Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Atlasy

Atlasy

Produkty od 21 do 40 z 152

Wyciskanie sztangi w prowadnicach JP 25

Wyciskanie sztangi w prowadnicach JP 25

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Brama do ćwiczeń JP 9

Brama do ćwiczeń JP 9

Profesjonalna brama do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- masywne, stabilne podstawy- możliwość wykonywania ćwiczeń na wszystkie partie mięśni- wykonana z płasko-owalnych profili stalowych- wszystkie elementy ruchome podwjnie łożyskowane- regulowane wysokości bloczkw- maksymalna waga obciążenia 200 kgKoszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Czworogłowy uda JP 2

Czworogłowy uda JP 2

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru. Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Mastersport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Brama do domowej siłowni + drążki HM1

Brama do domowej siłowni + drążki HM1

Kelton HEAVY brama do domowej siłowni + drążki HM1Myślałeś, że nigdy nie kupisz sobie bramki takiej jak na profesjonalnych siłowniach. Już dziś możesz mieć u siebie w siłce swoją prywatną bramę.Co świadczy o profesjonalnym sprzęcie?Przede wszystkim niezniszczalna konstrukcja. My wykonaliśmy ją bazując na naszym doświadczeniu w projektowaniu profesjonalnych sprzętw. Masywna, wykonana z profilu 50x50x2 pierwszego gatunku wytrzyma 360 kilo obciążenia. Potężne, przykręcane do podłogi podstawy bramy gwarantują Ci jej stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Wykonaliśmy ten sprzęt głwnie po to, abyś mgł w dobrej cenie wyposażyć swoją domową siłkę w maszynę z profesjonalnymi rozwiązaniami.Niczym nie ograniczony ruch z drążkiem.Zdradzę Ci sekret tego sprzętu, dzięki ktremu będziesz mgł ćwiczyć mięśnie pod rżnymi kątami i nie czuć ograniczeń w wykonywaniu ćwiczeń. Sposoby w jakie możesz regulować ustawienie drążka gwarantują Ci że:Masz nieograniczony ruch.W każdej innej bramce linka prowadzona jest z grnej części stosu przez co znacznie zmniejsza Twoje pole ruchu w przd i w tył. My w naszej bramce zamontowaliśmy ruchome kłko, ktre powoduje, że podczas ćwiczeń z krzyżowaniem linek nic nie będzie Cię ograniczać. Będziesz miał pełny zakres ruchu.Utrudnieniem podczas treningw na bramkach innych producentw jest to że za każdym razem musisz przepinać drążek pomiędzy ułożeniem dolnym i grnym. Dzięki prowadzeniu drążka po profilu w naszej bramce przepinasz drążek w momencie kiedy musisz zmienić jego rodzaj. Gdy chcesz zmienić jego wysokość wystarczy że odkręcisz pokrętło i przesuniesz go po profilu w grę lub w dł. Dzięki takiej niczym nieograniczonej regulacji wysokości możesz ćwiczyć mięśnie pod każdym kątem, co sprawia że szybciej nabiorą masy i rzeźby.Chcemy jak najlepiej dostosować się do Twoich potrzeb. Dlatego też w naszej bramce to Ty wybierasz czy chcesz trenować z wolnymi ciężarami czy z ciężarami na stosie. Dzięki wymiennemu modułowi na ciężary dostosujesz ten sprzęt idealnie do swoich potrzeb.Z czasem, gdy nabierzesz coraz większej masy będziesz potrzebował większego… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Python II

Wyciąg Heavy Python II

Kelton wyciąg HEAVY Python IITo jest maszyna, na ktrej oprcz ściągania ciężarw, potrenujesz rwnież mięśnie klaty i ramion. Już teraz wyobraź sobie, jak przy pomocy dodatkowych elementw będziesz mgł rozbudować swj trening. Dzięki temu, że urozmaicisz swoje ćwiczenia jeszcze lepiej wyrzeźbisz MEGA MIEŚNIE. Staw czoła wyzwaniu, nie zatrzymuj się w miejscu zacznij męczyć mięśnie na HEAVY Pythonie II.Dzięki jego konstrukcji, będziesz mgł prowadzić hardcorowe treningi.Potężna podstawa wyciągu, konstrukcja spawana z profilu 50x50 na 2 mm, sprawi że ściągając na tym wyciągu MEGA ciężary będziesz czuł się w 100% bezpieczny. Ten wyciąg wytrzyma 200 KILO obciążenia a długa na 230 cm podstawa, sprawia że elementy wyciągu nie będą ograniczać Twoich ćwiczeń, zapewnią Ci swobodę ruchw.Aby zwiększyć wygodę Twoich ćwiczeń skonstruowaliśmy wyciąg grny i dolny bez potrzeby przepinania linki. Kończąc serię na plecy będziesz mgł od razu zacząć ćwiczenia na wyciągu dolnym. Zamocowane w jego dolnej podstawie blachy, umożliwią Ci wykonywanie ćwiczeń na plecy tak jak na profesjonalnej maszynie. Możesz rwnież regulować, w zależności od swoich potrzeb, wysunięcie blachy pod stopy w 4 poziomach.Konstrukcja wyciągu zaprojektowana jest tak, abyś mgł dostosować go to wysokości Twoje siłki. Masz do dyspozycji 4 poziomy regulacji: od wysokości całkowitej 190 cm do 205 cm.Pomyśl o takiej sytuacji, siadasz na wyciągu, chcesz zacząć MEGA szybką serię na grzbiet i cały czas utrudnia Ci to nierwnomierne poruszający się ciężar. Frustrujące? Wiemy, że dążysz do tego aby Twoje treningi były jak najbardziej efektywne. Dlatego znaleźliśmy rozwiązanie, ktre zapewni Ci idealnie i rwnomierne prowadzenie ciężaru a przez to przyśpieszy Twoje treningi, oszczędzi Twoje nerwy i siłę. System oparty o 2 mocne, grube rury, po ktrych ciężar będzie się poruszał płynnie i szybko. Znajdziesz go tylko w wyciągu Heavy Python.Przestaniesz rwnież marnować czas na zakładanie linek, ktre często wypadają z kłek w zwykłych, domowych wyciągach. My poszliśmy dalej od konkurencji i… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Python I

Wyciąg Heavy Python I

Kelton wyciąg HEAVY Python ITo jest maszyna, na ktrej oprcz ściągania ciężarw, potrenujesz rwnież mięśnie ng i klaty. Już teraz wyobraź sobie, jak przy pomocy dodatkowych elementw będziesz mgł rozbudować swj trening. Dzięki temu, że urozmaicisz swoje ćwiczenia jeszcze lepiej wyrzeźbisz MEGA MIEŚNIE. Staw czoła wyzwaniu, nie zatrzymuj się w miejscu zacznij męczyć mięśnie na HEAVY Pythonie I.Dzięki jego konstrukcji, będziesz mgł prowadzić hardcorowe treningi.Potężna podstawa wyciągu, konstrukcja spawana z profilu 50x50 na 2 mm, sprawi że ściągając na tym wyciągu MEGA ciężary będziesz czuł się w 100% bezpieczny. Ten wyciąg wytrzyma 200 KILO obciążenia a długa na 230 cm podstawa, sprawia że elementy wyciągu nie będą ograniczać Twoich ćwiczeń, zapewnią Ci swobodę ruchw.Aby zwiększyć wygodę Twoich ćwiczeń skonstruowaliśmy wyciąg grny i dolny bez potrzeby przepinania linki. Kończąc serię na plecy będziesz mgł od razu zacząć ćwiczenia na wyciągu dolnym. Zamocowane w jego dolnej podstawie blachy, umożliwią Ci wykonywanie ćwiczeń na plecy tak jak na profesjonalnej maszynie. Możesz rwnież regulować, w zależności od swoich potrzeb, wysunięcie blachy pod stopy w 4 poziomach.Konstrukcja wyciągu zaprojektowana jest tak, abyś mgł dostosować go to wysokości Twoje siłki. Masz do dyspozycji 4 poziomy regulacji: od wysokości całkowitej 190 cm do 205 cm.System prowadzenia ciężaru i linkiPomyśl o takiej sytuacji, siadasz na wyciągu, chcesz zacząć MEGA szybką serię na grzbiet i cały czas utrudnia Ci to nierwnomierne poruszający się ciężar. Frustrujące? Wiemy, że dążysz do tego aby Twoje treningi były jak najbardziej efektywne. Dlatego znaleźliśmy rozwiązanie, ktre zapewni Ci idealnie i rwnomierne prowadzenie ciężaru a przez to przyśpieszy Twoje treningi, oszczędzi Twoje nerwy i siłę. System oparty o 2 mocne, grube rury, po ktrych ciężar będzie się poruszał płynnie i szybko. Znajdziesz go tylko w wyciągu HEAVY Python.Przestaniesz rwnież marnować czas na zakładanie linek, ktre często wypadają z kłek w zwykłych, domowych wyciągach. My poszliśmy… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Python

Wyciąg Heavy Python

Kelton wyciąg HEAVY PythonSuper popularny wyciąg Python w wersji HEAVY. Jeszcze mocniejsza, cięższa, bardziej wytrzymała konstrukcja, wyposażona w profesjonalny system rwnomiernego prowadzenia ciężaru. Wyobraź sobie jak z tym wyciągiem Twj trening staje się bardziej profesjonalny. Poczuj jak przełamujesz swoje granice, pobijasz nowe rekordy.Dzięki jego konstrukcji, będziesz mgł prowadzić hardcorowe treningi.Potężna podstawa wyciągu, konstrukcja spawana z profilu 50x50 na 2 mm, sprawi że ściągając na tym wyciągu MEGA ciężary będziesz czuł się w 100% bezpieczny. Ten wyciąg wytrzyma 200 KILO obciążenia a długa na 230 cm podstawa, sprawia że elementy wyciągu nie będą ograniczać Twoich ćwiczeń, zapewnią Ci swobodę ruchw.Aby zwiększyć wygodę Twoich ćwiczeń skonstruowaliśmy wyciąg grny i dolny bez potrzeby przepinania linki. Kończąc serię na plecy będziesz mgł od razu zacząć ćwiczenia na wyciągu dolnym. Zamocowane w jego dolnej podstawie blachy, umożliwią Ci wykonywanie ćwiczeń na plecy tak jak na profesjonalnej maszynie. Możesz rwnież regulować, w zależności od swoich potrzeb, wysunięcie blachy pod stopy w 4 poziomach.Konstrukcja wyciągu zaprojektowana jest tak, abyś mgł dostosować go to wysokości Twoje siłki. Masz do dyspozycji 4 poziomy regulacji: od wysokości całkowitej 190 cm do 205 cm.System prowadzenia ciężaru i linkiPomyśl o takiej sytuacji, siadasz na wyciągu, chcesz zacząć MEGA szybką serię na grzbiet i cały czas utrudnia Ci to nierwnomierne poruszający się ciężar. Frustrujące? Wiemy, że dążysz do tego aby Twoje treningi były jak najbardziej efektywne. Dlatego znaleźliśmy rozwiązanie, ktre zapewni Ci idealnie i rwnomierne prowadzenie ciężaru a przez to przyśpieszy Twoje treningi, oszczędzi Twoje nerwy i siłę. System oparty o 2 mocne, grube rury, po ktrych ciężar będzie się poruszał płynnie i szybko. Znajdziesz go tylko w wyciągu HEAVY Python.Przestaniesz rwnież marnować czas na zakładanie linek, ktre często wypadają z kłek w zwykłych, domowych wyciągach. My poszliśmy dalej od konkurencji i stworzyliśmy system 9 kłek prowadzących linkę, w ktrym każde z kłek… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Otus II

Wyciąg Heavy Otus II

Kelton wyciąg Heavy Otus IIWyobraź sobie wyciąg z profesjonalnymi rozwiązaniami w Twojej domowej siłce. Rwnomierne prowadzenie ciężaru, komplet 6 drążkw pozwoli Ci zrobić na tym wyciągu Heavy rzeźbę. Takich rozwiązań nie warto szukać w zwykłych domowych wyciągach poznaj już dziś możliwości zestawu Kelton Heavy Otus II.Najważniejsze informacje: - Konstrukcja spawana z profilu 50x50 ze ścianką 2 mm - ciężka, stabilna konstrukcja wytrzymała na MEGA obciążenie - możliwość ćwiczenia zarwno na wyciągu grnym i dolnym - rwnomierne prowadzenie ciężaru podczas ćwiczeń (bez przeskokw) - linka w osłonie PCV nie przetrze się tak szybko - linka nie wysunie się podczas ćwiczeń dzięki stalowym tulejom na jej zakończeniach - grna tulejka blokuje drążek o specjalną blachę - 3 kłka ze stalowymi łożyskami i głębokimi rowkami - szybka zmiana mocowania drążkw dzięki karabinkom - w zestawie komplet 6 drążkw na każdą partię mięśni - szybki system zmiany obciążenia - dobierzesz obciążenie co do kilograma - z dwch wyciągw Heavy Otus możesz stworzyć HEAVY bramę - Kelton drążek długi HD3 GRATIS więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Otus I

Wyciąg Heavy Otus I

Kelton wyciąg Heavy Otus IWyobraź sobie wyciąg z profesjonalnymi rozwiązaniami w Twojej domowej siłce. Rwnomierne prowadzenie ciężaru, komplet 6 drążkw oraz blacha do ćwiczeń mięśni plecw pozwoli Ci zrobić na tym wyciągu HEAVY rzeźbę. Takich rozwiązań nie warto szukać w zwykłych domowych wyciągach poznaj już dziś możliwości zestawu KELTON HEAVY Otus I.To nie jest tylko zwykły wyciąg do ściany. Zobacz na jego konstrukcję.Przede wszystkim wykonaliśmy ten wyciąg w całości z super wytrzymałego profilu 50x50 ze ścianką o grubości 2mm. Daje Ci on gwarancję na to, że HEAVY Otus wytrzyma 150 KILO obciążenia a jego konstrukcja będzie stabilna podczas Twoich treningw.Konstrukcja wyciągu umożliwia Ci ćwiczenie zarwno na wyciągu grnym jaki i dolnym. Zmiana układu z grnego na dolny i na odwrt jest bardzo szybka, wystarczy przepiąć 2 karabinki i już możesz zacząć trening np. z drążkiem krtkim.Z tego wyciągu możesz stworzyć HEAVY bramkę.Wystarczy, że kupisz dwa wyciągi HEAVY Otus, przymocujesz na dwch przeciwległych ścianach i już możesz zacząć trening na bramce. Zobaczysz jaką możliwość konfiguracji ćwiczeń daje Ci brama.Koniec z przeskakującym ciężarem. Przekonaj się jaka to rżnica.Na pewno znasz to uczucie, gdy ciężar podczas treningu nie jest prowadzony rwnomiernie i cały czas przeszkadza Ci jego przeskakiwanie. Dzięki temu, że oparliśmy nasz system prowadzenia ciężaru na dwch mocnych, wytrzymałych rurach już dziś możesz zapomnieć o tym problemie. Dzięki naszemu systemowi nakładania ciężaru, ktry składa się z 2 pałąkw o długości 20 cm dobierzesz obciążenie idealnie co do kilograma. Zmiana krążka jest bardzo szybka.Linka w wyciągu prowadzona jest na 2 grnych i 1 dolnym kłku. Kłka wyposażone są w silne, wytrzymałe stalowe łożyska. Ich głębokie rowki, gwarantują że linka nie wysunie się z kłka podczas Twoich szybkich serii na rzeźbę.Zwiększyliśmy wytrzymałość linki.Jak sam już pewnie wiesz linka w wyciągu jest takim elementem, ktry zawsze będziesz musiał wymieniać. Zasad fizyki nie zmieniamy, ale aby… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Heavy Otus

Wyciąg Heavy Otus

Kelton wyciąg Heavy OtusWyobraź sobie wyciąg z profesjonalnymi rozwiązaniami w Twojej domowej siłce. Rwnomierne prowadzenie ciężaru, pozwoli Ci zrobić z tym wyciągiem HEAVY rzeźbę. Nie zajdziesz takich rozwiązań w zwykłych domowych wyciągach poznaj już dziś Kelton HEAVY Otusa, zmierz się z nim.To nie jest tylko zwykły wyciąg do ściany. Zobacz na jego konstrukcję.Przede wszystkim wykonaliśmy ten wyciąg w całości z super wytrzymałego profilu 50x50 ze ścianką o grubości 2mm. Daje Ci on gwarancję na to, że HEAVY Otus wytrzyma 150 KILO obciążenia a jego konstrukcja będzie stabilna podczas Twoich treningw.Konstrukcja wyciągu umożliwia Ci ćwiczenie zarwno na wyciągu grnym jaki i dolnym. Zmiana układu z grnego na dolny i na odwrt jest bardzo szybka, wystarczy przepiąć 2 karabinki i już możesz zacząć trening np. z drążkiem krtkim.Z tego wyciągu możesz stworzyć HEAVY bramkę.Wystarczy, że kupisz dwa wyciągi HEAVY Otus, przymocujesz na dwch przeciwległych ścianach i już możesz zacząć trening na bramce. Zobaczysz jaką możliwość konfiguracji ćwiczeń daje Ci brama.Koniec z przeskakującym ciężarem. Przekonaj się jaka to rżnica.Na pewno znasz to uczucie, gdy ciężar podczas treningu nie jest prowadzony rwnomiernie i cały czas przeszkadza Ci jego przeskakiwanie. Dzięki temu, że oparliśmy nasz system prowadzenia ciężaru na dwch mocnych, wytrzymałych rurach już dziś możesz zapomnieć o tym problemie. Dzięki naszemu systemowi nakładania ciężaru, ktry składa się z 2 pałąkw o długości 20 cm dobierzesz obciążenie idealnie co do kilograma. Zmiana krążka jest bardzo szybka.Linka w wyciągu prowadzona jest na 2 grnych i 1 dolnym kłku. Kłka wyposażone są w silne, wytrzymałe stalowe łożyska. Ich głębokie rowki, gwarantują że linka nie wysunie się z kłka podczas Twoich szybkich serii na rzeźbę.Zwiększyliśmy wytrzymałość linki. Jak sam już pewnie wiesz linka w wyciągu jest takim elementem, ktry zawsze będziesz musiał wymieniać. Zasad fizyki nie zmieniamy, ale aby zwiększyć jej wytrzymałość zastosowaliśmy osłonę PCV, dzięki ktrej linka… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Suwnica Smitha+poręcz+stojaki

Suwnica Smitha+poręcz+stojaki

Kelton PRO suwnica Smitha+poręcz+stojakiSuwnica Smitha w wersji Kelton Pro HARD, mocne profile, funkcjonalne rozwiązania, możliwość regulacji, szybki montaż i demontaż poręczy oraz stojakw na ciężary. Na tej suwnicy możesz walczyć z 400 KILOWYM ciężarem.Suwnica Smitha w wersji HARD.Mocna, klasyczna konstrukcja spawana z profilu 60x40 mm ze ścianką o grubości 3mm, ktra spokojnie wytrzyma hardcorowe obciążenie - 400 KILO + ciężar ćwiczącego. Duża, stabilna podstawa gwarantuje, że suwnica będzie stabilna podczas ćwiczeń. Wysokość sztangi możesz regulować w 14 stopniach, dzięki czemu idealnie dobierzesz ją do swojego wzrostu i sposobu ćwiczeń. W suwnicy zamontowaliśmy najprostszy system blokowania ułożenia sztangi, za pomocą haka. Dzięki czemu zmiana ustawienia jest bardzo szybka i prosta.Potężna, mocna a zarazem funkcjonalnaPomyśleliśmy rwnież o tym, by ta potężna konstrukcja spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. Ćwicząc na niej masz do dyspozycji następujące rozwiązania:Poręcz z profesjonalną tapicerką, ktrą można zamontować w suwnicy lub do ściany. Duże oparcie pod plecy gwarantuje komfort ćwiczenia.Stojaki na ciężary, dzięki ktrym potrzebne obciążenie będzie zawsze uporządkowane i pod ręką. Stojaki wytrzymają 500 KILO obciążenia.Dodatkowe stojaki na sztangę z asekuracją i 15 stopniową regulacją wysokości umożliwiają wyciskanie sztangi na ławce.Drążek do podciągania, na ktrym można ćwiczyć trzema uchwytami: wąskim, szerokim i najszerszym.Poręcz oraz stojaki na ciężary możesz w każdej chwili szybko wymontować z suwnicy.Kelton PPO suwnica Smitha w wersji HARD to super wytrzymała, potężna, masywna i spełniająca wymagania doświadczonych kulturystw konstrukcja. Gwarantuje Ci, że z nią będziesz miał hardcorowy trening.Możesz dobrać kolor tapicerek i konstrukcji do stylu Twojej siłowni. Siedzisko i element do blokownia ud produkujemy w 8 kolorach: - czerwonym - czarnym - żłtym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymDo tapicerki, możesz dobrać kolor konstrukcji, ktrą wykonujemy w 7 kolorach: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtymNajważniejsze informacje: - Klasyczna, prosta, funkcjonalna i sprawdzona konstrukcja -… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Maszyna na dwugłowy uda PM12

Maszyna na dwugłowy uda PM12

Kelton PRO maszyna na dwugłowy uda PM12W profesjonalnej siłowni nie może zabraknąć dwch maszyn na nogi: na czworogłowy i dwugłowy uda. To zestaw dzięki, ktremu zbudujesz potężne mięśnie ng. Kelton PRO maszyna na dwugłowy uda PM12 to ciężka, masywna, wielka konstrukcja na ktrej wymęczysz mięśnie ud w leżeniu na ławce. Maszynę wykonaliśmy z grubego, mocnego profilu 60x40 ze ścianką 3mm, to konstrukcja nie do ruszenia. Wytrzymała na MEGA obciążenia, stabilna, zapewnia Ci bezpieczeństwo podczas Twoich profesjonalnych treningw. Dzięki rwnomiernemu rozłożeniu ciężaru podczas ćwiczeń ng będziesz miał pełną kontrolę nad ciężarem, dzięki temu Twoje mięśnie będą cały czas napięte. Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić z ciężarem, gdyż każdy gwałtowny i szybki ruch powoduje spadek napięcia mięśni i ćwiczenie nie przyniesie pożądanych efektw. Ciężar na stosie będziesz mgł szybko dobrać do swoich potrzeb dzięki blaszce blokującej.Wysunięcie blokady na nogi będziesz mgł płynnie regulować i dostosować do swojego wzrostu. Jej stabilność zapewnia duże, masywne pokrętło. Ważne podczas treningu ng na tej maszynie jest to aby nie odrywać bioder od siedziska, gdyż skraca to zakres ruchu i powoduje, że jest on oszukany. W uniknięciu odrywania bioder pomogą Ci w tym dwa, duże uchwyty zamocowane w podstawie maszyny.Siedzisko, oparcie i elementy do blokowania ng wykonaliśmy z grubej, 3-centymetrowej pianki wtrnie spienionej. Dzięki czemu tapicerka jest odpowiednio twarda i zapewnia komfort podczas ćwiczenia. Podwjnie szycie daje profesjonalne wykończenie Twojej maszyny. Możesz dobrać kolor tapicerek i konstrukcji do stylu Twojej siłowni. Siedzisko i element do blokownia ud produkujemy w 8 kolorach: - czerwonym - czarnym - żłtym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymDo tapicerki, możesz dobrać kolor konstrukcji, ktrą wykonujemy w 7 kolorach: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtym więcej »
Dodano: 22.07.2010

Butterfly maszyna na klatkę

Butterfly maszyna na klatkę

Kelton PRO butterfly maszyna na klatkęWIELKA konstrukcja spawana z super wytrzymałych profili. 3 sposoby ułożenia rąk umożliwiają atakowanie mięśni pod każdym kątem. A gruba i twarda tapicerka oraz system regulacji siedziska zapewnia wygodę ćwiczenia i umożliwia dopasowanie maszyny do swoich potrzeb.W każdej profesjonalnej siłowni musi być butterfly. To maszyna idealna do wyrzeźbienia wielkiej, masywnej klaty. Masz do dyspozycji 3 sposoby ułożenia rąk, abyś mgł jeszcze lepiej atakować mięśnie pod każdym kątem. Dzięki systemowi rwnomiernego rozłożenia ciężaru będziesz czuł jak cały czas pracują i są napięte.Podczas treningu stopy zaprzesz o dużą, ustawioną pod bezpiecznym kątem blachę. Pamiętaj, że przy tych ćwiczeniach musisz odpowiednio dobrać ciężar, tak abyś zawsze mgł złączyć przedramiona. Ciężar w tej maszynie dobierzesz na stosie bardzo szybko, dzięki blaszce blokującej. Masywna konstrukcja spawana z profilu 60x40 mm ze ścianką o grubości 3mm gwarantuje Ci, że maszyna będzie stabilna i wytrzymała na obciążenie. Profesjonalna tapicerka i system regulacji siedziska.Duże o wymiarach 80x30 cm oparcie zapewni Ci odpowiednią pozycję plecw podczas ćwiczeń. Elementy tapicerki wykonaliśmy z grubej 3-centymetrowej pianki wtrnie spienionej, co zapewni Ci odpowiednią twardość tapicerki podczas treningu. Siedzisko będziesz mgł idealnie dostosować do swojego wzrostu dzięki 6 poziomowej regulacji wysokości. Duże pokrętło i pręt blokujący zapewniają jego stabilność. Oparcie pod przedramiona o wymiarach 30x20 cm daje odpowiednią ochronę podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem.Zadbaj już dziś o to, aby Twoje treningi KLATY były na prawdę profesjonalne. Wyposaż swoją siłownię w profesjonalną maszynę Kelton PRO butterfly i wymęcz dosłownie każdy mięsień klatki. Spraw by Twoja klata stała się POTĘŻNA I WYRZEŹBIONA. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Maszyna na czworogłowy uda PM9

Maszyna na czworogłowy uda PM9

Kelton PRO maszyna na czworogłowy uda PM9 Na tej maszynie bez problemu zrobisz MEGA mięśnie uda. Potężna, masywna, ciężka konstrukcja oraz podwjnie szyta tapicerka zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. To nie zwykła maszyna, to maszyna na czworogłowy uda w wersji Hard dla wymagających kulturystw. Dlaczego nazywamy tą maszynę hardcorową?Gdyż to masywna, ciężka konstrukcja spawana z profilu 60x40 mm ze ścianką o grubości 3mm. Potężna podstawa maszyny zapewnia jej 100% stabilność podczas treningw. Taka konstrukcja wytrzyma potężne obciążenie. Możesz szybko regulować ilość obciążenia na stosie, dzięki prętowi blokującemu.Wygodny system prowadzenia ciężaru.Dzięki płynnej regulacji długości blokady na nogi, będziesz mgł dobrać ustawienie maszyny idealnie do swojego wzrostu. Stabilne ustawienie blokady na nogi zapewnia duże (o średnicy 6 cm), masywne pokrętło. Dzięki systemowi czterech kłek prowadzących linkę, ciężar podczas ćwiczenia jest rwnomiernie rozłożony, co sprawia, że mięśnie ud są cały czas odpowiednio napięte. Jest to bardzo ważny czynnik podczas ćwiczenia z uginaniem ng, gdyż zbyt mocne i gwałtowne ruchy powodują zanik napięcia w mięśniach i ćwiczenie staje się nieefektywne. Ręce możesz zaprzeć o dwa, duże, mocne i wygodne uchwyty.Elementy oparcia, siedziska i blokady na nogi wykonaliśmy z grubej na 3 cm, wtrnie spienionej gąbki, ktra zapewnia odpowiednią twardość tapicerki podczas ćwiczeń. Obicia są podwjnie szyte, co daje profesjonalne wykończenie Twojej hardcorowej maszyny na mięśnie ud.Planujesz, lub masz już swoją profesjonalną siłownię? Nie może zabraknąć w niej maszyny na czworogłowy uda. To absolutna podstawa.Możesz dobrać kolor tapicerek i konstrukcji do stylu Twojej siłowni. Siedzisko i element do blokownia ud produkujemy w 8 kolorach: - czerwonym - czarnym - żłtym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymDo tapicerki, możesz dobrać kolor konstrukcji, ktrą wykonujemy w 7 kolorach: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtymNajważniejsze informacje: - Klasyczna, ciężka, potężna, wytrzymała konstrukcja - spawana… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Brama do sufitu

Brama do sufitu

Kelton brama do sufitu Stworzyliśmy bramę, ktra możesz zamontować do sufitu. Już dziś możesz zacząć na niej mordercze treningi MEGA mięśni. Z doświadczenia wiemy, że wiele domowych, czy osiedlowych siłowni nie dysponuje dużą ilością przestrzeni, a jej pakerzy chcieliby mieć w niej jak najwięcej sprzętw. Pomyśleliśmy o Tobie i stworzyliśmy w pełni funkcjonalną bramę mocowaną do sufitu. Nie zajmuje dużo miejsca a będziesz mgł na niej wyćwiczyć swoją klatę.W konstrukcji bramy zastosowaliśmy obrotowe kłka, dzięki ktrym będziesz mgł przemieszczać się z linką każdym możliwym kierunku. Wszystkie zakończenia linki mocowane są na mocnych tulejkach co gwarantuje, że linka nie wyślizgnie się podczas ściągania drążkw do klaty.Dzięki naszemu systemowi regulacji obciążenia będziesz mgł dobrać ciężar co do kilograma. System nakładania ciężaru i drążki mocowane są na 4 karabinkach, co daj Ci pewność, że drążek i ciężary nie spadną podczas ćwiczeń.Brama w Twojej siłce jest realna - wystarczy że kupisz bramkę do sufitu Kelton i już dziś możesz zacząć męczyć na niej mięśnie. Najważniejsze informacje: - W pełni obrotowe kłka ze stalowymi łożyskami - ruch z linką nie jest ograniczony - tulejki mocujące linkę + 4 karabinki - system regulacji ciężaru co do kilograma - zajmuje bardzo mało miejsca - tańszej bramy nie znajdziesz więcej »
Dodano: 22.07.2010

Profesjonalny wyciąg PM8

Profesjonalny wyciąg PM8

Kelton PRO profesjonalny wyciąg PM8 Dwa systemu zakładania drążkw: grny i dolny + masywna, prosta, ciężka konstrukcja. Z tym wyciągiem przyśpieszysz swoje serie. To nie żadna innowacyjna konstrukcja to sprawdzone rozwiązania.Konstrukcja została wykonana z mocnych, i wytrzymałych na bardzo duże obciążenia, profili 60x40 mm i 50x50 mm ze ścianką o grubości 3mm. Dodatkowo wzmocniliśmy ją 2 pionowymi i 2 poziomymi belkami, co gwarantuje Ci, że wyciąg na pewno wytrzyma nieziemskie obciążenie. Ilość ciężaru na stosie będzie mgł modyfikować bez potrzeby rozkręcania.Na tym wyciągu możesz ściągać ciężary zarwno na wyciągu grnym jak i dolnym. Zmiana ustawienia linki jest bardzo szybka dzięki dwom karabinkom. W wyciągu dolnym zastosowaliśmy obrotowe kłko, ktre umożliwia ruch linki w każdym kierunku.Elementy tapicerki wyciągu wykonaliśmy z grubej (3 cm), wtrnie spienionej gąbki, ktre zapewnia optymalną twardość tych elementw podczas treningu. Dzięki systemom regulacji wysokości siedziska (6-poziomw) i elementu do blokowania ud (5-poziomw) będziesz mgł dostosować ustawienie wyciągu do swojego wzrostu.Dobierz zestawienie kolorystyczne.Możesz dobrać kolor tapicerek i konstrukcji do stylu Twojej siłowni. Siedzisko i element do blokownia ud produkujemy w 8 kolorach: - czerwonym - czarnym - żłtym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymDo tapicerki, możesz dobrać kolor konstrukcji, ktrą wykonujemy w 7 kolorach: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtymNa twoje specjalne zamwienie jesteśmy rwnież w stanie zmienić kolor blach.Już nie musisz szukać sprzętu klasycznego, wytrzymałego a zarazem z prostymi rozwiązaniami wszystko to znajdziesz w jednym wyciągu. Postaw na profesjonalny wyciąg Kelton PRO PM8 i wyobraź sobie jak będzie wyglądał w Twojej profesjonalnej siłowni. Najważniejsze informacje: - Klasyczna, prosta, funkcjonalna i sprawdzona konstrukcja - dodatkowe 4 belki wzmacniające - konstrukcja spawana z profili 60x40x3 mm i 50x50x3 mm - możliwość ćwiczenia na wyciągu grny lub dolnym - obrotowe dolne kłko - 6 poziomowa regulacja wysunięcia siedziska… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Profesjonalny wyciąg PM7

Profesjonalny wyciąg PM7

Kelton PRO profesjonalny wyciąg PM7 Podstawowa, klasyczna, wytrzymała konstrukcja do rzeźbienia potężnych plecw. Ten wyciąg to przede wszystkim stabilna, mocna i wytrzymała konstrukcja, spawana z dwch rodzajw MEGA wytrzymałych profili 60x40 i 50x50 ze ścianką o grubości 3mm, techniką MIG/MAG 300 A z pełnym przetopem. Dzięki prostym rozwiązaniom wyciąg ten to klasyczna, sprawdzona i funkcjonalna maszyna, ktra spełni oczekiwania profesjonalnego kulturysty. Możesz na nim wyciągnąć 100 KILO obciążenia oraz bez rozkręcania modyfikować ilość ciężaru na stosie. Prowadząc profesjonalne treningi na pewno wiesz jak ważna jest wygoda i ergonomia ćwiczeń. Dlatego też zarwno siedzisko jak i element do blokowania ud będziesz mgł idealnie dostosować do swojego wzrostu dzięki regulacji wysokości. Elementy tapicerki wykonaliśmy z grubej 3 centymetrowej, wtrnie spienionej gąbki co gwarantuję odpowiednią twardość siedziska i elementu do blokowania ud.Elementy tapicerki wykonujemy w 8 kolorach: - czerwonym - czarnym - żłtym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymDo tapicerki, możesz dobrać kolor konstrukcji, ktrą wykonujemy w 7 kolorach: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtymNa Twoje specjalne zamwienie jesteśmy rwnież w stanie zmienić kolor blach.Najważaniejsze informacje: - Klasyczna, prosta, funkcjonalna i sprawdzona konstrukcja - konstrukcja spawana z profili 60x40x3 mm i 50x50x3 mm - 6 - poziomowa regulacja wysunięcia siedziska - 5 - poziomowa regulacja wysunięcie elementu do blokowania ud - możliwość modyfikacji ilości ciężaru na stosie bez rozkręcania - standardowo 100 Kg. na stosie - profesjonalna, podwjnie szyta, gruba i twarda tapicerka więcej »
Dodano: 22.07.2010

Profesjonalna brama PM2 + drążki

Profesjonalna brama PM2 + drążki

Kelton PRO profesjonalna brama PM2 + drążki To potężna, ciężka, masywna, stalowa nieudziwniana konstrukcja. Stworzona przede wszystkim do ćwiczeń dla hardcorowcw. Stawialiśmy na prosty, funkcjonalny wygląd bramy najważniejsza jest dla nas jej wytrzymałość, konstrukcja i wygoda ćwiczenia, wykonana z profilu 60x40 ze ścianką o grubości 3mm, ktra gwarantuje Ci, że brama wytrzyma ćwiczenia dla hardcorowcw. To klasyczna, masywna maszyna, na ktrej wyciągniesz 200 Kg. (po 100 Kg na jednym stosie). W pełni obrotowe grne kłka zapewnią Ci wygodę podczas ćwiczenia z krzyżowaniem linek. Jako doświadczony kulturysta na pewno wiesz, że w profesjonalnych sprzętach liczy się przede wszystkim wytrzymała, mocna konstrukcja i ergonomia podczas ćwiczenia. Ta maszyna w 100 %-ach spełni Twoje wymagania, to nie jest sprzęt dla mięczakw. Na tej maszynie skoncentrujesz się wyłącznie na ćwiczeniu.Możesz dobrać kolor sprzętu do swojej siłki, produkujemy ją w 7 kolorach konstrukcji: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtymNa Twoje specjalne zamwienie jesteśmy rwnież w stanie zmienić kolor blach.Najważniejsze informacje: - Klasyczna, prosta, funkcjonalna, sprawdzona i wytrzymała konstrukcja - konstrukcja spawana z profilu 60x40x3 mm - dodatkowe uchwyty do oparcia podczas ćwiczeń barkw, plecw i ng - w pełni obrotowe grne kłka (możliwość ćwiczenia z linką w każdym kierunku) - dolne rolki (możliwość ćwiczenia z linką w każdym kierunku) - możliwość modyfikacji ilości ciężaru na stosie bez rozkręcania - drążek umożliwiający ćwiczenie chwytem wąskim, szerszym i najszerszym - w komplecie drążki: 2 x na jedną rękę, na tricepsa i krtki więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg do sufitu HW3

Wyciąg do sufitu HW3

Kelton wyciąg do sufitu Dzięki niemu zrobisz mięśnie plecw jak na profesjonalnej siłowni. Kupując drugi taki wyciąg i przykręcają go do ziemi dostajesz wyciąg dolny.Zasad fizyki nie zmienimy i trące elementy na pewno będą się zużywać. Co jakiś czas będziesz musiał ją wymieniać, ale o tym też pomyśleliśmy i skonstruowaliśmy system jej mocowania, tak że, zajmuje to dosłownie 5 minut. Zakończenia linki zakręcane są w specjalnej stalowej tuleji. Dzięki niej: - po pierwsze masz pewność, że linka nie wyślizgnie się z mocowania - po drugie, jak zacznie się przecierać jej wymiana będzie bardzo łatwa i szybkaGrube, plastikowe, solidne ze stalowymi łożyskami kłka, sprawdziły się przy takich konstrukcjach jak Otus czy Python. Zapewnią Ci one sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń. Głębokie rowki sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka. Wyciąg przykręca się do sufitu za pomocą 4 wkrętw. Dzięki temu masz pewność, że nie odpadnie podczas ćwiczenia. Najważniejsze informacje: - tylko my sprzedajemy wyciąg z tak grubymi, solidnymi, plastikowymi kłkami ze stalowymi łożyskami, ktre zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń - głębokie rowki w kłkach sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka - łożyska podwjnie osłaniane, dzięki czemu ma bardzo długi okres użytkowania - z wyciągiem dostaniesz drążek długi, aby od razu po rozpakowaniu można było ćwiczyć - linki zakańczamy tulejkami na 2 imbusy, tylko takie rozwiążanie zapewnia, że podczas ćwiczenia z dużymi ciężarami linka się nie wyślizgnie z mocowania - dodajemy poradnik, do jakiej ściany zastosować, jaki kołek żeby wyciąg był dobrze zamontowany - możliwość nakładania ciężarw dostępnych na każdej siłowni - tylko na tym sprzęcie będziesz mgł idealnie, co do 1 kg dobrać najlepszy dla siebie ciężar więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Python II

Wyciąg Python II

Kelton wyciąg Python IIKoniec z przekładaniem bloczkw, blokad, linek. Po prostu bierzesz drążek i jedziesz! Takiej możliwości takiego komfortu ćwiczeń nie zaznasz na żadnym składanym atlasie.To propozycja dla tych kulturystw, ktrzy mają już trochę swojego sprzętu i brakuje im tylko bardzo dobrego wyciągu. Z wyciągiem Python II nie będziesz już musiał przekładać linek. Przemyśleliśmy i zaprojektowaliśmy konstrukcje tak, że w każdym momencie możesz ćwiczyć grę albo dł.Przez zaparcie ud o element do blokowania będziesz mgł ćwiczyć z dużymi ciężarami i ściągać więcej niż ważysz. Tuleje na końcach linek zapobiegają ich wyślizgnięciu się z mocowania. W wyciągu grnym nie ma żadnej przekładni, zakładasz 100kg i masz 100kg.Mocne, solidne, plastikowe o grubości 12 mm kłka ze stalowymi łożyskami są nie do zniszczenia.Właśnie, dlatego dajemy Ci 10 lat gwarancji na ich użytkowanie. Głębokie rowki w kłkach zapewnią, że linka nie wypadnie podczas ćwiczeń. Tylko na tym wyciągu będziesz mgł ćwiczyć do granic wytrzymałości. Wiesz, dlaczego? Bo nakładasz dokładnie tyle ciężaru ile będziesz mgł ściągnąć a system mocowania umożliwia dobieranie go z dokładnością co do 1 kg. Teraz to Ty decydujesz ile ciężaru ściągniesz!Każdy koniec linki mocujemy w specjalnej tulei zakręcanej na dwie śruby imbusowe. Dzięki temu jak już pisałem: - po pierwsze, linka nie wyślizgnie się z mocowania - po drugie, jeśli zacznie się przecierać wymienisz ją w 5 minut, bez zgrzewania, zaklepywania mocowaniaDo wyciągu dołączamy:- Drążek kierownica HD5- Drążek długi HD3- Element do blokowania ud HZ2 Taki wyciąg to idealne rozwiązanie do domowej siłowni. Kup już teraz!Najważniejsze informacje: - Tylko my sprzedajemy wyciąg z tak grubymi, solidnymi, plastikowymi kłkami ze stalowymi łożyskami, ktre zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń - głębokie rowki w kłkach sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka - linki zakańczamy tulejkami na 2 imbusy, tylko takie mocowanie zapewnia, że podczas ćwiczenia… więcej »
Dodano: 22.07.2010