Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Maty i materace

Maty i materace

Produkty od 1 do 20 z 46

MATERAC WELUROWY łóżko INTEX z POMPKĄ 203x152x30cm 64118 64118

 MATERAC WELUROWY łóżko INTEX z POMPKĄ 203x152x30cm 64118 64118

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy, dmuchany, bezpieczny, pierwszej jakości Znanej i cenionej firmy materac welurowy INTEX z wbudowaną pompką elektryczną - Dura-Beam Standard [64118]. Prezentowany produkt INTEX to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas pływania i plażowania w słoneczne ciepłe dzionki. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: materac welurowy, zestaw naprawczy, kolorowe pudełko. DANE TECHNICZNE: długość ok. 203 cm, szerokość ok. 152 cm, wysokość ok. 30 cm, waga ok. 6,6 kg. ZALETY PRODUKTU: szybki i łatwy montaż oraz demontaż, materac wykonany w technologi Fiber-Tech™, niezwykle lekkiej, wytrzymałej i odpornej na rozciąganie, zastosowana technologia zapewnia wysoki komfort i stabilną podporę dla kręgosłupa, miła w dotyku flokowana powierzchnia, winylowe boki i spód materaca, mocna nylonowa torba, która ułatwi transport oraz przechowywanie zawór spustowy 2 w 1 zapewniający szybkie odpompowywanie materaca, idealny do wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki wbudowanej pompce elektrycznej oszczędzisz swój czas oraz siły podczas pompowania. Wystarczy ok. 3 min aby materac był gotowy do spania. ZASTOSOWANIE: - tereny piaszczyste, np. plaża, - tereny trawiaste, np. trawnik, pole biwakowe, - płaskie powierzchnie, np. podłoga w pokoju, - akweny wodne, np. basen, morze, jezioro. dzięki wbudowanej pompce elektrycznej oszczędzisz swój czas oraz siły podczas pompowania. Wystarczy ok. 3 min aby materac był gotowy do spania. Prezentowany produkt INTEX to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas spania i plażowania w słoneczne ciepłe dzionki. Torba do łatwego przechowywania w komplecie Materac zapakowany w oryginalne opakowanie Dbałość o każdy szczegół oraz renomowana i uznana marka INTEX gwarantują zadowolenie i bezpieczeństwo nawet najbardziej wymagających osób. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 179 zł

Materac welurowy BESTWAY- SINGLE 186x76 cm 67000 67000

 Materac welurowy BESTWAY- SINGLE 186x76 cm 67000 67000

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy, dmuchany, bezpieczny, pierwszej jakości Znanej i cenionej firmy materac welurowy BESTWAY - SINGLE [67000]. Prezentowany produkt BESTWAY to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas spania, pływania i plażowania w słoneczne ciepłe dzionki. DANE TECHNICZNE: długość ok. 185 cm, szerokość ok. 76 cm, wysokość ok. 22 cm, waga ok. 2 kg. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: materac welurowy, łatka naprawcza, kolorowe pudełko. MATERAC BESTWAY posiada komorę na powietrze, dodatkowo zabezpieczone przeciwko wydostawaniu się powietrza na zewnątrz. Wykonany jest z miękkiego, lecz trwałego materiału, z wierzchu pokrytego welurem, który zapobiega np. ześlizgiwaniu się pościeli. W materacu zastosowano stelaż COIL BEAM. Jest to łączenie górnej i dolnej warstwy materaca za pomocą rur. Taka konstrukcja odpowiada za wytrzymałość całości konstrukcji. ZALETY PRODUKTU: szybki i łatwy montaż i demontaż, komfortowa powierzchnia do leżenia, pokryta miękkim materiałem w postaci weluru, trwała konstrukcja, idealny do wewnątrz, jak i na zewnątrz, łatka naprawcza w komplecie. Materac zapakowany w oryginalne opakowanie Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 37 zł

MATERAC dmuchany WYGODNY DO PŁYWANIA BESTWAY 43109 43109

 MATERAC dmuchany WYGODNY DO PŁYWANIA BESTWAY 43109 43109

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy, dmuchany, bezpieczny, pierwszej jakości, Znanej i cenionej firmy materac do pływania BESTWAY + poduszka [43109]. Prezentowany materac BESTWAY to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas pływania i plażowania w słoneczne ciepłe dzionki. Prezentowany produkt może posłużyć zarówno jako materac w wodzie lub leżak na lądzie. Biało-niebieski elegancki wygląd pozwoli Ci odczuć atmosferę ekskluzywnego SPA. DANE TECHNICZNE: wymiary materaca ok. 183 x 71 cm, grubość winylowej ścianki ok. 0,25 mm, waga ok. 1,2 kg, maksymalna waga użytkownika ok. 90 kg. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: materac + wbudowana poduszka, łatka naprawcza, kolorowe pudełko. MATERAC BESTWAY posiada 2 komory na powietrze, dodatkowo zabezpieczone przeciwko wydostawaniu się powietrza na zewnątrz. Wykonany jest z miękkiego, lecz trwałego materiału (vinyl o grubości 0,25 mm!). Wbudowana poduszka zapewnia komfort leżenia. Dbałość o każdy szczegół oraz renomowana i uznana marka BESTWAY gwarantują bezpieczeństwo nawet najbardziej wymagających pociech. Łatwy i szybki montaż ułatwia przechowywanie. Materac zapakowany w oryginalne opakowanie Na życzenie wystawiamy fakturę VAT więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 29 zł

wielki MATERAC WELUROWY Bestway QUEEN 67003 67003

 wielki MATERAC WELUROWY Bestway QUEEN 67003 67003

Mam okazję zaoferować Państwu: - oryginalnie zapakowany, - nowy, - dmuchany - welurowy Znanej amerykańskiej firmy darmowy hosting obrazków MATERAC WELUROWY QUEEN 203 x 152 x 22cm ZALETY PRODUKTU: - szybki i łatwy montaż i demontaż, - komfortowa powierzchnia do leżenia, pokryta miękkim materiałem w postaci weluru, - trwała konstrukcja - COIL BEAM CONSTRUCTION, - idealny do wewnątrz, jak i na zewnątrz, - łatka naprawcza w komplecie. MATERAC BESTWAY posiada komorę na powietrze, dodatkowo zabezpieczone przeciwko wydostawaniu się powietrza na zewnątrz. Wykonany jest z miękkiego, lecz trwałego materiału, z wierzchu pokrytego welurem, który zapobiega np. ześlizgiwaniu się pościeli. W materacu zastosowano stelaż COIL BEAM. Jest to łączenie górnej i dolnej warstwy materaca za pomocą rur. Taka konstrukcja odpowiada za wytrzymałość całości konstrukcji. DANE TECHNICZNE: - długość ok. 203 cm, - szerokość ok. 152 cm, - wysokość ok. 22 cm, - waga ok. 4,7 kg. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: - materac welurowy, - łatka naprawcza, - kolorowe pudełko. ZASTOSOWANIE: - tereny piaszczyste, np. plaża, - tereny trawiaste, np. trawnik, pole biwakowe, - płaskie powierzchnie, np. podłoga w pokoju, - akweny wodne, np. basen, morze, jezioro. Zakupione u nas produkty objęte są gwarancją producenta. Zasady serwisu posprzedażnego to 3 proste kroki - przygotowanie dokumentów, złożenie reklamacji oraz oczekiwanie na wymienione elementy. Zasady te opisane są na stronie www.bestway-service.com lub TUTAJ. NA ŻYCZENIE WYSTAWIAM FAKTURĘ VAT. !!! GORĄCO POLECAM !!! więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 65 zł

MATERAC WELUROWY BESTWAY + WBUDOWANA POMPKA 188x99 67224 67224

 MATERAC WELUROWY BESTWAY + WBUDOWANA POMPKA 188x99 67224 67224

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy, dmuchany, bezpieczny, pierwszej jakości Znanej i cenionej marki materac welurowy BESTWAY - TWIN + wbudowana pompka nożna [67224]. Prezentowany produkt BESTWAY to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas pływania i plażowania w słoneczne ciepłe dzionki. Dodatkowy komfort zapewni wbudowana poduszka pod głowę, zapewniająca wygodę leżenia. Zaletą produktu jest także wbudowana pompka nożna, dzięki której szybko napompujemy materac. To wyjątkowo ważne w terenie, gdzie nie zawsze mamy dostęp do gniazdek z energią elektryczną. DANE TECHNICZNE: długość ok. 188 cm, szerokość ok. 99 cm, wysokość ok. 28 cm, waga ok. 3 kg. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: materac welurowy, łatka naprawcza, kolorowe pudełko. MATERAC BESTWAY posiada komorę na powietrze, dodatkowo zabezpieczone przeciwko wydostawaniu się powietrza na zewnątrz. Wykonany jest z miękkiego, lecz trwałego materiału, z wierzchu pokrytego welurem, który zapobiega np. ześlizgiwaniu się pościeli. ZALETY PRODUKTU: szybki i łatwy montaż i demontaż, wbudowana pompka nożna, wbudowana poduszka, komfortowa powierzchnia do leżenia, pokryta miękkim materiałem w postaci weluru, trwała konstrukcja - COIL BEAM CONSTRUCTION, idealny do wewnątrz, jak i na zewnątrz, łatka naprawcza w komplecie. Materac zapakowany w oryginalne opakowanie Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 62 zł

MATERAC WELUROWY BESTWAY + WBUDOWANĄ POMPKĄ 185x76x22 cm. 67223

 MATERAC WELUROWY BESTWAY + WBUDOWANĄ POMPKĄ 185x76x22 cm. 67223

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy, dmuchany, bezpieczny, pierwszej jakości Znanej i cenionej marki materac welurowy BESTWAY - SINGLE + wbudowana pompka nożna [67223]. Prezentowany produkt BESTWAY to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i wygodę podczas pływania i plażowania w słoneczne ciepłe dzionki. Dodatkowy komfort zapewni wbudowana poduszka pod głowę, zapewniająca wygodę leżenia. Zaletą produktu jest także wbudowana pompka nożna, dzięki której szybko napompujemy materac. To wyjątkowo ważne w terenie, gdzie nie zawsze mamy dostęp do gniazdek z energią elektryczną. DANE TECHNICZNE: długość ok. 185 cm, szerokość ok. 76 cm, wysokość ok. 28 cm, waga ok. 2,4 kg. MATERAC BESTWAY posiada komorę na powietrze, dodatkowo zabezpieczone przeciwko wydostawaniu się powietrza na zewnątrz. Wykonany jest z miękkiego, lecz trwałego materiału, z wierzchu pokrytego welurem, który zapobiega np. ześlizgiwaniu się pościeli. WYPOSAŻENIE ZESTAWU: materac welurowy, łatka naprawcza, kolorowe pudełko. ZALETY PRODUKTU: szybki i łatwy montaż i demontaż, wbudowana pompka nożna, wbudowana poduszka, komfortowa powierzchnia do leżenia, pokryta miękkim materiałem w postaci weluru, trwała konstrukcja - COIL BEAM CONSTRUCTION, idealny do wewnątrz, jak i na zewnątrz, łatka naprawcza w komplecie. Materac zapakowany w oryginalne opakowanie Na życzenie wystawiamy fakturę VAT więcej »
Dodano: 2020-03-06
Brak danychCena: 59 zł

MATA SAMOPOMPUJĄCA MIL-TEC

 MATA SAMOPOMPUJĄCA MIL-TEC

Bardzo lekka i kompaktowa mata samopompująca. Doskonale izoluję od zimnego podłoża. Wygodniejsza od tradycyjnych mat. Waga: 876 g. Grubość po napompowaniu: 3 cm. Długość: 180 cm. Szerokość: 53 cm. Pasy do kompresji i transportu w zestawie. Worek transportowy w zestawie. Kolor: Oliv. więcej »
Dodano: 2016-03-21
MILTECCena: 89 zł

Wymiar (grubość):1803
00:cm
Wymiar (dł.):180
00:cm
Wymiar (szer.):53
00:cm

Mata plażowa, torba koc piknikowy

 Mata plażowa, torba koc piknikowy

PRAKTYCZNA MATA PLAŻOWA Z UCHWYTEM DO NOSZENIA NA RAMIĘ Mata wyposażona jest w dwa błyskawiczne zamki na bokach, dzięki czemu po spięciu może służyć jako przydatna torba plażowa. Realizujemy zamówienia hurtowe i indywidualne. Obsługujemy m.in. sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, czy też hotele. Mata została wykonana z pianki grubości 1,5 cm, dzięki czemu idealnie nadaje się nawet na kamieniste wybrzeże. Przy zakupie 2 mat istnieje możliwość złączenia ich ze sobą, dzięki czemu powstaje duża mata do leżenia. Dzięki odpowiedniemu wykonania mata jest niezwykle miękka i komfortowa. Poduszka w kolorze mat - 7,90 zł. Wymiary maty po rozłożeniu: 175 x 60 x 1,5 cm Wymiary maty po złożeniu (torba): 60 x 50 x 7 cm Dostępne kolory: - zielony + niebiesko-zielone paski, - pomarańczowy + pomarańczowe paski, - niebieski + niebiesko-zielone paski. www.sklep-camicco.pl www.camicco.pl więcej »
Dodano: 2013-10-25
CAMICCO

T067 PODGRZEWANE TERMICZNE WKŁADKI DO BUTÓW

 T067 PODGRZEWANE TERMICZNE WKŁADKI DO BUTÓW

Kompaktowe ogrzewanie do butów umożliwia uzyskanie dużej mocy ogrzewania po bardzo atrakcyjnej cenie! Wkładki wykonane są ze specjalnej pianki EVA oraz połączone są z pakietem akumulatorków przez sprawdzone złącze kablowo-wtykowe. Pakiet akumulatorowy mocowany do buta lub paska. Zasilane 3 bateriami AA! Specjalna pianka EVA podczas spacerów zapewnia dodatkowa wygodę chodzenia! Skutecznie zapobiega wychładzaniu stóp Wkładki zapewniają elastyczną i dobrą amortyzację Nadaje się do wszystkich rozmiarów butów 38-46! Wymaga 3 baterii AA na każdy akumulator (należy zamówić oddzielnie) Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.topgratka.pl · więcej »
Dodano: 2013-09-20
Brak danychCena: 149 zł

Mata plażowa foliowana

 Mata plażowa foliowana

Dziś proponujemy zakup bardzo wygodnej, składanej maty plażowej pokrytej kolorową tkaniną bawełnianą, wewnątrz wypełnioną gąbką poliuretanową o grubości 2cm, oraz na spodniej stronie znajduje się foliowana tkanina nieprzemakalna i izolująca. Mata jest składana, łatwa do przechowywania i przenoszenia i znakomicie nadaje się do odpoczynku na plaży, w ogrodzie, na pikniku lub na wycieczce. Posiada wygodny uchwyt do transportu i jest zapakowana jednostkowo. Wymiary maty rozłożonej: 56szer x 170dł x 2 grubość wymiary po złozeniu: 56 szer x 30dł x 13 grubość więcej »
Dodano: 2013-07-01
producent polskiCena: 35 zł

Materiał:Tkanina bawełniana
gąbka poliuretynowa
foliowana nieprzemakalna tkanina izolująca
Wymiar (grubość):2
00:cm
Wymiar (dł.):170
00:cm
Wymiar (szer.):56
00:cm

Mata do jogi BB 8310

Mata do jogi  BB 8310

Mata do Jogi BB 8310Mata z powodzeniem może być używana do wszelkiego typu ćwiczeń fitness i pilates. Można jej używać rwnież na plaży. Nowa zwijana Mata do Jogi BB 8310 BODY SCULPTURE jest wykonana z gumy piankowej (EVA) miękkiego, gładkiego materiału.Materiał ten jest bardzo trwały i łatwy w czyszczeniu.Wielkość maty (173,4 x 61 cm) umożliwia swobodne wykonywanie ćwiczeń.Mata nie przesuwa się po podłodze podczas ćwiczeń.Matę można zrolować i nie zajmuje wiele miejsca. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata ochronna REGF-10029 BS

Mata ochronna REGF-10029 BS

MATA OCHRONNA REEBOK HOME REGF-10029 * Idealna ochrona podłoża, jako mata fitness.* Mata zwiększa amortyzację i stabilność sprzętu fitness oraz tłumi hałas.* Opakowanie zawiera 4 łączone płytki, każda po 60 x 60 cm;* Łączny wymiar: 120 cm x 120 cm.* Dostępna w kolorze czarnym.* Waga maty: 1,8 kg; w opakowaniu: 2 kg.* Nr artykułu: REGF-10029.* Seria Core.UWAGI:* 24 MIESIĄCE gwarancji.* Przeznaczona do użytku domowego. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata ochronna mała REGF-10229 BS

Mata ochronna mała REGF-10229 BS

MATA OCHRONNA CARDIO MAŁA REEBOK HOME REGF-10229 * Przeznaczona pod sprzęt Cardio do ochrony podłogi przed uszkodzeniami mechanicznymi.* Mata zwiększa amortyzację i stabilność sprzętu fitness oraz tłumi hałas.* Trwałe zakończenia maty zapobiegają rozdarciom.* Wymiary: 155 cm x 65 cm.* Idealna w zastosowaniu pod rower, orbitrek czy wioślarz.* Waga maty: 1.7 kg; w opakowaniu: 1.9 kg.* Nr artykułu: REGF-10229.* Seria Core.UWAGI:* 24 MIESIĄCE gwarancji.* Przeznaczona do użytku domowego. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do jogi REGF-11022SB BS

Mata do jogi REGF-11022SB BS

MATA DO JOGI REEBOK HOME REGF-11022SB * Idealnie przylegająca do podłoża mata do jogi.* Wykonana z pianki przyjaznej dla środowiska.* W zestawie pasek transportowy na rzepy.* Wymiary: 183 cm x 62 cm x 0,5 cm.* Kolor: niebieski.* Dodatkowo do maty dołączony jest grafik ćwiczeń.* Nr artykułu: REGF-11022SB.* Seria Core.UWAGI:* 24 MIESIĄCE gwarancji.* Przeznaczona do użytku domowego. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do jogi 81481

Mata do jogi 81481

Profesjonalna mata do jogi gwarantuje stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan oraz izoluje od zimnego podłoża zapewniając komfort medytacji.- Materiał : Pianka PVC- Długość : 172 cm- Szerokość : 61 cm- Grubość : 6 mmSpecyfikacja:- Profesjonalna mata do Yogi wykonana z neoprenu- Nie odkształca się pod wpływem nacisku- Gwarantuje stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan- Izoluje od zimnego podłoża zapewniając komfort medytacji- Zwijana w rulonZastosowanie:- na treningi do jogi- do klubw fitness- do ćwiczeń w domu- jako materac na wycieczki turystyczne więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do jogi 81480

Mata do jogi 81480

Profesjonalna mata do jogi gwarantuje stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan oraz izoluje od zimnego podłoża zapewniając komfort medytacji.- Materiał : Pianka PVC- Długość : 172 cm- Szerokość : 61 cm- Grubość : 4 mmSpecyfikacja:- Profesjonalna mata do Yogi wykonana z neoprenu- Nie odkształca się pod wpływem nacisku- Gwarantuje stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan- Izoluje od zimnego podłoża zapewniając komfort medytacji- Zwijana w rulonZastosowanie:- na treningi do jogi- do klubw fitness- do ćwiczeń w domu- jako materac na wycieczki turystyczne więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do ćwiczeń 81488

Mata do ćwiczeń 81488

Wysokiej jakości mata do ćwiczeń gimnastycznych (fitness, aerobic, joga). Wykonana z neopranu. Odporna na naprężenia.W celu wzmocnienia wytrzymałości, mata jest obszyta taśmą.Łatwa do przechowywania oraz transportu dzięki zastosowaniu uchwytw.Wymiary : 180*60*0.6 cm Specyfikacja:* Profesjonalna mata do Yogi, fitness czy aerobiku wykonana z neoprenu* Nie odkształca się pod wpływem nacisku* Gwarantuje stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan* Izoluje od zimnego podłoża zapewniając komfort medytacji* Zwijana w rulon Zastosowanie:* na treningi do jogi* do klubw fitness* do ćwiczeń w domu* jako materac na wycieczki turystyczne więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do ćwiczeń 81492

Mata do ćwiczeń 81492

Doskonale zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniami podczas treningu z obciążeniami oraz tłumi dźwięk podczas upadku ciężarw. Posiada właściwości antypoślizgowe. Dzięki systemowi układanki pozwala pokryć dowolną powierzchnię podłoza. Można ją łatwo złożyć i rozłożyć.- 4 elementy- Wymiary jednego elementu : 61x61x1,2cm- Materiał : EVAZastosowanie:* na treningi do jogi* do klubw fitness* do ćwiczeń w domuSpecyfikacja:* eleastyczna gąbka zapobiega otarciom i obiciom kolan, bioder, łokci aby ćwiczenia były przyjemniejsze i komfortowe * efektywna redukcja hałasu podczas ćwiczeń * szybkie i łatwe składanie * wodoodporny materiał PVC sprawia, że łatwiej zachować czystość maty * maty są koloru szarego więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do ćwiczeń REGF-11024SB BS

Mata do ćwiczeń REGF-11024SB BS

MATA DO ĆWICZEŃ DELUXE REEBOK HOME REGF-11024SB* Gruba dwustronna mata do ćwiczeń.* Wykonana z wytrzymałego materiału.* Paski transportowe z nylonu.* Kolor: champane.* Wymiary: 180 cm x 61cm x 0,6 cm.* Grafik ćwiczeń w zestawie.* Nr artykułu: REGF-11024SB.* Seria Core.UWAGI:* 24 MIESIĄCE gwarancji.* Przeznaczona do użytku domowego.Profesjonalna mata do ćwiczeń gimnastycznych i fitness. Gąbczaste wypełnienie doskonale amortyzuje podłoże, chroniąc przed urazami. Elastyczna i miękka, z wygodnym systemem składania.Zastosowanie:* na treningi do jogi* do klubw fitness* do ćwiczeń w domu* jako materac na wycieczki turystyczne więcej »
Dodano: 22.07.2010

Mata do ćwiczeń REGF-11024CH BS

Mata do ćwiczeń REGF-11024CH BS

MATA DO ĆWICZEŃ DELUXE REEBOK HOME REGF-11024CH * Gruba dwustronna mata do ćwiczeń.* Wykonana z wytrzymałego materiału.* Paski transportowe z nylonu.* Kolor: champane.* Wymiary: 180 cm x 61cm x 0,6 cm.* Grafik ćwiczeń w zestawie.* Nr artykułu: REGF-11024CH.* Seria Core.UWAGI:* 24 MIESIĄCE gwarancji.* Przeznaczona do użytku domowego. więcej »
Dodano: 22.07.2010