Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Atlasy

Atlasy

Produkty od 1 do 20 z 152

Atlas Kinetic System

 Atlas Kinetic System

Atlas Kinetic System to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 20 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 150kg, a maksymalna masa ciężarków to 100kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion i wieżyczkę Latissimus. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Bloki ciężarków 5 - 100 kg (20 x 5 kg)Kolor CzarnyMaksymalna masa ciała 150 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokości Trenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z mechanizmem mimośrodowymTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąŁożyskowane kółka do wyciągów linowycLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego, system wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 100 kg; 3D-Flexmotion: 2 x 50 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 166 / 170 / 215 Stanowisko treningowe Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przoduRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie Atlas Kinetic System więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 4499.95 zł

Atlas Multigym Plus

 Atlas Multigym Plus

Atlas Multigym Plus to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 16 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg, a maksymalna masa ciężarków to 80kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion dzięki któremu istnieje możliwość wysunięcia motylka do przodu oraz zainstalowanie obciążenia w postaci 2 ciężarków po 40 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Bloki ciężarków 5 - 80 kg (16 x 5 kg)Butterfly z mechanizmem mimośrodowymKolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznego, system wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 80 kg 3D-Flexmotion: 2 x 40 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 181 / 156 / 200 Stanowisko treningowe Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przodu przez system 3D FlexmotionRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie Atlas MULTIGYM PLUS więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 3533.95 zł

Atlas Multigym

 Atlas Multigym

Atlas Multigym to sprzęt idealny dla tych, którzy chcą dojść do rewelacyjnych rezultatów nawet znajdując się na różnych poziomach sprawności fizycznej. Różnorodność tą zapewnia 16 ciężarków każdy po 5kg dające możliwość stopniowego zwiększania obciążenia tym samym również stopniowania postępów. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg, a maksymalna masa ciężarków to 80kg. Korzystając z urządzenia można wykonywać szereg odmiennych ćwiczeń takich jak: brzuszki w pozycji siedzącej, wyciskanie w pozycji siedzącej i wiele innych. Posiada między innymi System 3D Flex Motion i wieżyczkę Latissimus. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Bloki ciężarków 5 - 80 kg (16 x 5 kg)Butterfly z mechanizmem mimośrodowymKolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgRegulowany pałąk do ćwiczeń ButterflyTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaks. obciążenie wagowe 80 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 170 / 109 / 200 Stanowisko treningowe Brzuszki w pozycji siedzącejButterfly do przoduRegulowany pałąk do wyciskaniaSYSTEM 3D FLEXMOTIONWieżyczka LatissimusWiosłaWyciskanie na ławce w pozycji siedzącej Standardowe wyposażenie Atlas multigym więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 3131.45 zł

Atlas Kinetic Moduł 2 napinacze i zginacze nóg

 Atlas Kinetic Moduł 2 napinacze i zginacze nóg

Atlas Kinetic Moduł 2 napinacze i zginacze nóg to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 100 kg, natomiast maksymalna waga ćwiczącego to 150 kg. Zastosowanie lin stalowych osłoniętych tworzywem sztucznym zapewnia płynną i bezpieczną pracę urządzenia oraz dużą wytrzymałość na zużycie. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 150 kgTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z mechanizmem mimośrodowymTrenażer do ćwiczeń wyprostu nóg z regulacjąŁożyskowane kółka do wyciągów linowychLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaks. obciążenie wagowe 100 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 187 / 262 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe Prostowanie nógZginanie nóg Standardowe wyposażenie Atlas KINETIC moduł 2 napinacze i zginacze nóg więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1811.25 zł

Atlas kinetic system moduł 4 pompki na poręczach podciąganie na drążku

 Atlas kinetic system moduł 4 pompki na poręczach podciąganie na drążku

Atlas kinetic system moduł 4 pompki na poręczach podciąganie na drążku to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 130 kg również maksymalna waga ćwiczącego to 130 kg. Możliwość zmiany wartości obciążenia co 5 kg sprawia, że urządzenie jest idealne bez względu na poziom sprawności fizycznej, dodatkowo wspomaga progres siłowy użytkownika. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 130 kgMaks. obciążenie wagoweWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 250 / 170 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe Podciąganie na drążku (różne uchwyty)PompkiPompki na poręczachStacja do ćwiczeń mięśni nóg Standardowe wyposażenie Atlas KINETIC moduł 4 więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1601.95 zł

Atlas Kinetic System Moduł 3 prasa do nóg

 Atlas Kinetic System Moduł 3 prasa do nóg

Atlas Kinetic System Moduł 3 prasa do nóg to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 160 kg, natomiast maksymalna waga ćwiczącego to 150 kg. Blok ciężarków składa się z 20 sztuk po 5 kg. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyMaksymalna masa ciała 150 kgTapicerowane siedzisko z regulacją wysokościŁożyskowane kółka do wyciągów linowychStanowisko treningoweWyciskanie nogamiLiny stalowe w osłonie z tworzywa sztucznegoMaks. obciążenie wagowe 160 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 176 / 246 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Standardowe wyposażenie Atlas KINETIC moduł 3 prasa do nóg więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1489.25 zł

Atlas Kinetic Moduł 1 podwójny wyciąg linowy

 Atlas Kinetic Moduł 1 podwójny wyciąg linowy

Atlas Kinetic Moduł 1 podwójny wyciąg to doskonała forma urozmaicenia treningu. Urządzenie stanowi dodatek do atlasu Kettler Kinetic System. Maksymalne obciążenie to 2x50kg. Zastosowanie lin poliestrowych zapewnia płynną i bezpieczną pracę urządzenia oraz dużą wytrzymałość na zużycie. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna Kolor czarnyŁożyskowane kółka do wyciągów linowycSystem wyciągowy z linami poliestrowymiMaks. obciążenie wagowe 2 x 50 kgWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 166 / 194 / 215 (stacja podstawowa w zestawie) Stanowisko treningowe Stacja z podwójnym wyciągiem linowymWieżyczka LatissimusWiosłaWyciąg linowy do różnorodnych ćwiczeń ramion i nóg Standardowe wyposażenie Atlas kinetic moduł 1 podwójny wyciąg linowy więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 1006.25 zł

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS BE4200

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS BE4200

Opis produktu: BE4200 HMS jest kompaktowym produktem wyposażonym w antypoślizgowy pas bieżny i silnik z automatyczną regulacją prędkości. Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. To stabilne oraz bezpieczne urządzenie, które zostało przystosowane do prowadzenia treningu w warunkach domowych. Dzięki swoim rozmiarom oraz systemowi amortyzatorów, konstrukcja zapewnia komfortową przestrzeń do ćwiczeń Ergonomiczny pulpit sterujący, pozwala wygodnie zarządzać funkcjami komputera, takimi, jak m.in.: czas, prędkość i dystans. Dla wygody użytkowania wyposażono go w przyciski szybkiego wyboru, pozwalające na zmianę parametrów treningu bez odrywania się od niego. Trening z bieżnią BE4200 HMS jest efektywnym sposobem na rozwinięcie mięśni nóg oraz zwiększenie wydolności organizmu. Regularne ćwiczenia pozwolą poprawić krążenie krwi, przepływ tlenu w organizmie oraz absorpcję składników odżywczych. Specyfikacja: Silnik: 1 HP Prędkość: od 1,0 do 10,0 km/h Pas bieżny: 120×40 cm Możliwość złożenia Rolki transportowe Waga produktu: 40 kg Maksymalne obciążenie produktu: 100 kg Wymiary rozłożonego produktu: 160×68×130 cm Wymiary złożonego produktu: 78×68×144 cm Funkcje komputera: Czas Prędkość Odległość Scan Spalane kalorie Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące więcej »
Dodano: 2017-06-26
HMSCena: 1625 zł

Atlas jednostanowiskowy OSKAR 4200! Stos 70kg x2!!!

 Atlas jednostanowiskowy OSKAR 4200! Stos 70kg x2!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ AUKCJĄ! Przedmiotem aukcji jest ATLAS JEDNOSTANOWISKOWY OSKAR 4200!! W konkurencyjnej cenie : 700,00 zł brutto!!! Parametry Atlasu Urządzenie wielofunkcyjne, Podwójna dźwignia ramion z blokadą dla stacji motylkowej,Ze względu na system działania i przenoszenia ciężaru obciążenie 70 kg odczuwalne jest podwójnie! Trwałe, stalowe linki,Konstrukcja malowana na gorąco kolorem srebrnym, Ławka z wysokim podparciem kręgosłupa,Trwałe i komfortowe oparcia,Atlas wykonany zgodnie z Europejską normą bezpieczeństwa EN 957 Waga urządzenia z stosem- 120 kgMaksymalna waga użytkownika: 120 kg Wymiary Atlasu Wysokość: 200 cm Szerokość: 115 cm Długość: 135 cm Wysokość od strony stosu: 185 cm WYSTAWIAMY FAKTURY VAT! UDZIELAMY GWARANCJI NA SPRZĘT 12 MIESIĘCY!!! MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY! ZAPRASZAMY!!! więcej »
Dodano: 2014-12-10
Agencja Oskar tel.602-498-515Cena: 700 zł

Atlas KETTLER MULTIGYM / activeman.pl

Atlas KETTLER MULTIGYM / activeman.pl

Wszechstronny atlas treningowy KETTLER, służy do treningu wszystkich grup mięśniowych. Zaopatrzony w wieżę Latissimus, stację Butterfly, wyciskanie na ławeczce, szereg dodatkowych uchwytów służących do dodatkowych wariantów treningu. Wygodne siedzisko z wieloma regulacjami pozwala na optymalne dopasowanie do ciała. Zobacz więcej w naszym sklepie internetowym ACTIVEMAN: http://www.activeman.pl/product_info.php/cPath/35_36/products_id/140 więcej »
Dodano: 2014-05-21
Kettler

Atlas Kettler DELTA XL delta xl

Śwtlas z ławką pod sztangę Delta XL marki Kettler, umożliwiający bardzo urozmaicony trening siłowy w profesjonalnym stylu. Innowacyjna konstrukcja systemu regulacji umożliwia jednym ruchem zmienić ławkę płaską w ukośną i odwrotnie. Wzrastające nachylenie podpory pod plecy powoduje zmniejszenie odstępu od wspornika sztangi, czyli automatyczne ustawienie ławki w pozycji optymalnej dla ciała. Atlas Delta posiada stalowe naciągi linowe powlekane warstwą z tworzywa. Siłownia domowa od Kettlera spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa (TUV GS) oraz normy europejskie. Posiadamy również sprzet fitnesstakich firm jak KETTLER, BH-FITNESS, INSPORTLINE, SPOKEY oraz bieżnie , rowerki stacjonarne, orbitreki. więcej »
Dodano: 2013-10-05
Kettler

Materiał:stal
chrom

ATLAS BMG 4300 BODY SCULPTURE WWW.SPORTBODY.PL SPRZĘT SIŁOWY

 ATLAS BMG 4300 BODY SCULPTURE WWW.SPORTBODY.PL SPRZĘT SIŁOWY

Atlas BMG 4300 to profesjonalny sprzęt przeznaczony do ćwiczenia w warunkach domowych. Atlas ten umożliwia bezpieczne ćwiczenie wszystkich partii mięśni. Dzięki swojej przestronności polecany jest zarówno dla pań i panów. DANE TECHNICZNE: - szerokość: 230 cm - wymiar od krawędzi ławki do uchwytów do ćwiczenia pompek. - długość: 158 cm - wymiar od modlitewnika do najdalej wysuniętej tylnej krawędzi atlasu. - wysokość: 213 cm. - waga: 138 kg. - waga stosu: 55 kg regulowana co 5 kg. - MAKSYMALNA WAGA OSOBY ĆWICZĄCEJ 120 kg. - Modlitewnik umożliwiający ćwiczenie mięśni dwugłowych ramienia oraz stacja nożna. - Podwójna dźwignia ramion z blokadą dla stacji motylkowej. - Osłony obciążników dla zwiększenia bezpieczeństwa. Więcej informacji na: http://sportbody.pl/atlas-do-cwiczen-bmg-4300-jednostanowiskowy_p1673 To ogłoszenie samo w sobie nie stanowi oferty w myśl Ustawy z 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dziennik Ustaw nr 144, poz 1204) więcej »
Dodano: 2012-01-21
BODY SCULPTURECena: 1490 zł

ATLAS 4 STANOWISKOWY HS-1064E /WWW.SPORTBODY.PL/ DO ĆWICZEŃ

 ATLAS 4 STANOWISKOWY HS-1064E /WWW.SPORTBODY.PL/ DO ĆWICZEŃ

ATLAS 4 STANOWISKOWY HS-1064E jest wszechstronnym urządzeniem do ćwiczeń. Atlas przeznaczony dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. OPIS PRODUKTU: - cztery stanowiska do ćwiczenia - układ bloczków i linek powoduje, że odczuwalny ciężar na motylkach przemnażany jest 2x - solidna stalowa konstrukcja - wyciąg górny do ćwiczenia mięśni barków, ramion i pleców - obciążniki oblane plastikiem - opór stepera regulowany 8 stopniową skalą - przyrząd do ćwiczenia mięśni rąk zastępujący tradycyjne - 60kg obciążenie z podwójnym system przełożeń (120kg!) DANE TECHNICZNE - wymiary po złożeniu: 250cm x 228cm x 205cm (dł. x szer. x wys.) - obciążenie: 60kg - maksymalna waga użytkowa: 120kg - waga urządzenia: 194kg - posiada certyf: EN957 Więcej na: http://www.sportbody.pl/atlas-do-cwiczen-hs1064e-gratis_p62 To ogłoszenie samo w sobie nie stanowi oferty w myśl Ustawy z 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dziennik Ustaw nr 144, poz 1204) więcej »
Dodano: 2011-11-03
Hop-SportCena: 2348 zł

ATLAS HS 1044 /WWW.SPORTBODY.PL/ TRENINGOWY/WIELOFUNKCYJNY

 ATLAS HS 1044 /WWW.SPORTBODY.PL/ TRENINGOWY/WIELOFUNKCYJNY

Atlas Hop-Sport 1044 umożliwia ćwiczenia grzbietu, barków, klatki piersiowej, bicepsa, tricepsa, dolnej partii nóg i górnej partii nóg. Produkt w pełni profesjonalny, cechujący się stabilną, mocna konstrukcją. OPIS PRODUKTU - mocna konstrukcja, bardzo stabilna rama - atlas jest zaprojektowany w sposób umożliwiajacy naturalny ruch nawet podczas wymagajacych ćwiczeń - atlas pokryty galwanizowanym metalem wysokiej jakości - transmisja siły za pomocą szklanoalinatowych krążków linowych - linki wypełnione wysokiej jakości stalą lotniczą DANE TECHNICZNE - wymiary po złożeniu: 135x107x205cm - obciążenie: 60kg - waga całkowita: 104kg - waga użytkowa: do 120kg - posiada certyfikat EN957 http://www.sportbody.pl/m-5/p-58/atlas-wielofunkcyjny-hs1044-gratis.html To ogłoszenie samo w sobie nie stanowi oferty w myśl Ustawy z 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dziennik Ustaw nr 144, poz 1204) więcej »
Dodano: 2011-11-03
Hop-Sport

Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL

 Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL Atlas Kettler DELTA XL

Firmowy i solidny sprzęt. Wzrastające nachylenie podpory pod plecy powoduje zmniejszenie odstępu od wspornika sztangi, czyli automatyczne ustawienie ławki w pozycji optymalnej dla ciała. Atlas Delta posiada stalowe naciągi linowe powlekane warstwą z tworzywa. Siłownia domowa od Kettlera spełnia wysokie wymogi bezpieczeństwa (TUV GS) oraz normy europejskie. Wiecej na www.centrum-max.pl Gryf i obciążenia nie stanowią wyposażenia. więcej »
Dodano: 2011-09-08
KettlerCena: 3999 zł

ATLASY KULTURYSTYCZNE SZEROKI WYBÓR

 ATLASY KULTURYSTYCZNE SZEROKI WYBÓR

Atlasy kulturystyczne to domowa siłownia w pigułce. Dzięki możliwości regulacji obciążenia atlasy mogą być stosowane zarówno przez amatorów siłowni jak jej stałych bywalców, zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. W naszej ofercie atlasów znajdą Państwo produkty tańsze, słabiej wyposażone, lecz tym samym zajmujące mniej miejsca, jak i produkty bardziej złożone, których cena jest odpowiednio wyższa. SZCZEGÓŁY NA SPORTBODY.PL ZAPRASZAMY !!!! więcej »
Dodano: 2011-08-11
Axer, BH Fitness, Body Sculpture, Halley, HMS, Hop-Sport, Kettler

ATLAS BMG 4700/WWW.SPORTBODY.PL

 ATLAS BMG 4700/WWW.SPORTBODY.PL

Atlas BMG 4700 BODY SCULPTURE to profesjonalna siłownia domowa, na którą stać i Ciebie! Dzięki regulacji obciążenia atlas polecany jest zarówno amatorom jak i osobom, które regularnie ćwiczą na siłowni. DANE TECHNICZNE: - Solidna i stabilna konstrukcja wykonana z profili stalowych. - Ergonomiczny, nowoczesny kształt profili. - Piankowe wykończenie uchwytów. - Ławeczka z wysokim oparciem - Wyciąg górny do ćwiczeń w zwisie oraz uchwyty do pompek. - Wymiary: szerokość: 230 cm - wymiar od krawędzi ławki do uchwytów do ćwiczenia pompek, długość: 158 cm - wymiar od modlitewnika do najdalej wysuniętej tylnej krawędzi atlasu. wysokość: 213 cm. - Waga: 138 kg. - Waga stosu: 55 kg regulowana co 5 kg. - MAKSYMALNA WAGA OSOBY ĆWICZĄCEJ 120 kg. Więcej na: http://www.sportbody.pl/atlas-do-cwiczen-bmg-4700-4-stanowiska_p156 To ogłoszenie samo w sobie nie stanowi oferty w myśl Ustawy z 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dziennik Ustaw nr 144, poz 1204) więcej »
Dodano: 2011-08-04
BODY SCULPTURECena: 1990 zł

Wyciąg do sufitu MH W005 -Home

Wyciąg do sufitu MH W005 -Home

WYCIĄG DO SUFITU SERII HOME MH-W005Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY DO SUFITU MH-W005, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W005 jest sprzętemprzeznaczonym do montażu do sufitu. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do montażu do sufitu. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Wygodny karabińczyk i mocna szekla gwarantują bezpieczne mocowanie obciążenia na grubej rurce o średnicy 22mm.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, - Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie podchwytem ,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie uchwyt neutralny;Propozycje ćwiczeń mięśni naramiennych:- Unoszenie ramion bokiem w grę… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny i dolny MH W004 -Home

Wyciąg górny i dolny MH W004 -Home

Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY I DOLNY DO ŁAWKI MH-W004, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W004 jestsprzętem montowanym do ławek firmy MARBO-SPORT, przeznaczonym do ćwiczenia w pozycji siedzącej. Dzięki trzem kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do wykorzystania wraz z ławkami firmy MARBO-SPORT należącymi do linii HOME - o profilu 40x40mm. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, - Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie podchwytem ,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie uchwyt neutralny;Propozycje ćwiczeń mięśni naramiennych:- Unoszenie ramion bokiem w grę… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny MH W003 - Home

Wyciąg górny MH W003 - Home

WYCIĄG GRNY DO ŁAWKI SERIA HOME MH W003Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY DO ŁAWKI MH-W003, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W003 jest sprzętem montowanym do ławek firmy MARBO-SPORT, przeznaczonym do ćwiczenia w pozycji siedzącej. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do wykorzystania wraz z ławkami firmy MARBO-SPORT należącymi do linii HOME - o profilu 40x40mm. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam! Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, - Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie podchwytem ,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie uchwyt neutralny;Propozycje ćwiczeń mięśni… więcej »
Dodano: 22.07.2010