Możliwość złożenia. Informacje techniczne: Siodełko: ułożyskowane na roklach System napędowy: cięgna linowe System hamowania: oporu powietrza Oparcie stp: obrotowe z paskiem Kolor: jasno-szary metalic Waga: 47kg Max. masa ćwiczącego: 120kg Klasa DIE-EN: B Wymiary: Rozłożona 250cm. x 50cm. x 66cm. Złożona 110cm. x 50cm. x 163cm. Dodatki: rolki transportowe bezprzewodowy pas do pomiaru tętna Funkcje komputera: Pomiar czasu Odległość, odległość całkowita w km Zużycie kalorii Prędkość Pomiar tętna Ilość ruchw wiosłami więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz Fitplay WM 436W

Wioślarz Fitplay WM 436W

Wioślarz Fitplay WM 436WWiosła Treningowe Fitplay WM 436W doskonale nadaje się do treningu całego ciała. Konstrukcja wioślarza doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i nie powodując żadnych urazw pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu cardio. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie:- grnej części ng - czworo głowy uda, dwugłowy uda,- dolnej części ng - łydki,- pośladkw,- plecw,- barkw,- ramion,- brzucha. Najważniejsze informacje:- Symulator wiosłowania WM 436W obok treningu wioślarskiego, pozwala na wszechstronny trening siłowy z wieloma wariantami ćwiczeń,- Wzmocniona i nowoczesna konstrukcja tłokowego mechanizmu oporowego,- Regulator oporu umieszczony w zasięgu ręki ćwiczącego,- Wiosła treningowe wyposażony są w wygodne i solidne siedzisko zapewniające płynne ruchy,- Solidne wykonanie z profili stalowych powoduje wysoką bez awaryjność sprzętu,- Posiada komputerek zliczający: - czas ćwiczeń, - ilość ruchw wiosłami, - tempo, - spalone kalorie, - funkcja SCAN,- Klawiatura komputera odporna na wilgoć oraz pot,- Wioślarz ma ciekawy i estetyczny wygląd,- Nowoczesny srebrno - szary kolor obudowy,- Sprzęt jest objęty gwarancją producenta FITPLAY nawet do 5lat,- Wioślarz jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957. Dane techniczne:- Długość - 114cm,- Maksymalna wysokość - 70cm,- Szerokość po złożeniu - 74cm,- Waga wioślarza - 16kg,- Maksymalne obciążenie - 120 kg +/- 20%. W zestawie otrzymasz:- Wioślarz mechaniczny WM 436W,- Gwarancja: 5 lat gwarancji na konstrukcję stalową oraz 2lata na pozostałe elementy.- Instrukcja obsługi w języku polskim,- Paragon lub fakturę VAT na wiosła treningowe. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz Regatta

Wioślarz Regatta

Wioślarz BH Fitness Regatta Wioślarz Regatta będący następcą cieszącego się ogromną popularnością modelu Cambridge. Obudowa przeciw udarowa, pokrycia epoksydowe, siodełko ergonomiczne. Koło zamachowe hamowane magnetycznie z kilkustopniową regulacją oporu. Ruchome wsporniki stp z wiązaniami. Dane techniczne: - System hamowania: magnetyczny - System napędowy: cięgna linowe - Skala obciążenia: 8-stopniowa, pokrętło - Siodełko: ułożyskowane, na rolkach - Oparcie stp: obrotowe z paskiem - Rolki transportowe - Klasa DIN-EN: B - Kolor: srebrno / czarny Wymiary: - Max. masa ćwiczącego: 110 kg - Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 187 x 58 x 50 cm Komputer sterujący: - Pomiar czasu - Odległość - Tempo wiosłowania - Zużycie energii więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wioślarz z ergometrem 2.5E BS

Wioślarz z ergometrem 2.5E BS

Wioślarz i-rower 2.5e to pierwszy wioślarz z ergometrem w serii Reebok i-series. Technologia Direct Drive System umożliwia dokładne zaplanowanie efektywanego treningu ze wskaźnikiem mocy w 16 stopniach od 25 do 400 watw. Urządzenie można łatwo rozkładać i składać, a także przechowywać na niewielkiej powierzchni.DANE TECHNICZNE:* Numer produktu: REGF-14402GR;* System hamowania: M-Force Direct Drive System;* Zakres oporu: 16 (elektr. / system sterowania mocą w watach 25-400 zależnie od prędkości);* Koło zamachowe: 6 kg;* Komputer: wyświetlacz LCD;* Funkcje: prędkość/ czas/ dystans/ kalorie / puls / obroty na minutę;* Programy: - program testujący kondycję Fitness Test, - możliwość ustawienia czasu, dystansu i kalorii; * Program HRC : tak (program kontroli pracy serca);* Kłka transportowe: tak;* Klasa EN: EN 957- 1/7 klasa HA;* Pomiar pulsu: pasek do pomiaru pulsu (kompatybilny z pulsometrem POLAR);* Wymiary po rozłożeniu(dł x szer x wys): 202 x 60 x 74 cm;* Wymiary po rozłożeniu(dł x szer x wys): 82 x 60 x 160 cm;* Waga urządzenia: 36 kg;* Waga urządzenia w kartonie: 45 kg;* Maksymalna waga użytkownika: 120 kg. UWAGI: * Sprzęt jest objęty 24 miesiącami gwarancji z możliwością przedłużenia do 48 miesięcy, * Wioślarz jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957. * Instrukcja obsługi w języku polskim. * Komputerek jest zgodny z unijną dyrektywą ROHS (o ograniczeniu w zawartości materiałw szkodliwych). więcej »
Dodano: 22.07.2010