Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Produkty od 81 do 100 z 1526

Drążek do podciągania do drabinki gimnastycznej

 Drążek do podciągania do drabinki gimnastycznej

Drążek do podciągania do drabinki gimnastycznej stanowi dodatek do standardowych drabinek gimnastycznych stanowiąc jej przedłużenie. Umożliwiają tym samy urozmaicenie treningu wpływając pozytywnie na jego efektywność. Drążek do podciągania wykonany z wyselekcjonowanych materiałów stanowi produkt wysokiej jakości oraz niezaprzeczalnej trwałości. Specyfikacja techniczna Kolor antracyt / czarnyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 110 x 20 x 7 Standardowe wyposażenie Stacja z poręczami do drabinki gimnastycznej więcej »
Dodano: 2019-02-27
KettlerCena: 378.35 zł

Clenburexin Spalacz tłuszczu

Clenburexin Spalacz tłuszczu

ClenBureXin jest epokowym odkryciem w dziedzinie reduktorów tłuszczu. Został przygotowany przez zespół amerykańskich technologów jako wielosystemowa formuła, której celem jest szybka i bezpieczna redukcja zbędnych kilogramów. Podczas gdy inne „spalacze działają tylko na jednej płaszczyźnie, składniki zawarte w ClenBureXin pomagają pozbyć się zbędnego balastu na 8 sposobów: Podwyższa termogenezę. Zwiększa spalanie tłuszczu podczas wysiłku. Hamuje apetyt i łaknienie na niezdrowe przekąski, np. słodycze, fast-foody. Rozbija i pomaga usunąć molekuły tłuszczu z organizmu - działanie lipotropowe. Usuwa nadmiar wody spod skóry -działanie diuretyczne, dzięki czemu bardziej uwidaczniają się mięśnie. Zwiększa motywację i chęć do rozpoczęcia ćwiczeń - działa silnie pobudzająco i stymulująco. Zwiększa udział tłuszczów w produkcji energii podczas wysiłku, dając energetycznego „kopa. Zapobiega depresji spowodowanej obniżoną kalorycznością posiłków i poprawia samopoczucie. więcej »
Dodano: 2019-02-22
TrecCena: 49 zł

Mutant Mass 6,8kg

 Mutant Mass 6,8kg

Suplementy diety dla sportowców marki Mutant od lat są uważane przez osoby trenujące sporty siłowe za jedne z najbardziej wartościowych odżywek sportowych dostępnych na rynku. Gainer Mutant Mass to wysokiej klasy odżywka na masę, która pomaga sportowcom w uzyskaniu silnej i trwalej masy mięśniowej. Jest to idealna propozycja dla wszystkich osób w okresach masowych wyróżniająca się wysoką kalorycznością, najwyższej jakości białkami pochodzącymi z najbardziej wartościowych źródeł, a także niską zawartością cukrów prostych. więcej »
Dodano: 2018-10-18
MutantCena: 179 zł

WIOŚLARZ COACH M

 WIOŚLARZ COACH M

Wioślarz COACH M to wysokiej jakości sprzęt treningowy posiadający magnetyczny system hamowania. Niesamowitą płynność i niezawodność zapewnia koło zamachowe o wadze 6kg. Jest w stanie utrzymać ćwiczącego o masie do 130kg. Zakres obciążenia regulowany jest manualnie w skali 1-10. Urządzenie jest niesamowicie wszechstronne, ponieważ pozwala na wykonywanie aż 18 różnych ćwiczeń. Na czytelnym wyświetlaczu pokazują się takie dane jak czas, dystans, tempo, spalone kalorie. Może on również mierzyć puls za pomocą bezprzewodowego pasa na klatkę piersiową (pas dostępny do kupienia oddzielnie). Dodatkowo jakże przydatny mechanizm składania sprawi, że po skończonym treningu można z łatwością schować urządzenie tym samym oszczędzając dużo przestrzeni. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Dodatkowe ćwiczenia siłowe / kondycyjne 18 / częściowo z deską tapicerowanąKolor jasnoszary / czarnyKółka transportoweMechanizm składaniaPas piersiowy w zestawiePodnóżki obrotowe / pętle na stopy / dodatkowo stopa plastikowa na płozieSiedzisko na rolkach, z łożyskami kulkowymiKoło zamachowe 6 kgMaks. obciążenie wagowe 130 kgOdległość podnóżków od siedziska (min. / maks. w cm) 23 - 116Przełożenie 1 : 5Regulacja obciążenia w zależności od prędkości, 1-10 za pomocą pokrętłaSystem hamowania MagnesSystem napędowy wyciąg linowyWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67Złożony 67 / 53 / 206 (dł./sz./w. w cm) 206 / 53 / 67 Komputer treningowy: Częstotliwość uderzeń z załączanym sygnałem akustycznymFunkcja Count-Up / Count-DownGórna granica tętna wyświetlanie procentowe oraz optyczny i akustyczny sygnał ostrzegawczyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyOdporna na pot klawiatura foliowa Pomiar czasu (500 m), odcinek treningowy, częstotliwość uderzeń, Średnie (wydajność, czas)Pomiar tętna W zestawie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametrami Sterowanie ręczne Stopień hamowaniaTrening w strefie docelowej (FAT / FIT / MANUELL) Wartości średnie na koniec treningu Wyświetlacz LCDWyświetlacz ciągły 6 funkcji, załączane automatyczne naprzemienne wyświetlanie danych treningowych Standardowe wyposażenie: Wioślarz COACH MPas na klatkę piersiową Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia… więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 2645.5 zł

STEPPER MONTANA

 STEPPER MONTANA

Stepper MONTANA stworzony głównie z myślą o użytku w warunkach domowych jednak sprawdzi się też doskonale w niewielkich siłowniach bądź klubach fitness. Trenowanie na steperze montana pozwoli nie tylko wzmocnić mięśnie nóg i pośladków, ale też poprawić wydolność serca oraz spalić zbędne kalorie. Dzięki zastosowaniu tłoków hydraulicznych można wraz z dokonywanymi postępami regulować opór w skali od 1-12, co pozwala zachować odpowiedni poziom wysiłku podczas ćwiczeń. Posiada możliwość zaprogramowania własnego treningu dzięki wprowadzeniu indywidualnych wartości docelowych. Posiada 6 funkcji: pomiar czasu, ilości stopni pokonanych w jednostce treningowej, tempa, całkowitej wysokości, temperatury pomieszczenia, zużycia energii. Dodatkowo posiada również opcję. Kontroli tętna oraz tętna w fazie spoczynku z oceną sprawności w skali od 1-6 (możliwość ta jest opcjonalna, dostępna po zakupie pasa telemetrycznego bądź klipsa na ucho). Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Ergonomiczna wygięta kierownicaKolor Srebrny / antracyt / czerwonyKółka transportoweKomputer treningowyKadencja Pomiar czasu Pomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościSterowanie parametrami Wyświetlacz LCDZużycie energiiMaks. obciążenie wagowe 110 kgSterowanie obciążeniem ręcznieSystem oporowy 2 tłoki hydrauliczneWymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 95 / 80 / 155 Standardowe wyposażenie: Stepper MontanaKółka transportowe Opcjonalne wyposażenie: Klips na uchoPas na klatkę piersiową Gwarancja: Na wszystkie nasze urządzenia medyczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz zapewniamy serwis na terenie całej Polski. więcej »
Dodano: 2018-05-17
KettlerCena: 1529.5 zł

BIEŻNIA RUN 11

 BIEŻNIA RUN 11

Bieżnia Run 11 to urządzenie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet doświadczonych i wymagających użytkowników. Posiada szeroką liczbę programów uzależnioną od różnych parametrów oraz możliwość użycia aplikacji takich jak KETTLER WORLD TOUR 2.0 czy S-Fit. Wymiary taśmy to aż 152 x 51cm co zapewni poczucie przestrzeni oraz komfort nawet bardzo wysokim osobom. Odpowiednią amortyzację i bezpieczeństwo stawów zapewnia zaawansowany system tłumienia drgań Biomimetic Vibratec 8. Jest wytrzymała i stabilna, może utrzymać ćwiczącego o masie maksymalnej do 135kg. Silnik o mocy szczytowej aż 5,5 KM pozwala na rozwinięcie prędkości nawet do 20km/h jednocześnie zapewniając stabilną i płynną pracę urządzenia. Możliwość złożenia bieżni pomaga zaoszczędzić przestrzeń, pomaga w tym hydrauliczny system składania i rozkładania. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Klucz bezpieczeństwaKolor srebrny / czarnyKółka transportowe System EASY ROLLERSystem amortyzacji Biomimetic Vibratec 8 (25 mm)Wyrównanie wysokościZasilanie sieciowe 230 V / 50 HzKlasa DIN EN DIN EN 957-1/6, klasa HBMaks. obciążenie wagowe 135 kgOdstęp między podłożem a bieżnikiem ok. 18 cmProgram HRC przez wyświetlaczPrędkość min. / maks. km / h 0,8-20 (0,1 km/h - kroki)Regulacja stopnia nachylenia (w %) 0 - 15, sterowany silnikiemRegulacją pochyleniaSilnik elektryczny: moc szczytowa (kW / KM) 4,1 / 5,5Silnik elektryczny: moc trwała (kW / KM) 2,2 / 3,0Wymiary bieżnika (dł. / sz. w cm) 152 / 51Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 189 / 84 / 137Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w. w cm) 103 / 84 / 168Powierzchnia klawiatury akrylowa Komputer treningowy: Całkowita liczba kilometrów przez wyświetlacz / przez aplikacjęDowolnie skalowane programy (z różnymi odmianami) przez aplikację w zależności od potrzebKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyPamięć osób własny użytkownik przez aplikacjęPomiar czasu, odcinek treningowy, prędkość, zużycie energiiPomiar tętna W zestawie czujniki tętna w uchwytach, opcjonalnie pas na klatkę piersiowąProgramy sterowane nachyleniem przez aplikacjęProgramy sterowane prędkością przez aplikacjęProgramy sterowane tętnem… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 8572.85 zł

BIEŻNIA RACE

 BIEŻNIA RACE

Bieżnia Race to urządzenie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet doświadczonych i wymagających użytkowników. Posiada szeroką liczbę programów uzależnioną od różnych parametrów: 1 program sterowany nachyleniem, 8 programów sterowanych prędkością, 3 sterowane tętnem oraz 6 programów łączących kąt nachylenia i prędkość. Jest bardzo intuicyjny w obsłudze posiada czytelny wyświetlacz oraz akrylową klawiaturę umożliwiając tym samym utrzymanie całego panelu kontrolnego w czystości bez wysiłku. Dzięki możliwości złożenia bieżni do niewielkich rozmiarów oraz dzięki zastosowaniu kółek transportowych ułatwiających przemieszczanie bieżni można zaoszczędzić miejsce bez zbędnego wysiłku nadal mając sprzęt zawsze pod ręką. W uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna. Silnik o mocy szczytowej 3KM pozwala na rozwinięcie prędkości do 18km/h. Zaawansowany system amortyzacji Shock Absorber zapewnia bezpieczeństwo stawów podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia pozwala na symulację biegu na różnym podłożu. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Klucz bezpieczeństwaKolor srebrny / czarnyKółka transportowe System Kombi ROLLERSystem amortyzacji SHOCK ABSORBERWyrównanie wysokościZasilanie sieciowe 230 V / 50 HzKlasa DIN EN DIN EN 957-1/6, klasa HBMaks. obciążenie wagowe 120 kgPrędkość min. / maks. km / h 0,8 - 18 (skok co 0,1 km/h)Regulacja stopnia nachylenia (w %) 0 - 12, sterowany silnikiemSilnik elektryczny: moc szczytowa (kW / KM) 2,2 / 3,0Silnik elektryczny: moc trwała (kW / KM) 1,5 / 2,0Wymiary bieżnika (dł. / sz. w cm) 130 / 45Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 180 / 78 / 130Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w. w cm) 101 / 78 / 157Klawiatura przyciski komfortowe / folia odporna na pot Komputer treningowy: Kompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyPomiar czasu, odcinek treningowy, prędkość, zużycie energiiPomiar tętna W zestawie czujniki tętna w uchwytach, opcjonalnie pas na klatkę piersiowąPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościProgramy sterowane nachyleniem 1Programy sterowane prędkością 8Programy sterowane tętnem 3Programy łączone (kąt nachylenia + prędkość) 6Sterowanie parametrami Sterowanie… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 3503.5 zł

Bieżnia Track 3

 Bieżnia Track 3

Bieżnia TRACK 3 to urządzenie, które jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet doświadczonych i wymagających użytkowników. Posiada szeroką liczbę programów uzależnioną od różnych parametrów: 3 programy sterowane nachyleniem, 3 programy sterowane prędkością, 2 sterowane tętnem. Dzięki możliwości złożenia bieżni z wykorzystaniem Systemu Easy Roller można zaoszczędzić miejsce bez zbędnego wysiłku nadal mając sprzęt zawsze pod ręką. W uchwytach znajdują się czujniki pomiaru tętna. Silnik o mocy szczytowej 3KM pozwala na rozwinięcie prędkości do 16km/h. Zaawansowany system amortyzacji Shock Absorber zapewnia bezpieczeństwo stawów podczas treningu. Regulowany kąt nachylenia pozwala na symulację biegu na różnym podłożu. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące. Specyfikacja techniczna: Klucz bezpieczeństwaKolor jasnoszary / czarnyKółka transportowe System EASY ROLLERSystem amortyzacji SHOCK ABSORBERWyrównanie wysokościZasilanie sieciowe 230 V / 50 HzKlasa DIN EN DIN EN 957-1/6, klasa HBMaks. obciążenie wagowe 120 kgOdstęp między podłożem a bieżnikiem 16,5 cmPrędkość min. / maks. km / h 1-16 (skok co 0,1 km/h)Regulacja stopnia nachylenia (w %) 0 - 12, sterowany silnikiemSilnik elektryczny: moc szczytowa (kW / KM) 2,2 / 3,0Silnik elektryczny: moc trwała (kW / KM) 1,3 / 2,0Wymiary bieżnika (dł. / sz. w cm) 132 / 48Wymiary po rozłożeniu (dł./sz./w. w cm) 186 / 84 / 137Wymiary po złożeniu w pionie (dł. / sz. / w. w cm) 94 / 84 / 171Klawiatura przyciski komfortowe / folia odporna na pot Komputer treningowy: Całkowita liczba kilometrów po przez tryb serwisowyFunkcja schładzania / rozgrzewki zintegrowanyKompatybilny z systemem POLAR odbiornik tętna, 5kHz, zintegrowanyPomiar czasu, odcinek treningowy, prędkość, zużycie energiiCzujniki tętna w uchwytachPomiar tętna w fazie spoczynku z oceną sprawnościProgramy sterowane nachyleniem 3Programy sterowane prędkością 3Programy sterowane tętnem 2Sterowanie parametrami takSterowanie ręczne (count-up / count-down)Stopień nachyleniaWybór kąta nachylenia 3-krotnie Direct InclineWybór prędkości 3-krotnie Direct SpeedWyświetlacz 7 funkcjiWyświetlacz / graficzna prezentacja obciążenia matryca 3D-Black z zielonym podświetleniem Standardowe wyposażenie: Bieżnia TRACK 3Kółka transportowe System EASY ROLLERZasilacz Opcjonalne wyposażenie:… więcej »
Dodano: 2018-05-16
KettlerCena: 4660.95 zł

WPC WPI WPH ...

 WPC WPI WPH ...

białko, kreatyna, aminokwasy, witaminy, gainer, bulk, shot, stack, bcaa, glutamina, izotonik, baton, ala, tribulus, zma, arginina, cytrylina, alanina, tauryna, potas, magnez, owijki, shaker, rękawiczki, pas treningowy, WPC, WPI, WPH, kolagen ... więcej »
Dodano: 2018-01-17
Olimp, Trec, BioTech, Universal ...Cena: 1 zł

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS BE4200

 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HMS BE4200

Opis produktu: BE4200 HMS jest kompaktowym produktem wyposażonym w antypoślizgowy pas bieżny i silnik z automatyczną regulacją prędkości. Produkt został wykonany z materiałów najlepszej jakości. To stabilne oraz bezpieczne urządzenie, które zostało przystosowane do prowadzenia treningu w warunkach domowych. Dzięki swoim rozmiarom oraz systemowi amortyzatorów, konstrukcja zapewnia komfortową przestrzeń do ćwiczeń Ergonomiczny pulpit sterujący, pozwala wygodnie zarządzać funkcjami komputera, takimi, jak m.in.: czas, prędkość i dystans. Dla wygody użytkowania wyposażono go w przyciski szybkiego wyboru, pozwalające na zmianę parametrów treningu bez odrywania się od niego. Trening z bieżnią BE4200 HMS jest efektywnym sposobem na rozwinięcie mięśni nóg oraz zwiększenie wydolności organizmu. Regularne ćwiczenia pozwolą poprawić krążenie krwi, przepływ tlenu w organizmie oraz absorpcję składników odżywczych. Specyfikacja: Silnik: 1 HP Prędkość: od 1,0 do 10,0 km/h Pas bieżny: 120×40 cm Możliwość złożenia Rolki transportowe Waga produktu: 40 kg Maksymalne obciążenie produktu: 100 kg Wymiary rozłożonego produktu: 160×68×130 cm Wymiary złożonego produktu: 78×68×144 cm Funkcje komputera: Czas Prędkość Odległość Scan Spalane kalorie Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące więcej »
Dodano: 2017-06-26
HMSCena: 1625 zł

Wykładzina z granulatu gumowego do siłowni Gummapan RUBBER GG1 930

 Wykładzina z granulatu gumowego do siłowni Gummapan RUBBER GG1 930

Wykładziny z granulatu gumowego Gummapan z naszej oferty są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w siłowniach, klubach fitness. Zapewniają dobrą przyczepność, są odporne na ścieranie i uderzenia. produkty dostępne w kolorystyce czarnego granulatu oraz czarnego granulatu z kolorową mozaiką – nakrapianiem. Maty gumowe wykonane są z wysokiej klasy tworzyw, najczęściej z recyklingu. Doskonale zapewniają komfort wykonywanych ćwiczeń z wykorzystaniem dostępnych specjalistycznych sprzętów siłowych. Podłoża z granulatu gumowego. ZASTOSOWANIE: - siłownie, pomosty ciężarowe, - sale fitness, hale sportowe, - lodowiska, - ciągi komunikacyjne, tarasy - podkłady. WŁAŚCIWOŚCI: - łatwy montaż, - wytrzymałość na uderzenia, - tłumią hałas, amortyzują, - elastyczne, - duży wybór kolorów nakrapiania. więcej »
Dodano: 2017-06-09
Brak danych

Materiał:Granulat gumowy SBR

ROWEREK POZIOMY Z GENERATOREM HMS PREMIUM R1817

 ROWEREK POZIOMY Z GENERATOREM HMS PREMIUM R1817

Najważniejszy atut tego modelu, to wbudowany generator działający na zasadzie dynama. Dzięki temu dbamy o środowisko oraz oszczędzamy energię elektryczną i pieniądze gdyż zasilamy go za pomocą własnych mięśni. Rowerek został wyposażony w siodełko oferujące płynną regulację w zakresie 28 cm. Użytkownik może także dowolnie dostosować oparcie, aby pozycja w trakcie treningu była jak najwygodniejsza. Daje to możliwość dużej personalizacji urządzenia i komfort nawet wysokim osobom. Funkcjonalny oraz nowoczesny wyświetlacz gromadzi i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Można dostosować jego kąt nachylenia do swoich indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji użytkownika oddano 7 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (szybkość) oraz RPM (prędkość obrotowa). R1817 HMS oferuje również 12 podstawowych programów treningowych (łącznie jest ich 19). To nie koniec! Użytkownik ma możliwość skorzystania z opcji: H.R.C, Body Fat (pomiar spalonej tkanki tłuszczowej), Recovery (pomiar tętna). Z kolei funkcja stworzenia własnego profilu użytkownika - daje możliwość pełnej personalizacji urządzenia! Można ustawić w niej: płeć, wiek, wzrost czy też wagę. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Z kolei elektroniczna regulacja obciążenia pozwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Przyrząd posiada antypoślizgowe pedały, które zostały wyposażone specjalne paski stabilizujące stopy. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem. Specyfikacja: Wymiary produktu: długość: 173 cm szerokość: 67 cm wysokość: 112 cm Opór: magnetyczny wewnętrzny automatyczna 32 stopniowa regulacja System hamowania: magnetyczny wewnętrzny Koło zamachowe: 9 kg Dwukierunkowy obrót koła Regulacja: siodełko: ergonomiczne z regulacją poziomą 28 centymetrów oparcie: regulacja przez nachylenie Wyważone pedały: samoczynnie ustawiają się w pozycji poziomej Bluetooth Gniazdo USB (do ładowania urządzeń) Pomiar pulsu: sensory dotykowe pas telemetryczny (brak w zestawie) Kółka transportowe Zasilanie: wbudowany generator - dynamo Waga: 58,5 kg Maksymalna waga… więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 3250 zł

ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM M1844-i

 ROWER ELEKTROMAGNETYCZNY HMS PREMIUM M1844-i

Urządzenie pracuje niemal bezszelestnie. Ponadto ten model wyróżnia brak części ruchomych w systemie hamowania, tym samym przyrząd jest mniej podatny na uszkodzenia. Rowerek elektromagnetyczny został wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP. Software gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu oraz dostarcza niepowtarzalnych wrażeń przy pomocy map Google Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Do dyspozycji użytkownika oddano 10 funkcji głównych, są to: Time (czas ćwiczenia), Distance (przebyty dystans), Calories (spalone kalorie), Pulse (puls), Watt (moc), Speed (szybkość), RPM (prędkość obrotowa), Manual (tryb treningu manualnego), Cardio (ćwiczenie przyśpieszające pracę serca) oraz Program (12 podstawowych programów). Są to: 4 poziomy początkujący, 4 poziomy zaawansowany, 4 poziomy sportowy. Łącznie wszystkich programów jest ich 18. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche - tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Z kolei elektroniczna regulacja obciążenia pozwala na zmianę ustawień bez konieczności odrywania się od treningu. Przyrząd posiada antypoślizgowe pedały oraz regulację siodełka w pionie i w poziomie, co zapewnia komfort nawet wysokim użytkownikom. Stopnice posiadają specjalne paski. W celu zapewnienia maximum bezpieczeństwa wszystkie uchwyty zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem. Rowerek został również wyposażony w technologię Bluetooth, sensory dotykowe do precyzyjnego mierzenia pulsu oraz gniazdo USB. Specyfikacja: Wymiary produktu: długość: 102 cm szerokość: 54 cm wysokość: 155 cm 32 stopniowa regulacja oporu: automatyczna Regulacja oporu: automatyczna System hamowania: elektromagnetyczny Koło zamachowe: 9 kg Dwukierunkowy obrót koła regulacja siedziska: w poziomie: 4 stopnie regulacji odległość co 2,5 cm zakres regulacji: 10 cm… więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 2350 zł

ROWER TRENINGOWY HMS SW8923-i

 ROWER TRENINGOWY HMS SW8923-i

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Rower spiningowy SW8923 HMS został specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. kolarstwa halowego. Jest to bardzo prosta i efektywna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. W trakcie godzinnego treningu spalamy nawet do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu! Urządzenie posiada stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której możliwy jest nawet najbardziej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają również specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami. Trening z rowerem spiningowym SW8923 HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest też łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak bardzo stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technika ta jest odpowiednia dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi. Funkcje: Funkcje komputera: obsługa bezpłatnej aplikacji iBiking+ czas prędkość dystans całkowity dystans spalane kalorie scan Specyfikacja: Wymiary: długość: 122 cm szerokość: 50 cm wysokość: 101 cm Opór: mechaniczny Obciążenie: regulacja płynna Koło zamachowe: 22 kg Mocna, stabilna konstrukcja Komputer z obsługą aplikacji iBiking+ Wymagania systemowe: Android 2.2 lub wyższy (480x800, 720x1280, 1280x800) iOS 5.1.1 lub wyższy Testowane urządzenia: Samsung Galaxy Note1 - 4, Samsung Galaxy S2 - S5, HTC NEW ONE, HTC D316d, HTC M8, SONY Z ULTRA iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6, iPhone6+ Uchwyt na smartfon Regulacja siodełka: 14 ustawień regulacji siodełka w pionie (zmiana co 2 cm) płynna… więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1765 zł

ROWER MAGNETYCZNY POZIOMY HMS R6800-i

 ROWER MAGNETYCZNY POZIOMY HMS R6800-i

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Rower poziomy R6800i został wyposażony w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie, umożliwiające cichy i płynny trening. Z kolei ergonomiczny kształt konsoli centralnej, pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Urządzenie posiada wytrzymałą, stalową ramę. Wygodę użytkownika zapewniają plastikowe elementy maskujące mechanizm silnika, które łatwo utrzymać w czystości. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami. Rower M8601 HMS, to także ergonomiczne siodełko, które w połączeniu z intuicyjnym mechanizmem jego regulacji, pozwala przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji. Przyrząd został wyposażony w szereg udogodnień poprawiających jego funkcjonalność. Jest to m.in. nowoczesny komputer z interfejsem Bluetooth oraz sensorami dotykowymi do mierzenia pulsu. Rower R6800i HMS z pewnością znajdzie uznanie zarówno u miłośników rekreacji, jak i nowinek technicznych. Funkcje: Przyrząd do ćwiczenia mięśni nóg, pośladków oraz górnych partii ciała Funkcje komputera: obsług bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP czas dystans prędkość kalorie puls watt (moc) RPM body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Specyfikacja: Wymiary produktu: długość: 130 cm szerokość: 58 cm wysokość: 126 cm Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: automatyczna Koło zamachowe: 7 kg Bluetooth Wygodne siedzisko z szerokim oparciem Regulacja siodełka w poziomie Odległość siedziska od pedałów: maksymalna: 67 cm minimalna: 56 cm Pomiar pulsu: sensory dotykowe pas telemetryczny (brak w zestawie) Pedały z paskami Zasilanie sieciowe: 230 V Waga: 35,6 kg Maksymalne obciążenie produktu: 120 kg Uwagi: Gwarancja 24 miesiące Możliwość zakupu na raty. więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1595 zł

ROWER MAGNETYCZNY HMS PREMIUM M1820-i

 ROWER MAGNETYCZNY HMS PREMIUM M1820-i

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Rower M1820i HMS należy do ekskluzywnej serii HMS Premium. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą jakością połączoną z najlepszymi walorami użytkowymi. Każdy podzespół oraz element wykończenia został dokładnie zaprojektowany, a następnie precyzyjnie wykonany. M1820i HMS oferuje niepowtarzalne wrażenia z treningów, gwarantując komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Jednym z atutów roweru magnetycznego jest elektroniczna regulacja obciążenia, dzięki której użytkownik nie musi odrywać się od treningu w celu zmiany ustawień. Z kolei ergonomiczne siodełko pozwala na przyjęcie pozycji w pełni dostosowanej do indywidualnych preferencji. Wygodę użytkownika zapewnia wielofunkcyjna konsola centralna z wyświetlaczem i szeregiem udogodnień. Zaliczają się do nich m.in.: półka na tablet lub smartfon oraz interfejs Bluetooth. Urządzenie posiada sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu. Projektanci pomyśleli również o fanach Facebooka i Twittera. Za pośrednictwem wspomnianych mediów społecznościowych, aplikacje pozwalają swobodnie dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Wszystko to sprawia, że rower M1820i HMS jest idealną propozycją zarówno dla miłośników rekreacji, jak i nowinek technicznych. Funkcje: Wyświetlacz: obsługa bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP czas skan dystans prędkość kalorie puls watt (moc) HRC body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Specyfikacja: Wymiary po rozłożeniu: długość: 100 cm szerokość: 56 cm wysokość: 150 cm Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: automatyczna Koło zamachowe: 9 kg Regulacja siodełka: pion i poziom Półka na tablet lub smartfon Bluetooth Pomiar pulsu: sensory dotykowe pas telemetryczny (brak w zestawie) Pedały z paskami Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 36,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Uwagi: Gwarancja 24 miesiące Możliwość zakupu na raty. więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1595 zł

ROWER TRENINGOWY HMS SW8902-i

 ROWER TRENINGOWY HMS SW8902-i

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Rower spiningowy SW8902 HMS został specjalnie zaprojektowany do Indoor Cyclingu, czyli tzw. kolarstwa halowego. Jest to bardzo prosta i efektywna forma treningu aerobowego, ograniczająca praktycznie do minimum możliwość kontuzji i optymalizująca nasze wysiłki w walce o szczupłą sylwetkę. W trakcie godzinnego treningu spalamy nawet do 1000 kcal, to naprawdę niesamowity wynik biorąc pod uwagę przyjemność i łatwość samego treningu! Urządzenie posiada stalową, malowaną proszkowo ramę, dzięki której możliwy jest nawet najbardziej intensywny trening. O komfort użytkownika dbają również specjalnie wyprofilowane elementy maskujące mechanizm oporowy. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami. Trening z rowerem spiningowym SW8902 HMS pozwala poprawić ogólną wydolność i kondycję całego ciała, a w szczególności wydolności układów krążenia i oddechowego. Jest też łatwym sposobem na wzmocnienie mięśni nóg, brzucha i pośladków. Jazda na rowerze nie obciąża tak bardzo stawów, jak na przykład biegi czy aerobik, dlatego technika ta jest odpowiednia dla osób z nadwagą lub problemami stawowymi. Funkcje: Funkcje komputera: obsługa bezpłatnej aplikacji iBiking+ czas prędkość dystans całkowity dystans spalane kalorie scan Specyfikacja: Wymiary po rozłożeniu: długość: 125 cm szerokość: 51 cm wysokość: 117 cm Opór: mechaniczny Obciążenie: regulacja płynna Koło zamachowe: 18 kg Mocna, stabilna konstrukcja Komputer z obsługą aplikacji iBiking+ Wymagania systemowe: Android 2.2 lub wyższy (480x800, 720x1280, 1280x800) iOS 5.1.1 lub wyższy Testowane urządzenia: Samsung Galaxy Note1 - 4, Samsung Galaxy S2 - S5, HTC NEW ONE, HTC D316d, HTC M8, SONY Z ULTRA iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6, iPhone6+ Uchwyt na smartfon Regulacja siodełka: 9 ustawień regulacji siodełka w pionie (zmiana co 2… więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1485 zł

ROWER MAGNETYCZNY HMS M8601-i

 ROWER MAGNETYCZNY HMS M8601-i

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu - dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Rower M8601i HMS został wyposażony w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie, umożliwiające cichy i płynny trening. Z kolei ergonomiczny kształt konsoli centralnej, pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Urządzenie posiada wytrzymałą, stalową ramę. Wygodę użytkownika zapewniają plastikowe elementy maskujące mechanizm silnika. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami. Rower M8601 HMS, to również szereg udogodnień poprawiających jego funkcjonalność. Znalazły się pośród nich: nowoczesny komputer, gniazdo 3,5 mm oraz port USB, służący do ładowania baterii urządzeń mobilnych. Urządzenie posiada również sensory dotykowe do mierzenia pulsu. Wszystko to sprawia, że rower M8601 HMS z pewnością znajdzie uznanie zarówno u miłośników rekreacji, jak i nowinek technicznych. Funkcje: Funkcje komputera: obsług bezpłatnej aplikacji iConsole+ czas dystans prędkość kalorie puls watt (moc) RPM body fat (pomiar tkanki tłuszczowej) Specyfikacja: Wymiary produktu: długość: 107 cm szerokość: 55 cm wysokość: 143 cm Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja oporu: automatyczna Koło zamachowe: 8 kg Regulacja siodełka: pion i poziom Komputer z obsługą aplikacji iConsole+ Wymagania systemowe: Android 4.0 lub wyższy (1280x800) iOS 5.1.1 lub wyższy Testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10.1, Samsung Galaxy Tab2, Samsung Galaxy Tab3, Asus MeMo Pad 10, Asus Tf101 iPad4, iPad3, iPad2, iPad mini, iPad Air, iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6 Gniazdo 3,5 mm Sensory dotykowe do pomiaru pulsu Gniazdo USB (do ładowania urządzeń) Pedały z paskami Zasilanie sieciowe: 230 V Waga: 32,7 kg Maksymalne obciążenie produktu: 120 kg Uwagi: Gwarancja 24 miesiące Możliwość zakupu na raty. więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1365 zł

ROWER MAGNETYCZNY (6 KG) HMS M0410-i

 ROWER MAGNETYCZNY (6 KG) HMS M0410-i

Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji. Za realizm wirtualnych podróży odpowiada Google Street View, wyświetlająca obraz wybranej lokalizacji z poziomu ulicy. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą jakością połączoną z najlepszymi walorami użytkowymi. M0410 HMS został wyposażony sensory dotykowe służące do mierzenia pulsu oraz elektroniczną regulację obciążenia. Niezależnie od poziomu zmęczenia i zaangażowania wkładanego w trening, użytkownik może zawsze łatwo dostosować jego wartość do swoich potrzeb. M0410 HMS, to komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Rower posiada 9 – stopniową regulację siodełka w pionie, a także płynną regulację w poziomie. Użytkownik może również dostosować kąt nachylenia uchwytów kierownicy. Wygodę zapewnia wielofunkcyjna konsola centralna z dużym i czytelnym wyświetlaczem. Pośród szeregu udogodnień znajdziemy: półkę na tablet lub smartfon, gniazdo audio oraz uchwyt na bidon. Wszystkie powyższe atuty sprawiają, że rower M0410 HMS jest idealną propozycją zarówno dla miłośników rekreacji, jak i nowinek technicznych. Funkcje: Funkcje komputera: program - wybór spośród 12 programów czas - wyświetla czas trwania ćwiczenia manual - trening w trybie manualnym dystans - wyświetla przebytą podczas ćwiczenia odległość prędkość - wyświetla aktualną prędkość kalorie - wyświetla liczbę spalonych kalorii puls - wyświetla poziom pulsu użytkownika RPM - wyświetla liczbę obrotów na minutę HRC - tryb Target HR (docelowego poziomu pulsu) WATT - stały pomiar zużytej podczas ćwiczenia energii body fat - pomiar tkanki tłuszczowej user - służy do stworzenia indywidualnego programu użytkownika Wymagania systemowe: Android 4.0 lub wyższy (1280 x 800) iOS 5.1.1 lub wyższy Testowane urządzenia: Samsung Galaxy 10.1, Samsung Galaxy Tab2, Samsung Galaxy Tab3, Asus MeMo Pad 10, Asus Tf101 iPad4, iPad3, iPad2, iPad mini, iPad Air, iPhone4s, iPhone5, iPhone5s, iPhone6 Specyfikacja: Wymiary po rozłożeniu: długość: 98,5 cm szerokość: 56 cm wysokość: 145… więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1075 zł

ROWER MAGNETYCZNY PROGRAMOWANY HMS PREMIUM M9239P

 ROWER MAGNETYCZNY PROGRAMOWANY HMS PREMIUM M9239P

Wyposażony został w większe koło zamachowe o wadze 9 kg oraz komputer z dotykowym wyświelaczem typu "TOUCH PANEL" wraz z 21 programami treningowymi. Funkcjonalny i nowoczesny komputer zlicza i prezentuje wszystkie najważniejsze parametry treningu. Dodatkowo model 9239 Premium został wyposażony w złącza wejścia/wyjścia: MINIJACK i USB, do których można podłączyć urządzenia zewnętrzne tj. TABLET, odtwarzacz MP3 czy słuchawki. Odpowiednio ciężkie koło zamachowe, regulacja oporu, komfortowe, regulowane siodełko, wygodne pedały z regulowanymi paskami, to tylko niektóre elementy, które zapewnią przyjemny i efektywny trening. Specyfikacja: Opór: magnetyczny zewnętrzny Regulacja oporu: automatyczna Koło zamachowe: 9 kg Zakres regulacji obciążenia: 16 stopni Regulacja kierownicy Regulacja siedziska: odległość od siedziska do ziemi w pionie: 81÷100 cm (skok 3 cm) w poziomie: 7 cm odległość od siedziska do pedałów po skosie: 72÷90 cm Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Waga produktu: 24,5 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Wymiary produktu: długość: 93 cm szerokość: 54,5 cm wysokość: 128,5 cm Funkcje komputera: Czas Prędkość Dystans Spalane kalorie Pomiar pulsu WATT Złącza MiniJack, USB z możliwością podłączenia zewnętrznych urządzeń (Tablet, MP3, słuchawki i inne) Programy treningowe: automatyczne: 10 manualne: 1 WATT: 1 HRC: 4 użytkownika: 4 pomiaru poziomu tłuszczu: 1 Uwagi: Nie przeznaczony do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiące więcej »
Dodano: 2017-05-30
HMSCena: 1035 zł

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.