Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Atlasy

Atlasy

Produkty od 1 do 20 z 147

Atlas Kinetic System

 Atlas Kinetic System

Atlas Kinetic System to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 20 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg, a maksymalna masa ciężarków to 100kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion i wieżyczkę Latissimus. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Bloki ciężarków 5 - 100 kg (20 x 5 kg)Kolor CzarnyMaksymalna masa ciała 150 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokości Trenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z mechanizmem mimośrodowymTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąŁożyskowane kółka do wyciągów linowycLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego, system wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 100 kg; 3D-Flexmotion: 2 x 50 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 166 / 170 / 215 Stanowisko treningowe Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przoduRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie Atlas Kinetic System więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 4499.95 zł

Atlas Multigym Plus

 Atlas Multigym Plus

Atlas Multigym Plus to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 16 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg, a maksymalna masa ciężarków to 80kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion dzięki któremu istnieje możliwość wysunięcia motylka do przodu oraz zainstalowanie obciążenia w postaci 2 ciężarków po 40 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Bloki ciężarków 5 - 80 kg (16 x 5 kg)Butterfly z mechanizmem mimośrodowymKolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego, system wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 80 kg 3D-Flexmotion: 2 x 40 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 181 / 156 / 200 Stanowisko treningowe Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przodu przez system 3D FlexmotionRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie Atlas MULTIGYM PLUS więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 3533.95 zł

Atlas Multigym

 Atlas Multigym

Atlas Multigym to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 16 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg, a maksymalna masa ciężarków to 80kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion i wieżyczkę Latissimus. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Bloki ciężarków 5 - 80 kg (16 x 5 kg)Butterfly z mechanizmem mimośrodowymKolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaks. obciążenie wagowe 80 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 170 / 109 / 200 Stanowisko treningowe Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przoduRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie Atlas multigym więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 3131.45 zł

Atlas Kinetic Moduł 2 napinacze i zginacze nóg

 Atlas Kinetic Moduł 2 napinacze i zginacze nóg

Atlas Kinetic Moduł 2 napinacze i zginacze nóg to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 100 kg, natomiast maksymalna waga ćwiczącego to 150 kg. Zastosowanie lin stalowych osłoniętych tworzywem sztucznym zapewnia płynną i bezpieczną pracę urządzenia oraz dużą wytrzymałość na zużycie. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 150 kgTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z mechanizmem mimośrodowymTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaks. obciążenie wagowe 100 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 187 / 262 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe Prostowanie nógZginanie nóg Standardowe wyposażenie Atlas KINETIC moduł 2 napinacze i zginacze nóg więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1811.25 zł

Atlas kinetic system moduł 4 pompki na poręczach podciąganie na drążku

 Atlas kinetic system moduł 4 pompki na poręczach podciąganie na drążku

Atlas kinetic system moduł 4 pompki na poręczach podciąganie na drążku to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 130 kg również maksymalna waga ćwiczącego to 130 kg. Możliwość zmiany wartości obciążenia co 5 kg sprawia, że urządzenie jest idealne bez względu na poziom sprawności fizycznej, dodatkowo wspomaga progres siłowy użytkownika. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgMaks. obciążenie wagoweWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 250 / 170 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe Podciąganie na drążku (różne uchwyty)PompkiPompki na poręczachStacja do ćwiczeń mięśni nóg Standardowe wyposażenie Atlas KINETIC moduł 4 więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1601.95 zł

Atlas Kinetic System Moduł 3 prasa do nóg

 Atlas Kinetic System Moduł 3 prasa do nóg

Atlas Kinetic System Moduł 3 prasa do nóg to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 160 kg, natomiast maksymalna waga ćwiczącego to 150 kg. Blok ciężarków składa się z 20 sztuk po 5 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 150 kgTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychStanowisko treningoweWyciskanie nogamiLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaks. obciążenie wagowe 160 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 176 / 246 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Standardowe wyposażenie Atlas KINETIC moduł 3 prasa do nóg więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1489.25 zł

Atlas Kinetic Moduł 1 podwójny wyciąg linowy

 Atlas Kinetic Moduł 1 podwójny wyciąg linowy

Atlas Kinetic Moduł 1 podwójny wyciąg to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 2x50kg. Zastosowanie lin poliestrowych zapewnia płynną i bezpieczną pracę urządzenia oraz dużą wytrzymałość na zużycie. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyŁożyskowane kółka do wyciągów linowycSystem wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 2 x 50 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 166 / 194 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe Stacja z podwójnym wyciągiem linowymWieżyczka LatissimusWiosłaWyciąg linowy do różnorodnych ćwiczeń ramion i nóg Standardowe wyposażenie Atlas kinetic moduł 1 podwójny wyciąg linowy więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1006.25 zł

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS BE4200

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS BE4200

Opis produktu: BE4200 HMS jest kompaktowym produktem wyposażonym w antypoślizgowy pas bieżny i silnik z automatyczną regulacją prędkości. Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. To stabilne oraz bezpieczne urządzenie, które zostało przystosowane do prowadzenia treningu w warunkach domowych. Dzięki swoim rozmiarom oraz systemowi amortyzatorów, konstrukcja zapewnia komfortową przestrzeń do ćwiczeń Ergonomiczny pulpit sterujący, pozwala wygodnie zarządzać funkcjami komputera, takimi, jak m.in.: czas, prędkość i dystans. Dla wygody użytkowania wyposażono go w przyciski szybkiego wyboru, pozwalające na zmianę parametrów treningu bez odrywania się od niego. Trening z bieżnią BE4200 HMS jest efektywnym sposobem na rozwinięcie mięśni nóg oraz zwiększenie wydolności organizmu. Regularne ćwiczenia pozwolą poprawić krążenie krwi, przepływ tlenu w organizmie oraz absorpcję składników odżywczych. Specyfikacja: Silnik: 1 HP Prędkość: od 1,0 do 10,0 km/h Pas bieżny: 120×40 cm Możliwość złożenia Rolki transportowe Waga produktu: 40 kg Maksymalne obciążenie produktu: 100 kg Wymiary rozłożonego produktu: 160×68×130 cm Wymiary złożonego produktu: 78×68×144 cm Funkcje komputera: Czas Prędkość Odległość Scan Spalane kalorie Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące więcej »
Dodano: 2017-06-26
HMSCena: 1625 zł

Atlas jednostanowiskowy OSKAR 4200! Stos 70kg x2!!!

 Atlas jednostanowiskowy OSKAR 4200! Stos 70kg x2!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ AUKCJĄ! Przedmiotem aukcji jest ATLAS JEDNOSTANOWISKOWY OSKAR 4200!! W konkurencyjnej cenie : 700,00 zł brutto!!! Parametry Atlasu Urządzenie wielofunkcyjne, Podwójna dźwignia ramion z blokadą dla stacji motylkowej,Ze względu na system działania i przenoszenia ciężaru obciążenie 70 kg odczuwalne jest podwójnie! Trwałe, stalowe linki,Konstrukcja malowana na gorąco kolorem srebrnym, Ławka z wysokim podparciem kręgosłupa,Trwałe i komfortowe oparcia,Atlas wykonany zgodnie z Europejską normą bezpieczeństwa EN 957 Waga urządzenia z stosem- 120 kgMaksymalna waga użytkownika: 120 kg Wymiary Atlasu Wysokość: 200 cm Szerokość: 115 cm Długość: 135 cm Wysokość od strony stosu: 185 cm WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! UDZIELAMY GWARANCJI NA SPRZĘT 12 MIESIĘCY!!! MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY! ZAPRASZAMY!!! więcej »
Dodano: 2014-12-10
Agencja Oskar tel.602-498-515Cena: 700 zł

Atlas KETTLER MULTIGYM / activeman.pl

Atlas KETTLER MULTIGYM / activeman.pl

Wszechstronny atlas treningowy KETTLER, służy do treningu wszystkich grup mięśniowych. Zaopatrzony w wieżę Latissimus, stację Butterfly, wyciskanie na ławeczce, szereg dodatkowych uchwytów służących do dodatkowych wariantów treningu. Wygodne siedzisko z wieloma regulacjami pozwala na optymalne dopasowanie do ciała. Zobacz więcej w naszym sklepie internetowym ACTIVEMAN: http://www.activeman.pl/product_info.php/cPath/35_36/products_id/140 więcej »
Dodano: 2014-05-21
Kettler

Atlas Kettler DELTA XL delta xl

Śwtlas z ławką pod sztangę Delta XL marki Kettler, umożliwiający bardzo urozmaicony trening siłowy w profesjonalnym stylu. Innowacyjna konstrukcja systemu regulacji umożliwia jednym ruchem zmienić ławkę płaską w ukośną i odwrotnie. Wzrastające nachylenie podpory pod plecy powoduje zmniejszenie odstępu od wspornika sztangi, czyli automatyczne ustawienie ławki w pozycji optymalnej dla ciała. Atlas Delta posiada stalowe naciągi linowe powlekane warstwą z tworzywa. Siłownia domowa od Kettlera spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa (TUV GS) oraz normy europejskie. Posiadamy również sprzet fitnesstakich firm jak KETTLER, BH-FITNESS, INSPORTLINE, SPOKEY oraz bieżnie , rowerki stacjonarne, orbitreki. więcej »
Dodano: 2013-10-05
Kettler

Materiał:stal
chrom

Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL

 Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL

Firmowy i solidny sprzęt. Wzrastające nachylenie podpory pod plecy powoduje zmniejszenie odstępu od wspornika sztangi, czyli automatyczne ustawienie ławki w pozycji optymalnej dla ciała. Atlas Delta posiada stalowe naciągi linowe powlekane warstwą z tworzywa. Siłownia domowa od Kettlera spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa (TUV GS) oraz normy europejskie. Wiecej na www.centrum-max.pl Gryf i obciążenia nie stanowią wyposażenia. więcej »
Dodano: 2011-09-08
KettlerCena: 3999 zł

Wyciąg do sufitu MH W005 -Home

Wyciąg do sufitu MH W005 -Home

WYCIĄG DO SUFITU SERII HOME MH-W005Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY DO SUFITU MH-W005, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W005 jest sprzętemprzeznaczonym do montażu do sufitu. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do montażu do sufitu. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Wygodny karabińczyk i mocna szekla gwarantują bezpieczne mocowanie obciążenia na grubej rurce o średnicy 22mm.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, - Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie podchwytem ,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie uchwyt neutralny;Propozycje ćwiczeń mięśni naramiennych:- Unoszenie ramion bokiem w grę… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny i dolny MH W004 -Home

Wyciąg górny i dolny MH W004 -Home

Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY I DOLNY DO ŁAWKI MH-W004, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W004 jestsprzętem montowanym do ławek firmy MARBO-SPORT, przeznaczonym do ćwiczenia w pozycji siedzącej. Dzięki trzem kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do wykorzystania wraz z ławkami firmy MARBO-SPORT należącymi do linii HOME - o profilu 40x40mm. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, - Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie podchwytem ,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie uchwyt neutralny;Propozycje ćwiczeń mięśni naramiennych:- Unoszenie ramion bokiem w grę… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny MH W003 - Home

Wyciąg górny MH W003 - Home

WYCIĄG GRNY DO ŁAWKI SERIA HOME MH W003Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY DO ŁAWKI MH-W003, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W003 jest sprzętem montowanym do ławek firmy MARBO-SPORT, przeznaczonym do ćwiczenia w pozycji siedzącej. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do wykorzystania wraz z ławkami firmy MARBO-SPORT należącymi do linii HOME - o profilu 40x40mm. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam! Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, - Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie podchwytem ,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie uchwyt neutralny;Propozycje ćwiczeń mięśni… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciskanie sztangi w prowadnicach JP 25

Wyciskanie sztangi w prowadnicach JP 25

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Brama do ćwiczeń JP 9

Brama do ćwiczeń JP 9

Profesjonalna brama do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- masywne, stabilne podstawy- możliwość wykonywania ćwiczeń na wszystkie partie mięśni- wykonana z płasko-owalnych profili stalowych- wszystkie elementy ruchome podwjnie łożyskowane- regulowane wysokości bloczkw- maksymalna waga obciążenia 200 kgKoszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Czworogłowy uda JP 2

Czworogłowy uda JP 2

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru. Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Mastersport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Brama do domowej siłowni + drążki HM1

Brama do domowej siłowni + drążki HM1

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni + drążki HM1Myślałeś, że nigdy nie kupisz sobie bramki takiej jak na profesjonalnych siłowniach. Już dziś możesz mieć u siebie w siłce swoją prywatną bramę.Co świadczy o profesjonalnym sprzęcie?Przede wszystkim niezniszczalna konstrukcja. My wykonaliśmy ją bazując na naszym doświadczeniu w projektowaniu profesjonalnych sprzętw. Masywna, wykonana z profilu 50x50x2 pierwszego gatunku wytrzyma 360 kilo obciążenia. Potężne, przykręcane do podłogi podstawy bramy gwarantują Ci jej stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Wykonaliśmy ten sprzęt głwnie po to, abyś mgł w dobrej cenie wyposażyć swoją domową siłkę w maszynę z profesjonalnymi rozwiązaniami.Niczym nie ograniczony ruch z drążkiem.Zdradzę Ci sekret tego sprzętu, dzięki ktremu będziesz mgł ćwiczyć mięśnie pod rżnymi kątami i nie czuć ograniczeń w wykonywaniu ćwiczeń. Sposoby w jakie możesz regulować ustawienie drążka gwarantują Ci że:Masz nieograniczony ruch.W każdej innej bramce linka prowadzona jest z grnej części stosu przez co znacznie zmniejsza Twoje pole ruchu w przd i w tył. My w naszej bramce zamontowaliśmy ruchome kłko, ktre powoduje, że podczas ćwiczeń z krzyżowaniem linek nic nie będzie Cię ograniczać. Będziesz miał pełny zakres ruchu.Utrudnieniem podczas treningw na bramkach innych producentw jest to że za każdym razem musisz przepinać drążek pomiędzy ułożeniem dolnym i grnym. Dzięki prowadzeniu drążka po profilu w naszej bramce przepinasz drążek w momencie kiedy musisz zmienić jego rodzaj. Gdy chcesz zmienić jego wysokość wystarczy że odkręcisz pokrętło i przesuniesz go po profilu w grę lub w dł. Dzięki takiej niczym nieograniczonej regulacji wysokości możesz ćwiczyć mięśnie pod każdym kątem, co sprawia że szybciej nabiorą masy i rzeźby.Chcemy jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb. Dlatego też w naszej bramce to Ty wybierasz czy chcesz trenować z wolnymi ciężarami czy z ciężarami na stosie. Dzięki wymiennemu modułowi na ciężary dostosujesz ten sprzęt idealnie do swoich potrzeb.Z czasem, gdy nabierzesz coraz większej masy będziesz potrzebował większego… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Python II

Wyciąg Heavy Python II

Kelton wyciąg HEAVY Python IITo jest maszyna, na ktrej oprcz ściągania ciężarw, potrenujesz rwnież mięśnie klaty i ramion. Już teraz wyobraź sobie, jak przy pomocy dodatkowych elementw będziesz mgł rozbudować swj trening. Dzięki temu, że urozmaicisz swoje ćwiczenia jeszcze lepiej wyrzeźbisz MEGA MIEŚNIE. Staw czoła wyzwaniu, nie zatrzymuj się w miejscu zacznij męczyć mięśnie na HEAVY Pythonie II.Dzięki jego konstrukcji, będziesz mgł prowadzić hardcorowe treningi.Potężna podstawa wyciągu, konstrukcja spawana z profilu 50x50 na 2 mm, sprawi że ściągając na tym wyciągu MEGA ciężary będziesz czuł się w 100% bezpieczny. Ten wyciąg wytrzyma 200 KILO obciążenia a długa na 230 cm podstawa, sprawia że elementy wyciągu nie będą ograniczać Twoich ćwiczeń, zapewnią Ci swobodę ruchw.Aby zwiększyć wygodę Twoich ćwiczeń skonstruowaliśmy wyciąg grny i dolny bez potrzeby przepinania linki. Kończąc serię na plecy będziesz mgł od razu zacząć ćwiczenia na wyciągu dolnym. Zamocowane w jego dolnej podstawie blachy, umożliwią Ci wykonywanie ćwiczeń na plecy tak jak na profesjonalnej maszynie. Możesz rwnież regulować, w zależności od swoich potrzeb, wysunięcie blachy pod stopy w 4 poziomach.Konstrukcja wyciągu zaprojektowana jest tak, abyś mgł dostosować go to wysokości Twoje siłki. Masz do dyspozycji 4 poziomy regulacji: od wysokości całkowitej 190 cm do 205 cm.Pomyśl o takiej sytuacji, siadasz na wyciągu, chcesz zacząć MEGA szybką serię na grzbiet i cały czas utrudnia Ci to nierwnomierne poruszający się ciężar. Frustrujące? Wiemy, że dążysz do tego aby Twoje treningi były jak najbardziej efektywne. Dlatego znaleźliśmy rozwiązanie, ktre zapewni Ci idealnie i rwnomierne prowadzenie ciężaru a przez to przyśpieszy Twoje treningi, oszczędzi Twoje nerwy i siłę. System oparty o 2 mocne, grube rury, po ktrych ciężar będzie się poruszał płynnie i szybko. Znajdziesz go tylko w wyciągu Heavy Python.Przestaniesz rwnież marnować czas na zakładanie linek, ktre często wypadają z kłek w zwykłych, domowych wyciągach. My poszliśmy dalej od konkurencji i… więcej »
Dodano: 22.07.2010