Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Rowery

Rowery

Produkty od 1 do 20 z 403

Rowery elektryczne

 Rowery elektryczne

Rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Rower elektryczny posiada posiada baterię, silnik elektryczny oraz komputer z wyświetlaczem, który steruje pracą całego silnika i umożliwia jego odpowiednie dostrojenie. W ofercie posiadamy rowery elektryczne najlepszych światowych marek m.in. KROSS. Pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiedniego modelu dostosowanego do potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2018-10-16
Brak danych

ROWER TRENINGOWY ERGO R10

 ROWER TRENINGOWY ERGO R10

Specyfikacja techniczna: Klasa urządzenia wg DIN EN 957 Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 171/56/123Zasilanie elektryczne Zasilanie sieciowe (230 V)Interfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacje i KETTLER World Tours dostępne przez Bluetooth Rodzaje treningu: Challenge Training W tej formie treningu trenujesz w celu pokonania swojego rekorduDostępne programy treningowe z profilami 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzeniaHIT Training Ta forma treningu obejmuje 5 bardzo intensywnych fazIPN Coaching Po teście fitness urządzenie generuje program dopasowany do użytkownikaMożliwość preselekcji Cele treningowe (trening z odliczaniem) na czas treningu, dystans oraz kalorie/kilodżulePomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test) Recovery TestTrening sterowany tętnem Tak. Dwa programy są zainstalowane fabrycznie, kolejne można skonfigurować dowolnieTrening swobodny bez wytycznych (szybki start)Wskaźnik osobistych stref tętna, w zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolor Wyświetlane wartości podczas treningu: Wskaźnik mocy w WattWskazanie średnich wartości (w czasie treningu i po jego zakończeniu)Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”), (w czasie treningu w trybie RĘCZNYM)Wyświetlane w czasie treningu: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe: Trening automatyczny (AUTO) Niezależny od liczby obrotów: Użytkownik wybiera docelową wartość w jednostce WATT. Moc hamowania reguluje się automatycznie w zależności od kadencji użytkownika.Trening ręczny (MANU) Zależnie od liczby obrotów: Użytkownik wybiera jeden z dwóch stopni hamowania („biegi”) Menu nawigacja i ustawienia użytkownika: Dane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników osob. dane, osob. zakres treningu, ostatni trening, kilka indywidualnych profili treningowych, osob. rekordyDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/ITIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników 4 użytkowników + gośćObsługa urządzenia Rozbudowane menu do regulacji i sprawdzania danych użytkownika i treningu Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciskiObudowa Wysokiej jakości, odporna na pot obudowa… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 5505.5 zł

ROWER TRENINGOWY ERGO C12

 ROWER TRENINGOWY ERGO C12

Specyfikacja techniczna: Klasa urządzenia wg DIN EN 957 Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 119/55/137Zasilanie elektryczne Zasilanie sieciowe (230 V)Szybka regulacja wysokości siedziskaInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacje i KETTLER World Tours dostępne przez Bluetooth Rodzaje treningu: Challenge Training W tej formie treningu trenujesz w celu pokonania swojego rekorduDostępne programy treningowe z profilami 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzeniaHIT Training Ta forma treningu obejmuje 5 bardzo intensywnych fazIPN Coaching Po teście fitness urządzenie generuje program dopasowany do użytkownikaMożliwość preselekcji Cele treningowe (trening z odliczaniem) na czas treningu, dystans oraz kalorie/kilodżulePomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test) TakTrening sterowany tętnem Tak. Dwa programy są zainstalowane fabrycznie, kolejne można skonfigurować dowolnieTrening swobodny bez wytycznych (szybki start) takWskaźnik osobistych stref tętna Tak. W zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolor Wyświetlane wartości podczas treningu: Wskazanie aktualnej mocy w WattWskazanie średnich wartości Tak (w czasie treningu i po jego zakończeniu)Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Tak (w czasie treningu w trybie RĘCZNYM)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe: Trening automatyczny (AUTO) Niezależny od liczby obrotów: Użytkownik wybiera docelową wartość w jednostce WATT. Moc hamowania reguluje się automatycznie w zależności od kadencji użytkownika.Trening ręczny (MANU) Zależnie od liczby obrotów: Użytkownik wybiera jeden z dwóch stopni hamowania („biegi”)Menu nawigacja i ustawienia użytkownikaDane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników osob. dane, osob. zakres treningu, ostatni trening, kilka indywidualnych profili treningowych, osob. rekordyDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/ITIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników 4 użytkowników + gośćObsługa urządzenia Rozbudowane menu do regulacji i sprawdzania danych użytkownika i treningu Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 3932.5 zł

ROWER TRENINGOWY

 ROWER TRENINGOWY

Rower treningowy GIRO R BLACK to rozwiązanie idealne dla tych, którzy borykają się z problemami z kręgosłupem, bądź chcą jak najbardziej go oszczędzać tym samym nie rezygnując z aktywności fizycznej. Posiada wygodne oparcie, a obniżone wejście stanowi znaczne ułatwienie dla osób starszych lub z nadwagą. Ten rower treningowy jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres oporu regulowany jest w skali 1-16. Posiada wiele ciekawych programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów. Dwa z tych programów regulowane są tętnem, które można monitorować za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach kierownicy, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (do kupienia oddzielnie). Specyfikacja techniczna: Kolor czarnyNiskie wejścieRegulacja siedziska w poziomieWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HBKoło zamachowe 8 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgPrzełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia zależny od liczby obrotówSystem hamowania Magnes (sterowany silnikiem)System napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) ok. 170 / 63 / 116Zakres obciążenia 1-16 (sterowanie silnikiem)Zasilanie elektryczne Zasilanie sieciowe (230 V) Komputer treningowy: Dowolnie skalowane profile 6Górna granica tętna Wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyLiczba programów treningowych 8Odporna na pot klawiatura foliowa Push`N`TurnPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencja takPomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria)) W zestawie czujniki tętna w uchwytach / opcjonalnie klips na ucho i zestaw Cardio PulsPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności takProgram sterowany tętnem 1Ręczne sterowanie obciążeniem takSterowanie parametrami takTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL) takWyświetlacz ciągły 7 funkcji (wraz z wykresem częstotliwości kroku; załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych)Zużycie energii Tak (zależnie od stopnia hamowania) Standardowe wyposażenie: Rower treningowy GIRO R BLACKKierownica giętaKółka transportowe i wyrównanie wysokości Pedały pasowe z punktem ciężkościZasilacz Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 2423.85 zł

ROWER TRENINGOWY GIRO C1

 ROWER TRENINGOWY GIRO C1

Rower treningowy GIRO C1 to innowacyjny sprzęt o wysokiej wytrzymałości. Jego uniwersalny design pozwala z łatwością wpasować się do każdego wnętrza. Zakres oporu regulowany jest manualnie w skali 1-8. Ten rower treningowy jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach kierownicy. Posiada podstawkę na tablet lub smartfon oraz możliwość połączenia z aplikacją KettMaps. Specyfikacja techniczna: Szybka regulacja wysokości siedziskaKlasa urządzenia wg DIN EN 957 Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 130 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 90/54/136Zasilanie elektryczne Baterie (2 szt. AA)Interfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacja KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu: Możliwość preselekcji Cele treningowe (trening z odliczaniem) na czas treningu, dystans oraz kalorie/kilodżulePomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test) Trening swobodny bez wytycznych (szybki start) Wyświetlane wartości podczas treningu: Wskazanie średnich wartości (po zakończeniu treningu)Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe: Trening ręczny (MANU) Zależny od liczby obrotów: Użytkownik wybiera jeden z dwóch stopni hamowania („biegi”) Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa 4 przyciski (tętno, minus, ustawienia, recovery)Obudowa Wysokiej jakości odporna na pot obudowa z tworzywa sztucznego pokryta szkłem akrylowym ok. 147 x 170 mmPomiar tętna Przez czujniki tętna w uchwytachRegulacja kąta nachylenia, optymalna widoczność niezależnie od wzrostuWyświetlacz LC 85 x 48 mm Jakość napędu i systemu hamowanie: KETTLER Współczynnik jakości nacisku na pedał 5,8Koło zamachowe 6 kgPrzełożenie 1:8System hamowania Magnetyczny system hamowania z magnesami trwałymiSystem napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymZakres obciążenia 8 stopni hamowania (biegi) wybieranych pokrętłem Standardowe wyposażenie: Rower treningowy GIRO C1Kierownica… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 1251.25 zł

ROWER SPINNINGOWY RACER S + WORLD TOURS 2.0

 ROWER SPINNINGOWY RACER S + WORLD TOURS 2.0

Rower spiningowy RACER S + WORLd TOURS 2.0 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Konstrukcja mająca do złudzenia przypominać jazdę na prawdziwym rowerze została stworzona z myślą m.in. o osobach trenujących do zawodów kolarskich. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-1000 W (zmiana wartości co 5W). Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą specjalnego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Posiada wiele ciekawych programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów. Specyfikacja techniczna: Oryginalna kierownica roweru szosowego z uchwytami Campagnolo Chorus EPS ErgopowerKolor antracytowyKółka transportowePedały Kombi: System SPD / platformaRegulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HAKoło zamachowe 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość pedału w położeniu dolnym do siodła min. / maks. (w cm) ok. 79 - 98Przełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia niezależnie od liczby obrotów / zależnie od liczby obrotów (standard)System hamowania IndukcyjnySystem napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 131 / 53 / 126Zakres obciążenia 25 - 1000 watów (w 5-watowych stopniach) niezależnie od liczby obrotów do 600 watówZasilanie sieciowe 230 V Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciski Komputer treningowy: Dowolnie skalowane profile w konfiguratorze treningówLiczba programów treningowych 25 pozycji pamięci na użytkownikaPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencjaPomiar tętna, w zestawie pas na klatkę piersiową KETTLER BluetoothProgramy sterowane tętnemRęczne sterowanie obciążeniemTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz ciągły 7 funkcji (wywoływanie średnich wartości przez naciśnięcie przycisku)Zużycie energiiZłącze PC Bluetooth Standardowe wyposażenie: Rower spinningowy RACER SKETTLER… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 7507.5 zł

ROWER SPINNINGOWY SPEED 5

 ROWER SPINNINGOWY SPEED 5

ROWER SPINNINGOWY SPEED 5 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Wykonany został z wyselekcjonowanych materiałów co zapewnia trwałość. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres oporu jest bezstopniowy co zapewnia płynne przejście na wyższy poziom trudności. Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Posiada uchwyt na napój. Wyposażony jest w rolki ułatwiające transport oraz specjalny system awaryjnego hamowania. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kierownica regulacja pionowa i poziomaKolor czarnyKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości ( Pedały Kombi-Click )Regulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/10, klasa SKoło zamachowe 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgSystem hamowania, szczęka hamulcowa z funkcją hamowania awaryjnegoSystem napędowy, pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) ok. 105 / 60 / 110Zakres obciążenia bezstopniowo Standardowe wyposażenie: Rower spinningowy SPEED 5Kierownica regulacja pionowa i poziomaKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości ( Pedały Kombi-Click ) Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 3324.75 zł

ROWER SPINNINGOWY RACER 1

 ROWER SPINNINGOWY RACER 1

ROWER SPINNINGOWY RACER 1 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres oporu jest bezstopniowy co zapewnia płynne przejście na wyższy poziom trudności. Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników umieszczonych w uchwytach bądź opcjonalnie za pomocą klipsa na ucho czy specjalnego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Regulowana wysokość kierownicyKolor Jasnoszary / CzarnyKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości z koszyczkiemRegulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HCKoło zamachowe ok. 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgPrzełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia zależnie od liczby obrotówSystem hamowania szczęki hamulcoweSystem napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) ok. 102 / 53 / 113Zakres obciążenia bezstopniowoZasilanie elektryczne baterie Komputer treningowy: Górna granica tętna Wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencjaPomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria)) W zestawie czujniki tętna w uchwytach / opcjonalnie klips na ucho i zestaw Cardio PulsRęczne sterowanie obciążeniem takSterowanie parametrami takTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wyświetlacz ciągły 5 funkcjiZużycie energii Standardowe wyposażenie: Rower spinningowy RACER 1Kółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości z koszyczkiemCzujniki tętna w uchwytach Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 2288 zł

ROWER CROSSTRAINER SKYLON 10

 ROWER CROSSTRAINER SKYLON 10

Rower crosstrainer Skylon 10 to najbardziej zaawansowany i innowacyjny model crosstrainera firmy Kettler. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 22kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Stabilność oraz wygodę podczas treningu zapewniają specjalne uchwyty oraz antypoślizgowa powierzchnia. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-400 W (zmiana wartości co 5W). Możliwość złożenia go do niewielkich rozmiarów pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Zaawansowany, lecz prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź za pomocą pasa na klatkę piersiową. W zależności od wartości tętna użytkownika zmienia się kolor podświetlenia wyświetlacza. Posiada 10 programów treningowych z możliwością ich konfiguracji co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Specyfikacja techniczna: Dodatkowy pałąk/uchwytKolor biały/srebrnyMożliwość rozłożeniaStabilna stopa plastikowa na płozieUchwyt na butelkęDane techniczneKlasa DIN EN Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgPrzełożenie 1 : 9Rozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 100 / 500 / 150System hamowania IndukcyjnySystem koła zamachowego 22 kgSystem napędowy Tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 214 x 93 x 170Zakres mocy 25 - 400 watów (w 5-watowych stopniach)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacje i KETTLER World Tours dostępne przez BluetoothWskaźnik osobistych stref tętna, w zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolorDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/IT Komputer treningowy: Dowolnie skalowane programy wydajnościoweIndywidualne programy sterowane tętnemIndywidualne programy wydajnościoweIPN-Test zintegrowanyLiczba programów treningowych 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzeniaMoc w watachOdporna na pot klawiatura foliowaPamięć osób 4 użytkowników + gośćPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencja takPomiar tętna Czujniki tętna w uchwytach, pas na klatkę piersiową (w zestawie)Pomiar… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 7078.5 zł

ROWER CROSSTRAINER SKYLON 4

 ROWER CROSSTRAINER SKYLON 4

Specyfikacja techniczna: Kolor czarnyMechanizm składaniaPowierzchnia do stąpania stabilna stopa plastikowa na płozieKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 100 / 500 / 150System koła zamachowego 20 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 214 /68/170Zakres mocy 1-15 (sterowanie komputerowe)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu: Dostępne programy treningowe z profilami 6 profili i jeden profil na każdego użytkownika z możliwością dowolnej konfiguracjiMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test)Trening swobodny bez wytycznych (szybki start)Wskaźnik osobistych stref tętna,w trakcie treningu wyświetla się aktualna strefa spośród pięciu stref tętna Wyświetlane wartości podczas treningu: Wskazanie aktualnej mocyWskazanie średnich wartości ( w czasie treningu i po jego zakończeniu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe: Trening ręczny (MANU) Menu nawigacja i ustawienia użytkownika: Dane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników: osob. dane, osob. Zakres treningu, ostatni trening, indywidualny profil treningowyDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/ITIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników 4 użytkowników + gośćObsługa urządzenia zintegrowane menu do regulacji oraz sprawdzania danych użytkownika i treningu Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciskiObudowa Wysokiej jakości, odporna na pot obudowa z tworzywa sztucznego pokryta szkłem akrylowym ok. 175 x 200 mmRegulacja kąta nachylenia, optymalna widoczność niezależnie od wzrostu Jakość napędu i systemu hamowanie: Przełożenie 1:9System hamowania Magnes (sterowany silnikiem)System napędowy Tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnymKomputer treningowyPomiar tętna Czujniki tętna w uchwytach, pas na klatkę piersiową (opcja)Wyświetlacz Wyświetlacz LC 117 x 86 mm Standardowe wyposażenie: Rower crosstrainer SKYLON 4Zasilacz Opcjonalne wyposażenie: Uchwyt na butelkę Gwarancja: Na wszystkie nasze… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 4504.5 zł

ROWER CROSSTRAINER UNIX 10

 ROWER CROSSTRAINER UNIX 10

Specyfikacja techniczna: Kolor biały/srebrnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 190 / 390 / 200System koła zamachowego 22 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 144 / 56 / 152Zakres mocy 25 - 400 watów (w 5-watowych stopniach)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu: Challenge Training Dostępne programy treningowe z profilami 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzeniaHIT TrainingIPN Coaching Możliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test)Trening swobodny bez wytycznych (szybki start)Wskaźnik osobistych stref tętna, w zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolor. Wyświetlane wartości podczas treningu: Wskazanie aktualnej mocy w jednostkach WATTWskazanie średnich wartości Tak (w czasie treningu i po jego zakończeniu)Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Tak (w czasie treningu w trybie RĘCZNYM)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe: Trening automatyczny (AUTO)Trening ręczny (MANU) Menu nawigacja i ustawienia użytkownika: Dane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników osob. dane, osob. zakres treningu, ostatni trening, kilka indywidualnych profili treningowych, osob. rekordyDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/ITIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników 4 użytkowników + gośćObsługa urządzenia Rozbudowane menu do regulacji oraz sprawdzania danych użytkownika i treningu. Obudowa, wyswietlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciskiObudowa Wysokiej jakości, odporna na pot obudowa z tworzywa sztucznego pokryta szkłem akrylowym ok. 200 x 200 mmRegulacja kąta nachylenia, optymalna widoczność niezależnie od wzrostu Jakość napędu i systemu hamowanie: Przełożenie 1:11System hamowania IndukcyjnySystem napędowy tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnymKomputer treningowyPomiar tętna Czujniki tętna w uchwytach, pas na klatkę piersiową (opcja)Wyświetlacz Kolorowy wyświetlacz TFT… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 4075.49 zł

ROWER CROSSTRAINER RIVO 4

 ROWER CROSSTRAINER RIVO 4

Specyfikacja techniczna: Kolor czarnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 130 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 230 / 390 / 230System koła zamachowego 14 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 132 / 62 / 169Zakres mocy 1-15 (sterowanie komputerowe)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacja KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu: Dostępne programy treningowe z profilami 6 profili i jeden profil na każdego użytkownika z możliwością dowolnej konfiguracjiMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności ( Recovery Test )Trening swobodny bez wytycznych (szybki start ) Wskaźnik osobistych stref tętna, w trakcie treningu wyświetla się aktualna strefa spośród pięciu stref tętna Komputer treningowy: Czujniki tętna w uchwytach albo pas piersiowy (opcja)Wyświetlacz LC 117 x 86 mm Wyświetlane wartości podczas treningu: Wskaźnik aktualnej mocyWskazanie średnich wartości (w czasie treningu i po jego zakończeniu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe: Trening ręczny (MANU)menu nawigacja i ustawienia użytkownikaDane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników osob. dane, osob. Zakres treningu, ostatni trening, indywidualny profil treningowyDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/ITIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników 4 użytkowników + gośćObsługa urządzenia zintegrowane menu do regulacji oraz sprawdzania danych użytkownika i treningu Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciskiObudowa Wysokiej jakości, odporna na pot obudowa z tworzywa sztucznego pokryta szkłem akrylowym ok. 175 x 200 mmRegulacja kąta nachylenia, optymalna widoczność niezależnie od wzrostujakość napędu i systemu hamowaniePrzełożenie 1:11System hamowania Magnes (sterowany silnikiem)System napędowy tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnym Standardowe wyposażenie: Rower crosstrainer RIVO 4Zasilacz Opcjonalne wyposażenie: Uchwyt na butelkęPas piersiowy Gwarancja: Na wszystkie nasze… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 2288 zł

Rowery elektryczne EcoBike

 Rowery elektryczne EcoBike

EcoBike to lider branży rowerów elektrycznych w Polsce. Doświadczenie zebrane przed wiele lat pozwala na budowanie niezwykle funkcjonalnych, przemyślanych oraz dostosowanych do potrzeb użytkownika rowerów elektrycznych. Rowery EcoBike wyróżnia dbałość o nawet najmniejsze detale. Rowery z serii S-Cross nagrodzone zostały złotym medalem na prestiżowych targach rowerowych Bike Expo Kielce. EcoBike został również sprawdzony na długodystansowej wyprawie przez Jedwabny Szlak. Dziennikarz "Rzeczpospolitej" przejechał na modelu Speed L aż 12000km! Ponadto model z serii X pobił rekord Guinnessa w najdłuższej trasie przejechanej rowerem elektrycznym - aż 14108 km! Sprawdź naszą ofertę rowerów elektrycznych: http://www.aktywnywypoczynek.com.pl/rowery-elektryczne więcej »
Dodano: 2018-01-18
EcoBike

Rower Miejski Kellys Royal dutch

 Rower Miejski Kellys Royal dutch

Fabrycznie nowy rower KELLYS Royal Dutch Black Rocznik 2017. Gwarancja producenta podpisana w dniu wysyłki. SPECYFIKACJA: RAMA rama van Kellys Dutch - Aluminum alloy 28" ROZMIARY RAM rozmiary ram 480mm WIDELEC widelec unicrown steel (threaded steerer) STERY stery threaded SUPORT suport cartridge (115mm) KORBY korby PROWHEEL (36) - length 170mm MANETKI manetki SHIMANO Nexus SL-3S42E Revoshift ILOŚĆ BIEGÓW ilość biegów 7 WOLNOBIEG wolnobieg SHIMANO for internal hub 16T ŁAŃCUCH łańcuch KMC Z33 (98 links) HAMULCE hamulce APSE Artek V-brake / SHIMANO coaster brake DŻWIGNIE HAMULCOWE dżwignie hamulcowe TEKTRO LINKI HAMULCOWE linki hamulcowe DRIVING Force SCS (SlickCableSystem) PIASTY piasty KLS alloy / SHIMANO Nexus 7C30 Inter-7 (36 holes) OBRĘCZE obręcze KLS Event 622x19 (36 holes) SZPRYCHY szprychy steel OPONY opony Mitas Cityhopper 52-622 (28x2.0) ReflectiveLine WSPORNIK KIEROWNICY wspornik kierownicy alloy / steel - diam 25.4mm / 30° / length 80mm KIEROWNICA kierownica steel RiseBar - diam 25.4mm / width 610mm CHWYTY chwyty HollandGrip SZTYCA sztyca steel - diam 27.2mm / length 350mm SIODŁO siodło van Kellys PEDAŁY pedały NonSlip - alloy ŚWIATŁO TYLNE światło tylne Infini LED, 3 modes BŁOTNIK błotnik steel with coat guard AKCESORIA akcesoria front rack, alloy carrier, basket, bell, chainguard, kickstand CENA katalogowa 1999 ,- Nasza Cena 1699,- więcej »
Dodano: 2011-10-27
KellysCena: 1699 zł

ROWER 28 TREKINGOWY MĘSKI WAGANT 1 RAMA ALUMINIOWA

ROWER 28 TREKINGOWY MĘSKI WAGANT 1 RAMA ALUMINIOWA

Nowy rower firmy ROMET Wagant 1 rama aluminiowa koła 28" stożkowe Dostępne kolory czarno-zielony czarno-pomarańczowy wysokość ramy 19 21 23 więcej »
Dodano: 2017-12-02
ROMETCena: 1399 zł

Materiał:aluminiowy

PIERWSZY ROWEREK PANDA miękkie koła EVA + bagażnik A23-2 A23-2

 PIERWSZY ROWEREK PANDA miękkie koła EVA + bagażnik A23-2 A23-2

Pełny opis oraz więcej zdjęć i możliwość zakupu na stronie odix.pl Poniżej bezpośredni link do przedmiotu. https://odix.pl/pierwszy-rowerek-panda-miekkie-kola-eva-bagaznik-a232-n-p-507.html WITAM SERDECZNIE NA MOJEJ AUKCJI !!! Mam okazję zaoferować Państwu: - nowy, - pełnowartościowy, - oryginalnie zapakowany, - trzykołowy najnowszy ROWEREK PANDA z dźwiękiem i piankowymi miękkimi kołami (A11-2). DOSTĘPNE KOLORY: ROWEREK posiada: - z tyłu regulowany drążek połączony z kierownicą, którym można w każdej chwili skorygować manewry dziecka, - wzmacniane, stabilne, szerokie koła wykonane z miękkiej pianki umożliwiające cichą i komfortową jazdę, - regulowany baldachim ochronny przed słońcem, - kosz (bagażnik) tylni na zabawki, - regulowaną poręcz zabezpieczającą dziecko przed upadkiem, - stabilną i trwałą stalową ramę, - dla początkujących demontowaną podstawkę pod stopy, - regulowaną odległość siedzenia do pedała, - pokrowiec na siedzisko, - na głowie przycisk dźwiękowy, - zaczepiane płozy, które po przełożeniu pod koła służą jako bujawka. WYMIARY ROWERKA: - długość ok. 83 cm, - szerokość ok. 48 cm, - wysokość ok. 93 cm, - wysokość oparcia ok. 30 cm, - średnica koła przedniego ok. 23 cm, - odległość od krawędzi fotelika do pedałków ok. 40 cm, - waga ok. 5,5 kg, - max obciążenie ok. 25 kg. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Twoje dziecko będzie dumne jeżdżąc tym rowerkiem. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci od 1-5 lat i posiada certyfikat CE. GORĄCO POLECAM ! więcej »
Dodano: 2017-09-27
Brak danychCena: 139 zł

Rower Biegowy WB-06

 Rower Biegowy WB-06

Pełny opis oraz więcej zdjęć i możliwość zakupu na stronie odix.pl Poniżej bezpośredni link do przedmiotu. https://odix.pl/rower-rowerek-biegowy-rosnie-dzieckiem-1012-cali-wb06-p-150.html WITAM SERDECZNIE NA MOJEJ AUKCJI !!! Mam do zaoferowania wspaniałe - nowe - pełnowartościowe - na pompowanych kołach - z odwracaną ramą - metalowe ROWERKI BIEGOWE BOOMERANG "10-12" cali POMPOWANE KOŁA WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA DOSTĘPNY W KOLORACH : czerwony ZIELONY BIAŁY NIEBIESKI Dodatkowo wyposażony : - pompowane opony 12, - siodełko i kierownica z regulacją wysokości, - hamulec ręczny przedni V-BRAKE (regulacja), - poziom siodełka: 35 - 44 cm, - poziom kierownicy: 51 - 58 cm, - szerokość kierownicy: ok. 40 cm, - manetki z zabezpieczeniem zsunięcia rączki dziecka, - odporne na uderzenia lakierowanie, - certyfikaty CE, TUV, GS. Jedyny w swoim rodzaju rower biegowy, znany również pod nazwą ”rowerka bez pedałów”. Jest on całkowitym hitem w nauce jazdy na rowerze !!! Zaprojektowany po to, aby wasze dziecko samodzielnie mogło trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową oraz kierowanie i hamowanie. Rowerek ten pozwoli również waszej pociesze nauczyć się właściwie oszacować prędkość i odległość. Ten fantastyczny jeździk znakomicie przygotuje wasze dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze bez konieczności instalowania bocznych kółek. Nauka jazdy na tym rowerku jest bardzo prosta i przyjemna. Rower biegowy to propozycja przeznaczona dla dzieci między 2 a 6 rokiem życia. Limit wagowy 30 kg. Dla bezpieczeństwa rowerki wysyłamy w stanie do montażu instrukcja wewnątrz opakowania. GORĄCO POLECAM ! więcej »
Dodano: 2017-09-27
RamizCena: 149 zł

Rower Biegowy WB-21

 Rower Biegowy WB-21

Pełny opis oraz więcej zdjęć i możliwość zakupu na stronie odix.pl Poniżej bezpośredni link do przedmiotu. https://odix.pl/rowerek-biegowy-rower-balancer-podnozek-4-kolory-wb21-p-120.html WITAM NA MOJEJ AUKCJI !!! Mamy okazję zaoferować Państwu: - nowy, - oryginalny, - dwukołowy rowerek biegowy BALANCER z pompowanymi kołami i podnóżkiem (WB-21) DOSTĘPNE 4 KOLORY: BIAŁY ŻÓŁTY ZIELONY NIEBIESKI Zaprojektowany po to, aby Wasze dziecko samodzielnie mogło trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową oraz kierowanie i hamowanie. Rowerek pozwoli również Waszej pociesze nauczyć się właściwie oszacować prędkość i odległość. Rowery bez pedałków idealnie przygotowują najmłodszych do przesiadki na rowery tradycyjne. Ten fantastyczny rower znakomicie przygotuje Wasze dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze bez konieczności instalowania bocznych kółek. ZALETY PREZENTOWANEGO ROWERKU BIEGOWEGO BALANCER: - rama z niskim wsiadaniem, - hamulec koła tylnego, - błotnik koła tylnego, - duży wygodny podnóżek dla stópek, - specjalnie wyprofilowane siodełko, - pompowane opony 122.125, - siodełko i kierownica z regulacją wysokości, - poziom siodełka ok. 33-46 cm, - poziom kierownicy ok. 56-60 cm, - szerokość kierownicy ok. 40 cm, - antypoślizgowe profilowane rączki, - maksymalne obciążenie do ok. 35 kg, - waga ok. 4,5 kg, - certyfikaty CE, TUV, GS. Specjalnie zaprojektowana rama i podest na nóżki sprawiają, że pojazd nadaje się już dla dzieci od 3 roku życia. Duże, miękkie, pompowane koła zdecydowanie zwiększają komfort w czasie jazdy. Siodełko i kierownica w tym modelu mają regulowaną wysokość, co oznacza, że rowerek możesz dostosować do wzrostu dziecka. Rośnie razem z nim ! Solidna, estetyczna, wyprofilowana rama pozwala dziecku bezpiecznie jeździć. W rowerze zastosowano pompowane koła dla podniesienia komfortu jazdy. Hamulec zatrzyma rower, a stopy odpoczną na podnóżku. Jesteśmy bezpośrednim importerem prezentowanego rowerka. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Rowerek jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat i posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa. ! GORĄCO POLECAM ! więcej »
Dodano: 2017-09-27
RamizCena: 159 zł

ROWER ENDURO / ALL MOUNTAIN F11, 29", 140mm, enduro-allmountain

 ROWER ENDURO / ALL MOUNTAIN F11, 29", 140mm, enduro-allmountain

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE Zumbi F11 / 29 – to doskonały rower górski z kategorii Trail / All-mountain w którym połączyliśmy – najwyższej klasy komponenty Shimano SLX oraz Raceface z precyzyjnie pracującym zawieszeniem marki FOX. Zumbi z amortyzatorem Kashima FLOAT 34RC2 o skoku 130mm, dużych 29 calowych kołach – pozwala na płynną, wygodną i efektywną jazdę po górskich szlakach. Rower F11 z perfekcyjnym, autorskim systemem zawieszenia (full suspension) o nazwie FPS SYSTEM – to sprzęt all-mountain, stworzony do długich szlakowych wycieczek i szybkich weekendowych wypadów na lokalne single. Jest mocny w trudnym terenie, motywuje do ostrzejszych zjazdów, skoków i szybkich band. Rower Zumbi F11 29 Trail / All-mountain: bardzo dobrze prowadzi się w zakrętach, a na szybkich leśnych singlach – daje ogromną radość z jazdy i uczucie dumy z przebytej trasy, o której możesz opowiadać znajomym. To ekskluzywna, polska ręczna produkcja. Na podjazdach, czujesz się jak na rowerze do maratonu, a podczas jazdy w dół, rower zachowuje się podobnie jak rower zjazdowy. Daje to kolarzowi górskiemu, poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy z dużą prędkością i możliwość pełnej kontroli nad rowerem na niespodziewanych przeszkodach. więcej »
Dodano: 2017-08-11
Zumbi CyclesCena: 15499 zł

Amortyzator:FOX Float X factory z powłoka Kashima x storke 200x56mm
Rama:Lotnicze aluminium stopu 7020
140mm skoku
Widelec:FOX Float factory z powłoka Kashima 34RC2
130mm skoku
Stery:FSA gravity DX pro
Korby:RaceFace Aeffect SL
zębatka 30
Manetki:Shimano SLX
Przerzutka przód:brak
Przerzutka tył:Shimano XT
Kaseta:Shimano SLX 11-42 / 11 przełożeń
Hamulce:Shimano SLX z tarczami Shimano 180mm
Piasty:Shimano SLX
Obręcze:obręcze: Race Face Aeffect 30mm
Opony:Maxxis Highroller 2 29 X 2.3
Wspornik kierownicy:RaceFace Aeffect 35mm 60mm
Kierownica:RaceFace Aeffect 35mm
780mm
20mm
Sztyca:RaceFace Aeffect regulowana manetką z kierownicy o zakresie 150mm (M
L
XL) i 125mm (S)
Siodło:RaceFace Atlas
Pedały:brak
Ilość biegów:11
Waga:13
50:kg
Wielkość koła:29 "
Rozmiary:l
Kolory:czarny

Akcesoria rowerowe

 Akcesoria rowerowe

AKCESORIA ROWEROWE: Liczniki rowerowe Lampy rowerowe Narzędzia rowerowe Opony rowerowe Dętki rowerowe Łatki do opon Oleje i smary rowerowe Rogi rowerowe Błotniki rowerowe Torby, plecaki rowerowe Pompki rowerowe Zapięcia rowerowe Koszyki rowerowe Bidony rowerowe Pedała rowerowe Siodła rowerowe Podnóżki rowerowe Uchwyty Owijki , Chwyty Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i wybierz odpowiedni dla siebie produkt. więcej »
Dodano: 2017-08-04
Brak danych

Rowery

Jazda rowerem należy do ulubionych sportów wielu z nas, szczególnie, że z powodzeniem można go uprawiać zarówno w mieście, jak i poza nim. Większość z nas lubi wybierać się nimi na rekreacyjne wycieczki w słoneczne dni. Jest to jednak nie tylko doskonała forma aktywnego wypoczynku. Jazda rowerem świetnie też poprawia kondycję fizyczną naszego organizmu. A jeśli lubisz wysiłek fizyczny oraz pokonywanie trudnych i wymagając tras, z pewnością przyda Ci się rower górski.