Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Drabinka gimnastyczna Gamma Plus

 Drabinka gimnastyczna Gamma Plus

Drabinki gimnastyczne z oferty sklepu MALPISZON.pl cieszą się niezwykłą popularnością. Elementy zewnętrzne nie mają ostrych kątów i nierówności. Wyrób zalecany jest dla dzieci powyżej 3 roku życia i dorosłych. Zestawy gimnastyczno-sportowe są bardzo solidnie wykonane, mają estetyczny wygląd. Rozmaite akcesoria gimnastyczne dla dzieci są w zestawie. więcej »
Dodano: 2019-10-11
GammaCena: 1200 zł

Materiał:Metal

Drabinka gimnastyczna Kometa 5

 Drabinka gimnastyczna Kometa 5

Drabinka Kometa-5 zajmuje minimum miejsca w pokoju, a system rozporowy pozwala na montaż bez uszczerbku dla ścian. Ona posiada drążek gimnastyczny montowany niezależnie od całej konstrukcji drabinki gimnastycznej i może zostać umieszczony na dowolnej wysokości drabinki, a wraz z nim również akcesoria gimnastyczne dołączone w wyposażeniu do zestawu: kółka, lina i trapez. Górna rama drabinki jest zoptymalizowana, co pozwala zamontować ją maksymalnie blisko ściany bocznej. więcej »
Dodano: 2019-10-11
KOMETACena: 1099 zł

Materiał:Metal

Drabinka gimnastyczna Gamma Pastel 2

 Drabinka gimnastyczna Gamma Pastel 2

Pod łagodnym wyglądem drabinki gimnastycznej skrywa się metalowa konstrukcja o zwiększonej wytrzymałości aż do 120 kg. Ciekawe połączenia kolorów, akcesoria w zestawie, świetna jakość wykonania i dopracowane szczegóły. Akcesoria zostały również utrzymane w stonowanej kolorystyce. więcej »
Dodano: 2019-10-11
GammaCena: 1100 zł

Materiał:Metal

drabinka gimnastyczna Kometa

 drabinka gimnastyczna Kometa

MALPISZON.PL specjalizuje się wyłącznie na domowych zestawach gimnastycznych przeznaczonych dla dzieci i rodziców. Zapewniają one ruch i zabawę w jednym! Wyróżniają się wśród bogatej oferty na rynku swoją solidnością wykonania, nasyconymi kolorami i urozmaiconą ofertą dodatków. Zestaw gimnastyczny w pokoju to sposób na łatwą poranną gimnastykę bez przymusu, wykonanie ćwiczeń w przerwie między lekcjami, odciągnięcie dziecka od komputera czy telewizora oraz profilaktykę wad postawy. Właśnie dlatego sprzedajemy drabinki gimnastyczne do pokoju na malpiszon.pl Polecamy, gdyż sami korzystamy i wiemy, co jest dobre dla naszych dzieci. PODSTAWOWE CHARAKTERYSTYKI Montaż drabinki nie wymaga wiercenia ściany bocznej, drabinki stają rozporowo pomiędzy podłogą a sufitem. Dostępna jest również wersja drabinki z montażem do ściany bocznej. Drabinki są solidnie i estetycznie wykonane, mają żywe kolory oraz dodatkowe sprzęty, które urozmaicają zabawę - kółka gimnastyczne, lina gimnastyczna, trapez. więcej »
Dodano: 2015-07-12
"Romana"Cena: 1500 zł

Materiał:metal
plastik
drewno

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.