Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Preparaty pielęgnacyjne dla koni

Preparaty pielęgnacyjne dla koni

Produkty od 21 do 27 z 27

flo kolorowe

 flo kolorowe

flo wykonane z 2 kolorów taśm przeznaczone jako nagroda dla zwycięzców np. na hubertusach czy zawodach więcej »
Dodano: 2013-10-25
PolskiCena: 9.5 zł

CANTER MANE&TAIL Odżywka do grzywy i ogona

 CANTER MANE&TAIL Odżywka do grzywy i ogona

Pozostawia grzywę i ogon lśniące, wyjątkowo miękkie, ułatwia rozczesywanie. Jedyna oryginalna formuła na rynku, nie ma sobie równych. Długotrwałe odżywianie, redukuję łamanie się włosów. Ułatwia rozczesywanie, sprawia, ze czyszczenie konia jest szybkie i przyjemne. Sprawia, że grzywa i ogon Twojego konia są nieskazitelnie lśniące. Zwycięzca magazynu „Best product” w 2005 SPOSÓB UŻYCIA: Spryskać grzywę i ogon, rozczesywać delikatną szczotką lub zgrzebłem. Można również spryskać szczotkę lub zgrzebło i następnie rozczesywać. Można stosować zarówno na mokre, jak i suche włosy. Dla uzyskania najlepszego efektu, stosuj również szampon z serii Carr&Day&Martin. Efekt widoczny jest natychmiastowo i utrzymuje się przez dwa tygodnie. 500ml wystarczy na 2-3 miesiące, w zależności od użytkowania. GŁÓWNE SKŁADNIKI: Substancje ułatwiające rozczesywanie Aromat cytrynowy więcej »
Dodano: 2013-06-14
Carr & Day & MartinCena: 47.95 zł

Torba do Szczotek

 Torba do Szczotek

JOHN WHITAKER Ważnym elementem do pielęgancji konia jest zestaw szczotek i torba która pomieści szczotki, przybory i środki pielęgnacyjne. Cechy torby : > wykonana z mocnego Nylonu > nylonowe wyjmowane przegrody > nylonowe przegrody siatkowe > parciany uchwyt > odpinane ramiączka > kontrastujące rurociągi Przybory pokazane na zdjęciu są sprzedawane osobno więcej »
Dodano: 2013-06-11
JOHN WHITAKERCena: 149.99 zł

Materiał:nylon

Piekno Kopyta - Osad propolisowy - opakowanie 30ml

 Piekno Kopyta - Osad propolisowy - opakowanie 30ml

Właściwości i działanie preparatu. Preparat posiada szerokie spektrum działania i wybitne właściwości pielęgnacyjno-ochronne. Najwyższa jakość czynnego biologicznie propolisu poddanego szczegółowej selekcji i żmudnemu procesowi produkcji pozwoliła na stworzenie produktu, który może uczynić wiele dobrego dla Waszych koni. Wskazania: Profilaktyka i higiena. Skóra: – trudno gojące się rany, rany pooperacyjne (w tym również rany po amputacji), owrzodzenia, zgorzele, rozpadliny skórne, martwice, zakażenia gronkowcem złocistym, infekcje wirusowe i bakteryjne skóry, ropiejące zmiany skórne, ostre egzemy, grzybice skórne, odleżyny, Kopyta: - infekcje koronki i piętek kopytowych, stany gnilne strzałki kopytowej. Produkt dostępny w stacjonarnym sklepie jeździeckim w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2 oraz w sprzedaży wysyłkowej poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl więcej »
Dodano: 2013-06-11
Piękno KopytaCena: 89.9 zł

Materiał:Propolis

Piekno Kopyta - Maść propolisowa 30% - opakowanie 125ml

 Piekno Kopyta - Maść propolisowa 30% - opakowanie 125ml

Produkt z najwyższej jakości czynnego biologicznie propolisu wykazujący działania antybakteryjne, antywirusowe, antygrzybiczne oraz przeciwpierwotniakowe. Posiada działanie przeciwzapalne, regenerujące tkanki skóry oraz wykazuje miejscowe działanie znieczulające likwidując obrzęki i stany zapalne. Produkt ten jest rekomendowany przez lekarzy weterynarii. O propolisie: Substancja naturalna pełni funkcję wzmacniającą. Tworzy naturalną barierę przeciw inwazji bakterii, zakażeń, drobnoustrojów, pleśni. Z uwagi na bakteriobójcze właściwości w plastrach po każdym kolejnym wylęgnięciu się nowego pokolenia pszczół, cienką warstwą propolisu pszczoły pokrywają wnętrze komórek plastra w ten sposób dezynfekują i przygotowują je do ponownego zaczerwienia przez matkę. Produkt dostępny w stacjonarnym sklepie jeździeckim w Łodzi, przy ulicy Pojezierskiej 2 oraz w sprzedaży wysyłkowej poprzez internetowy sklep jeździecki www.hippoland.com.pl więcej »
Dodano: 2013-06-10
Piękno KopytaCena: 38.9 zł

Materiał:Propolis

Mocne Ochraniacze Treningowe dla Konia

 Mocne Ochraniacze Treningowe dla Konia

JOHN WHITAKER Idealne ochraniacze treningowe zapinane na trzy paski z rzepami. Od wewnątrz skórzany panel z podpisem John Whitaker. Mocne i wytrzymałe. więcej »
Dodano: 2013-06-10
JOHN WHITAKERCena: 99.99 zł

Materiał:neopren
skóra
rzepy

Farnam Endure - opakowanie 946ml

 Farnam Endure - opakowanie 946ml

Farnam Endure zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Pozostaje na sierści bardzo długo i skutecznie działa nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych (deszcz, duża wilgoć). Jednorazowe zastosowanie daje gwarancję skutecznej ochrony nawet przez dwa tygodnie! Specjalna formuła RepeLock, która przenika sierść konia powoduje, że preparat nie zostaje wydalony z potem. Opakowanie: 946 ml (spray) UWAGA! Tylko do użytku zewnętrznego! Endure jest jednym z nielicznych sprayów przeciwko owadom dla koni, który zawiera pyretrynę i cypermetrynę. Producent: Farnam USA więcej »
Dodano: 2012-06-13
Farnam USACena: 154 zł

Materiał:Opakowanie z tworzywa sztucznego