Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Rowery

Rowery

Produkty od 21 do 40 z 420

Rower spinningowy Racer 3

 Rower spinningowy Racer 3

Rower spinningowy Racer 3 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres oporu regulowany jest w skali 1-32. Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników umieszczonych w uchwytach bądź opcjonalnie za pomocą klipsa na ucho czy specjalnego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Posiada wiele ciekawych programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów. Rower ten ma wbudowany generator, który uruchamia się wraz z rozpoczęciem treningu zasilając elektromagnes oraz komputer. Specyfikacja techniczna Regulowana wysokość kierownicyKolor Jasnoszary / CzarnyKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości z koszyczkiemRegulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HCKoło zamachowe ok. 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgPrzełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia Zależnie od liczby obrotówSystem hamowania Magnes (sterowany silnikiem)System napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) ok. 102 / 53 / 113Zakres obciążenia 1-32 (sterowany silnikiem)Zasilanie elektryczne generator Komputer treningowy Dowolnie skalowane profile 1Górna granica tętna Wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyLiczba programów treningowych 12Odporna na pot klawiatura foliowaPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencjaPomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria))W zestawie czujniki tętna w uchwytach / opcjonalnie klips na ucho i zestaw Cardio PulsProgramy sterowane tętnem 1Ręczne sterowanie obciążeniemSterowanie parametramiTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wyświetlacz ciągły 5 funkcjiZużycie energii (zależnie od stopnia hamowania) Standardowe wyposażenie Rower spinningowy RACER 3Kółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości z koszyczkiemCzujniki tętna w uchwytach więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 2970.45 zł

Rower spinningowy Racer S + World Tours 2.0

 Rower spinningowy Racer S + World Tours 2.0

Rower spinningowy Racer S + World Tours 2.0 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Konstrukcja mająca do złudzenia przypominać jazdę na prawdziwym rowerze została stworzona z myślą m.in. o osobach trenujących do zawodów kolarskich. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-1000 W (zmiana wartości co 5W). Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą specjalnego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Posiada wiele ciekawych programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów. Specyfikacja techniczna Oryginalna kierownica roweru szosowego z uchwytami Campagnolo Chorus EPS ErgopowerKolor antracytowyKółka transportowePedały Kombi: System SPD / platformaRegulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HAKoło zamachowe 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość pedału w położeniu dolnym do siodła min. / maks. (w cm) ok. 79 - 98Przełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia niezależnie od liczby obrotów / zależnie od liczby obrotów (standard)System hamowania IndukcyjnySystem napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 131 / 53 / 126Zakres obciążenia 25 - 1000 watów (w 5-watowych stopniach) niezależnie od liczby obrotów do 600 watówZasilanie sieciowe 230 V Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciski Komputer treningowy Dowolnie skalowane profile w konfiguratorze treningówLiczba programów treningowych 25 pozycji pamięci na użytkownikaPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencjaPomiar tętna, w zestawie pas na klatkę piersiową KETTLER BluetoothProgramy sterowane tętnemRęczne sterowanie obciążeniemTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz ciągły 7 funkcji (wywoływanie średnich wartości przez naciśnięcie przycisku)Zużycie energiiZłącze PC Bluetooth Standardowe wyposażenie Rower spinningowy RACER SKETTLER… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 7961.45 zł

Rower crosstrainer Skylon 10

 Rower crosstrainer Skylon 10

Rower crosstrainer Skylon 10 to najbardziej zaawansowany i innowacyjny model crosstrainera firmy Kettler. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 22kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Stabilność oraz wygodę podczas treningu zapewniają specjalne uchwyty oraz antypoślizgowa powierzchnia. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-400 W (zmiana wartości co 5W). Możliwość złożenia go do niewielkich rozmiarów pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Zaawansowany, lecz prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź za pomocą pasa na klatkę piersiową. W zależności od wartości tętna użytkownika zmienia się kolor podświetlenia wyświetlacza. Posiada 10 programów treningowych z możliwością ich konfiguracji co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Specyfikacja techniczna Dodatkowy pałąk/uchwytKolor biały/srebrnyMożliwość rozłożeniaStabilna stopa plastikowa na płozieUchwyt na butelkęDane techniczneKlasa DIN EN Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgPrzełożenie 1 : 9Rozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 100 / 500 / 150System hamowania IndukcyjnySystem koła zamachowego 22 kgSystem napędowy Tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 214 x 93 x 170Zakres mocy 25 - 400 watów (w 5-watowych stopniach)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacje i KETTLER World Tours dostępne przez BluetoothWskaźnik osobistych stref tętna, w zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolorDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/IT Komputer treningowy Dowolnie skalowane programy wydajnościoweIndywidualne programy sterowane tętnemIndywidualne programy wydajnościoweIPN-Test zintegrowanyLiczba programów treningowych 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzeniaMoc w watachOdporna na pot klawiatura foliowaPamięć osób 4 użytkowników + gośćPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencja takPomiar… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 6995.45 zł

Rower crosstrainer Unix 10 Ext

 Rower crosstrainer Unix 10 Ext

Rower crosstrainer Unix 10 Ext to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 22kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-400 W (zmiana wartości co 5W). Posiada 10 programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów 48 cm długość kroku. Prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź za pomocą pasa na klatkę piersiową. Specyfikacja techniczna Kolor biały/srebrny Powierzchnia do stąpania w technologi EXT-Technik, MoosgummiUchwyt na butelkęKlasa DIN EN Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 190 / 480 / 150System koła zamachowego 22 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 144 / 56 / 162Zakres mocy 25 - 400 watów (w 5-watowych stopniach)Zasilanie sieciowe 230 VUchwyty do ćwiczeń górnych partii ciała ergonomische GriffendenŁożyskowane przeguby Pendelkugellager in der Schubstange, doppelte Kugellager Rodzaje treningu Challenge Training10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzenia.HIT TrainingIPN CoachingMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test) TakTrening sterowany tętnem Ja. Zwei Programme sind vorinstalliert, weitere beliebig konfigurierbar.Trening swobodny bez wytycznych (szybki start) TakWskaźnik osobistych stref tętna Tak. W zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolor. Wyświetlane wartości podczas treningu Wskazanie aktualnej mocy tak, w jednostkach WATTWskazanie średnich wartości Tak (w czasie treningu i po jego zakończeniu)Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Tak (w czasie treningu w trybie RĘCZNYM)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe Czas treningu, prędkość,… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 5626.95 zł

Rower crosstrainer Skylon 6

 Rower crosstrainer Skylon 6

Rower crosstrainer Skylon 6 to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 22kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Stabilność oraz wygodę podczas treningu zapewniają specjalne uchwyty oraz antypoślizgowa powierzchnia. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-400 W (zmiana wartości co 5W). Możliwość złożenia go do niewielkich rozmiarów pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Zaawansowany, lecz prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Posiada 7 programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Specyfikacja techniczna Kolor biały/srebrnyMechanizm składaniaPowierzchnia do stąpania Stabilna stopa plastikowa na płozieDane techniczneKlasa DIN EN Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 100 / 500 / 150System koła zamachowego 22 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 214/68/170Zakres mocy 25 - 400 watów (w 5-watowych stopniach)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacja KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Dostępne programy treningowe z profilami 6 profili i jeden profil na każdego użytkownika z możliwością dowolnej konfiguracjiMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test)Trening swobodny bez wytycznych (szybki start) Wskaźnik osobistych stref tętna, w trakcie treningu wyświetla się aktualna strefa spośród pięciu stref tętna Dostępne moduły treningowe Trening automatyczny (AUTO)Trening ręczny (MANU) Menu nawigacja i ustawienia użytkownika Dane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników osob. dane, osob. Zakres treningu, ostatni trening, indywidualny profil treningowyDostępne języki w menu: DE/EN/FR/NL/POL/RU/ITIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 5626.95 zł

Rower crosstrainer Skylon 4

 Rower crosstrainer Skylon 4

Rower crosstrainer Skylon 4 to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 20kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów wynoszący 10cm oraz 50 cm długość kroku. Zakres regulacji oporu mieści się w skali od 1-15 stopni. Możliwość złożenia go do niewielkich rozmiarów pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Zaawansowany, lecz prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Posiada 7 programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMechanizm składaniaPowierzchnia do stąpania stabilna stopa plastikowa na płozieKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 100 / 500 / 150System koła zamachowego 20 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 214 /68/170Zakres mocy 1-15 (sterowanie komputerowe)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Dostępne programy treningowe z profilami 6 profili i jeden profil na każdego użytkownika z możliwością dowolnej konfiguracjiMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test)Trening swobodny bez wytycznych (szybki start)Wskaźnik osobistych stref tętna,w trakcie treningu wyświetla się aktualna strefa spośród pięciu stref tętna Wyświetlane wartości podczas treningu Wskazanie aktualnej mocyWskazanie średnich wartości ( w czasie treningu i po jego zakończeniu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 4821.95 zł

Rower crosstrainer Unix 10

 Rower crosstrainer Unix 10

Rower crosstrainer Unix 10 to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 22kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-400 W (zmiana wartości co 5W). Posiada 10 programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów 39 cm długość kroku. Prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Specyfikacja techniczna Kolor biały/srebrnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HAMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 190 / 390 / 200System koła zamachowego 22 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 144 / 56 / 152Zakres mocy 25 - 400 watów (w 5-watowych stopniach)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Challenge Training Dostępne programy treningowe z profilami 10 treningów profilowych ustawionych fabrycznie. Innowacyjny konfigurator treningów oferuje możliwość dowolnego rozszerzeniaHIT TrainingIPN Coaching Możliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test)Trening swobodny bez wytycznych (szybki start)Wskaźnik osobistych stref tętna, w zależności od strefy tętna wyświetlacz zmienia kolor. Wyświetlane wartości podczas treningu Wskazanie aktualnej mocy w jednostkach WATTWskazanie średnich wartości Tak (w czasie treningu i po jego zakończeniu)Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Tak (w czasie treningu w trybie RĘCZNYM)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 4177.95 zł

Rower crosstrainer Unix 4

 Rower crosstrainer Unix 4

Rower crosstrainer Unix 4 to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 22kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg. Manualna regulacja oporu w skali od 1 -15. Posiada 10 programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów 39 cm długość kroku. Prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Specyfikacja techniczna Kolor czarnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 150 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 190 / 390 / 200System koła zamachowego 20 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 144 / 56 / 152Zakres mocy 1-15 (sterowanie komputerowe)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Dostępne programy treningowe z profilami 6 profili i jeden profil na każdego użytkownika z możliwością dowolnej konfiguracjiMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności (Recovery Test)Trening swobodny bez wytycznych (szybki start)Wskaźnik osobistych stref tętna, w trakcie treningu wyświetla się aktualna strefa spośród pięciu stref tętnawyświetlane wartości podczas treninguWskazanie aktualnej mocyWskazanie średnich wartości ( w czasie treningu i po jego zakończeniu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe Trening ręczny (MANU) Menu nawigacja i ustawienia użytkownika Dane z możliwością zapisu dla poszczególnych użytkowników osob. dane,… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 3614.45 zł

Rower crosstrainer Unix 2

 Rower crosstrainer Unix 2

Rower crosstrainer Unix 2 to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 110kg. Manualna regulacja oporu w skali od 1 -8. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów 39 cm długość kroku. Prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Specyfikacja techniczna Kolor czarnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 110 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 190 / 390 / 200System koła zamachowego 18 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 144 / 56 / 152Zakres mocy 1-8Zasilanie elektryczne baterieInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Możliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności ( Recovery Test )Trening swobodny bez wytycznych (szybki start)wyświetlane wartości podczas treninguWskazanie średnich wartości ( po zakończeniu treningu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”)Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Komputer treningowy Pomiar tętna Czujniki tętna w uchwytach albo pas piersiowy (opcja)Wyświetlacz Wyświetlacz LC 85 x 48 mm Dostępne moduły treningowe Trening ręczny (MANU)menu nawigacja i ustawienia użytkownikaIlość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników brak opcji indywidualnego treningu użytkownikaEkran z danymi treningowymi jest zawsze widoczny. Brak możliwości ustawiania danych użytkownika i treningu Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu Obsługa 4 przyciski (tętno, minus, ustawienia, recovery)Obudowa Wysokiej jakości odporna na pot obudowa z tworzywa sztucznego pokryta szkłem akrylowym ok. 147 x 170 mmRegulacja kąta nachylenia, optymalna widoczność niezależnie… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 2809.45 zł

Rower crosstrainer Rivo 4

 Rower crosstrainer Rivo 4

Rower crosstrainer Rivo 4 to niesamowicie funkcjonalny sprzęt treningowy. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 14kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Manualna regulacja oporu w skali od 1 -15. Posiada 6 programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów oferując użytkownikowi stały przypływ motywacji. Dodatkowo w utrzymaniu motywacji pomaga pamięć 4 użytkowników z zapisem postępów. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów 39 cm długość kroku. Prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Specyfikacja techniczna Kolor czarnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 130 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 230 / 390 / 230System koła zamachowego 14 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 132 / 62 / 169Zakres mocy 1-15 (sterowanie komputerowe)Zasilanie sieciowe 230 VInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacja KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Dostępne programy treningowe z profilami 6 profili i jeden profil na każdego użytkownika z możliwością dowolnej konfiguracjiMożliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności ( Recovery Test )Trening swobodny bez wytycznych (szybki start ) Wskaźnik osobistych stref tętna, w trakcie treningu wyświetla się aktualna strefa spośród pięciu stref tętna Komputer treningowy Czujniki tętna w uchwytach albo pas piersiowy (opcja)Wyświetlacz LC 117 x 86 mm Wyświetlane wartości podczas treningu Wskaźnik aktualnej mocyWskazanie średnich wartości (w czasie treningu i po jego zakończeniu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca,… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 2326.45 zł

Rower crosstrainer Axos Elliptical P

 Rower crosstrainer Axos Elliptical P

Rower crosstrainer Axos Elliptical P stworzony został z myślą o bezpieczeństwie stawów podczas treningu. Stabilna i wytrzymała konstrukcja zapewnia wysoki komfort użytkowania. Urozmaicony trening dopasowany do indywidualnych oczekiwań zapewnia możliwość wyboru spośród 12 programów treningowych, w tym programy sterowane tętnem. Pomiar tętna jest możliwy za pomocą czujników znajdujących się w uchwytach bądź za pomocą znajdującego się w zestawie klipsa na ucho. Komputer treningowy zapamiętuje dane 4 osób. Podświetlany wyświetlacz LCD gwarantuje łatwy odczyt danych. Maksymalna waga użytkownika to 130 kg. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe: 130 kgRegulacja mocy: zależnie od liczby obrotówSystem hamowania: magnes (sterowany silnikiem)System koła zamachowego: ok. 18 kgSystem napędowy: tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm): 185 / 68 / 164Zakres mocy 1-16 (sterowanie komputerowe)Zasilanie elektryczne Zasilanie sieciowe (230 V) Komputer treningowy: Godzina / dataGórna granica tętna: optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyKadencjaLiczba programów treningowych: 12Odcinek treningowyPamięć osób: 4Pomiar czasuPomiar tętna W zestawie czujniki tętna w uchwytach i klips na ucho; Pomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościProgramy sterowane tętnem jaPrędkośćSterowanie parametramiTemperatura pomieszczeniaTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wyświetlacz LCD z podświetleniem tła i graficznym wskaźnikiem obciążeniaWyświetlacz ciągły 7 funkcjiZużycie energii Standardowe wyposażenie Rower crosstrainer Axos Elliptical PPrzechylany kokpitDodatkowy pałąk/uchwytKolor czarny / antracytKółka transportoweUchwyty do ćwiczeń górnych partii ciałaWyrównanie wysokościŁożyskowane przeguby podwójne łożysko kulkoweCzujniki tętna w uchwytachKlips na ucho Opcjonalne wyposażenie Pas na klatkę piersiową więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 2978.5 zł

Rower crosstrainer Axos Cross M z uchtytem na tablet

 Rower crosstrainer Axos Cross M z uchtytem na tablet

Rower crosstrainer Axos Cross M to urządzenie stworzone z myślą o kompleksowym i bezpiecznym treningu bez wychodzenia z domu. Cicha praca urządzenia oraz jego łatwe przemieszczanie dzięki zastosowaniu rolek transportowych sprawiają, że korzystanie z niego jest niezwykle łatwe i przyjemne. Wyświetlacz pozwala odczytać m.in. takie dane jak: czas, dystans, spalone kalorie, prędkość czy puls, który mierzony jest za pomocą czujników znajdujących się w uchwytach. Maksymalna waga użytkownika to 110 kg. Specyfikacja techniczna Maks. obciążenie wagowe 110 kgRegulacja mocy Zależnie od liczby obrotówSystem hamowania MagnesSystem koła zamachowego ok. 12 kgSystem napędowy Tarcza napędowa / pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 115 / 62 / 160Zakres mocy 1-8 (ręcznie)Zasilanie elektryczne Baterie Komputer treningowy: Godzina / dataGórna granica tętna optyczny sygnał ostrzegawczyKadencjaOdcinek treningowyPomiar czasuPomiar tętna W zestawie czujniki tętna w uchwytach;Pomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościPrędkośćSterowanie parametramiWyświetlacz Wyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 6 funkcjiZużycie energii Standardowe wyposażenie Rower crosstrainer Axos Cross MUchwyt na tabletRegulowane stopnieDodatkowy pałąk/uchwytKolor czarny / antracytKółka transportoweMiejsce ustawienia stóp możliwość regulacjiUchwyty do ćwiczeń górnych partii ciałaWyrównanie wysokościŁożyskowane przeguby kulkowe łożysko wahliwe w przegubach tarczowych, podwójne łożysko kulkowe Opcjonalne wyposażenie Opcjonalnie klips na ucho,Zestaw Cardio Puls więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1682.45 zł

Rower crosstrainer Rivo 2

 Rower crosstrainer Rivo 2

Rower crosstrainer Rivo 2 to sprzęt treningowy przeznaczony do użytku domowego. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 12kg. Rower crosstrainer jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 110kg. Manualna regulacja oporu w skali od 1 -8. Bezpieczeństwo stawów podczas treningu zapewni ergonomiczny rozstaw pedałów 32 cm długość kroku. Prosty i intuicyjny w obsłudze komputer wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników znajdujących się w uchwytach, bądź opcjonalnie za pomocą pasa na klatkę piersiową (dostępny do kupienia oddzielnie). Specyfikacja techniczna Kolor czarnyPowierzchnia do stąpania możliwość regulacjiKlasa DIN EN Klasa HBMaks. obciążenie wagowe 110 kgRozstaw podstaw na stopy / długość kroku / wysokość elipsy w mm 230 / 320 / 180System koła zamachowego ok. 12 kgWymiary po rozłożeniu dł. / szer. / wys. w cm (ok.) 115 / 62 / 160Zakres mocy 1-8Zasilanie elektryczne baterieInterfejs do mediów zewnętrznych (KETTLER World Tours, KettMaps, ...) Aplikacja KettMaps przez funkcję headtracking Rodzaje treningu Możliwość preselekcjiPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności ( Recovery Test )Trening swobodny bez wytycznych ( szybki start ) Wyświetlane wartości podczas treningu Wskazanie średnich wartości ( po zakończeniu treningu )Wskaźnik aktualnego stopnia hamowania („aktualnie włączony bieg”) Wyświetlane w czasie treningu wartości podstawowe: Czas treningu, prędkość, dystans, kadencja w obrotach na minutę, częstotliwość uderzeń serca, zużycie energii Dostępne moduły treningowe Trening ręczny (MANU) Menu nawigacja i ustawienia użytkownika Ilość pamięci do zapisu indywidualnych treningów użytkowników Brak indywidualnego treningu użytkownikaObsługa urządzenia Ekran z danymi treningowymi jest zawsze widoczny. Brak opcji ustawiania danych użytkownika i treningu Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu Obsługa 4 przyciski (tętno, minus, ustawienia, recovery)Obudowa wysokiej jakości odporna na pot obudowa z tworzywa sztucznego pokryta szkłem akrylowym ok. 147 x 170 mmRegulacja kąta nachylenia, optymalna widoczność niezależnie od wzrostu Jakość napędu i systemu… więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1843.45 zł

Rowery elektryczne

 Rowery elektryczne

Rowery elektryczne cieszą się coraz większą popularnością. Rower elektryczny posiada posiada baterię, silnik elektryczny oraz komputer z wyświetlaczem, który steruje pracą całego silnika i umożliwia jego odpowiednie dostrojenie. W ofercie posiadamy rowery elektryczne najlepszych światowych marek m.in. KROSS. Pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiedniego modelu dostosowanego do potrzeb klienta. więcej »
Dodano: 2018-10-16
Brak danych

Rower spinningowy Racer 9 + World Tours 2.0

 Rower spinningowy Racer 9 + World Tours 2.0

Rower spiningowy RACER S + WORLd TOURS 2.0 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Konstrukcja mająca do złudzenia przypominać jazdę na prawdziwym rowerze została stworzona z myślą m.in. o osobach trenujących do zawodów kolarskich. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Elektroniczna regulacja oporu w skali od 25-1000 W (zmiana wartości co 5W). Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans, spalone kalorie czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą specjalnego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Posiada wiele ciekawych programów treningowych co zapewnia brak rutyny i monotonii podczas codziennych treningów. Specyfikacja techniczna: Oryginalna kierownica roweru szosowego z uchwytami Campagnolo Chorus EPS ErgopowerKolor antracytowyKółka transportowePedały Kombi: System SPD / platformaRegulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HAKoło zamachowe 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość pedału w położeniu dolnym do siodła min. / maks. (w cm) ok. 79 - 98Przełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia niezależnie od liczby obrotów / zależnie od liczby obrotów (standard)System hamowania IndukcyjnySystem napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 131 / 53 / 126Zakres obciążenia 25 - 1000 watów (w 5-watowych stopniach) niezależnie od liczby obrotów do 600 watówZasilanie sieciowe 230 V Obudowa, wyświetlacz, sterowanie, pomiar pulsu: Obsługa Centralny przycisk-pokrętło i 2 przyciski Komputer treningowy: Dowolnie skalowane profile w konfiguratorze treningówLiczba programów treningowych 25 pozycji pamięci na użytkownikaPomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencjaPomiar tętna, w zestawie pas na klatkę piersiową KETTLER BluetoothProgramy sterowane tętnemRęczne sterowanie obciążeniemTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wartości średnie na koniec treninguWyświetlacz ciągły 7 funkcji (wywoływanie średnich wartości przez naciśnięcie przycisku)Zużycie energiiZłącze PC Bluetooth Standardowe wyposażenie: Rower spinningowy RACER SKETTLER… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 7507.5 zł

ROWER SPINNINGOWY SPEED 5

 ROWER SPINNINGOWY SPEED 5

ROWER SPINNINGOWY SPEED 5 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Wykonany został z wyselekcjonowanych materiałów co zapewnia trwałość. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres oporu jest bezstopniowy co zapewnia płynne przejście na wyższy poziom trudności. Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Posiada uchwyt na napój. Wyposażony jest w rolki ułatwiające transport oraz specjalny system awaryjnego hamowania. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Kierownica regulacja pionowa i poziomaKolor czarnyKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości ( Pedały Kombi-Click )Regulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/10, klasa SKoło zamachowe 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgSystem hamowania, szczęka hamulcowa z funkcją hamowania awaryjnegoSystem napędowy, pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) ok. 105 / 60 / 110Zakres obciążenia bezstopniowo Standardowe wyposażenie: Rower spinningowy SPEED 5Kierownica regulacja pionowa i poziomaKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości ( Pedały Kombi-Click ) Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 3324.75 zł

Rower spinningowy Racer 1

 Rower spinningowy Racer 1

ROWER SPINNINGOWY RACER 1 to innowacyjny sprzęt wysokiej jakości. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze, aż 18kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres oporu jest bezstopniowy co zapewnia płynne przejście na wyższy poziom trudności. Kierownica oraz siodełko są specjalnie regulowane tak, aby sprostać indywidualnym upodobaniom użytkownika. Prosty i intuicyjny w obsłudze ekran wyświetla dane takie jak: czas, prędkość, dystans czy puls. Rejestrowanie pulsu jest możliwe za pomocą dotykowych czujników umieszczonych w uchwytach bądź opcjonalnie za pomocą klipsa na ucho czy specjalnego bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Regulowana wysokość kierownicyKolor Jasnoszary / CzarnyKółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości z koszyczkiemRegulacja siedziska w poziomieSzybka regulacja wysokości siedziskaWyrównanie wysokościKlasa DIN EN DIN EN 957-1/5, klasa HCKoło zamachowe ok. 18 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgPrzełożenie 1 : 8Regulacja obciążenia zależnie od liczby obrotówSystem hamowania szczęki hamulcoweSystem napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnymWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) ok. 102 / 53 / 113Zakres obciążenia bezstopniowoZasilanie elektryczne baterie Komputer treningowy: Górna granica tętna Wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencjaPomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria)) W zestawie czujniki tętna w uchwytach / opcjonalnie klips na ucho i zestaw Cardio PulsRęczne sterowanie obciążeniem takSterowanie parametrami takTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL)Wyświetlacz ciągły 5 funkcjiZużycie energii Standardowe wyposażenie: Rower spinningowy RACER 1Kółka transportowePedały pasowe z punktem ciężkości z koszyczkiemCzujniki tętna w uchwytach Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 2326.45 zł

Rowery elektryczne EcoBike

 Rowery elektryczne EcoBike

EcoBike to lider branży rowerów elektrycznych w Polsce. Doświadczenie zebrane przed wiele lat pozwala na budowanie niezwykle funkcjonalnych, przemyślanych oraz dostosowanych do potrzeb użytkownika rowerów elektrycznych. Rowery EcoBike wyróżnia dbałość o nawet najmniejsze detale. Rowery z serii S-Cross nagrodzone zostały złotym medalem na prestiżowych targach rowerowych Bike Expo Kielce. EcoBike został również sprawdzony na długodystansowej wyprawie przez Jedwabny Szlak. Dziennikarz "Rzeczpospolitej" przejechał na modelu Speed L aż 12000km! Ponadto model z serii X pobił rekord Guinnessa w najdłuższej trasie przejechanej rowerem elektrycznym - aż 14108 km! Sprawdź naszą ofertę rowerów elektrycznych: http://www.aktywnywypoczynek.com.pl/rowery-elektryczne więcej »
Dodano: 2018-01-18
EcoBike

Rower Miejski Kellys Royal dutch

 Rower Miejski Kellys Royal dutch

Fabrycznie nowy rower KELLYS Royal Dutch Black Rocznik 2017. Gwarancja producenta podpisana w dniu wysyłki. SPECYFIKACJA: RAMA rama van Kellys Dutch - Aluminum alloy 28" ROZMIARY RAM rozmiary ram 480mm WIDELEC widelec unicrown steel (threaded steerer) STERY stery threaded SUPORT suport cartridge (115mm) KORBY korby PROWHEEL (36) - length 170mm MANETKI manetki SHIMANO Nexus SL-3S42E Revoshift ILOŚĆ BIEGÓW ilość biegów 7 WOLNOBIEG wolnobieg SHIMANO for internal hub 16T ŁAŃCUCH łańcuch KMC Z33 (98 links) HAMULCE hamulce APSE Artek V-brake / SHIMANO coaster brake DŻWIGNIE HAMULCOWE dżwignie hamulcowe TEKTRO LINKI HAMULCOWE linki hamulcowe DRIVING Force SCS (SlickCableSystem) PIASTY piasty KLS alloy / SHIMANO Nexus 7C30 Inter-7 (36 holes) OBRĘCZE obręcze KLS Event 622x19 (36 holes) SZPRYCHY szprychy steel OPONY opony Mitas Cityhopper 52-622 (28x2.0) ReflectiveLine WSPORNIK KIEROWNICY wspornik kierownicy alloy / steel - diam 25.4mm / 30° / length 80mm KIEROWNICA kierownica steel RiseBar - diam 25.4mm / width 610mm CHWYTY chwyty HollandGrip SZTYCA sztyca steel - diam 27.2mm / length 350mm SIODŁO siodło van Kellys PEDAŁY pedały NonSlip - alloy ŚWIATŁO TYLNE światło tylne Infini LED, 3 modes BŁOTNIK błotnik steel with coat guard AKCESORIA akcesoria front rack, alloy carrier, basket, bell, chainguard, kickstand CENA katalogowa 1999 ,- Nasza Cena 1699,- więcej »
Dodano: 2011-10-27
KellysCena: 1699 zł

ROWER 28 TREKINGOWY MĘSKI WAGANT 1 RAMA ALUMINIOWA

ROWER 28 TREKINGOWY MĘSKI WAGANT 1 RAMA ALUMINIOWA

Nowy rower firmy ROMET Wagant 1 rama aluminiowa koła 28" stożkowe Dostępne kolory czarno-zielony czarno-pomarańczowy wysokość ramy 19 21 23 więcej »
Dodano: 2017-12-02
ROMETCena: 1399 zł

Materiał:aluminiowy

Rowery

Jazda rowerem należy do ulubionych sportów wielu z nas, szczególnie, że z powodzeniem można go uprawiać zarówno w mieście, jak i poza nim. Większość z nas lubi wybierać się nimi na rekreacyjne wycieczki w słoneczne dni. Jest to jednak nie tylko doskonała forma aktywnego wypoczynku. Jazda rowerem świetnie też poprawia kondycję fizyczną naszego organizmu. A jeśli lubisz wysiłek fizyczny oraz pokonywanie trudnych i wymagając tras, z pewnością przyda Ci się rower górski.