Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 281 do 300 z 1526

HI TEC KREATYNA POWDER 250g+gratis

 HI TEC KREATYNA POWDER 250g+gratis

Organizm zużywa duże ilości ATP podczas wysiłków szybkościowo-siłowych i siłowych, związanych z krótkotrwałymi skurczami komórek mięśniowych. Celowe zwiększenie zapasów kreatyny w tkance mięśniowej umożliwia intensyfikację takich wysiłków. Ma to decydujące znaczenie przede wszystkim dla sportowców wyczynowych (np. kulturystów, przedstawicieli dyscyplin siłowych, miotaczy, sprinterów itd.). Kreatyna dostarcza energii, potrzebnej do syntezy białka mięśniowego z aminokwasów. Suplementacja jest wskazana przede wszystkim w anabolicznej fazie przemiany materii. Creatin Power powinien być wtedy stosowany w kombinacji z odpowiednim koncentratem białek lub aminokwasów. więcej »
Dodano: 2012-11-14

BIO age Kreatyna+Tauryna+Meta -testosteron w góre

 BIO age Kreatyna+Tauryna+Meta -testosteron w góre

KREATYNA + TAURYNA - 300g Preparat przeznaczony jest dla sportowców wszystkich dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych, wytrzymałościowo-siłowych oraz wytrzymałościowych. Mikrorozdrobniona kreatyna stanowiąca główny składnik preparatu (ponad 83%) dzięki właściwościom anabolicznym wspomaga rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej oraz wzrost siły i wytrzymałości. W trakcie właściwej suplementacji kreatyna ingeruje dodatnio w równowagę azotową organizmu ograniczając redukcję białek i działając antykatabolicznie. Właściwości antykataboliczne kreatyny wzmocnione zostały poprzez zastosowanie w preparacie tauryny - aminokwasu powstającego z metioniny i cysteiny. Choć organizm samodzielnie wytwarza niewielkie ilości tauryny są one jednak niewystarczające zwłaszcza dla osób intensywnie trenujących, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Tauryna magazynuje azot w organizmie, zmniejsza stężenie cukru we krwi oraz utrzymuje wyskoki poziom jonów wapnia w komórkach mięśniowych i nerwowych. więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC najsilniejsza kreatyna monohydrat 400k+gratis

 TREC najsilniejsza kreatyna monohydrat 400k+gratis

Kreatyna jest najsilniejszym dozwolonym, niesterydowym suplementem zwiększającym masę mięśniową, siłę, wytrzymałość. Kreatyna jest tak wszechstronnym suplementem, że znajduje zastosowanie w wielu sportach, nie tylko w kulturystyce. Stosują ją również pływacy, siłacze, sprinterzy, adepci sportów walki, piłkarze, tenisiści, trójboiści, lekkoatleci oraz wszyscy sportowcy, jak również osoby trenujące amatorsko lub ciężko pracujące fizycznie, którym zależy na wzroście siły, wytrzymałości czy masy mięśniowej. W ciągu 6 tygodni cyklu kreatynowego najczęściej odnotowywany przyrost tkanki mięśniowej to 6 kilogramów oraz 30% więcej siły. Wydaje Ci się to niemożliwe? Nie osiągnąłeś nigdy takich wyników? więcej »
Dodano: 2012-11-13

FA Xtreme Creatine 500g monohydrat mocny +gratis

 FA Xtreme Creatine 500g monohydrat mocny +gratis

FA XTREME Creatine 500g Xtreme Creatine to czysty zmikronizowany monohydrat kreatyny przyrost energii wzrost wytrzymałości wzrost siły wzrost masy mięśniowej znakomita rozpuszczalność FITNESS AUTHORITY Xtreme Creatine jest jedną z najwyższej jakości, maksymalnie mocną odmianą czystej kreatyny dostępnej na rynku. Zaprojektowana dla maksymalnej absorpcji przez pracujące mięśnie. Xtreme Creatine jest niesamowitym przełomem w suplementacji i żywieniu sportowców. Zawierająca najczystsze i najbardziej skoncentrowane źródło energii, Xtreme Creatine jest naukowo zbilansowana tak aby pomóc Ci osiągnąć optymalny wzrost mięśni, siły, regeneracji, wytrzymałość, rozmiaru mięśnia oraz zoptymalizować wyniki Twojego treningu. Xtreme Creatine jest łatwo przyswajana przez pracujące mięśnie. więcej »
Dodano: 2012-11-13

SILNY JABŁCZAN KREATYNY-180kap- CM3 1250mg+gratisy

 SILNY JABŁCZAN KREATYNY-180kap- CM3 1250mg+gratisy

CM3 180 caps. CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydrate więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC CM3 jabłczan kreatyna 500gr

 TREC CM3 jabłczan kreatyna 500gr

Trec Nutrition CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu jabłczan kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. Trec CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych. Szukasz preparatu, który skutecznie poprawi Twoje wyniki więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC CM3 jabłczan kreatyna 250gr+ gratis!

 TREC CM3 jabłczan kreatyna 250gr+ gratis!

jabłczan kreatyny powstaje w wyniku zaawansowanego procesu produkcyjnego przez połączenie 3 cząsteczek monohydratu kreatyny z 1 kwasu jabłkowego. W efekcie tej fuzji tworzy się forma kreatyny o unikatowych właściwościach fizyko-chemicznych. W porównaniu do zwykłego monohydratu, jabłczan kreatyny charakteryzuje się zwiększoną stabilnością, przez co jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. CM3 nie ulega także konwersji do bezużytecznej kreatyniny, jak ma to miejsce w przypadku innych kreatyn. Ten uboczny metabolit nie tylko nie wywołuje przyrostu siły i masy mięśniowej, ale także niepotrzebnie obciąża nerki. więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC CM3 jabłczan kreatyna 500gr+shaker i gratis!

 TREC CM3 jabłczan kreatyna 500gr+shaker i gratis!

Trec Nutrition CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu jabłczan kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. Trec CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych. więcej »
Dodano: 2012-11-13

HI TEC KREATYNA POWDER 500g+250g+wkładki sport

 HI TEC KREATYNA POWDER 500g+250g+wkładki sport

CENA HURTOWA Creatine Powder - idealna recepta dla "niecierpliwych" - potężna formuła anaboliczna. Kreatyna stała się ostatnio najpopularniejszą substancją wspomagającą w kulturystyce i wielu innych dyscyplinach sportu. Monohydrat kreatyny jest doustnie podawanym prekursorem fosfokreatyny (CP) względnie adezynotrójfosforanu (ATP), który jest bezpośrednim źródłem energii dla krótkich skurczów mięśni (spadek poziomu ATP jest np. przyczyną utraty prędkości sprintera po przebiegnięciu 60 m). więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY 360kap+pillbox+gratisy

 TREC CM3 JABŁCZAN KREATYNY 360kap+pillbox+gratisy

CM3 360 caps. CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-13

BIO AGE kREATYNA+TAURYNA 500g mocny monohydrat

 BIO AGE kREATYNA+TAURYNA 500g mocny monohydrat

Preparat przeznaczony jest dla sportowców wszystkich dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych, wytrzymałościowo-siłowych oraz wytrzymałościowych. Mikrorozdrobniona kreatyna stanowiąca główny składnik preparatu (ponad 83%) dzięki właściwościom anabolicznym wspomaga rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej oraz wzrost siły i wytrzymałości. W trakcie właściwej suplementacji kreatyna ingeruje dodatnio w równowagę azotową organizmu ograniczając redukcję białek i działając antykatabolicznie. Właściwości antykataboliczne kreatyny wzmocnione zostały poprzez zastosowanie w preparacie tauryny - aminokwasu powstającego z metioniny i cysteiny. Choć organizm samodzielnie wytwarza niewielkie ilości tauryny są one jednak niewystarczające zwłaszcza dla osób intensywnie trenujących, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Tauryna magazynuje azot w organizmie, zmniejsza stężenie cukru we krwi oraz utrzymuje wyskoki poziom jonów wapnia w komórkach mięśniowych i nerwowych. więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC HMB180kap+JABŁCZAN KREATYNY180KAP+pilbox+gift

 TREC HMB180kap+JABŁCZAN KREATYNY180KAP+pilbox+gift

CM3 180 caps. CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydrate więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC ZESTAW HMB+JABŁ. KREATYNY+AMINOMAX6800+pilbox

 TREC ZESTAW HMB+JABŁ. KREATYNY+AMINOMAX6800+pilbox

CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny. więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC ZESTAW HMB+JABŁ. KREATYNY+AMINOMAX6800+pilbox

 TREC ZESTAW HMB+JABŁ. KREATYNY+AMINOMAX6800+pilbox

CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny. więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC HMB 440kap JABŁCZAN KREATYNY 360KAP+ pillbox

 TREC HMB 440kap JABŁCZAN KREATYNY 360KAP+ pillbox

CM3 360 caps. Szukasz skutecznego jabłczanu kreatyny. Preparatu który da ci wyraźny wzrost siły. A przy tym nie napompuje Cię niepotrzebnie wodą. Dzięki któremu zbudujesz tzw. "suchy mięśień" o nienagannej rzeźbie. A może jesteś FIGHTEREM lub trenujesz inną dyscypline szybkościowo wytrzymałościową. Musisz podnieść siłe swoich mięśni nie tracąc szybkości. Jeżeli tak to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie: Jabłczan kreatyny CM3 firmy TREC NUTRITION więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority NAPALM+ VITARGO + gratisy

 Fitness Authority NAPALM+ VITARGO + gratisy

reme Napalm loaded with Vitargo dostarcza również najważniejszych podczas treningu antyoksydantów i związków mineralnych. Optymalna dawka antyoksydantów „zmiata” wolne rodniki powstające podczas wysiłku, dzięki czemu zdecydowanie i skutecznie zmniejsza ilość mikrouszkodzeń mięśniowych obniżając tempo procesów katabolicznych zachodzących w tkance mięśniowej. Ponadto zawarte w Delivery & Electrolite Complex kluczowe elektrolity zapewniają optymalne nawodnienie i równowagę kwasowo-zasadową tkanki mięśniowej, dzięki czemu każdy kto sięga po Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® ma pewność, że wszystkie procesy metaboliczne zachodzące w jego mięśniach przebiegają z właściwą szybkością i na optymalnym poziomie. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority NAPALM+ VITARGO+Shaker + gratisy

 Fitness Authority NAPALM+ VITARGO+Shaker + gratisy

NAPALM 1000g Potężny stymulator przedtreningowy Maksymalnie pobudza i przygotowuje organizm do ekstremalnie ciężkiego wysiłku Zwiększa skupienie i koncentrację Wyraźnie zwiększa poziom wytwarzanej energii Bez dodatku cukru! 50 porcji w każdym opakowaniu! Wielkocząsteczkowe węglowodany Vitargo® jako źródło błyskawicznie dostępnej energii dostępne w wersji Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority DETONATOR 800g + gratis

 Fitness Authority DETONATOR 800g + gratis

Xtreme Detonator® dostarcza efektywną dawkę kompletnego matrix kreatynowego Anabolic Creatine MatrixTM zawierającego aż 6 różnych form kreatyny (monohydrat, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, glukonian, chlorowodorek, jabłczan), dzięki czemu następuje szybkie, a zarazem równomierne uzupełnianie mięśniowych zapasów fosfokreatyny, które zostały wykorzystane podczas intensywnej sesji treningowej. Zastosowanie różnych form kreatyny zwiększa odporność Anabolic Creatine MatrixTM na działanie kwasu solnego, dzięki czemu cała dostarczana kreatyna jest absorbowana z jelit do krwiobiegu. Dzięki temu maksymalnie szybko uzupełniane są zasoby jednego z najważniejszych związków energetycznych, jakim jest fosfokreatyna. Uzupełnienie zasobów fosfokreatyny nie tylko zwiększa zapasy energetyczne, ale zwiększa również możliwości buforujące tkanki mięśniowej, dzięki czemu kolejne sesje treningowe będą mogły odbywać się na jeszcze wyższym poziomie intensywności. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority DETONATOR 800g + SHAKER

 Fitness Authority DETONATOR 800g + SHAKER

DETONATORnajnowszy matrix potreningowy, którego zadaniem jest maksymalna stymulacja procesów anabolicznych zachodzących po intensywnych sesjach treningowych. W okresie bezpośrednio po zakończeniu wysiłku fizycznego przez następne kilka godzin następuje tzw. „ okno anaboliczne”, podczas którego procesy stymulacji syntezy białek następują najbardziej efektywnie. Jedynym warunkiem, aby rzeczywiście mogły one zachodzić, jest uzupełnienie strat i dostarczenie najważniejszych substancji fizjologicznie czynnych, które skutecznie wspomagają i stymulują anabolizm tkanki mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Hi Tec Beta bolic 240k-Tauryna,kreatyna Amino

 Hi Tec Beta bolic 240k-Tauryna,kreatyna Amino

Hi Tec BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną. Chelat magnezowy, estry i alkaliczna postać kreatyny uznane są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze formy podania tego super-anabolicznego składnika. Dodatkowo kreatyna sprzęgnięta z kluczowymi składnikami cyklu produkcji energii - cytrynian, jabłczan, alfa-ketoglutaran - wzmaga pracę komórek mięśniowych podczas wyczerpującego treningu. Hi Tec BetaBolic ma w składzie innowacyjny i wysoko skuteczny bufor zakwaszenia mięśni w postaci beta-alaniny, która w komórkach mięśniowych przekształcana jest do karnozyny. Nadmierne zakwaszanie powoduje silny ból i nagłą zapaść mięśniową podczas serii treningu siłowego. Hi Tec BetaBolic pozwoli przekroczyć próg "upadku mięśniowego" podczas wykonywania wymuszonych powtórzeń i szybko uzupełni zapasy ATP do kolejnych serii i treningów. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.