Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kajaki

Kajaki

Canoe 470

 Canoe 470

Canoe 470 bardzo mocna, wykonana z laminatu poliestrowo szklanego. Wymiary: 4,70m x 0,90m. Waga: 39 kg. Łódka - canoe dla 3 osób. do dyspozycji załogi trzy ławeczki laminatowe, bakista zamykana, 2 rączki do przenoszenia. Wspaniała łódź dla wędkarzy,kajakarzy, do aktywnego wypoczynku na spokojne wody jezior i rzek. Lekka, niezatapialna i wytrzymała. Dobrze sprawdza się w ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, wypożyczalniach. Canoe - łódka. więcej »
Dodano: 2018-01-19
Zakład SzkutniczyCena: 1670 zł

materiał:Laminat poliestrowo-szklany
Waga:39 kg
Wymiar (dł.):470 cm
Wymiar (szer.):90 cm
ilość osób:3 osób

Kajak Traper

 Kajak Traper

Polecamy jednoosobowy kajak polietylenowy Traper idealny na rzeki. Poradzi sobie doskonale na każdej wyprawie. Stabilna, bezpieczna jednostka w bardzo dobrej cenie - dostępna praktycznie dla każdego. więcej »
Dodano: 2017-03-05
Brak danych

materiał:polietylen
Waga:26 kg
Ładowność:120 kg
Wymiar (dł.):385 cm
Wymiar (szer.):68 cm
ilość osób:1 osób

Kajak jednoosobowy NOMAD

 Kajak jednoosobowy NOMAD

W ofercie posiadamy jednoosobowy kajak NOMAD. Sprawdza się on na jeziorach, rzekach i strumieniach. To świetna propozycja dla wędkarzy. Dla podwyższenia komfortu kajakarza posiada uchwyt na butelkę, luk bagażowy dostępny na środku, korek do opróżniania wody, duże miejsce bagażowe z tyłu kajaka oraz koło na tyle kajaka ułatwiające transport po plaży, ścieżce. Dla eleganckiego wyglądu rączki modelowane w kształcie kajaka, wygodne siedzenie z kieszenią tylną. więcej »
Dodano: 2016-04-25
Brak danychCena: 1900 zł

materiał:polietylen
Waga:21 kg
Ładowność:150 kg
Wymiar (dł.):290 cm
Wymiar (szer.):75 cm
ilość osób:1 osób

Kajak Pro tour

 Kajak Pro tour

W ofercie posiadamy kajaki polietylenowe idealne na rzeczne szlaki oraz jeziora. Kajaki wyróżniają się mocną i niezatapialną konstrukcją. Posiadają 90-litrową wodoszczelną komorę bagażową oraz specjalnie wzmocnione dno z dodatkową warstwą polietylenu, który nadaje sztywność konstrukcji i zapobiega odkształceniom. Ponadto wygodne fotele ze składanym oparciem, pełnią również rolę wypornościową. więcej »
Dodano: 2016-04-25
Brak danychCena: 2720 zł

materiał:polietylen
Waga:38 kg
Ładowność:290 kg
Wymiar (dł.):470 cm
Wymiar (szer.):78 cm
ilość osób:2 osób

Wycieczki kajakowe Wełną

 Wycieczki kajakowe Wełną

Organizujemy wycieczki kajakowe Wełną. Wyprawa kajakiem w dolinie Wełny to niezwykła przygoda na łonie natury oraz aktywny wypoczynek i świetna zabawa. Ceny już za 45zł: spływ 4-5 godzinny z Rogoźna do Jaracza, - 45złspływ 5-6 godzinny z Rogoźna do Rożnowic, Kowanówka - 50złspływ 8 godzinny z Rogoźna do Obornik - 55złinne warianty, np. ze Skoków, Wągrowca, Poznania. więcej »
Dodano: 2013-06-03
Brak danych

Imprezy integracyjne dla firm

 Imprezy integracyjne dla firm

Organizujemy spływy kajakowe rzeką Wełna. Nasza oferta obejmuje także imprezy integracyjne dla firm. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, bazę na ognisko. Istnieje także możliwość wynajęcia ratownika/przewodnika oraz cateringu i noclegów u naszych partnerów. Proponujemy również inne atrakcje takie jak: rejsy żaglówkami po Jeziorze Rogozińskim, paintball, ściany wspinaczkowe, czy też park linowy. Serdecznie zapraszamy! więcej »
Dodano: 2013-06-03
Brak danych

Przejażdżka wozem cyganskim-caravaning konny

 Przejażdżka wozem cyganskim-caravaning konny

Caravaning konny w okolicy Człuchowa. Jesteśmy jedyni, którzy prowadzą taką działalność. Wozy zaprzęgnięte w konie pozwalają turystom na wyruszenie w kilkudniową wyprawę spokojnymi, okolicznymi lasami, w których mogą obcować z dziewiczą przyrodą o każdej porze dnia i nocy. Czas na caravanie to nie tylko relaks, odpoczynek, podziwianie flory i fauny, ale również dobra zabawa i przygoda dla osób indywidualnych, rodzin lub grup zorganizowanych. Caravan konny poprowadzi nas przez regionalne serce natury, a jednocześnie nie pozbawi nas pewnego stopnia luksusu. Oferujemy Państwu oprócz nocnych, stałych stacji także dobrze zaopatrzony i zadaszony caravan. O komfort nie muszą się Państwo obawiać. Nasz caravan jest dobrze wyposażony, wygodny i ma wystarczająco dużo miejsca dla 4 osób (2 osoby dorosłe + 2 dzieci). Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.turystykaczluchow.eu więcej »
Dodano: 2015-11-18
CENTRUM V.K

Spływ tratwą rodzinną po rzece Brdzie

 Spływ tratwą rodzinną po rzece Brdzie

Tratwa rodzinna umożliwia spływy wielodniowe dla 6 osób. Tratwa posiada namiot, podzielony na 3 sypialnie o wymiarach 2x1,4m każda. Wyposażenie obejmuje stół przy którym swobodnie siedzi 6 osób. Oferujemy spływ tratwą rodzinną trwające od 1 do 10 dni. Noclegi mogą Państwo spędzać w dowolnie wybranym przez siebie miejscu lub na stacjach, gdzie znajdują się zadaszone stoły oraz na polach namiotowych z prysznicem i toaletami.Tratwa o wielkości 7,5 x 2,5 m jest jednostką pływającą niezatapialną. Możliwość cumowania w każdym miejscu pozwala wykorzystywać efektywnie czas na fotografowanie natury lub relaks. Składane łóżka pozwalają na wykorzystanie przestrzeni w ciągu dnia na miejsca do siedzenia i na stół do biesiadowania. Podwijane namiotowe zadaszenie pozwala wykorzystać słońce jak i chroni przed deszczem. Więcej szczegółów znajdziecie państwo na naszej stronie internetowej http://www.turystykaczluchow.eu więcej »
Dodano: 2015-11-13
CENTRUM V.K

Rejsy tratwami eventowymi

 Rejsy tratwami eventowymi

Tratwa eventowa na swoim pokładzie umożliwia zorganizowanie np. imprezy urodzinowej,rodzinnej oraz zakładowej dla 12 osób.W przypadku większej ilości osób łączymy tratwy w zespoły co ułatwia organizację spotkania dla 24,36,48 aż do 80 osób. Tratwy eventowe posiadają na pokładzie rząd ławek i stołów. Można zatem swobodnie biesiadować na wodzie. Dodatkowym atutem tratwy jest możliwość zjedzenia ciepłego posiłku przygotowanego na grillu.W ramach takiej imprezy na życzenie klienta organizujemy również catering.Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej http://www.turystykaczluchow.eu więcej »
Dodano: 2015-11-12
CENTRUM V.K

Kajak

 Kajak

Oferujemy kajaki polietylenowe, wiosła kajakowe do wypożyczenia na terenie gminy Sianów oraz na terenie Koszalina. więcej »
Dodano: 2014-07-03
Brak danych

spływy kajakowe, wynajem kajaków.

 spływy kajakowe, wynajem kajaków.

Zapewniamy wspaniały wypoczynek na łonie przyrody - organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi szlakami Północnej Polski - Krutynia , Czarna Hańcza, Rospuda, Biebrza, Brda, Wda , Pisa ,Łyna. Proponujemy Państwu udział we wspaniałej przygodzie w najpiękniejszych miejscach Mazur - szlaku kajakowym Krutyni i równie pięknych – choć nie tak znanych - szlaku Pisy i Sapiny. Organizujemy spływy kajakowe jedno i wielodniowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, szkół, kolonii i klientów indywidualnych. Podczas naszych spływów zapewniamy transport sprzętu i uczestników. Na życzenie przewozimy bagaże oraz zapewniamy opiekę ratowników i przewodników. więcej »
Dodano: 2014-02-27
AS-TOUR Biuro Turystyki Kajakowej

Spływy kajakowe Piła

Spływy kajakowe Piła Spływy kajakowe Piła Spływy kajakowe Piła Spływy kajakowe Piła Spływy kajakowe Piła Spływy kajakowe Piła więcej »
Dodano: 2013-01-07

Wypożyczalnia kajaków Piła

Wypożyczalnia kajaków Piła Wypożyczalnia kajaków Piła Wypożyczalnia kajaków Piła Wypożyczalnia kajaków Piła Wypożyczalnia kajaków Piła Wypożyczalnia kajaków Piła Wypożyczalnia kajaków Piła więcej »
Dodano: 2013-01-07

Wypożyczalnia kajaków VISTA

Zapraszamy m.in. na takie rzeki jak Piława, Gwda, Głomia, Rurzyca, Dobrzyca, Płytnica, Rega, Parsęta, Drawa, Korytnica, Wełna, Noteć, Radew, Brda, Wda, Łobżonka, Debrzynka, Czernica, Szczyra itp. więcej »
Dodano: 2012-12-18

Kajaki i Pontony

Mieszcząca się w Nowych Bielicach firma M&M NETTRADER założyła sklep online, gdzie można kupić różnego rodzaju produkty do wodnego wypoczynku. Znajdziesz tu kajaki Sevylor, dla wędkarzy, silniki, akumulatory oraz sprzęt do outdooru. Z myślą o wielbicielach wodnych szaleństw do propozycji włączono banany i tuby wodne. Osoby uprawiające żeglarstwo kupią tu katamaran firmy Grabner. Jest możliwość zakupów na raty. więcej »
Dodano: 2012-10-19
M&M Netrader Marcin PiątekCena: 100 zł

Kajaki mazury

 Kajaki mazury

Spływy kajakowe na Mazurach Mazury - tu, jak nigdzie, otrzymamy ogromną dawkę piękna przyrody, krajobrazu, czystego powietrza, słońca i wody. Wszystko to połączone z kajakiem daje nam możliwość aktywnego wypoczynku w pięknym otoczeniu. Proponujemy Państwu udział w niezwykłej przygodzie w najpiękniejszych miejscach na Mazurach ,a w szczególności na jednym z najpiękniejszych szlaków kajakowych Europy- szlaku rzeki Krutyni i równie pięknych – szlaku Pisy i Sapiny. Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych jedno i wielodniowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, szkół i klientów indywidualnych. W celu zapewnienia możliwie najwyższego poziomu usług współpracujemy z wieloma sprawdzonymi i pewnymi firmami. Opracowujemy odpowiednie plany imprez, dokonujemy potrzebnych rezerwacji i przygotowujemy zamówione imprezy towarzyszące. Zapewniamy transport sprzętu i uczestników. Na życzenie przewozimy bagaże oraz zapewniamy uczestnictwo ratowników i przewodników. więcej »
Dodano: 2012-02-16
Turystyka Kajakowa WODNIAK