Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Atlasy

Atlasy

Produkty od 141 do 152 z 152

Siłownia Domowa

Siłownia Domowa

Idealny dobr sprzętu do domowych ćwiczeń, wyprbuj już dziś!Brak czasu na wyprawę do klubu fitness nie oznacza konieczności rezygnacji z ćwiczeń. Możemy przecież zaprojektować swj własny, domowy fitness room. Dobrze byłoby, gdyby nasz sprzęt spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa użytkowania, nie zajmował zbyt wiele miejsca, a także prosty w instalacji i obsłudze. Te cechy łączą urządzenia do ćwiczeń firmy BODY SCULPTURE - znanego na całym świecie projektanta i producenta sprzętu fitness.Z pomocą ekspertw i trenerw fitness odpowiednio dobraliśmy sprzęt tak, aby pokrywał pełną gamę ćwiczeń. Wybrane przez nas zestawienia sprzętu pomogą Ci trenować i skupiać się na modelowaniu sylwetki, poprawie wytrzymałości organizmu i kondycji psycho-fizycznej, zwiększeniu i wzmocnieniu masy mięśniowej.Nasza wieloletnia wspłpraca z liderem na rynku fitness, daje Ci gwarancję na długotrwałe użytkowanie i niezawodność sprzętu- aż 24 miesiące gwarancji na wszystkie produkty!Atlas BMG 4300 - Atlas BMG 4300 jest jednym z pierwszych elementw siłowni domowej. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych ktrzy chcą zwiększyć masę mięśniową i/lub poprawić oglną kondycję fizyczną. - Przyrząd ten umożliwi Ci wykonywanie ponad 30 ćwiczeń wszystkich partii ciała. Dzięki standardowemu wyposażeniu, Atlas BMG 4300 umożliwi Ci ćwiczenie poszczeglnych grup mięśniowych: piersiowe, czworoboczny, najszersze grzbietu, naramienne, biceps, triceps przedramiona, czworogłowy uda, dwugłowy uda, łydki. - Bardzo stabilna konstrukcja malowana na gorąco w efektownym i dobrze prezentującym się kolorze srebrnym. Ergonomiczny, nowoczesny owalny kształt profiliBieżnia BT 3150 - Trenując na bieżni ukształtujesz mięśnie pośladkw, ud i łydek, pozbędziesz się zbędnych kalorii oraz poprawisz odporność organizmu i formę fizyczną. Bieg na bieżni to doskonała rozgrzewka przed innymi ćwiczeniami - trenerzy zalecają się 10-20 minut biegu przed wszystkimi ćwiczeniami siłowymi. - Elektronicznie regulowana prędkość (1-16km/g) i kąt pochylenia (4 stopnie) bieżni pozwoli na przystosowanie jej do wymaganego poziomu trudności oraz tempa ćwiczącego lub też pozwoli na jego wymuszenie. - Pomiar pulsu oraz czytelny i nowoczesny komputerek pozwoli Ci na… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Rack HS7 + wyciąg

Rack HS7 + wyciąg

Kelton HEAVY Rack HS7 + wyciągKelton HEAVY Rack HS7 to potężna, maszyna-siłownia. Stworzona do hardcorowych treningw, dla tych kulturystw, ktrzy ciągle szukają nowych drg rozwoju i ćwiczenia MEGA rzeźby. Należysz do nich? To skorzystaj z możliwości jakie daje Ci niczym nie ograniczony trening na Racku HS7 z wyciągiem. Sprawdź się na nim już dziś.Masz problem z małą siłką? Szukasz maszyny, na ktrej mgłbyś zrobić wszystkie dostępne ćwiczenia ze sztangą? Mam rozwiązanie Twojego problemu, już dziś możesz mieć w swojej siłce wielofunkcyjną, wytrzymałą, stabilną maszynę, ktra spełni wszystkie Twoje wymagania - poznaj Racka HS7 z serii Kelton HEAVY. Zaraz zdradzę Ci co on potrafi.Bardzo mocna, wytrzymała konstrukcja, spawana z profilu 50x50 ze ścianką o grubości 3mm, to gwarancja Twojego bezpieczeństwa podczas treningu i wytrzymałości na duże obciążenia. Dzięki dużej i masywnej podstawie 110 cm x 120 cm, Rack jest stabilny podczas ćwiczeń. Ale to dopiero początek jego możliwości.Pewnie dobrze znasz to uczucie, gdy nie ma Cię kto asekurować i przez to boisz się pobijać swoje kolejne rekordy? To nie jest powd, abyś zatrzymał się w miejscu z treningiem na masę. Chcą zadbać o Twoje bezpieczeństwo podczas wyciskania MEGA sztang, wyposażyliśmy Racka w system do asekuracji.Jest on oparty o 2 pełne, grube, o średnicy fi 22mm, wytrzymałe na obciążenie blokady asekuracyjne. Dzięki możliwość regulacji ich ułożenia w 33 stopniach, będziesz mgł dopasować ich wysokość, do aktualnie wykonywanego ćwiczenia. Czujesz już ten komfort i bezpieczeństwo ? Koniec z przetaczaniem ciężaru po klacie.Rack wyposażony jest rwnież w 2 duże, mocne haki do odkładania sztangi. Wykonaliśmy je z grubej na 3mm blachy a dzięki odpowiednim wygięciom, będziesz mgł szybko i wygodnie odłożyć na nie sztangę.Dzięki uniwersalnej konstrukcji, systemowi asekuracji i hakom będziesz mgł na tej maszynie zrobić każde ćwiczenie ze sztangą: od wyciskania na płasko po wyciskanie na barki lub ćwiczenie przysiadw. Wystarczy, że masz… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Basic E

Siłownia Basic E

Siłownia Kettler Basic EBasic E- atlas rehabilitacyjno-siłowy, możliwość wykonania 24 ćwiczeń (np.: motylek, wyciskanie, ściągania drążka do szyi, wiosłowanie, wyprostowywanie ng) na rżne partie mięśni.Stanowiska do ćwiczeń:-Motylek do przodu-Wyciskanie na ławce siedząc-Latissimus-Wiosłowanie/naciąg liny z dołu-Prostowanie ng-Prasa do ng wyposażenie dodatkoweSpecyfikacja techniczna:-Blok ciężarkw 5-80 kg (4 szt. x 5 kg; 6 szt. x 10 kg)-Max. obciążenie 80 kg (do 100 kg) dodatkowa prasa do ng: 120 kg (do 150 kg)-Max. waga ciała 150 kg-Wymiary urządzenia (dł./szer./wys. w cm) 130/90/200 więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Delta XL

Siłownia Delta XL

Siłownia Kettler Delta XLKettler Delta XL to profesjonalna siłownia dla wymagających sportowcw siłowych. Posiada specjalne stalowe naciągi linowe, powlekane odporną na ścieranie warstwą tworzywa. Wyciągi i wiele więcej wszystko bez zbędnego przebudowywania, z precyzyjnie regulowanymi pozycjami ćwiczeń według indywidualnych potrzeb.Siłownia z możliwością regulacji poziomej i pionowej, wyposażona w technikę mimośrodową, gwarantuje optymalny przebieg ćwiczeń z rwnomiernym nakładem siły.Sprzęt sportowy firmy Kettler od lat jest symbolem udanego połączenia nowoczesności, estetyki i funkcjonalności. Doskonale nadaje się do wyposażenia sal rekreacji czy fitness w hotelach, sanatoriach, ośrodkach wczasowo rekreacyjnych jak i oczywiście do wykorzystania w warunkach domowych.Wszystkie urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz normy europejskie w najwyższej klasie A zgodnie z DIN EN 957-1/5. Stanowiska do ćwiczeń:- motylek do przodu- motylek do tyłu- wyciskanie na ławce leżąc- latissimus- prostowanie ng- uginanie ngSpecyfikacja techniczna:- pulpit treningowy - wyposażenie dodatkowe- max obciążenie: stojak na sztangę: 150 kg, naciąg: 80 kg,zestaw na nogi: 80 kg- max waga ciała: 150 kg- wymiary (dł./szer./wys.): 230/100/200 cm- po złożeniu (dł./szer./wys.): 100/100/200 cm więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Delta

Siłownia Delta

Siłownia Kettler DeltaTo urządzenie treningowe umożliwia urozmaicony trening siłowy w stylu profesjonalnym.Dzięki innowacyjnemu systemowi regulacji można jednym ruchem ręki zmienić ławkę płaską w ławkę ukośną. Przy wzrastającym nachyleniu podpory pod plecy, jednocześnie zmniejsza się odstęp od wspornika sztangi tak, że ławka ukośna znajduje się automatycznie w optymalnej pozycji do ćwiczeń. Poprzez proste obrcenie podpr sztangi, powstaje miejsce do ćwiczenia zginania kolan.Dane techniczne: - wysokiej klasy ławka treningowa z możliwością regulowania poziomu i pochylenia. - możliwe jest ustawienie podprki pod plecy zarwno w poziomie, jak też z pochyleniem pod kątem 85 stopni. - wspornik do sztangi z możliwością regulacji wysokości i obrcenia do ćwiczeń z wyciskaniem, lub do zginania i prostowania kolan. - przyrząd do naprzemiennego zginania i prostowanie ng. - obciążenie: wspornik do sztangi 150 kg, przyrząd do ng 60 kg - max waga ciała: 150 kg - wymiary zestawu: dł. 220 cm, szer. 100 cm, wys. 106-173 cm - wymiary po złożeniu w pionie: dł. 100cm, szer. 100cm, wys. 195cm więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Primus

Siłownia Primus

Siłownia Primus KettlerOdzyskajmy formę swojego życia! Trening siłowy jest efektywną drogą do uzyskania sportowej sylwetki. Odpowiednio prowadzony zapobiega wadom postawy, problemom z dyskiem kręgosłupa i aparatem ruchu.- Wyposażenie : stalowa rama pokryta farbą proszkową- ławka z oparciem z regulacją kąta nachylenia- chromowany stojak do dokładania sztangi o regulowanej wysokości- zestaw do trenowania mięśni ng- dopuszczalne obciążenie: stojak na sztangę 100 kg, zestaw na nogi 40 kg- maksymalne obciążenie: 130 kg (waga ćwiczącego)- możliwość złożenia ławkiWymiary po rozstawieniu: dł. 200 cm, szer. 101 cm, wys. 108 cmWymiary po złożeniu: dł. 75 cm, szer. 101 cm, wys. 163 cmUwaga - sztanga i obciążenie nie są w zestawie. więcej »
Dodano: 22.07.2010

PRO siłownia Tytan

PRO siłownia Tytan

Kelton PRO siłownia Tytan Idealnie skomponowany sprzęt, z myślą o profesjonalnym treningu. Sprzęty zostały dobrane tak, abyś mgł wymęczyć na nich każdą partię mięśni. Siłownia Tytan to klasyczna konfiguracja sprzętw do prowadzenia profesjonalnego treningu. Wszystkie sprzęty spawane są z profili ze ścianką o grubości 3mm techniką MIG/MAG z pełnym przetopem. Ich konstrukcja jest prosta, klasyczna i funkcjonalna co gwarantuje Ci wygodę i ergonomię podczas ćwiczeń oraz wytrzymałość na duże obciążenia. W skład siłowni wchodzi 7 profesjonalnych ławek: - Ławka do wyciskania na płasko PL1 - Ławka do wyciskania pod kątem PL2 - Ławka do wyciskania na barki PL3 - Ławka regulowana PL4 - Profesjonalny modlitewnik PL5 - Ławka na prostowniki grzbietu PL6 - Ławka do wyciskania pod kątem ujemnym PL8- Ławka PL7 7 profesjonalnych maszyn: - Maszyna do ćwiczeń mięśni brzucha PM1 - Brama PM2 - Maszyna krzyżak - najszerszy grzbietu PM3 - Maszyna do ćwiczeń mięśni łydki PM4 - Maszyna na nogi do przysiadw i wypychania PM5 - Profesjonalny wyciąg PM7 - Poręcz PD1+drążek+ławka skośnaKażdą z ławek do wyciskania wyposażyliśmy w dwa rodzaje specjalnych stojakw: - Masywne, ciężkie cztery stojaki na obciążenie PS3. Dzięki ktrym, przy każdym stoisku można skompletować odpowiednią ilości ciężaru co zapewnia ergonomię ćwiczenia i wygodę. - Cztery stojaki PS4 do asekuracji ćwiczącego podczas trening. Dodatkowo do siłowni dołączone są drążki: - Drążek do poręczy stacjonarnej PD2 - 2 x Drążek na jedną rękę HD6 - Drążek krtki HD4 - Drążek trjkąt HD8 - Drążek długi HD3Wszystkie elementy tapicerek wykonaliśmy z grubej 3 centymetrowej z wtrnie spienionej gąbki, ktra zapewnia odpowiednią twardość oparć podczas treningu. Możesz dobrać kolor tapicerek do stylu Twojej siłowni. Produkujemy ją w 8 kolorach: - czerwonym - czarnym - żłtym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymDo tapicerki, możesz dobrać kolor konstrukcji, ktrą wykonujemy w 7 kolorach: - czarnym… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Zestaw Tryton VI PLUS

Zestaw Tryton VI PLUS

Kelton zestaw Tryton VI PLUS Zestaw w pełni zaprojektowany do wyciskania Mega ciężarw. Skompletowaliśmy prawie 100 Kilo obciążenia + 4 gryfy, tak na dobry początek. Stojaki pod sztangę HS4 wytrzymują obciążenie 500 Kg. a ławka 310 Kg.. Na tym sprzęcie oprcz wyciskania sztangi możesz rwnież rzeźbić inne partie mięśni. Poznaj jego możliwości już dziś. Wielofunkcyjny zestaw, prawie 100 KILO obciążenia + 4 gryfyTo jest ten sam zestaw co Kelton Tryton VI ale postanowiliśmy poszerzyć go o komplet gryfw i obciążeń, aby w pełni wyposażyć Twoją siłownię. Masz do dyspozycji:- ławaka wielofunkcyjna Tryton- stojaki na sztangę HS4- stojaki pod modlitewnik HS3- 2Xgtyfik 40- gryf gięty I- gryf 180- 4xtalerz 1 kg- 4xtalerz 2 kg- 2xtalerz 5 kg- 2xtalerz 10 kg- 2xtalerz 20 kg Mocna, masywna stabilna konstrukcja, spawana z profilu 50x50 ze ścianką o grubości 2mm zapewnia Ci wytrzymałość ławki i stojakw podczas ćwiczeń z dużym obciążeniem. Stojaki na sztangę HS4 będą Cię asekurować podczas wyciskania Mega ciężarw. Od tej chwili zapomnisz o przetaczaniu ciężaru po klacie, wystarczy że odłożysz sztangę na najniższy uchwyt.Oprcz bezpieczeństwa pomyśleliśmy rwnież o Twoim komforcie podczas ćwiczeńElementy tapicerki oparcia i siedziska w ławce wykonaliśmy w grubej, wtrnie pienionej, o grubości 3 centymetrw pianki, ktra zapewni Ci wygodę podczas ćwiczeń z MEGA obciążeniem.Przemyśleliśmy konstrukcję ławki tak abyś szybko mgł zmieniać jej konfigurację. Zmiana ustawień jest bardzo prosta i szybka dzięki pokrętłu blokującemu i bolcowi. Masz do dyspozycji 8 poziomw regulacji ustawienia oparcia i 5 poziomw regulacji siedziska. Co pozwoli Ci ćwiczyć: - ramiona - klatę - grzbiet - nogi - brzuch - bicepsaBędziesz mgł zrobić z ławki stanowisko do ćwiczeń stalowych mięśni ng lub ławeczkę skośną, na ktrej wymęczysz i wyrzeźbisz mięśnie brzucha. Wymiana tych modułw jest bardzo szybka. Wystarczy wyciągnąć modlitewnik a w jego miejsce zamocować element do blokowania ud lub stację na nogi, zablokować prętem… więcej »
Dodano: 22.07.2010

PRO poręcz PD1+drążek+ławka

PRO poręcz PD1+drążek+ławka

Kelton PRO poręcz PD1+drążek+ławka Proponujemy Ci konfigurację trzech sprzętw w jednej maszynie: poręcz, drążek i ławkę skośną. To rozwiązanie 3 w 1 dla brzucha, tricepsa i grzbietu. Profesjonalne rozwiązanie do ćwiczeń mięśni brzucha, tricepsa i grzbietu.Myśleliśmy przede wszystkim o Twoim bezpieczeństwie i wygodzie podczas ćwiczenia. Nie cięliśmy kosztw na tanich materiałach, dlatego też skonstruowaliśmy poręcz z masywnego i ciężkiego profilu 60x40 mm ze ścianką o grubości 3mm, potężna podstawa o wymiarach 101x61 cm gwarantuje stabilność ustawienia poręczy podczas ćwiczeń.To urządzeni daje Ci możliwość ćwiczenia aż trzech partii mięśni.Dajemy Ci rwnież możliwość wyboru koloru sprzętu i tapicerki. Możesz wybierać pomiędzy 7 dostępnymi kolorami konstrukcji modlitewnika: - czarnym - białym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - zielonym - żłtymOraz 8 dostępnymi kolorami tapicerki: - czarnym - żłtym - czerwonym - niebieskim - pomarańczowym - brązowym - zielonym - granatowymBrzucha na ławce skośnej ktra posiada 6 stopniową regulacje pochylenia dzięki czemu będziesz mgł napinać i rzeźbić mięśnie pod rżnymi kątami. Zmiana ułożenia ławki jest bardzo szybka dzięki zamocowaniu jej na dwch potężnych hakach. Brzuch możesz trenować rwnież na drążku i poręczy poprzez podciąganie ng.Grzbietu na drążku ćwicząc chwytem wąskim lub szerokim.Klatę, bicepsa i tricepsa wyrzeźbisz dzięki robieniu pompek na poręczy.Nie zapomnieliśmy rwnież o Twojej wygodzie podczas ćwiczeń.Komfort podczas ćwiczenia zapewni Ci grubsza i twardsza 3 cm tapicerka od tej, ktra stosowana jest w sprzętach z linii Kelton Home. Zwrć szczeglną uwagę na boczne oparcia łokcia w poręczy, zapewne jeśli kiedyś ćwiczyłeś już na sprzętach bez takiego zabezpieczenia, to wiesz jakie jest to niewygodne. To już nie sama poręcz do ćwiczeń to maszyna, na ktrej możesz ćwiczyć aż trzy partie mięśni, za tak minimalną cenę. Zainwestuj w swoje mięśnie już dziś. Najważniejsze informacje: - Potężna, stabilna konstrukcja spawana z profilu 60x40 mm ze ścianką o grubości 2 mm - gruba 3cm tapicerka zapewnia… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Classic

Siłownia Classic

Siłownia Kettler ClassicKettler Classic to domowa, składana mini siłownia przystosowana do wszechstronnego treningu siłowego. To solidne, nowoczesne oraz innowacyjne urządzenie treningowe. Dzięki niezawodnej konstrukcji i wielofunkcyjności aktywnie spędzisz czas nie wychodząc z domu. Płprofesjonalny sprzęt marki Kettler to gwarancja wieloletniej niezawodności.Sprzęt sportowy firmy Kettler od lat jest symbolem udanego połączenia nowoczesności, estetyki i funkcjonalności. Doskonale nadaje się do wyposażenia sal rekreacji czy fitness w hotelach, sanatoriach, ośrodkach wczasowo rekreacyjnych jak i oczywiście do wykorzystania w warunkach domowych.Wszystkie urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa oraz normy europejskie w najwyższej klasie A zgodnie z DIN EN 957-1/5. Parametry techniczne:- motylek do przodu- wyciskanie na ławce leżąc- latissimus- prostowanie ng- uginanie ng Specyfikacja techniczna: - pulpit treningowy - wyposażenie dodatkowe- max obciążenie: stojak na sztangę: 120 kg, naciąg: 60 kg,zestaw na nogi: 60 kg- max waga ciała: 130 kg- wymiary (dł./szer./wys.): 250/104/200 cm- po złożeniu (dł./szer./wys.): 135/104/200 cm więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Conan II

Siłownia Conan II

Kelton siłownia Conan II Chcesz zaimponować kolegom? Oto Twoja nowa, własna siłownia z dwoma stanowiskami do ćwiczeń. Buduj mięśnie w zaciszu domowej siłowni z linią sprzętw Kelton Home. Oferujemy kompletna siłownię w atrakcyjnej cenie. Dwa stanowiska do ćwiczeń + prawie 150 kg na początek Twojej drogi, to prawdziwy super bonus. Ławka, na ktrej wykonasz ćwiczenia z: - ujemnym kątem oparcia - poprzez płaskie - dodatnie - na barkiTo jest nie osiągalna przez inne sprzęty uniwersalność.2 gryfiki 40 cm, giętą pojedynczo i sztangę 182 cmDostajesz sztangi specjalnie dobrane do Twoich potrzeb. Nie będziesz już musiał zastanawiać się czy brać pojedynczo giętą, 180 czy może kratownice. Na początek potrzebujesz trzech rodzajw: - 2 gryfiki 40 cm - giętą pojedynczo - sztangę 182 cmTo jest podstawa, ktrą musisz mieć jako wymagający kulturysta amator.Z tak dobranym sprzętem będziesz mgł wykonywać wszystkie ćwiczenia budujące masę. Budowa masy na początku drogi kulturysty to podstawa, od budowy masy zaczyna się przygoda. Dlatego właśnie już teraz zacznij ze sprzętem Kelton. Siłownia zawiera:- wyciąg HW1- ławka wielofunkcyjna Tryton- stojak na ciężary HS2- stojaki na sztangę (para) HS1- stojaki pod modlitewniki HS3- drążek do ściany HD2- drążek długi HD3- drążek krtki HD4- 2 x gryfik 40- gryf gięty I - gryf 180- 6 x talerz 1 kg- 6 x talerz 2 kg- 6 x talerz 5 kg- 4 x talerz 10 kg- 2 x talerz 20 kg- modlitewnik HZ1- element do blokowania ud HD1- stacja na nogi HZ3 Najważniejsze informacje: - 2 stanowiska do ćwiczeń - prawie 150 kg obciążenia/ciężarw - uniwersalna ławka do ćwiczeń - łatwy w rozbudowie (dodatkowe akcesoria) - ciężary, sztangi skompletowane - stabilna konstrukcja, nieskręcana - stojaki do układania sztang i ciężarw - zastosowane rozwiązania w tym zestawie są sprawdzone i przetestowane przez szerokie grono kulturystw - potężniejsze profile (50x50 mm) ze ścianką znacznie grubszą (2… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Siłownia Conan I

Siłownia Conan I

Kelton siłownia Conan I Wystarczy 10 osb, 7.5 miesiąca i całą siłownie macie za free. Idziecie na masę? Szukacie masywnych i solidnych sprzętw? Specjalnie dla Was stworzyliśmy kompletną i uniwersalną siłownię Kelton Mega-Mix - to rozwiązanie dla wymagających kulturystw. Zapewne jesteś tu, dlatego, że masz już dość dopasowywania ciężarw, ławek i gryfw? My zrobiliśmy to za Ciebie. W każdym sklepie kulturystycznym możesz kupić oddzielnie: ławkę, stojaki i inne sprzęty, ale tylko my oferujemy Ci gotową i kompletną siłownię, produkt naszego wieloletniego doświadczenia.Wchodzące w skład Conan I sprzęty dobrane są w taki sposb, aby w tym samym czasie mogło ćwiczyć 5 osb . Możliwe to jest dzięki: - 3 ławkom - 2 wyciągom - stojakom do przysiadwSkompletowaliśmy rwnież: - sztangi i ciężary - prawie ćwierć tony obciążenia!Sprzęt wykonany jest z profilu o grubości ścianki 2 mm. Tylko u nas rama wykonana jest z profilu, pierwszej kategorii jakości, z atestem.Ramy ławek są masywne i ciężkie, spawane techniką mig/mag 300A zapewniającą nie osiągalną innymi metodami wytrzymałość spaww. Wszędzie tam gdzie można było spawać, spawaliśmy, dzięki temu ramy nie rozkręcą się podczas ćwiczeń a dziury na śruby nie wyrobią. Sprzęt będzie pracował cicho i bardzo stabilnie.Dowolna konfiguracja sprzętwĆwiczymy na naszym sprzęcie razem z klientami. Przez lata wprowadzaliśmy ulepszenia i udogodnienia. Teraz mamy do zaoferowania w 100 procentach przemyślaną, dopracowaną siłownię, ktra jest zaprojektowana tak, aby wszystkie elementy do siebie pasowały. Jej uniwersalność pozwala na dowolną konfigurację sprzętw i łatwe dostosowanie ich do Twoich potrzeb. Na sprzęcie ćwiczy się komfortowo i bezpiecznie. Dodatkowo umożliwi Ci on stworzenie dowolnej kombinacji ćwiczeń i przystosowania ich do swojego stopnia zaawansowania. Ilość ćwiczeń, jakie będziesz mgł wykonywać na tej siłowni jest nieograniczona, tak dopasowaliśmy urządzenia, że teraz możesz ćwiczyć każdy mięsień, każde włkno na 1 siłowni.Siłownia zawiera:- wyciąg HW1- wyciąg HW2- ławka wielofunkcyjna Tryton- ławka ze stojakami Hyperion- ławka… więcej »
Dodano: 22.07.2010