Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kompasy turystyczne

Kompasy turystyczne

Szybki Kompas Płytkowy do Biegów Silva Trail Run

 Szybki Kompas Płytkowy do Biegów Silva Trail Run

Jedyny kompas na rynku stworzony od początku do końca do biegów na orientację. Jest mały, idealnie chowa się w dłoni, a przy tym bardzo precyzyjny i lekki. Skala : Karta Skal ; 1:25, 1:50, mm Wymiary : 55 x 80 x 10 mm Waga : 31g Karta Skal : Tak Opaska nadgarstka jest Komforowa i regulowana więcej »
Dodano: 2016-09-19
SilvaCena: 169.9 zł

Mosiężny kompas z zegarem słonecznym z opcją graweru

 Mosiężny kompas z zegarem słonecznym z opcją graweru

Mosiężny kompas z zegarem słonecznym to idealny pomysł na prezent dla każdego zapalonego turysty. Kompas wykonany jest z mosiądzu a swoim wyglądem przypomina starą pamiątkę. Kompas jest w zestawie z drewnianą szkatułką. Wymiary kompasu: - średnica całkowita 7,5 cm - średnica tarczy 4 cm Wymiary szkatułki: 11cm x 11cm x 6 cm Zachęcamy Cię do personalizacji Twojego prezentu poprzez grawer. Twoją indywidualną dedykację możemy umieścić na wierzchu pudełeczka oraz laminowanej tabliczce, którą następnie przytwierdzimy wewnątrz. więcej »
Dodano: 2015-10-12
eprezenty.plCena: 189 zł

Kompas turystyczny

 Kompas turystyczny

Wypełniony jest cieczą, bardzo szybko ustawia się na pozycję określającą właściwy kierunek. Posiada poziomicę i celownik do dokładnego odczytu pomiaru nad skalą oraz podziałkę liniową do określania odległości na mapie. Do każdego kompasu dołączony jest pokrowiec, który można przypiąć do paska lub zawiesić na szyi. Wymiary: - rozłożony 17 cm / 6,5 cm - złożony 8,5 cm / 6,5 cm / 3,1 cm - średnica 57 mm więcej »
Dodano: 2013-11-07
Brak danychCena: 36 zł