Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Bilard

Bilard

Akcesoria bilardowe

 Akcesoria bilardowe

W ofercie posiadamy akcesoria bilardowe. U nas znajdą Państwo: kij 1-częściowe, kije 2-częściowe, komplet bil 'Pool bilard' komplet bil 'Snooker', komplet bil do Karambola, komplet bil Tournament Champion Professional, komplet profesjonalnych bil 'Aramith Premium', końcówki naklejane, nakładane, wkręcane, kreda, lampa Nostalgia 3 klosze, moski mosiężne i plastikowe, podpórki bilardowe, pokrowiec na stół bilardowy, punkt czarny, stojaki, szczotki do czesania sukna bilardowego, spray do czyszczenia sukna bilardowego, trójkąty drewniane, wieszaki stand. na kije, zegar, żetony. więcej »
Dodano: 2019-02-22
Brak danych

Stół bilardowo jadalny Elegant

 Stół bilardowo jadalny Elegant

W ofercie posiadamy dwu-funkcyjny stół, który łączy w sobie stół bilardowy i stół jadalny w jednym. Model „AS” lub Elegant daje możliwość wykorzystania stołu bilardowego jako stołu jadalnego. Klienci dokonując wyboru dodatkowego 2 częściowego blatu, sugerują się kupnem dużego stołu jadalnego. Idealnie nadaje się na większe uroczystości typu: urodziny, komunie, bankiety czy wszelkiego rodzaju święta. Po prostu tam gdzie trzeba pomieścić bardzo dużą ilość ludzi. więcej »
Dodano: 2014-10-16
GrekCena: 2500 zł

Stół bilardowo-jadalny WERONA

 Stół bilardowo-jadalny WERONA

"WERONA" to stół, który łączy w sobie stół bilardowy i stół jadalny w jednym. Klienci dokonując wyboru dodatkowego 2 częściowego blatu, sugerują się kupnem dużego stołu jadalnego. Stół jest idealnym rozwiązaniem na większe uroczystości: urodziny, komunie, bankiety czy wszelkiego rodzaju święta. więcej »
Dodano: 2014-11-12
GrekCena: 3000 zł

Stół bilardowy

 Stół bilardowy

W ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment stołów bilardowych. Jesteśmy miłośnikami gier bilardowych, dlatego staramy się dostarczyć każdemu Klientowi najwyższej jakości stoły oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w kwestii doboru stołów i akcesoriów. więcej »
Dodano: 2014-11-12
GrekCena: 3500 zł

Stoły bilardowe

Produkujemy wszystkie typy i wielkości stołów bilardowych. w stałej produkcji oferujemy stoły do pool bilarda - modele: Club, Club automat , Junior , Classic, Bergen, Amsterdam, Atlanta, Roma i Portofino. więcej »
Dodano: 2013-11-06
WACUŚ

502130972

 502130972

Przed przedstawieniem naszego produktu chcielibyśmu Państwu zasugerować kilka odnośników, na które warto zwrócić uwagę mając w zamiarze kupno stołu bilardowego. Produkowane przez nas produkty wykonane są z litego drewna oznacza to, iż są w pełni wykonane z naturalnego drewna. Jest ono wycinane i klejone z czego powstają poszczgólne elementy takie jak nogi, boczki czy korona stołu - nie są to elementy fornirowane. Nogi wykonane z litego drewna są pełne w środku - nie puste. Stosowane przez nas w więcej »
Dodano: 2011-10-12
Fa-Bil

Bilard Solex Team

Bilard Solex Team

Profesjonalny i pełnowymiarowy, fabrycznie zapakowany stł bilardowy Solex Team w niewiarygodnej cenie!Stł bilardowy TEAM firmy SOLEX umożliwia grę w bilarda na poziomie profesjonalnym. Pole gry stołu wykonane z trwałej płyty MDF o grubości 16 mm, pokrytej zielonym 180 gramowym polyestrem.Rama stołu jest wykonana z 40 mm płyty MDF, rogi stołu z twardego stopu cynkowego a ich osłona z PCV.Nogi stołu wyposażone są w śruby regulujące wysokość.Uzy zrobione z bardzo twardego i wytrzymałego tworzywa.W komplecie znajdują się:- Dwa kije do gry o długości 145 cm,- Komplet bil o średnicy 2 1/4 cala /5,72 cm/,- Trjkąt do ustawiania bil,- Miotełka do płtna.DANE TECHNICZNE:Wymiary:- Szerokość: 118 cm,- Wysokość:80 cm,- Długość: 213 cm.- Waga:82 kg.- Waga w opakowaniu: 89 kg.- Wymiary pola gry: 1910x950x16 mm.Uwagi:- Stł jest objęty 24 MIESIACAMI gwarancji.- Stł bilardowy jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957, posiada certyfikat TUV.- Stł przeznaczony jest do użytku domowego.- Instrukcja obsługi i zasady gry w języku polskim.- Koszt wysyłki wynosi 150 zł. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Maverick II 8FT (dąb/zielony)

Stół bilardowy Maverick II 8FT (dąb/zielony)

Maverick II 8FT (dąb/zielony)Profesjonalny i pełnowymiarowy (ośmio stopowy 8ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Maverick w niewiarygodnej cenie 1599zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do bilarda model Maverick II 8FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu B8814 dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nieużywany prosto od producenta. Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy.Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1599 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2420 mm / Sz. 1480 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 2140 mm / Sz 1040 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:90 kg - Waga w opakowaniu: 95 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł bilardowy jest… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Master III 7FT (ciemna wiśnia/zielony)

Stół bilardowy Master III 7FT (ciemna wiśnia/zielony)

Master III 7FT (ciemna wiśnia zielony/czerwony) Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil w niewiarygodnej cenie 1299zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety naszego stołu.Stł do bilarda Master III 9FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1299 zł!W bilard może grać osoba w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokryte zielonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Wymiary stołu- Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm- Wymiary pola gry: Dł. 1850 mm / Sz. 940 mm / Wysokość bandy 35 mm - Waga całkowita: 114 kg- Posiada certyf.: EN957Zestaw zawiera- Nowy bilard fabrycznie zapakowany- 2 profesjonalne kije bilardowe o dł. 145 cm - Komplet markowych bil-… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Master III 9FT (dąb/zielony)

Stół bilardowy Master III 9FT (dąb/zielony)

Master III 9FT (dąb/zielony)Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil w niewiarygodnej cenie 1999zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety naszego stołu.Stł do bilarda Master III 9FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1999 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokryte czerwonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki czemu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.Dane techniczne stołu: Wymiary stołu: Dł. 2780 mm / Sz. 1320 mm / Wys. 800 mm Wymiary pola gry: Dł. 2500 mm / Sz. 1150 mm / Wysokość bandy 35 mm Waga całkowita: 158 kg posiada certyf.: EN957 Zestaw zawiera- Nowy bilard fabrycznie zapakowany- 2 profesjonalne kije bilardowe o dł. 145 cm- Komplet markowych bil- Trjkąt do ustawiania bil- 2 kredy do smarowania- Miotełka do czyszczeniaU nas masz pewność - jeśli… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Master III 9FT (dąb/czerwony)

Stół bilardowy Master III 9FT (dąb/czerwony)

Master III 9FT (dąb/czerwony)Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil w niewiarygodnej cenie 1999zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety naszego stołu.Stł do bilarda Master III 9FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1999 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokryte czerwonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki czemu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.Dane techniczne stołu: Wymiary stołu: Dł. 2780 mm / Sz. 1320 mm / Wys. 800 mm Wymiary pola gry: Dł. 2500 mm / Sz. 1150 mm / Wysokość bandy 35 mm Waga całkowita: 158 kg posiada certyf.: EN957 Zestaw zawiera- Nowy bilard fabrycznie zapakowany- 2 profesjonalne kije bilardowe o dł. 145 cm- Komplet markowych bil- Trjkąt do ustawiania bil- 2 kredy do smarowania- Miotełka do czyszczeniaU nas masz pewność - jeśli… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Maverick II 7FT (dąb/zielony)

Stół bilardowy Maverick II 7FT (dąb/zielony)

MAVERICK II 7 FT (dąb/zielony)Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Maverick w niewiarygodnej cenie 1299zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Maverick.Stł do bilarda model Maverick II 7FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1299 zł! W bilard może grać osoba w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokryte czerwonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Wymiary stołu:- Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm- Wymiary pola gry: Dł. 1850 mm / Sz. 940 mm / Wysokość bandy 35 mm - Waga całkowita: 114 kg- Posiada certyf.: EN957Zestaw zawiera:- Nowy bilard fabrycznie zapakowany- 2 profesjonalne kije bilardowe o dł. 145 cm -… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Maverick II 7FT

Stół bilardowy Maverick II 7FT

MAVERICK II 7 FT Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Maverick w niewiarygodnej cenie 1299zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Maverick.Stł do bilarda model Maverick II 7FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1299 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokryte czerwonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. W bilard może grać osoba w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.Wymiary stołu:- Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm- Wymiary pola gry: Dł. 1850 mm / Sz. 940 mm / Wysokość bandy 35 mm - Waga całkowita: 114 kg- Posiada certyf.: EN957Zestaw zawiera:- Nowy bilard fabrycznie zapakowany- 2 profesjonalne kije bilardowe o dł. 145 cm -… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Master III 9FT

Stół bilardowy Master III 9FT

Master III 9FT Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil w niewiarygodnej cenie 1999zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety naszego stołu.Stł do bilarda Master III 9FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1999 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokryte czerwonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki czemu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: Wymiary stołu: Dł. 2780 mm / Sz. 1320 mm / Wys. 800 mm Wymiary pola gry: Dł. 2500 mm / Sz. 1150 mm / Wysokość bandy 35 mm Waga całkowita: 158 kg posiada certyf.: EN957 Zestaw zawiera- Nowy bilard fabrycznie zapakowany- 2 profesjonalne kije bilardowe o dł. 145 cm - Komplet markowych bil- Trjkąt do ustawiania bil- 2 kredy do smarowania- Miotełka do czyszczenia U nas masz… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Master III 8ft

Stół bilardowy Master III 8ft

Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1649zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do bilarda Kovson model Master III 8FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Stł dostępny jest w dwch kolorach sukna.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1649 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2380 mm / Sz. 1310 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 2140 mm / Sz 1040 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:100 kg - Waga w opakowaniu: 105 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Maverick II 8FT

Stół bilardowy Maverick II 8FT

Profesjonalny i pełnowymiarowy (ośmio stopowy 8ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1599zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do bilarda Kovson model Maverick II 8FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu B8814 dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Stł dostępny jest w trzech kolorach jak na zdjęciu poniżej.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1599 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2420 mm / Sz. 1480 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 21400 mm / Sz 1040 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:90 kg - Waga w opakowaniu: 95 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Kovson B8814

Stół bilardowy Kovson B8814

Profesjonalny i pełnowymiarowy (siedmio- stopowy 7ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1299zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do biladra model B8814 charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu B8814 dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Stł dostępny jest w trzech kolorach jak na zdjęciu poniżej.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1299 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 1850 mm / Sz 940 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:78,9 kg - Waga w opakowaniu: 90 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Kovson A5529

Stół bilardowy Kovson A5529

Profesjonalny i pełnowymiarowy (siedmio- stopowy 7ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1099zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1099 zł!Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 1920 mm / Sz 100 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:78,9 kg - Waga w opakowaniu: 90 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł bilardowy jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957, posiada certyfikat TUV,- Stł przeznaczony jest do użytku domowego,- Instrukcja obsługi i zasady gry w języku polskim. - System spływania bil. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Bilard Solex

Bilard Solex

Profesjonalny i pełnowymiarowy, fabrycznie zapakowany stł bilardowy Solex w niewiarygodnej cenie! Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 949 zł!Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Solex, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.W komplecie znajdują się: * Dwa profesjonalne kije do gry o długości 145 cm, * Komplet markowych bil o średnicy 2 1/4 cala /5,72 cm, * Trjkąt do ustawiania bil.Dane techniczne stołu: - Wymiary: o Szerokość: 115 cm o Wysokość:80 cm o Długość: 205 cm - Waga:78,9 kg - Waga w opakowaniu: 90 kg - Wymiary pola gry: 1780x890x38 mm.Dodatkowe informacje:- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł bilardowy jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957, posiada certyfikat TUV,- Stł przeznaczony jest do użytku domowego,- Instrukcja obsługi i zasady gry w języku polskim. U nas masz pewność - jeśli stł nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrcić go w ciągu 30 dni bez podania przyczyny, a my oddamy Ci rżnicę w koszcie. więcej »
Dodano: 22.07.2010