Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 281 do 300 z 1468

TREC ZESTAW HMB+JABŁ. KREATYNY+AMINOMAX6800+pilbox

 TREC ZESTAW HMB+JABŁ. KREATYNY+AMINOMAX6800+pilbox

CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny), oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny. więcej »
Dodano: 2012-11-13

TREC HMB 440kap JABŁCZAN KREATYNY 360KAP+ pillbox

 TREC HMB 440kap JABŁCZAN KREATYNY 360KAP+ pillbox

CM3 360 caps. Szukasz skutecznego jabłczanu kreatyny. Preparatu który da ci wyraźny wzrost siły. A przy tym nie napompuje Cię niepotrzebnie wodą. Dzięki któremu zbudujesz tzw. "suchy mięśień" o nienagannej rzeźbie. A może jesteś FIGHTEREM lub trenujesz inną dyscypline szybkościowo wytrzymałościową. Musisz podnieść siłe swoich mięśni nie tracąc szybkości. Jeżeli tak to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie: Jabłczan kreatyny CM3 firmy TREC NUTRITION więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority NAPALM+ VITARGO + gratisy

 Fitness Authority NAPALM+ VITARGO + gratisy

reme Napalm loaded with Vitargo dostarcza również najważniejszych podczas treningu antyoksydantów i związków mineralnych. Optymalna dawka antyoksydantów „zmiata” wolne rodniki powstające podczas wysiłku, dzięki czemu zdecydowanie i skutecznie zmniejsza ilość mikrouszkodzeń mięśniowych obniżając tempo procesów katabolicznych zachodzących w tkance mięśniowej. Ponadto zawarte w Delivery & Electrolite Complex kluczowe elektrolity zapewniają optymalne nawodnienie i równowagę kwasowo-zasadową tkanki mięśniowej, dzięki czemu każdy kto sięga po Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® ma pewność, że wszystkie procesy metaboliczne zachodzące w jego mięśniach przebiegają z właściwą szybkością i na optymalnym poziomie. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority NAPALM+ VITARGO+Shaker + gratisy

 Fitness Authority NAPALM+ VITARGO+Shaker + gratisy

NAPALM 1000g Potężny stymulator przedtreningowy Maksymalnie pobudza i przygotowuje organizm do ekstremalnie ciężkiego wysiłku Zwiększa skupienie i koncentrację Wyraźnie zwiększa poziom wytwarzanej energii Bez dodatku cukru! 50 porcji w każdym opakowaniu! Wielkocząsteczkowe węglowodany Vitargo® jako źródło błyskawicznie dostępnej energii dostępne w wersji Xtreme Napalm® loaded with Vitargo® więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority DETONATOR 800g + gratis

 Fitness Authority DETONATOR 800g + gratis

Xtreme Detonator® dostarcza efektywną dawkę kompletnego matrix kreatynowego Anabolic Creatine MatrixTM zawierającego aż 6 różnych form kreatyny (monohydrat, ester etylowy, alfa-ketoglutaran, glukonian, chlorowodorek, jabłczan), dzięki czemu następuje szybkie, a zarazem równomierne uzupełnianie mięśniowych zapasów fosfokreatyny, które zostały wykorzystane podczas intensywnej sesji treningowej. Zastosowanie różnych form kreatyny zwiększa odporność Anabolic Creatine MatrixTM na działanie kwasu solnego, dzięki czemu cała dostarczana kreatyna jest absorbowana z jelit do krwiobiegu. Dzięki temu maksymalnie szybko uzupełniane są zasoby jednego z najważniejszych związków energetycznych, jakim jest fosfokreatyna. Uzupełnienie zasobów fosfokreatyny nie tylko zwiększa zapasy energetyczne, ale zwiększa również możliwości buforujące tkanki mięśniowej, dzięki czemu kolejne sesje treningowe będą mogły odbywać się na jeszcze wyższym poziomie intensywności. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority DETONATOR 800g + SHAKER

 Fitness Authority DETONATOR 800g + SHAKER

DETONATORnajnowszy matrix potreningowy, którego zadaniem jest maksymalna stymulacja procesów anabolicznych zachodzących po intensywnych sesjach treningowych. W okresie bezpośrednio po zakończeniu wysiłku fizycznego przez następne kilka godzin następuje tzw. „ okno anaboliczne”, podczas którego procesy stymulacji syntezy białek następują najbardziej efektywnie. Jedynym warunkiem, aby rzeczywiście mogły one zachodzić, jest uzupełnienie strat i dostarczenie najważniejszych substancji fizjologicznie czynnych, które skutecznie wspomagają i stymulują anabolizm tkanki mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Hi Tec Beta bolic 240k-Tauryna,kreatyna Amino

 Hi Tec Beta bolic 240k-Tauryna,kreatyna Amino

Hi Tec BetaBolic dostarcza optymalnej dawki najbardziej zaawansowanych, metabolicznie aktywnych i stabilnych form kreatyny w połączeniu z beta-alaniną i antykataboliczną tauryną. Chelat magnezowy, estry i alkaliczna postać kreatyny uznane są najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze formy podania tego super-anabolicznego składnika. Dodatkowo kreatyna sprzęgnięta z kluczowymi składnikami cyklu produkcji energii - cytrynian, jabłczan, alfa-ketoglutaran - wzmaga pracę komórek mięśniowych podczas wyczerpującego treningu. Hi Tec BetaBolic ma w składzie innowacyjny i wysoko skuteczny bufor zakwaszenia mięśni w postaci beta-alaniny, która w komórkach mięśniowych przekształcana jest do karnozyny. Nadmierne zakwaszanie powoduje silny ból i nagłą zapaść mięśniową podczas serii treningu siłowego. Hi Tec BetaBolic pozwoli przekroczyć próg "upadku mięśniowego" podczas wykonywania wymuszonych powtórzeń i szybko uzupełni zapasy ATP do kolejnych serii i treningów. więcej »
Dodano: 2012-11-13

1.M.R 1MR BPI SPORTS 224G [PROMOCJA+gratis

 1.M.R 1MR BPI SPORTS 224G [PROMOCJA+gratis

BPI 1.M.R - to suplement przedtreningowy, zawierający w swoim składzie związki przyspieszające regenerację, pobudzające, zwiększające rozmiar komórek mięśniowych oraz podnoszące siłę i wytrzymałość. ZWIĘKSZA SIŁĘ I WYTRZYMAŁOŚĆ MIĘŚNI WSPIERA ANABOLIZM ORAZ HAMUJE KATABOLIZM PRZYSPIESZA REGENERACJĘ PODNOSI POZIOM ENERGII więcej »
Dodano: 2012-11-13

FA CREATINE ETHYL+TAURYNA+wkładki+pillbox

 FA CREATINE ETHYL+TAURYNA+wkładki+pillbox

Rozwija siłę i masę mięśni Opóźnia zmęczenie mięśni Nie zalewa Zwykły monohydrat kreatyny wykazał w badaniach naukowych zdolność do zwiększania suchej masy mięśniowej, siły mięśni i wydolności sportowej. Jednak ów zwykły monohydrat słabo się wchłania w organizmie, a przecież jego efektywność zależy od tego czy komórki są w stanie go przyswoić. Ta słaba absorpcja wymaga od użytkownika stosowania dużych dawek celem osiągnięcia zamierzonego efektu. Kreatyna wciąga też wodę do komórek, ale ponieważ większa jej część nie zostaje strawiona i przyswojona, zalega więc wokół komórek docelowych gromadząc wodę. Wynikiem tego jest „zalewanie”. Badania wykazały, że stosowanie monohydratu kreatyny nie niesie ze sobą żadnego niebezpieczeństwa dla osób zdrowych, ale po co brać jego duże ilości tylko dlatego, że jest on nieefektywny? Ester etylowy kreatyny to monohydrat z doczepioną grupą estru. więcej »
Dodano: 2012-11-13

FA XTREME PUMP 180t jak NITRIX+pillbox+wkładki 0zł

 FA XTREME PUMP 180t jak NITRIX+pillbox+wkładki 0zł

Xtreme Pump to preparat stworzony z myślą o intensywnych treningach, utrzymaniu pompy mięśniowej i uwrażliwianiu organizmu na insulinę. Ten silny wolumizer komórkowy zawiera argininę AAKG oraz kompleks stymulatorów kreatyny Rewelacyjny wolumizer komórkowy Xtreme Pump znanej i cenionej firmy Fitness Authority poprawia siłę i wytrzymałość. Potężny Xtreme Pumping Matrix da ci przyrosty, powiększone włókna mięśniowe i zero powodów do niezadowolenia. Wyjątkowa odżywka dla sportowców Xtreme Pump zawiera argininę, aminokwas będący prekursorem tworzenia tlenku azotu. Tlenek azotu wspiera mięśnie poprzez poprawienie krążenia tlenu i innych kluczowych składników odżywczych. Zaawansowany system transportowy o przedłużonym uwalnianiu zapewnia stałą podaż argininy do krwioobiegu. więcej »
Dodano: 2012-11-13

Fitness Authority NAPALM+ VITARGO+ethyl+sh+wkładki

 Fitness Authority NAPALM+ VITARGO+ethyl+sh+wkładki

Xtreme Power & Focus Complex wraz z kompleksem witamin z grupy B zapewnia ekstremalne pobudzenie i zwiększenie koncentracji podczas każdej sesji treningowej. Ponadto fizjologicznie czynne składniki Xtreme Power & Focus Complex zdecydowanie zmniejszają uczucie zmęczenia mięśniowego i pozwalają na długotrwałe kontynuowanie ciężkiej pracy mięśniowej. Po zastosowaniu Xtreme Napalm loaded with Vitargo podołanie ekstremalnie ciężkim sesjom treningowym będzie przychodziło łatwiej, niż kiedykolwiek wcześniej, a odczuwalne pobudzenie i „pompa mięśniowa” pozwolą wydobyć pokłady niewykorzystanej wcześniej energii! więcej »
Dodano: 2012-11-13

BSN THERMONEX 120kap mocny spalacz z USA +wkładki

 BSN THERMONEX 120kap mocny spalacz z USA +wkładki

Thermonex jest najbardziej zaawansowaną formułą termogenną, jaka pojawiła się na rynku w tym roku, pomagającą pozbyć się zbędnych kilogramów. Jest to naukowo zaprojektowany akcelerator przemiany materii i termogenezy zapewniający niesamowite rezultaty w postaci spalonego tłuszczu, jakich jeszcze nigdy nie doświadczyłeś. Wyjątkowa i niepowtarzalna formuła Thermonex przewyższa konkurencję i dostarcza nieporównywalne rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć! więcej »
Dodano: 2012-11-02

FA Fibre Psyllium Husk - naturalny błonnik 456g

 FA Fibre Psyllium Husk - naturalny błonnik 456g

F.A FIBRE PSYLLIUM HUSK 456G NATURALNY BŁONNIK Fibre Psyllium Husk rozprawi się z twoimi kłopotami żołądkowymi! Znany z niesamowitej zdolności do zwiększania swej objętości o ponad 100 razy w stosunku do początkowych rozmiarów, Psyllium Husk jest znakomitym źródłem błonnika, składnika kluczowego dla regularności pracy układu trawiennego. więcej »
Dodano: 2012-11-02

Fitmax L -Karnityna THERM 60kap+wkładki antypotne!

 Fitmax L -Karnityna THERM 60kap+wkładki antypotne!

Rewelacyjnie dopracowana porcja FitMax Therm L-Carnitine zawierającej 1200mg bardziej stabilnej formy l-karnityny i 120mg kofeiny to nowość na Polskim rynku!! FitMax® Therm L-Carnitine to suplement diety wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Produkt przeznaczony jest dla sportowców oraz osób chcących zredukować tkankę tłuszczową. więcej »
Dodano: 2012-11-02

Fitmax L -Karnityna Base 60kap+wkładki antypotne !

 Fitmax L -Karnityna Base 60kap+wkładki antypotne !

Base L-Carnitine - to najwyższej czystości Winian L-Karnityny. Główną funkcją L-Karnityny jest udział w metabolizmie tłuszczy - umożliwia transport kwasów tłuszczowych do mitochondrii, gdzie zostają zamienione w pożyteczną energię. L-karnityna jest substancją witamino pochodną, syntetyzowaną przez ludzki organizm z aminokwasów: lizyny i metioniny, z witamin: C, B3, B6, B12 oraz kwasu foliowego i żelaza. Niedobór nawet jednego z tych składników powoduje zmniejszenie wytwarzania L-karnityny. więcej »
Dodano: 2012-11-02

FITMAX SLIMDIET 600g różne smaki+wkładki antypotne

 FITMAX SLIMDIET 600g różne smaki+wkładki antypotne

SLIM DIET 650g CHUDNIJ!!,wszystkie smaki preparat zastępujący posiłek w ciągu dnia. Zawiera odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze: łatwo przyswajalny i wolny od laktozy koncentrat białka serwatkowego (WPC), wyłącznie węglowodany złożone, których powolny rozpad w organizmie zapewnia długotrwałe uczucie sytości. Ponadto preparat wzbogacony jest w inulinę, błonnik pokarmowy o właściwościach probiotycznych (pożywka dla trawienia). więcej »
Dodano: 2012-11-02

TREC L karnityna+green tea180kap +clenburexin90kap

 TREC L karnityna+green tea180kap +clenburexin90kap

L-CARNITINE +GREEN TEA 180 kapsułek Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów (frakcje tłuszczów). Pomocna w zwalczaniu zbędnych kilogramów Utrzymuje prawidłowy poziomu cukru w naszym organizmie. Oddziaływuje euforyzujące - poprawiające nastrój. Ochrania naczynia krwionośne zapobiegając miażdżycy. Ma działanie przeciwrodnikowe. Stabilizuje błony biologiczne. Wykazuje zdolność wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne. więcej »
Dodano: 2012-11-02

TREC L karnityna+zielona herbata+clenburexin90kap

 TREC L karnityna+zielona herbata+clenburexin90kap

L-CARNITINE +GREEN TEA 90 kapsułek Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów (frakcje tłuszczów). Pomocna w zwalczaniu zbędnych kilogramów Utrzymuje prawidłowy poziomu cukru w naszym organizmie. Oddziaływuje euforyzujące - poprawiające nastrój. Ochrania naczynia krwionośne zapobiegając miażdżycy. Ma działanie przeciwrodnikowe. Stabilizuje błony biologiczne. Wykazuje zdolność wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne. więcej »
Dodano: 2012-11-02

TREC thermo fat burner120k +cla100 +l-karnityna120

 TREC thermo fat burner120k +cla100 +l-karnityna120

PORADY DIETETYCZNE I TRENINGOWE GRATIS !!!! Opis produktu:l-carnityna 120kap Zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej Nasila wykorzystanie tłuszczu jako głównego Źródła energii Zwiększa uwalnianie tłuszczu z tkanki tłuszczowej i jego spalanie Zwiększa poziom energii w ciągu całego dnia Zmniejsza odkładanie tkanki tłuszczowej Usprawnia tłuszcz dla pozyskania energii więcej »
Dodano: 2012-11-02

TREC L-Karnityna&Zielona Herbata 90kap softgel

 TREC L-Karnityna&Zielona Herbata 90kap softgel

SOFTGEL LIQUID - to linia produktów występująca w formie praktycznych kapsułek żelowych. Zawiera ona wewnątrz najlepiej przyswajalną postać substancji aktywnej w formie płynnego koncentratu. więcej »
Dodano: 2012-11-02

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.