Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Czepki

Czepki

Czepek pływacki dziecięcy silikonowy na basen REKIN Sportvita BLUE DN0017JR

 Czepek pływacki dziecięcy silikonowy na basen REKIN Sportvita BLUE DN0017JR

Mam okazję zaoferować Państwu: - nowe wysokiej jakości Renomowanej firmy SPORTVITA Czepek pływacki SPORTVIDA Materiał: silikon Zwiększona odporność na chlor Wystająca płetwa grzbietowa Rozmiar dziecięcy Kilka powodów, dla których powinieneś nosić czepek podczas pływania: Utrzymuje twoje włosy z dala od twarzy . Spuszczenie włosów z przodu okularów, ogranicza widoczność podczas pływania. Pomyśl o swoim czepku pływackim jako narzędziu do zarządzania włosami. Sprawia, że ​​stajesz się bardziej hydrodynamiczny w wodzie . Jest to najbardziej istotne dla pływaków biorących udział w zawodach - czepki pływackie mogą pomóc w zmniejszeniu oporu w wodzie. Uwypuklone czepki zapewniają pozbawione zmarszczek czepki, które minimalizują profil oporu w wodzie. W przypadku neoprenowych czepków kąpielowych, pomagają utrzymać ciepłą głowę w zimnej, otwartej wodzie, Trzyma włosy z dala od basenu. Mówi się o korzyściach płynących z czepków kąpielowych, ponieważ zapobiega to ich rozprzestrzenianiu się w wodzie w basenie. Więcej razy, niż mogę policzyć, widziałem kulę włosową, która powoli płynie na mnie przez wodę jak asteroida w kosmosie podczas pływania. Czepki chronią basen przed włosami. Chroni włosy przed chlorem . Chociaż twój czepek nie utrzymuje Twoich włosów idealnie suchych, jednakże większość nasiąkniętej chlorem wody nie wejdzie w kontakt z włosami. Chlor, jako rozpuszczalnik, nie jest zbyt dobry dla włosów. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-09
Brak danychCena: 11 zł

Czepek pływacki materiałowy na basen do pływania SV-DN0013-BLUE DN0013

 Czepek pływacki materiałowy na basen do pływania SV-DN0013-BLUE DN0013

Mamy okazję zaoferować Państwu: nowy oryginalnie zapakowany Renomowanej marki SPORTVIDA Czepek pływacki materiałowy na basen do pływania Kilka powodów, dla których powinieneś nosić czepek podczas pływania: Utrzymuje twoje włosy z dala od twarzy . Spuszczenie włosów z przodu okularów, ogranicza widoczność podczas pływania. Pomyśl o swoim czepku pływackim jako narzędziu do zarządzania włosami. Trzyma włosy z dala od basenu. Mówi się o korzyściach płynących z czepków kąpielowych, ponieważ zapobiega to ich rozprzestrzenianiu się w wodzie w basenie. Więcej razy, niż mogę policzyć, widziałem kulę włosową, która powoli płynie na mnie przez wodę jak asteroida w kosmosie podczas pływania. Czepki chronią basen przed włosami. Chroni włosy przed chlorem . Chociaż twój czepek nie utrzymuje Twoich włosów idealnie suchych, jednakże większość nasiąkniętej chlorem wody nie wejdzie w kontakt z włosami. Chlor, jako rozpuszczalnik, nie jest zbyt dobry dla włosów. Sprawia, że ​​stajesz się bardziej hydrodynamiczny w wodzie . Jest to najbardziej istotne dla pływaków biorących udział w zawodach - czepki pływackie mogą pomóc w zmniejszeniu oporu w wodzie. Uwypuklone czepki zapewniają pozbawione zmarszczek czepki, które minimalizują profil oporu w wodzie. W przypadku neoprenowych czepków kąpielowych, pomagają utrzymać ciepłą głowę w zimnej, otwartej wodzie. Czepek pływacki SPORTVIDA Warstwa zewnętrzna: PU Warstwa wewnętrzna: materiał Odporny na rozerwanie Idealnie dopasowujący się do kształtu głowy Czepek oryginalnie zapakowany. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. więcej »
Dodano: 2020-03-09
Brak danychCena: 12 zł

CZEPEK LEGEA EGEO

 CZEPEK LEGEA EGEO

Legea - Egeo. Czepek kąpielowy. Specyfikacja: - Silikonowy - Nadrukowane logo Najniższe ceny: www.esklep-sportowy.pl więcej »
Dodano: 2014-04-19
LegeaCena: 30 zł