Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 261 do 280 z 1526

Bio-Tech USA Creatine Monohydrate1kg KREATYNA+gift

 Bio-Tech USA Creatine Monohydrate1kg KREATYNA+gift

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 1kg puszka BioTech 100% Creatine Monohydrate to bardzo silna, tania i skuteczna odżywka anaboliczna stosowana w kulturystyce i fitness. 100% czystej farmaceutycznie zmikronizowanej kreatyny. Sportowy suplement diety, który utrzymuje stan anaboliczny organizmu i wspomaga regeneracje po wysiłku. Monowodzian kreatyny jest szeroko stosowany w sportach siłowych (kulturystyka), wytrzymałościowych i szybkościowych. więcej »
Dodano: 2012-11-14

FA Napalm shot-1szt- mocny przed treningiem

 FA Napalm shot-1szt- mocny przed treningiem

Motywacja pełni kluczową rolę w osiągnięciach sportowych i kulturystycznych. Gdy stajesz się coraz większy, silniejszy i bardziej doświadczony, odkrywasz, że coraz trudniej o dalsze postępy, szczególnie bez odpowiedniego nastawienia psychicznego. Dlatego właśnie została zaprojektowana seria Xtreme Napalm®. Suplement diety Xtreme Napalm® w płynie to preparat dedykowany osobom prowadzącym aktywny tryb życia, polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga również zwiększonej motywacji i koncentracji. Składniki produktu wspomagają organizm w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Zwiększają wytrzymałość, maksymalizują zdolność koncentracji oraz szybkość reakcji. Dodatkowo arginina w szybko przyswajalnej postaci powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, lepsze ukrwienie i pozwala dostarczyć więcej składników odżywczych do mięśni, aby mogły skuteczniej rosnąć. więcej »
Dodano: 2012-11-14

FA Napalm shot-12szt- mocny przed treningiem

 FA Napalm shot-12szt- mocny przed treningiem

Xtreme Napalm Igniter Shot Data ważności: minimum 1 rok. Xtreme Napalm® Igniter Shot - to preparat polecany szczególnie przed planowanym wysiłkiem fizycznym, który wymaga zwiększonej motywacji i koncentracji. Niesamowita pompa mięśniowa Potężny strzał energii, zamknięty w małej butelce Polepszona koncentracja Intensywny wysiłek fizyczny więcej »
Dodano: 2012-11-14

TREC SAW 200g + wkladki sport + gratisy

 TREC SAW 200g + wkladki sport + gratisy

TRAKTUJ SPORT PROFESJONALNIE! Jeśli poważnie podchodzisz do sportu jaki uprawiasz, musisz tak samo myśleć o suplementacji. Profesjonalne treningi wymagają stosowania profesjonalnych produktów! Bez względu na to czy jesteś kulturystą, fighterem, czy strongmanem, Twoje mięśnie potrzebują tych samych składników aby nieprzerwanie generować moc i energię! Tylko sprawdzone i bezpieczne substancje pomogą Ci osiągnąć sukces w każdej dyscyplinie sportowej. Nie eksperymentuj na swoim organizmie stosując skomplikowane i nie zawsze bezpieczne kombinacje mało znanych i słabo przebadanych składników. więcej »
Dodano: 2012-11-14

TREC SAW 400g + shaker +gratisy

Ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa, Potężna moc, wytrzymałość i waskularyzacja, Tylko najsilniejsze składniki i skuteczne dawki. Trec SAW to ultra-skoncentrowana formuła przedtreningowa dla profesjonalistów. Preparat wykazuje silne działanie anaboliczne i drastycznie zwiększa objętość pracujących mięśni. Trec SAW zapewnia im dodatkowe dotlenienie, odżywienie i impuls do wzrostu. Unikalny kompleks Beta- Alaniny i aktywnych neurostymulatorów poprawia wytrzymałość i koncentrację oraz zwiększa zasoby energetyczne organizmu. Preparat zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu i nadmiernemu zakwaszeniu tkanek. Trec SAW wspomaga budowanie siły i masy mięśni, a także poprawia wydolność podczas ciężkich wysiłków fizycznych. więcej »
Dodano: 2012-11-14

TREC NITROBOLON II 1100g+ shaker+wys 0

 TREC NITROBOLON II 1100g+ shaker+wys 0

NITROBOLON II 1100g+SHAKER 0,7L+wys GRATIS Co to jest NitroBolon? NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny. Jak działa NitroBolon? Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-14

Trec Nitrobolon Energizer 550g+GRATISY+shaker!!!

 Trec Nitrobolon Energizer 550g+GRATISY+shaker!!!

Najpopularniejszy stack kreatynowy!!! 550g SPRAWDZONE DZIAŁANIE ! WERSJA ENERGIZER ! NITROBOLON ENERGIZER jest najnowszej generacji wieloskładnikowym "stackiem" o działaniu anaboliczno-energetycznym, zaprojektowanym w celu maksymalizacji siły, szybkości kurczących się mięśni, zwiększenia wydolności oraz energetycznego pobudzenia organizmu do treningu. Preparat łączy w sobie niezwykle wysokie i skuteczne dawki składników, które powodują, że mięśnie stają się bardziej twarde i "napompowane", przygotowane do generowania większej energii i wykonywania naprawdę ciężkiego treningu. więcej »
Dodano: 2012-11-14

CONTROLLED LABS Green MAGnitude 835g +GRATIS

 CONTROLLED LABS Green MAGnitude 835g +GRATIS

Synergistycznie działająca mieszanka kreatyn Natychmiastowo się rozpuszcza Poprawia siłę, wytrzymałość i efektywność treningową Przyspiesza tempo syntezy białek Controlled Labs Green Magnitude Green MAGnitude™ to preparat, którego działanie polega na zwiększaniu poziomu energii wewnątrzkomórkowej, dzięki czemu następuje szybki wzrost siły i masy mięśniowej.W jego skład wchodzą: -Magnezowy chelat kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny - wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu: --Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w fosfokreatynę) uczestniczy, w transporcie i odbudowie ATP. więcej »
Dodano: 2012-11-14

Bio-Tech Nitrox Therapy 500g+ gratis!

 Bio-Tech Nitrox Therapy 500g+ gratis!

NITROX THERAPY FORMUŁA PRZED TRENINGOWA 500 g. Nitrox jest przed treningowym stakerem zawierającym unikalne składniki aktywujące i stymulujące kondycję tlenowo azotową (NO NITRITE OXIDE) odpowiada za prędkość komunikacji między komórkowymi, zwiększa tempo oraz ilość przepływu krwi, co za tym idzie zwiększona wydolność organizmu oraz efekt "pompy" mięśniowej. Niska cena wysoka jakość, może przełożyć się na duże zyski. więcej »
Dodano: 2012-11-14

BIO-TECH TRICREATINE MALATE 300g jabłczan kreatyny

 BIO-TECH TRICREATINE MALATE 300g jabłczan kreatyny

Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to połączenie trzech cząstek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu, który zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, jest stabilniejszy w kwaśnym środowisku soku żołądkowego również wewnątrz komórek mięśniowych. Tri Creatine Malate BIO TECH rozpuszcza się lepiej w płynach, zostaje szybciej wchłonięty do krwioobiegu i łatwiej transportowany do komórek mięśniowych. Szczególnie polecany ćwiczącym sporty siłowe i szybkościowe. Kreatyna stanowi istotny element systemu zaopatrującego komórki w energię. Zwiększa ona szybkość resyntezy ATP i fosfokreatyny podczas intensywnego treningu siłowego, dzięki czemu umożliwia utrzymanie ATP na optymalnym poziomie. Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych i syntezę glikogenu mięśniowego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. więcej »
Dodano: 2012-11-14

RX GOLD TCM 300g JABŁCZAN KREATYNA+gratis

 RX GOLD TCM 300g JABŁCZAN KREATYNA+gratis

RX GOLD TRI CREATINE MALATE 300g Tri Creatine Malate (jabłczan kreatyny) to najbardziej bio-przyswajalna forma kreatyny. W porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością w kwaśnym środowisku kwasu żołądkowego. Łatwo rozpuszczalna w płynach, zostaje szybciej wchłonięta do krwiobiegu i sprawniej transportowana do komórek mięśniowych, co skutkuje zwiększeniem dawki kreatyny zmagazynowanej w komórce mięśniowej. Poprzez sprawniejszą przemianę w fosfokreatynę odgrywa znaczącą rolę w procesach przemian energetycznych w organizmie. W efekcie wykazuje skuteczniejsze wspomaganie procesów budowy masy mięśniowej i przyrostu siły niż tradycyjne suplementy kreatynowe. więcej »
Dodano: 2012-11-14

SCITEC ORO STRONG- OROTAN KREATYNY 150gram

 SCITEC ORO STRONG- OROTAN KREATYNY 150gram

Orotan Kreatyny ? wpływa na szereg czynników dotyczących naszego organizmu: Połączenie kreatyny z kwasem orotowym sprawia, że skutecznie zwiększamy stężenie obu tych substancji w organizmie. Bierze udział w transporcie i odbudowie ATP ? ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie, bez niego przebieg większości reakcji, poczynając od prostych syntez po skurcz mięśnia, byłby niemożliwy. Kreatyna dzięki umiejętności wiązania grup fosforanowych (przemienia się wtedy w fosfokreatynę) uczestniczy, we wspmnianych, transporcie i odbudowie ATP. Zwiększa tempo syntezy protein ? dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska. Hamuje katabolizm ? dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Jest to o tyle istotne, że większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku. więcej »
Dodano: 2012-11-14

SCITEC ORO STRONG- OROTAN KREATYNY 150gram

 SCITEC ORO STRONG- OROTAN KREATYNY 150gram

Oro Strong 150gr to orotan Kreatyny połączenie cząsteczki Kreatyny z cząsteczką Kwasu Orotowego. Oprócz zwiększonego wchłaniania samej Kreatyny, korzystamy też z działania Kwasu Orotowego zwiększonego stężenia karnozyny w mięśniach, podniesionego poziomu urydyny (przyczynia się do większej syntezy kreatyny i fosfokreatyny), wsparcia syntezy RNA (szybsze tempo hipertrofii), większego poboru glukozy oraz podniesienia tempa syntezy rybozy. ZWIĘKSZA SIŁE WSPIERA ANABOLIZM HAMUJE KATABOLIZM PRZYSPIESZA REGENERACJĘ więcej »
Dodano: 2012-11-14

SCITEC Creatine 100% 500g! MONOHYDRAT KREATYNY!

 SCITEC Creatine 100% 500g! MONOHYDRAT KREATYNY!

Jak należy przyjmowaćScitec 100% Pure Creatine? Najczęściej stosowane sposoby przyjmowania kreatyny: Kreatynę przyjmuje się zawsze na pusty żołądek (około 15 min. przed posiłkiem), rozpuszczoną w wodzie najlepiej z dekstrozą. W dni treningowe przyjmuje się kreatynę w dwóch dawkach po 5g. Pierwszą porcję zaleca się na 30 minut przed treningiem rozpuszczoną w wodzie, a drugą bezpośrednio po treningu w postaci napoju złożonego z 5g kreatyny z dodatkiem około 40g dekstrozy. Można dodać do tego 10g L-glutaminy lub 20g peptydu glutaminy. W dni bez treningu najlepiej pierwszą dawkę kreatyny (około 3g) wypić rano bezpośrednio po przebudzeniu z dekstrozą, co spowoduje szybsze odnowienie zapasów glikogenu. Drugą dawkę w ilości 3 g najlepiej spożyć w połowie dnia, również z dekstrozą. 100% Creatine więcej »
Dodano: 2012-11-14

SCITEC Creatine 100% 300g! MONOHYDRAT KREATYNY!

 SCITEC Creatine 100% 300g! MONOHYDRAT KREATYNY!

Scitec 100% Pure Creatine- 300gr najwyższej jakości i czystości monohydrat kreatyny poddany unikalnemu systemowi potrójnego testowania. Scitec Nutrition Creatine to jeden z najczęściej używanych suplementów stosowanych w kulturystyce, wspomagający przyrost siły i masy mięśniowej. Najwyższa czystość Wspomaga budowę masy mięsniowej Od lat najlepszy suplement poprawiający parametry siłowe Poprawia regenerację Neutralizuje wpływ kwasu mlekowego Scitec Nutrition 100% Pure Creatinejest substancją podobną do białek, zbudowaną z trzech aminokwasów: metioniny, argininy oraz glicyny. Niewielkie ilości kreatyny przechowywane są w komórkach mięśniowych, a jej rola sprowadza się do wytwarzania i przenoszenia adenozynotrójfosforanu (ATP), tzw. głównej cząsteczki odpowiedzialnej za produkcję energii. więcej »
Dodano: 2012-11-14

BIO-TECH USA CREA-TOR 120k. Nowość mega kreatyna !

 BIO-TECH USA CREA-TOR 120k. Nowość mega kreatyna !

owy. To wyjątkowa formuła zawierająca w swoim składzie kilka najbardziej skutecznych form kreatyny: mikronizowaną, buforowaną, chlorowodorek, glukonian, alfaketoglutaran. Crea Tor nie powoduje wzdęć brzucha, posiada doskonałą rozpuszczalność w organizmie, jest łatwo wchłaniany do krwiobiegu i nie przekształca się w nieaktywną kreatynię. Jabłczan cytruliny i AAKG podwyższają poziom tlenku azotu i pomagają zwiększyć komunikację między komórkami oraz wspomagają dostarczanie tlenu. UWAGA: CREA.TOR przewyższa skutecznością działania zwykły monohydrat nawet kilka set razy! Zawartość w 2 kaps: CreaTor Matrix 1100 mg (buforowana kreatyna, mikronizowana kreatyna) Serum kreatyn 100 mg (chlorowodorek kreatyny, glukonian kreatyny, alfaketorunian kreatyny) Matrix energetyzujący 100 mg (niacyna, zielona herbata, guarana) Faktor ATP 170 mg (pirogronian wapnia, L-tyrozyna, arginina AKG, Jabłczan cytruliny, NADH) Chlorowodorek Pirydoksyny 10 mg Sposób użycia: 2 kapsułki 2 razy dziennie. więcej »
Dodano: 2012-11-14

SCITEC CREABOMB 660g + gratis

 SCITEC CREABOMB 660g + gratis

Skład: Uwaga najpotężniejszy mix KREAGTYN : Jabłczan Tri-KreatynyJabłczan Di-KreatynyMonohydrat KreatynyEster Etylowy KreatynyOrotan KreatynyGlukonian Kreatyny . Sposób użycia: Dni treningowe: Przyjmuj 1 porcję (1/2 miarki) rano na czczo oraz 1 porcję (1/2 miarki) bezpośrednio po treningu Dni wolne: Przyjmuj 1 porcję (1/2 miarki) rano na czczo oraz 1 porcję (1/2 miarki) popołudniu pomiędzy posiłkami. więcej »
Dodano: 2012-11-14

SCITEC CREABOMB 660g+baton+shaker

 SCITEC CREABOMB 660g+baton+shaker

CREA-BOMB 660 g Siła drzemie w różnorodności i pracy zespołowej. Nie marnuj czasu zastanawiając się, która kreatyna jest najlepsza WEŹ JE WSZYSTKIE. Przeprowadź dywanowy nalot na Twoje komórki mięśniowe każdym rodzajem kreatyny w Crea Bomb Formuła ta dostarcza związki kreatyny o podwójnym działaniu gdzie kreatyna jest chemicznie związana z innymi substancjami, które zapewniają dodatkową funkcjonalność; swoisty efekt ergogeniczny (zwiększanie efektywności treningu) a nie tylko zwiększone wykorzystanie kreatyny. więcej »
Dodano: 2012-11-14

TREC ZESTAW NITROBOLON II+KREATYNA CM3 180kap+pilb

 TREC ZESTAW NITROBOLON II+KREATYNA CM3 180kap+pilb

PILLBOX GRATIS!!! Co to jest NitroBolon? NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny. Jak działa NitroBolon? Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania"mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni. więcej »
Dodano: 2012-11-14

HI TEC KREATYNA POWDER 250g+250+gratis

 HI TEC KREATYNA POWDER 250g+250+gratis

CENA HURTOWA Creatine Powder - idealna recepta dla "niecierpliwych" - potężna formuła anaboliczna. Kreatyna stała się ostatnio najpopularniejszą substancją wspomagającą w kulturystyce i wielu innych dyscyplinach sportu. Monohydrat kreatyny jest doustnie podawanym prekursorem fosfokreatyny (CP) względnie adezynotrójfosforanu (ATP), który jest bezpośrednim źródłem energii dla krótkich skurczów mięśni (spadek poziomu ATP jest np. przyczyną utraty prędkości sprintera po przebiegnięciu 60 m). Jeszcze kilka lat temu sądzono, że składnik ten ma tylko pośredni wpływ na przyrost masy mięśni, działając na przyrost siły i skracając okres regeneracji, umożliwiając w ten sposób częstszy i bardziej intensywny trening. Wyniki licznych testów pokazują jednak, że kreatyna ma także działanie anaboliczne i antykataboliczne - poprawia równowagę azotową i opóźnia redukcję białek podczas intensywnego treningu. więcej »
Dodano: 2012-11-14

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.