Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Atlasy

Atlasy

Produkty od 41 do 60 z 152

Wyciąg górny i dolny MH W001 -Home

Wyciąg górny i dolny MH W001 -Home

WYCIĄG GRNY I DOLNY DO ŚCIANY SERII HOME MH-W001Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY I DOLNY DO ŚCIANY MH-W001, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W001 jest sprzętem przeznaczonym do montażu na ścianie. Dziękitrzem kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania zarwno jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty, jak i wyciąg dolny, na ktrym wyrzeźbisz stalowy biceps. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.MOŻLIWOŚCI:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do montażu na ścianie. Dziękitrzem kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania zarwno jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty, jak i wyciąg dolny, na ktrym wyrzeźbisz stalowy biceps.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie ramion podchwytem stojąc z rączką wyciągu,- Uginanie ramion ze sztanga nachwytem stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc, - Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny MH W002-Home

Wyciąg górny MH W002-Home

WYCIĄG GRNY STACJONARNY SERII HOME MH-WOO2Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY STACJONARNY MH-W002, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W002 jest sprzętem ze zintegrowaną ławką, przeznaczonym do ćwiczenia w pozycji siedzącej. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do samodzielnego wykorzystania jako wyciąg zintegrowany z ławką. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rżnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Ale to nie wszystko! Nasz wyciąg posiada także możliwość dodania opcjonalnych przyrządw do ćwiczeń, takich jak modlitewniki, blokaday do ud, prasy do ng bądź nawet inne wyciągi do montażu w ławce! Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z nachwytem, -… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny i dolny MS W003-semi pro

Wyciąg górny i dolny MS W003-semi pro

WYCIĄG GRNY I DOLNY NA 2 PROWADNICACH SERII SEMI-PRO MS-W003Właśnie patrzysz na doskonały WYCIĄG GRNY I DOLNY DO ŚCIANY NA DWCH PROWADNICACH MS-W003, ktry należy do naszej linii SEMI-PRO - to idealny sprzęt dla wymagających użytkownikw. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MS-W003 jest w pełni wielofunkcyjnym wyciągiem, mogącym pracować zarwno jako wyciąg grny i dolny, dzięki ktremu jesteś w stanie rzeźbić zarwno mięśnie ramion, klaty, barkw a dzięki możliwości montażu dodatkowych akcesoriw także mięśnie ng. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 50x50mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak ten oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do montażu zarwno do ściany jak i podłogi. Dzięki trzem kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania zarwno jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty, jak i wyciąg dolny, na ktrym wyrzeźbisz stalowy biceps. Na jednak tym nie koniec możliwości! Wyciąg umożliwia zamocowanie opcjonalnych blach pod nogi, tzw. stp, ktre są pomocne przy ćwiczeniach z wyciągiem dolnym. Możliwy jest też montaż dodatkowego siedziska, a do niego samego akcesoriw takich jak modlitewniki, blokady i prasy do ng a nawet drugi wyciąg do ławki!Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rżnych uchwytw firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Sam wyciąg oparty jest na dwch prowadnicach. Jest to gwarancją rwnego i pewnego prowadzenia ciężarw. Już nigdy Twoje obciążenie nie będzie kołysać się na boki!Powiedzmy jednak więcej… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny do sufitu MH W007- Home

Wyciąg górny do sufitu MH W007- Home

WYCIĄG GRNY BRAMA DO SUFITU MH-W007Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG GRNY TYPU BRAMA DO SUFITU MH-W007, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W007 jest sprzętem do montażu na suficie. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty. Montowany po dwch stronach ćwiczącego, dzięki dwm linkom oraz dwm uchwytom na jedną rękę, tworzy możliwości niespotykane przy pracy ze zwykłym wyciągiem. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości: Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do montażu na suficie. Dziękidwm kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty, a umieszczenie kłek po dwch stronach ćwiczącej osoby daje możliwości niespotykane podczas pracy z typowym wyciągiem.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z szerściu rnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Przekonaj się sam!Propozycje ćwiczeń mięśni ramion:- Uginanie nadgarstkw podchwytem w siadzie,- Uginanie nadgarstkw nachwytem w siadzie,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc,- Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,- Prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc;Propozycje ćwiczeń mięśni barkw i grzbietu:- Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim ,- Przyciąganie linki wyciągu grnego w siadzie,- Ściąganie drążka wyciągu grnego w siadzie z… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg górny i dolny MH W006 - Home

Wyciąg górny i dolny MH W006 - Home

WYCIĄG GRNY I DOLNY STACJONARNY SERIA HOME MH W006Właśnie patrzysz na doskonałyWYCIĄG STACJONARNY GRNY I DOLNY z systemem 6 KŁEK MH-W006, ktry należy do naszej linii HOME - to idealny sprzęt do domu. Dzięki bardzo bogatej ofercie, jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją domową pakernię w sprzęt najwyższej jakości, dzięki ktremu będziesz w stanie ćwiczyć każdą partię mięśniową.Wyciąg MH-W006 jest sprzętem ze zintegrowaną ławką, przeznaczonym do ćwiczenia w pozycji siedzącej. Dzięki aż SZEŚCIU kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty, a także dolny do rzeźbienia stalowych bicepsw. Wyciąg posiada regulację wysokości siedziska oraz antypoślizgowe oparcie na stopy. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt!Wierzymy, że JAKOŚĆ jest najważniejsza, dlatego nie oszczędzaliśmy na materiałach. Gruby profil 40x40mm, stal najwyższej jakości oraz wygodny i solidnie wykonany skaj to gwarancja solidności i niezawodności naszych wyrobw. Naszą pewność w jakość produktu potwierdza aż 5 lat gwarancji, ktrej nie boimy się Ci udzielić.Możliwości:Wyciąg taki, jak oferowany na aukcji, jest sprzętem przeznaczonym do samodzielnego wykorzystania jako stacjonarny wyciąg zintegrowany z ławką. Dzięki aż sześciu kłkom z głębokimi łożyskami jest on możliwy do wykorzystywania jako wyciąg grny do ćwiczeń mięśni barkw, ramion i klaty oraz wyciąg dolny, na ktrym wyrzeźbisz stalowy biceps. Dzięki regulowanej wysokości siedziska możesz ćwiczyć w najbardziej komfortowej, dopasowanej do Twoich potrzeb pozycji. Antypoślizgowe oparcie dla stp poprawi wygodę i bezpieczeństwo Twoich ćwiczeń z wyciągiem dolnym, a możliwość zamocowania wyciągu zarwno do ściany i podłogi nada mu niespotykaną stabilność i pewność.Co więcej, do linek wyciągu możemy podpiąć dowolny z sześciu rżnych uchwytw do wyciągu firmy MARBO-SPORT. Każdy z nich zmusza do pracy inne partie mięśni, a Ty zyskujesz wielką mnogość możliwości i kombinacji. Ale to nie wszystko! Nasz wyciąg posiada także możliwość dodania opcjonalnych przyrządw do ćwiczeń, takich jak modlitewniki,… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Python I

Wyciąg Python I

Kelton wyciąg Python I Oferujmy Ci prawdziwy wyciąg grny i dolny. Już nie będziesz tracił czasu na przekładanie linek po prostu odkładasz kierownicę i natychmiast możesz, drążkiem długim, robić pompę na plecy. I wszystko przy 100%-owej pewności, że nic się nie złamie. Kłka wyciągu zrobione są ze specjalnie dopracowanego tworzywa, ktre zapobiega szybkiemu przecieraniu linki.Tak solidne wykonanie kłek daje Ci 100% pewności, że nie będziesz musiał ich wymieniać po kilku seriach ćwiczeń. Rwnież łożysko, ktre wykorzystaliśmy do produkcji kłek dodatkowo osłoniliśmy stalowymi pierścieniami. Kłko ma średnice 100 mm i głębokie rowki dzięki czemu linka bardzo ładnie, cicho na nim pracuje, nie zginając się za mocno, co gwarantuje Ci, że nie będziesz musiał jej długo wymieniać oraz to, że nie wypadnie z kłka podczas ćwiczeń.Zasad fizyki nie zmienimy i linka na pewno będzie się zużywać. Co jakiś czas będziesz musiał ją wymieniać, ale o tym też pomyśleliśmy i skonstruowaliśmy system jej mocowania, tak że, zajmuje to dosłownie 5 minut. Zakończenia linki zakręcane są w specjalnej stalowej tuleji. Dzięki niej: - po pierwsze masz pewność, że linka nie wyślizgnie się z mocowania - po drugie, jak zacznie się przecierać jej wymiana będzie bardzo łatwa i szybkaPrzy składaniu zamwienia na hasło KPH dorzucimy Ci parę metrw linki gratis.W tym zestawie dostajesz rwnież element do blokowania ud i modlitewnikKażdy z tych elementw posiada system regulacji ustawień. Dzięki ktremu będziesz mgł dobrać wysokość idealnie do swoich potrzeb.Z wyciągiem dostajesz rwnież wszystkie potrzebne drążki, czyli: - drążek długi HD3 - drążek krtki HD4 - drążek kierownica HD5 - drążek na jedną rękę HD6 - drążek na dwie ręce HD7 - drążek trjkąt HD8Z każdym z nich będziesz mgł wykonywać inne ćwiczenia. Dzięki tym drążkom wykorzystasz ten wyciąg w 100%. Blachy, o ktre będziesz zapierał nogi są spawane, pod neutralnym kątem dla stp. Zadbaliśmy rwnież o ich… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Otus I

Wyciąg Otus I

Kelton wyciąg Otus I Tylko z wyciągiem Kelton Otus I otrzymujesz dodatkową możliwość wykonywania prawie 40 rżnych ćwiczeń. Ponadto kupując drugi taki wyciąg masz najtańszą bramę! A wiesz, że najskuteczniejszy sposb na podkreślenie klaty to właśnie ściąganie linek na bramie. Dzięki kompletowi 6 drążkw, w skład ktrego wchodzą: - drążek długi HD3 - drążek krtki HD4 - drążek kierownica HD5 - drążek na jedną rękę HD6 - drążek na dwie ręce HD7 - drążek trjkąt HD8Będziesz mgł ćwiczyć absolutnie każdą partie mięśni.Zwrć uwagę jak daleko wysunięte jest grne kłko dzięki temu podczas ćwiczeń przesuwający się po wyciągu ciężar nie będzie przeszkadzać. I co najważniejsze będziesz mgł bez żadnego problemu do wyciągu dosunąć ławkę, dolne kłko jest odpowiednio bliżej ściany. Plastikowe kłka o grubości 12 mm, wyposażone w stalowe łożyska są nie do zniszczenia. Głębokie rowki sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka.Odstęp belki, na ktrą nakłada się ciężar od ściany to ponad 20 cmDzięki temu będziesz mgł założyć ciężar dostępny w absolutnie każdej siłowni.Każdy koniec linki zabezpieczony jest specjalną tuleją z 2 imbusami.Podczas ćwiczenia linka zabezpieczona innymi sposobami zrywa się a wiadomo, co za tym idzie. Co jakiś czas będziesz musiał wymieniać linkę. Niestety nie udało nam się zmienić praw fizyki i tarcie pozostanie tarciem. Ale właśnie dzięki tym tulejką wymiana będzie bardzo łatwa i szybka.I do tego jeszcze komplet drążkw. Razem dostaniesz ich aż 6Będziesz mgł ćwiczyć absolutnie każdą partie mięśni. Na hasło rękawice specjalnie dla Ciebie do paczki dołączymy gratis rękawiczki do ćwiczeń. Kup już teraz, nie znajdziesz lepszej oferty, masz czas? A więc sprawdź. Najważniejsze informacje: - Tylko my sprzedajemy wyciąg z tak grubymi, solidnymi, plastikowymi kłkami ze stalowymi łożyskami, ktre zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń - głębokie rowki w kłkach sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Otus

Wyciąg Otus

Kelton wyciąg OtusNajtańsza wersja tego wyciągu w paczce oprcz gotowego wyciągu otrzymasz jeszcze drążek długi. Po rozpakowaniu jedynie, co Ci pozostaje to szybki montaż oraz przykręcenie go do ściany i już możesz zaczynać ćwiczyć.Jeśli interesuje Cię jeszcze jakiś drążek możesz domwić go od razu. Nie będziesz musiał potem płacić za transport samego drążka. Jeśli nie jesteś w 100% pewny, jaki drążek jest Ci potrzebny zadzwoń, pomożemy Ci wybrać.Jestem pewny, że zastanawiasz się, jaka jest rżnica między tym wyciągiem a innymi tego typu. Dokładnie przyglądnij się zdjęciom. Dolna belka w naszym wyciągu jest znacznie krtsza od grnej. Takie rozwiązanie zastosowaliśmy po to, żeby Ci się wygodniej ćwiczyło.Pionowy profil, po ktrym przesuwa się ciężar jest w takiej odległości od ściany, abyś mgł założyć każdy ciężar. Kłka są na tyle daleko od prowadnicy, że poruszający się ciężar nie będzie w niczym ograniczał Twoich ruchw. W wyciągu zamontowaliśmy grube, plastikowe, solidne ze stalowymi łożyskami kłka, ktre zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń. Głębokie rowki sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka. Kto inny Ci to zagwarantuje? Najważniejsze informacje:- Tylko my sprzedajemy wyciąg z tak grubymi, solidnymi, plastikowymi kłkami ze stalowymi łożyskami, ktre zapewnią Ci sprawne i ciche działanie wyciągu podczas ćwiczeń- głębokie rowki w kłkach sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka- łożyska kłek są podwjnie osłaniane, dzięki czemu wyciąg ma bardzo długi okres użytkowania- skrajne kłka są tak odsunięte byś nie zrobił sobie krzywdy ciężarem- grne kłko jest o 33 cm wysunięte nad dolnym, dzięki temu będziesz mgł wygodnie ćwiczyć- z wyciągiem dostaniesz drążek długi, abyś od razu po rozpakowaniu mgł zacząć ćwiczyć- linki zakańczamy tulejkami na 2 imbusy, tylko takie rozwiązanie zapewnia, że podczas ćwiczenia z dużymi ciężarami linka nie wyślizgnie się z mocowania- dodajemy poradnik, do jakiej ściany zastosować, jaki… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Wyciąg Python

Wyciąg Python

Kelton wyciąg PythonAbsolutnie podstawowa konfiguracja, sam wyciąg i jeden drążek długiMimo tego, że wyciąg dostajesz w absolutnie podstawowej wersji, to nie zrezygnowaliśmy z jego ani jednej cechy z wersji droższych. Tak samo jest w 100% spawany, ma grube, plastikowe, solidne ze stalowymi łożyskami kłka, o grubości 12mm. Głębokie rowki sprawiają, że linka dobrze się prowadzi i nie wypada z kłka. Jest dokładnie taki sam jak droższa wersja Python I.W wyciągu zastosowaliśmy system 6-ciu kłekTylko dzięki takiemu rozwiązaniu na wyciągu grnym zakładasz 100kg i ciągniesz 100kg, nie musisz nic przekładać żeby zmienić wyciąg grny w dolny. Z tym wyciągiem zrozumiesz, na czym polega istota samego ćwiczenia. Zamw już teraz sam wyciąg Python lub od razu z kompletem dodatkowych drążkw. Najważniejsze informacje: - wymienne drążki umożliwiają ćwiczenie nieograniczonej gamy mięśni - możliwość dokupienia belki do postawienia wyciągu bez przykręcania do ściany - dzięki blachom pod stopy ćwiczenie najszerszego będzie bardzo łatwe i wygodne - z wyciągiem dostaniesz tylko drążek długi, jeśli nie potrzebujesz na początku nic więcej - dodajemy poradnik, do jakiej ściany zastosować, jaki kołek żeby wyciąg był dobrze zamontowany - system aż 6 kłek, dzięki temu nie musisz możliwość trakcie ćwiczenia przepinać linek - linki zakańczamy tulejkami na 2 imbusy, tylko takie mocowanie zapewnia, że podczas ćwiczenia z dużymi ciężarami linka się nie wyślizgnie - możliwość dołączenia modlitewnika lub elementu do blokowania ud - na wyciągu grnym nie ma żadnej przekładni, zakładasz 100 kg i ściągasz 100 kg - łożyska podwjnie osłaniane, dzięki czemu mają bardzo długi okres użytkowania - tylko na tym sprzęcie będziesz mgł idealnie, co do 1 kg dobrać najlepszy dla siebie ciężar - możliwość nakładania ciężarw dostępnych na każdej siłowni. - jako pierwsi wprowadziliśmy do produkcji ten wyciąg - zmiana ustawień jest bardzo prosta i szybka - tylko my sprzedajemy wyciąg z tak grubymi, solidnymi, plastikowymi… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Atlas HS 1064 D

Atlas HS 1064 D

Atlas 4-stanowiskowy HS 1064 D Profesjonalny atlas do ćwiczeń HS 1064D marki Hop Sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness.Oryginalna maszyna do wykonywania wielu ćwiczeń, dzięki ktrej wyrzeźbisz swoje mięśnie oraz pomoże Ci w spaleniu zbędnych kilogramw. Atlas przeznaczony do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej, ramion, obręczy barkowej, grzbietu, brzucha i ng. Najważniejsze informacje: - Mocna i stabilna konstrukcja urządzenia,- Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,- Sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie,- Spawania z super mocnego profilu- Łączenia dodatkowo wzmocnione śrubami,- Kolor tapicerki: czarno-czerwony, - Gwarancja minimum 24 miesiące- Atlas jest wyposażony w obciążenie o wadze 60kg z podwjnym systemem przełożeń,- Dzięki specjalnym układom linek i bloczkw odczuwalny ciężar na motylkach przemnażany jest x2 i wynosi 120kg,- Dla bezpieczeństwa obciążenie zostało umieszczone w stosie, ktry jest całkowicie osłonięty,- Dla wyciszenia pracy atlasu, obciążenia jest pokryte plastikiem, - Stalowe linki pokryte gumą zapewniają cichą pracę stosu oraz wzmocnioną wytrzymałość na ścieranie, - Dipping wyposażony w komfortowe oparcie,- Rączki zostały pokryte antypoślizgowym materiałem. Są wygodne i miękkie - nie powodują odparzeń ani odciskw,- Podprki pod ramionami i kolanami zostały wykonane z niezwykle miękkiego materiału. Zapewniają komfort podczas ćwiczeń, - Siedzisko, skośna ławeczka, a także oparcie zostały wypełnione bardzo miękkim materiałem, dzięki czemu możesz się skupić tylko i wyłącznie na treningu. Czterostanowiskowy atlas HS 1064D to domowa siłownia w jednym urządzeniu, zobacz: - Wyciąg grny, - Wyciąg dolny,- Grny drążek,- Urządzenie do ćwiczeń mięśni ng - wykopy,- Urządzenie do ćwiczeń mięśni ng - wyprosty,- Urządzenie do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej - motyl,- Stepper - ćwiczenie mięśni ng,- Dipping - urządzenie do ćwiczenia mięśni brzucha,- Ławeczka skośna - ćwiczenia mięśni brzucha, - Uchwyty do ćwiczenia mięśni tricepsa oraz bicepsa. Propozycje ćwiczeń: - Skłony w leżeniu na skośnej ławce głową w… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Atlas jednostanowiskowy 84524

Atlas jednostanowiskowy 84524

Atlas jednostanowiskowy firmy Spokey - 84524Nowoczesny atlas jednostanowiskowy, wykonany w sportowym, dynamicznym stylu poprzez połączenie kolorw metalicznego, głębokiej czerni oraz czerwieni. Dzięki wysokiej jakości systemowi linek pozwala na komfortowe i bezpieczne wykonywanie ćwiczeń z dużym obciążeniem bez asekuracji.Specyfikacja :- Uniwersalny przyrząd do treningu siłowo-wytrzymałościowego- Osłona stosu obciążnikw gwarantuje bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń- Ławeczka z wysokim podparciem kręgosłupa- Przyrządy do ćwiczeń mięśni: ng, klatki piersiowej, barkw, bicepsw, tricepsw i mięśni grzbietu- Wyciąg - Wytrzymała stalowa konstrukcja - Przyrząd do wyciskania- Przyrząd do motylkw- Przyrząd do ngDane techniczne: - Stos : 63,5 kg (12x5 + 3,5kg TOP)- Nowoczesna grafika- Osłona stosu- Profił fi50- Maksymalna waga użytkownika : 100 kg- Waga z obciążeniem : 111 kg- Wymiary : 125x100x205 cm więcej »
Dodano: 22.07.2010

Suwnica do domowej siłowni HM2

Suwnica do domowej siłowni HM2

Suwnica do domowej siłowni HM2Wsłuchując się w Wasze potrzeby postanowiliśmy stworzyć funkcjonalną jak profesjonalna maszyna i posiadającą jej rozwiązania suwnicę do ćwiczeń w Twojej domowej siłce. To esencja tego co najlepsze w profesjonalnych suwnicach. Mocna, ciężka konstrukcja wykonana z profilu 50x50x2 mm spawana z pełnym przetopem MIG\'iem 300A, wytrzyma MEGA obciążenie 480 kg.Potężna, masywna podstawa da Ci gwarancję stabilności i poczucie bezpieczeństwa podczas Twoich morderczych treningw na nogi. System prowadzenia wzka na łożyskach powoduje, że ruch suwnicy podczas ćwiczeń będzie płynny, szybki i bezproblemowy przez co cały czas będziesz kontrolował ciężar i napięcie mięśni.To nie jest suwnica, ktra umożliwia Ci ćwiczenie samych przysiadw lub samego wpychania. Dzięki dwm systemom regulacji oparć możesz ćwiczyć na niej w oba te sposoby. Robiąc przysiady trenujesz głwnie mięśnie czworogłowe uda, pamiętaj aby zginać kolana do kąta 90 stopni, gdyż za głębokie przysiady mogą być przyczyną kontuzji lub przeciążenia staww. Ćwicząc wypychanie atakujesz mięśnie czworogłowe uda pod innym kątem co jeszcze lepiej rzeźbi i uwypukla mięśnie.Masz do dyspozycji system 9 stopni regulacji wysokości wraz z asekuracją. Z nim zmiana ułożenia jest bardzo szybka i prosta, nie zajmuje nawet 60 sekund. Wystarczy, że odchylisz pręty asekuracyjne na zewnątrz suwnicy i już możesz rozpocząć ćwiczenie.Na tych dwch animacjach możesz zobaczyć jak możliwości daje Ci wielofunkcyjna suwnica HM2. W pierwszej konfiguracji możesz ćwiczyć wypychanie a wystarczy że obrcisz blachy pod stopy i przełożysz oparcie pod plecy i już możesz zacząć robić przysiady.Dzięki systemowi nakładania ciężaru na 4 uchwyty bez problemu dostosujesz ilość wolnego ciężaru do swoich potrzeb. Jeden uchwyt ma długość 23 cm i wytrzyma 120 kg, na każdym zmieścisz 6 ciężarw Kelton po 20 kg, łącznie możesz trenować z obciążeniem 480 kg. Z takim na pewno wyrzeźbisz stalowe mięśnie ng.Grube na 3 cm oparcia: pod plecy i ramiona, wykonaliśmy z pianki wtrnie spienionej co sprawia, że są… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Suwnica Smitha HM3 + stojaki HS11

Suwnica Smitha HM3 + stojaki HS11

Suwnica Smitha HM3 + stojaki HS11Konstrukcję suwnicy zaprojektowaliśmy w oparciu o nasze 6 letnie doświadczenie. Przenieśliśmy do niej rozwiązania stosowane w naszych profesjonalnych sprzętach z linni Kelton PRO. Zawsze stawiamy na Twoje bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, dlatego wykonaliśmy ją z grubego, wytrzymałego profilu 50x50x2 mm, spawanego pełnym przetopem 300\'A. Dzięki temu Twoja suwnica spokojnie wytrzyma 300 kg. obciążenia i da Ci 100% poczucie bezpieczeństwa.Potężna o wymiarach 132 cm x 81 cm podstawa jest przykręcana do podłoża dzięki temu będziesz miał 100 % pewność jej stabilność podczas Twoich treningw ze sztangą.Zarwno w naszej suwnicy Smitha z linii profesjonalnej jak i w tej zastosowaliśmy system prowadzenia sztangi na dwch rurach. Dzięki niemu podczas Twoich treningw na wyciskanie będziesz mgł prowadzić sztangę w rwnomiernym tempie co jeszcze lepiej pozwoli Ci spiąć mięśnie.Podczas wyciskania ta suwnica będzie Cię rwnież asekurować. Dzięki 12 uchwytom do regulacji wysokość będziesz mgł szybko zablokować na nich sztangę, na określonej wysokości. Dzięki nim rwnież możesz dostosować jej ułożenie do swoich potrzeb, najniżej możesz ustawić sztangę na wysokości 36 centymetrw a najwyższej 170 cm od podłoża. Stopnie regulacji rozłożone są w odstępach 10 centymetrowych.Wystarczy, że dostawisz do niej jedną z naszych ławek np. ławkę HEAVY Tryton i będziesz mgł zacząć super serie na klatę. Poćwiczysz na niej rwnież stalowe mięśnie ng robiąc np. przysiady. Oprcz tego spokojnie wykonasz serie na ramiona, grzbiet i brzuch. Zamontowane w tej suwnicy stojaki sprawią, że będziesz miał zawsze potrzebne ciężary pod ręką. Możesz poukładać je na 8 uchwytach, segregując według wagi. Jeden uchwyt ma długość 20cm i ułożysz na nim maksymalnie 100 kg ciężaru (5 x 20 kg).Cały stojak spokojnie wytrzyma 300 kg. obciążenia. Zobaczysz jak porządek w Twojej siłce przyspieszy Twj trening i sprawi, że podczas przerwy będziesz odpoczywał a nie spacerował w poszukiwaniu odpowiedniego ciężaru. Najważniejsze informacje: - Jako pierwsi zaprojektowaliśmy dla Ciebie… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Urządzenie do treningu ST770 Professional

Urządzenie do treningu ST770 Professional

Urządzenie do treningu ST770 ProfessionalProfesjonalne urządzenie siłowe ST770 przeznaczone do użytku komercyjnego. Wykonywane ćwiczenia - triceps/biceps.Dane techniczne: - obciążenie stosu: 72kg - prowadnica Chromowana 1,9cm - przewody LoosCo., 0,5cm zewnętrzna warstwa nylon - wymiary (dł./szer./wys. w cm): 107 / 84 / 150 - waga: 187kg - max. obciążenie: 200kg - gwarancja komercyjna: o 90 dni - obicie i chwyty o 5 lat - Bloki i Tuleje o 1 rok - Kable, linki, trzonki i inne części - instruktażowe opisy określające możliwe do wykonania ćwiczenia - 8 stopniowa regulacja oparcia więcej »
Dodano: 22.07.2010

Urządzenie do treningu ST760 Professional

Urządzenie do treningu ST760 Professional

Urządzenie do treningu ST760 ProfessionalProfesjonalne urządzenie siłowe ST760 przeznaczone do użytku komercyjnego - suwnica.Dane techniczne: - obciążenie stosu: 95kg - prowadnica Chromowana 1,9cm - przewody LoosCo., 0,5cm zewnętrzna warstwa nylon - wymiary (dł./szer./wys. w cm): 183 / 104 / 191 - waga: 251kg - max. obciążenie: 200kg - gwarancja komercyjna: o 90 dni - obicie i chwyty o 5 lat - Bloki i Tuleje o 1 rok - Kable, linki, trzonki i inne części - instruktażowe opisy określające możliwe do wykonania ćwiczenia - linki zaprojektowane, aby wygenerować 200% skutecznego oporu - wytrzymała rama stalowa powder-coated odporna na zadrapania - antypoślizgowe gumy - 8 stopniowa regulacja oparcia więcej »
Dodano: 22.07.2010

Urządzenie do treningu ST750 Professional

Urządzenie do treningu ST750 Professional

Urządzenie do treningu ST750 ProfessionalProfesjonalne urządzenie siłowe ST750 przeznaczone do użytku komercyjnego. Wykonywane ćwiczenia - czworogłowy uda/ dwugłowy uda.Dane techniczne: - obciążenie stosu: 72kg - prowadnica Chromowana 1,9cm - przewody LoosCo., 0,5cm zewnętrzna warstwa nylon - wymiary (dł./szer./wys. w cm): 150 / 117 / 150 - waga: 195kg - max. obciążenie: 200kg - gwarancja komercyjna: o 90 dni - obicie i chwyty o 5 lat - Bloki i Tuleje o 1 rok - Kable, linki, trzonki i inne części - instruktażowe opisy określające możliwe do wykonania ćwiczenia - regulowane oparcie oferuje swobodę podczas wykonywania ćwiczeń - regulowana dźwignia umożliwia użytkownikom dostosowanie urządzenia do wykonywania ćwiczeń - wytrzymała rama stalowa powder-coated odporna na zadrapania więcej »
Dodano: 22.07.2010

Atlas na mięśnie brzucha i pleców ST740

Atlas na mięśnie brzucha i pleców ST740

Atlas na mięśnie brzucha i plecw Vision Fitness ST740Mocna i stabilna maszyna do ćwiczeń, służy do trenowania mięśni brzucha i plecw. Szczeglnie zaangażowane są mięśnie brzucha: grne, dolne, środkowe, mięśnie skośne oraz mięśnie plecw. Sposb i pozycja w jakiej wykonywane są ćwiczenia chronią kręgosłup i plecy przed obciążeniem. Podpory ng zabezpieczono grubą gąbką zwiększającą komfort ćwiczącego. Zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość ćwiczeń. Całe urządzenie wykonane z trwałych i estetycznych materiałw. Bardzo stabilna, stalowa konstrukcja.Dane techniczne: -unikalna stylistyka i jakość wykonania-wykonany ze specjalnego żeliwa-waga 189 kg-ociążenie max. 200 kg-wymiary: długość 107 cm, szerokość 91 cm, wysokość 150 cm więcej »
Dodano: 22.07.2010

Urządzenie do treningu ST710 Professional

Urządzenie do treningu ST710 Professional

Urządzenie do treningu ST710 Professional Vision FitnessProfesjonalne urządzenie siłowe ST710 przeznaczone do użytku komercyjnego - multistacja.Dane techniczne: - obciążenie stosu: 2 stosy po 95kg - prowadnica Chromowana 1,9cm - przewody LoosCo., 0,5cm 0,6cm zewnętrzna warstwa nylon - wymiary (dł./szer./wys. w cm): 282 / 191 / 213 - waga: 433kg - max. obciążenie: 200kg - gwarancja komercyjna: o 90 dni - obicie i chwyty o 5 lat - Bloki i Tuleje o 1 rok - Kable, linki, trzonki i inne części - instruktażowe opisy określające możliwe do wykonania ćwiczenia - wygodne rączki ułatwiające wykonywanie ćwiczeń - podnżki zwiększające komfort wykonywanych ćwiczeń - obracające się bloki działające na rzecz naturalnego ergonomicznego ruchu - regulowane wsporniki pionowe chromowane z widocznymi cyframi, ktre identyfikują 21 rżnych pozycji ćwiczenia - regulowane na wysokość siedzisko więcej »
Dodano: 22.07.2010

Atlas exclusive narożny

Atlas exclusive narożny

Profesjonalny atlas exclusive narożny ze stacją z wyciągiem linowym Atlas do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Oryginalna maszyna do wykonywania wielu ćwiczeń, dzięki ktrej wyrzeźbisz swoje mięśnie oraz pomoże Ci w spaleniu zbędnych kilogramw. Atlas przeznaczony do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej, ramion, obręczy barkowej i brzucha. Seria sprzętu Hotel Home Equipment przeznaczona jest głwnie do wyposażenia klubowych siłowni hotelowych, szkolnych i domowych. Zastosowanie łożysk tocznych w kłkach i elementw obrotowych, narażonych na duże obciążenie, wpływa na niski poziom hałasu i wyjątkową płynność ruchu elementw atlasw. Oparcia i siedziska zaprojektowane są tak, aby zapewnić prawidłowe ułożenie ciała i wygodę użytkownika przy wykonywanym ćwiczeniu. Podstawowe funkcje: - wyciąg grny - wyciąg dolny - wyciskanie-klatka piersiowa, wyciskanie-ramiona - podwjny uchwyt - Motylek - mięśnie klatki piersiowej - ćwiczenia na dwugłowy uda - modlitewnikDane techniczne: - maksymalna waga ćwiczącego 150 kg - waga urządzenia 170 kg - maksymalne waga obciążenia 100 kg - wymiary (dł. x szer. x wys.) cm - 270 x 135 x 215 Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: więcej »
Dodano: 22.07.2010

Atlas ze stacją linową JM 3EX S

Atlas ze stacją linową JM 3EX S

Profesjonalny atlas do ćwiczeń marki Master-sport. Sprzęt został stworzony dla najbardziej wymagających klientw. Urządzenie wykonali profesjonaliści bazujący na doświadczeniu w projektowaniu światowych liderw branży fitness. Oryginalna maszyna do wykonywania wielu ćwiczeń, dzięki ktrej wyrzeźbisz swoje mięśnie oraz pomoże Ci w spaleniu zbędnych kilogramw. Atlas przeznaczony do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej, ramion, obręczy barkowej i brzucha. Seria sprzętu Hotel Home Equipment przeznaczona jest głwnie do wyposażenia klubowych siłowni hotelowych, szkolnych i domowych. Zastosowanie łożysk tocznych w kłkach i elementw obrotowych, narażonych na duże obciążenie, wpływa na niski poziom hałasu i wyjątkową płynność ruchu elementw atlasw. Oparcia i siedziska zaprojektowane są tak, aby zapewnić prawidłowe ułożenie ciała i wygodę użytkownika przy wykonywanym ćwiczeniu. Podstawowe funkcje: - wyciąg grny - wyciąg dolny - wyciskanie-klatka piersiowa, wyciskanie-ramiona - podwjny uchwyt - Motylek - mięśnie klatki piersiowej - ćwiczenia na dwugłowy uda - modlitewnikDane techniczne: - maksymalna waga ćwiczącego 150 kg - waga urządzenia 160 kg - maksymalne waga obciążenia 100 kg - wymiary (dł. x szer. x wys.) cm - 250 x 115 x 215 Najważniejsze informacje, ktre wyrżniają sprzęt Master- sport: - mocna, ciężka, masywna konstrukcja urządzenia- profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny- sprzęt testowany w wielu fitness klubach na całym świecie- spawania z super mocnego profilu- gwarancja minimum 24 miesiące- deklaracja zgodności z Polskimi Normami PN-EN 957-1,-2:1999,p.5- kolor tapicerki do wyboru.Dostępne kolory tapicerki: więcej »
Dodano: 22.07.2010