Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt turystyczny

Sprzęt turystyczny

latarka

 latarka

Duży wybór latarek czołowych taktycznych turystycznych z akumulatorami ł plus dwie ładowarki sieciowa i samochodowa. więcej »
Dodano: 2015-01-15
Brak danych

materiał:abs aluminium
wlaściwości:baterie w komplecie
Źródło światła:dioda Q
Rodzaj baterii:akumulatory
Czas świecenia:8
00:h
Ilość baterii:1 szt.
Zastosowanie:wędkarstwo turystyka
Żarówka:dioda

Latarka Led Lenser P7 8407 nr 1 wśród myśliwych

Latarka Led Lenser P7 8407 nr 1 wśród myśliwych

LED LENSER® P7 została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach i użytkownikach, którzy oczekują tego co najlepsze. Ten reflektor wyposażony jest w zaawansowany system ogniskowej soczewki i mechanizm skupiający - nowo rozwinięty system szybkiego skupiania (Speed Fokus). Umożliwia to kolisty bardzo szeroki snop światła lub ostro skupiony tor światła o zasięgu 210 metrów. Ta latarka posiada tą samą wydajność co 3-4 latarki halogenowe. P7 posiada uniwersalny design, cichy przełącznik. więcej »
Dodano: 2011-09-21
Led LenserCena: 274 zł

materiał:aluminium utwardzane
Zasilanie:AAA (LR03)
Źródło światła:dioda
Rodzaj baterii:alkaliczne
Czas świecenia:64
00:h
Ilość baterii:4 szt.
Zastosowanie:myślistwo
turystyka
ochrona
Żarówka:dioda Cree 3W

Sprzęt turystyczny

Uwielbiasz wypady w góry? A może wolisz cieszyć się leśną przyrodą w niższych rejonach czy biwakować nad jeziorem? Jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego wypoczynku na łonie natury, samodzielnych lub zorganizowanych wypraw wędrownych czy obozów przetrwania, z pewnością wiesz, jak ważny jest odpowiedni ekwipunek. Wybierając się w podróż warto mieć przy sobie niezbędny sprzęt turystyczny, taki jak chroniące przed wiatrem i deszczem namioty oraz ciepłe śpiwory. Oczywiście niezwykle ważny jest także odpowiedni, wytrzymały i wodoodporny plecak.