Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Atlasy

Atlasy

Produkty od 101 do 120 z 152

6-stanowiskowe urządzenie GW6

6-stanowiskowe urządzenie GW6

Profesjonalne 6-stanowiskowe urządzenie -GW6 - P183Idealnie skomponowany sprzęt, z myślą o profesjonalnym treningu. Sprzęty zostały dobrane tak, abyś mgł wyćwiczyć na nich każdą partię mięśni. Z pomocą ekspertw i trenerw fitness odpowiednio dobraliśmy sprzęt tak, aby pokrywał pełną gamę ćwiczeń. Wybrane przez nas zestawienia sprzętu pomogą Ci trenować i skupiać się na modelowaniu sylwetki, poprawie wytrzymałości organizmu i kondycji psycho-fizycznej, zwiększeniu i wzmocnieniu masy mięśniowej.Nasza wieloletnia wspłpraca z liderem na rynku fitness, daje Ci gwarancję na długotrwałe użytkowanie i niezawodność sprzętu- aż 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty!Firma PLATINUM FITNESS posiada w swojej ofercie wielostanowiskowe urządzenia do szkolnej sali ćwiczeń. Każde z urządzeń posiada certyfikat ze znakiem bezpieczeństwa B. Podstawowa charakterystyka: - każde stanowisko posiada stos 90 kg,- wymiary: 380 x 330 cm- wbudowane takie stanowiska jak: * przysiady na nogi * wyciskanie na barki * przywodziciel i odwodziciel stojąc * wyprosty i zginanie ng siedząc * przyrząd na mięśnie brzucha * przyrząd do ćwiczeń tricepsw- kolor ramy: czarna- kolor tapicerki: do wyboru- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny - sprzęt testowany w wielu fitness klubach - spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiąceZ tak dobranym sprzętem będziesz mgł wykonywać wszystkie ćwiczenia budujące masę. Budowa masy na początku drogi kulturysty to podstawa, od budowy masy zaczyna się przygoda. UWAGA!!!W cenę wysyłki wliczone jest złożenie sprzętu w miejscu dostawy. więcej »
Dodano: 22.07.2010

4-stanowiskowe urządzenie GW4

4-stanowiskowe urządzenie GW4

Profesjonalne 4-stanowiskowe urządzenie -GW4 - P182Idealnie skomponowany sprzęt, z myślą o profesjonalnym treningu. Sprzęty zostały dobrane tak, abyś mgł wyćwiczyć na nich każdą partię mięśni. Z pomocą ekspertw i trenerw fitness odpowiednio dobraliśmy sprzęt tak, aby pokrywał pełną gamę ćwiczeń. Wybrane przez nas zestawienia sprzętu pomogą Ci trenować i skupiać się na modelowaniu sylwetki, poprawie wytrzymałości organizmu i kondycji psycho-fizycznej, zwiększeniu i wzmocnieniu masy mięśniowej.Nasza wieloletnia wspłpraca z liderem na rynku fitness, daje Ci gwarancję na długotrwałe użytkowanie i niezawodność sprzętu- aż 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty!Firma PLATINUM FITNESS posiada w swojej ofercie wielostanowiskowe urządzenia do szkolnej sali ćwiczeń. Każde z urządzeń posiada certyfikat ze znakiem bezpieczeństwa B. Podstawowa charakterystyka: - każde stanowisko posiada stos 90 kg,- wymiary: 350 x 230 cm- wbudowane takie stanowiska jak: * przysiady na nogi * wyciskanie na barki * przywodziciel i odwodziciel stojąc * wyprosty i zginanie ng siedząc- kolor ramy: czarna- kolor tapicerki: do wyboru- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny - sprzęt testowany w wielu fitness klubach - spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiąceZ tak dobranym sprzętem będziesz mgł wykonywać wszystkie ćwiczenia budujące masę. Budowa masy na początku drogi kulturysty to podstawa, od budowy masy zaczyna się przygoda. UWAGA!!!W cenę wysyłki wliczone jest złożenie sprzętu w miejscu dostawy. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Suwnica smitha MS U005 -semi pro

Suwnica smitha MS U005 -semi pro

SUWNICA SMITHA NA DWCH PROWADNICACH SERII SEMI-PRO MS-U005Właśnie patrzysz na doskonałą SUWNICĘ SMITHA na dwch prowadnicach MS-U005, ktra należy do naszej linii SEMI-PRO - to idealny sprzęt dla wymagających użytkownikw. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Suwnica MS-U005 jest wyspecjalizowanym narzędziem do samotnych ćwiczeń bez asekuracji. Dzięki prowadzeniu sztangi na suwnicy, możesz odrzucić ciężar jednym ruchem ręki. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 50x50mm ze ścianką 2mm, stal najwyższej jakości to gwarancja solidności i niezawodności. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Właśnie patrzysz na doskonały, wyspecjalizowany sprzęt do ćwiczenia ramion i klaty oraz ng, barkw i plecw. Dzięki doskonałemu prowadzeniu sztangi na dwch prowadnicach, unoszenie sztangi jest wygodne i bezpieczne jak nigdy dotąd. Bezpieczeństwo zapewnia Ci aż 11 Par otworw na hak asekuracyjny. Dzięki użyciu najnowszych technologii wycinania laserowego, otrzymujesz sprzęt, w ktrym każdy element jest idealnie dopasowany.Propozycja ćwiczeń mięśni ramion: Wyciskanie sztangi sprzed głowy, Wyciskanie sztangi zza głowy, Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie, Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu, Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem;Propozycja ćwiczeń mięśni klaty: Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej, Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w grę, Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem;Propozycja ćwiczeń mięśni ng: Przysiady ze sztangą na barkach, Hack-przysiady, Wspięcia na palce w staniuDane techniczne:- MODEL: MS-U005- WAGA: 40 kg- PROFIL KONSTRUKCYJNY: 50x50x2mm- TESTOWA WYTRZYMAŁOŚĆ: 350 kg- WYMIARY PODSTAWY: 130x81 cm- WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: 200 cm- GRYF: 200cm / fi28mm- UCHWYTY NA OBCIĄŻENIE: 4 uchwyty, 75 cm długości, fi25mmLinia Semi-Pro:Konstrukcja oparta na wytrzymałych stalowych profilach 50x50, o grubości ścianki 2mm, malowana proszkowo. Doskonała jako wyposażenie… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Klatka RACK do ćwiczeń MS U004 -semi pro

Klatka RACK do ćwiczeń MS U004 -semi pro

KLATKA RACK Z DRĄŻKIEM DO ĆWICZEŃ SERII SEMI PRO MS-U004 Właśnie patrzysz na doskonałą KLATKĘ (typu RACK) MS-U004, ktra należy do naszej linii SEMI-PRO - to idealny sprzęt dla wymagających użytkownikw. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Klatka MS-U004 jest wyspecjalizowanym narzędziem do samotnych ćwiczeń bez asekurcaji. Poszerzając zestaw o dowolną z doskonałych ławek firmy MARBO-SPORT, będziesz mgł skupić się na ćwiczeniach w samotności, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo. Z tą maszyną wykonasz każde ćwiczenie z użyciem sztangi. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 50x50mm ze ścianką 2mm, stal najwyższej jakości to gwarancja solidności i niezawodności. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Właśnie patrzysz na doskonały, wyspecjalizowany sprzęt do ćwiczenia ramion i klaty oraz ng, barkw i plecw. Utrządzenie, dzięki swojej ogromnej masie, nie wymaga przykręcania do ściany lub podłogi - jest to sprzęt w 100% stacjonarne! Dzięki użyciu najnowszych technologii, otrzymujesz sprzęt, w ktrym każdy element jest idealnie dopasowany.W zestawie z maszyną otrzymasz dwie pary mocnych hakw asekuracyjnych z blachy 3mm, ktre możesz szybko i wygodnie zamocować w dowolnym, dopasowanym do Twoich indywidualnych potrzeb, miejscu.System asekuracyjny, wykonany z grubego, pełnego pręta o średnicy fi22mm, możesz regulować w aż szesnastu poziomach wysokości, dzięki czemu możesz dopasować go do wykonywanego ćwiczenia.Co więcej, maszyna posiada dodatkowy drążek do ćwiczeń, wyposażony w sześć chwytw: wąski, szeroki oraz chwyt 120cm do ćwiczeń mięśni grzbietu. Drążek wykończony jest wygodnymi gumowymi rączkami, ktre zapewnią Ci pewny i bezpieczny chwyt.Propozycja ćwiczeń mięśni ramion: Wyciskanie sztangi sprzed głowy, Wyciskanie sztangi zza głowy, Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie, Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu, Wyciskanie w leżeniu na ławce… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Suwnica stacjonarna MS U003-semi pro

Suwnica stacjonarna MS U003-semi pro

SUWNICA SMITHA STACJONARNA SERIA SEMI-PRO MS U003Właśnie patrzysz na doskonałą SUWNICĘ SMITHA (w 100% stacjonarną) MS-U003, ktra należy do naszej linii SEMI-PRO - to idealny sprzęt dla wymagających użytkownikw. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Suwnica MS-U003 jest wyspecjalizowanym narzędziem do samotnych ćwiczeń bez asekurcaji. Dzięki prowadzeniu sztangi na suwnicy, możesz odrzucić ciężar jednym ruchem ręki. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 80x40mm ze ścianką 3mm, stal najwyższej jakości to gwarancja solidności i niezawodności. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Właśnie patrzysz na doskonały, wyspecjalizowany sprzęt do ćwiczenia ramion i klaty oraz ng, barkw i plecw. Utrządzenie, dzięki swojej ogromnej masie, nie wymaga przykręcania do ściany lub podłogi - jest to sprzęt w 100% stacjonarny! Dzięki użyciu najnowszych technologii wycinania laserowego, otrzymujesz sprzęt, w ktrym każdy element jest idealnie dopasowany.Propozycja ćwiczeń mięśni ramion: Wyciskanie sztangi sprzed głowy, Wyciskanie sztangi zza głowy, Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie, Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu, Wyciskanie w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem;Propozycja ćwiczeń mięśni klaty: Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej, Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w grę, Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim uchwytem;Propozycja ćwiczeń mięśni ng: Przysiady ze sztangą na barkach, Hack-przysiady, Wspięcia na palce w staniu.Dane techniczne:- MODEL: MS-U003- WAGA: 75 kg- PROFIL KONSTRUKCYJNY: 80x40x3mm / słupy z blachy 4mm- TESTOWA WYTRZYMAŁOŚĆ: 500 kg- WYMIARY PODSTAWY; 160x120 cm- WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: 200 cm- GRYF: 213cm / fi28mm- ROZSTAW SŁUPW WEWNĄTRZ: 140 cmLinia Semi-Pro:Konstrukcja oparta na wytrzymałych stalowych profilach 50x50, o grubości ścianki 2mm, malowana proszkowo. Doskonała jako wyposażenie osiedlowych siłowni oraz jako sprzęt domowy dla… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Maszyna do łydek MS U002 -semi pro

Maszyna do łydek MS U002 -semi pro

ŁYDKOWNICA MASZYNA DO ŁYDEK SERIA SEMI-PRO MS-U002Właśnie patrzysz na doskonałą ŁYDKOWNICĘ (maszynę do ćwiczenia łydek) MS-U002, ktra należy do naszej linii SEMI-PRO - to idealny sprzęt dla wymagających użytkownikw. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Łydkownica MS-U002 jest wyspecjalizowanym narzędziem do ćwiczenia mięśni łydek. Dzięki czterostopniowej regulacji wysokości oparcia ud, jesteś w stanie rzeźbić na niej swoje łydki w sposb najbardziej dla Ciebie komfortowy. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 50x50mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Właśnie patrzysz na doskonały, wyspecjalizowany sprzęt do ćwiczenia mięśni łydek. Ćwiczenia wykonujemy w siadzie przy założonym dowolnym obciążeniu (średnica pręta to 25mm). Czterostopniowa regulacja wysokości blokady ud pozwala nam ćwiczyć w sposb najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb, a wygodna i bezpieczna blokada z pokrętłem dociskowym zapewni Ci komfort szybkiej regulacji. Podparcia na stopy zapobiwgają odbijaniu o podłoże i chronią przed urazami stawu skokowego.Propozycja ćwiczeń mięśni łydek: Ćwiczenia łydek w siadzie na maszynie MS-U002;Dane techniczne:- MODEL: MS-U002- WAGA: 21 kg- PROFIL KONSTRUKCYJNY: 50x50x2 mm- TESTOWA WYTRZYMAŁOŚĆ: 225 kg- WYMIARY PODSTAWY: 100x80 cm- DŁUGOŚĆ RAMIENIA: 125 cm- PRĘT NA OBCIĄŻENIE: 25cm/ fi25mm- STOPNIE REGULACJI: 4 poziomyLinia Semi-Pro:Konstrukcja oparta na wytrzymałych stalowych profilach 50x50, o grubości ścianki 2mm, malowana proszkowo. Doskonała jako wyposażenie osiedlowych siłowni oraz jako sprzęt domowy dla najbardziej wymagających użytkownikw. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Profesjonalna siłownia - mięśnie pleców ST730

Profesjonalna siłownia - mięśnie pleców ST730

Profesjonalne urządzenie siłowe ST730 przeznaczone do użytku komercyjnego - wyciąg.Dane techniczne: - obciążenie stosu: 95kg - prowadnica Chromowana 1,9cm - przewody LoosCo., 0,5cm zewnętrzna warstwa nylon - wymiary (dł./szer./wys. w cm): 198 / 71 / 211 - waga: 227kg - max. obciążenie: 200kg - gwarancja komercyjna: o 90 dni - obicie i chwyty o 5 lat - Bloki i Tuleje o 1 rok - Kable, linki, trzonki i inne części - instruktażowe opisy określające możliwe do wykonania ćwiczenia - Dual-pivot niezależne bloki pozwalają użytkownikom wybrać ktrekolwiek dwustronne albo jednostronne ruchy - Double Stitched Boltaflex tapicerka wysokiej gęstości pianka, zapewnia trwałość, trwały komfort i wsparcie - w pełni zabezpieczona masa stosw więcej »
Dodano: 22.07.2010

Maszyna ST700

Maszyna ST700

Maszyna ST700 Vision Fitness Profesjonalne urządzenie siłowe ST700 przeznaczone do użytku komercyjnego - multistacja.Dane techniczne: - obciążenie stosu: 72kg żelazo - prowadnica Chromowana 1,9cm - przewody LoosCo., 0,5cm zewnętrzna warstwa nylon - wymiary (dł./szer./wys. w cm): 145 / 157 / 213 - waga: 218kg - max. obciążenie: 200kg - gwarancja komercyjna: o 90 dni - obicie i chwyty o 5 lat - Bloki i Tuleje o 1 rok - Kable, linki, trzonki i inne części - instruktażowe opisy określające możliwe do wykonania ćwiczenia - wygodne rączki ułatwiające wykonywanie ćwiczeń - podnżki zwiększające komfort wykonywanych ćwiczeń - obracające się bloki działające na rzecz naturalnego ergonomicznego ruchu - wytrzymała rama stalowa powder-coated odporna na zadrapani - zintegrowane gumowe chwyty ręki pozwalają użytkownikom wykonać ćwiczenia typu pull-ups więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd na mięśnie grzbietu JP 22S

Przyrząd na mięśnie grzbietu JP 22S

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych.To ławka na ktrej możesz ćwiczyć aż cztery partie mięśni. Przedstawiamy Ci solidną ławkę, na ktrej będziesz mgł nie tylko zbudować idealny grzbiet ale rwnież dopracować rzeźbę mięśni ud, pośladkw i brzucha.Wymiary: - długość: 205 cm- szerokość: 75 cm- wysokość: 55 cmNajważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- Sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- Deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Maszyna do ćwiczeń grzbietu JP 22

Maszyna do ćwiczeń grzbietu JP 22

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych.To ławka na ktrej możesz ćwiczyć aż cztery partie mięśni. Przedstawiamy Ci solidną ławkę, na ktrej będziesz mgł nie tylko zbudować idealny grzbiet ale rwnież dopracować rzeźbę mięśni ud, pośladkw i brzucha.Wymiary: - długość: 190 cm- szerokość: 110 cm- wysokość: 130 cmNajważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- Sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- Deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Twister siedzący i stojący

Twister siedzący i stojący

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych.Twister obrotowy pomaga zlikwidować tkankę tłuszczową na biodrach, talii i udach oraz zrzucić zbędne kilogramy.Wymiary: - długość: 160 cm- szerokość: 65 cm- wysokość: 120 cmNajważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- Sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- Deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Twister siedzący JP 14

Twister siedzący JP 14

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych.Twister obrotowy pomaga zlikwidować tkankę tłuszczową na biodrach, talii i udach oraz zrzucić zbędne kilogramy.Wymiary: - długość: 120 cm- szerokość: 65 cm- wysokość: 120 cmNajważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- Sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- Deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Twister JP 14S

Twister JP 14S

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych.Twister obrotowy pomaga zlikwidować tkankę tłuszczową na biodrach, talii i udach oraz zrzucić zbędne kilogramy.Wymiary: - długość: 125 cm- szerokość: 65 cm- wysokość: 120 cmNajważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

DIP wolnostojący JP 31A

DIP wolnostojący JP 31A

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych.Wymiary: - długość: 135 cm- szerokość: 110 cm- wysokość: 230 cmNajważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- Sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- Deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd do ćwiczenia ramion JP 32

Przyrząd do ćwiczenia ramion JP 32

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Oryginalna maszyna do ćwiczenia mięśni klatki piersiowej dzięki niej wyrzeźbisz swoje mięśnie. Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd do ćwiczeń JP 18

Przyrząd do ćwiczeń JP 18

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Oryginalna maszyna do ćwiczenia mięśni łydek dzięki niej wyrzeźbisz swoje mięśnie.Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 140 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd na mięśnie grzbietu JP 33A

Przyrząd na mięśnie grzbietu JP 33A

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Oryginalna maszyna do ćwiczenia mięśni grzbietu dzięki niej wyrzeźbisz swoje mięśnie oraz pomoże Ci w spalaniu tkanki tłuszczowej.Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd na mięśnie pośladkowe JP 39

Przyrząd na mięśnie pośladkowe JP 39

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Oryginalna maszyna do ćwiczenia mięśni pośladkowych dzięki niej wyrzeźbisz swoje mięśnie.Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd na mięśnie grzbietu JP 33

Przyrząd na mięśnie grzbietu JP 33

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Oryginalna maszyna do ćwiczenia mięśni grzbietu dzięki niej wyrzeźbisz swoje mięśnie.Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Przyrząd na skośne mięśnie brzucha JP 31

Przyrząd na skośne mięśnie brzucha JP 31

Profesjonalna maszyna do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Seria sprzętu Professional Line przeznaczona jest do wyposażenia siłowni, klubw fitness czy sportowych. Oryginalna maszyna do ćwiczenia mięśni brzucha dzięki niej wyrzeźbisz swoje mięśnie oraz pomoże Ci w spalaniu tkanki tłuszczowej. Przyrząd ten służy do wzmacniania skośnych mięśni brzucha.Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - maksymalna waga obciążenia 120 kg- mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: Koszt usługi transportowej sprzętu Master-sport serii Professional Line wynosi 1,5zł netto za 1km w jedną stronę z miejscowości Skarżysko Kamienna. więcej »
Dodano: 22.07.2010