Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Bilard

Bilard

Produkty od 21 do 25 z 25

Stół bilardowy Master III 8ft

Stół bilardowy Master III 8ft

Profesjonalny stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1649zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do bilarda Kovson model Master III 8FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Stł dostępny jest w dwch kolorach sukna.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1649 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2380 mm / Sz. 1310 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 2140 mm / Sz 1040 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:100 kg - Waga w opakowaniu: 105 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Maverick II 8FT

Stół bilardowy Maverick II 8FT

Profesjonalny i pełnowymiarowy (ośmio stopowy 8ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1599zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do bilarda Kovson model Maverick II 8FT charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu B8814 dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Stł dostępny jest w trzech kolorach jak na zdjęciu poniżej.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1599 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2420 mm / Sz. 1480 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 21400 mm / Sz 1040 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:90 kg - Waga w opakowaniu: 95 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Kovson B8814

Stół bilardowy Kovson B8814

Profesjonalny i pełnowymiarowy (siedmio- stopowy 7ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1299zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson.Stł do biladra model B8814 charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Dzięki pokryciu stołu laminatem jest on odporny na czynniki zewnętrzne. Pełna korona stołu B8814 dodaje mu elegancji, zaś dodatkowe zdobienia podkreślają jego charakter. Produkt oczywiście jest nowy, nie używany prosto od producenta. Stł dostępny jest w trzech kolorach jak na zdjęciu poniżej.Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1299 zł! Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu. Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 1850 mm / Sz 940 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:78,9 kg - Waga w opakowaniu: 90 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł… więcej »
Dodano: 22.07.2010

Stół bilardowy Kovson A5529

Stół bilardowy Kovson A5529

Profesjonalny i pełnowymiarowy (siedmio- stopowy 7ft) stł bilardowy z systemem spływania bil legendarnej marki Kovson w niewiarygodnej cenie 1099zł. Niezwykła jakość wykonania oraz solidna konstrukcja to podstawowe zalety firmy Kovson Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny i pełnowymiarowy stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 1099 zł!Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 190 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Kovson, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.Dane techniczne stołu: * Wymiary stołu: Dł. 2130 mm / Sz. 1210 mm / Wys. 800 mm * Wymiary pola gry: Dł 1920 mm / Sz 100 mm / Wys bandy 35 mm - Waga:78,9 kg - Waga w opakowaniu: 90 kg Dodatkowe informacje: - Dostawa tylko w piątki- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł bilardowy jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957, posiada certyfikat TUV,- Stł przeznaczony jest do użytku domowego,- Instrukcja obsługi i zasady gry w języku polskim. - System spływania bil. więcej »
Dodano: 22.07.2010

Bilard Solex

Bilard Solex

Profesjonalny i pełnowymiarowy, fabrycznie zapakowany stł bilardowy Solex w niewiarygodnej cenie! Spełnij swoje marzenie już dziś - taka okazja z pewnością już się nie powtrzy. Świat bilarda jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie. Tylko teraz profesjonalny stł do gry, możesz mieć za cenę najniższą w Europie 949 zł!Najważniejsze informacje:- Pole gry stołu wykonane zostało z wysokiej jakości płyty MDF 15 mm, pokrytej niebiesko-zielonym, 180 gramowym poliestrem.- Każdy stł objęty jest pełną 24 miesięczną gwarancją. Po upływie 24 miesięcy, nie musisz się martwić o sprzęt - gwarantujemy Ci także serwis pogwarancyjny!- Brzegi stołu wykonane są z mocnego tworzywa PCV, co zapobiega ścieraniu i gwarantuje Ci najwyższą jakość.- Nasz bilard posiada 12-sto mm ramę, wykonaną z solidnej płyty MDF. Dzięki temu Twj stł jest jeszcze bardziej stabilny.- Nogi stołu wykonane są z mocnej płyty wirowej o przekroju L, wyposażone w śruby regulujące wysokość.- Łuzy zrobione z twardej gumy - są nie do zniszczenia przez kilkadziesiąt lat !- Narożniki stołu zabezpieczone są trwałym tworzywem.- Solidna i stabilna konstrukcja zaprojektowana przez firmę Solex, daje Ci komfort i czystą przyjemność korzystania ze stołu.W komplecie znajdują się: * Dwa profesjonalne kije do gry o długości 145 cm, * Komplet markowych bil o średnicy 2 1/4 cala /5,72 cm, * Trjkąt do ustawiania bil.Dane techniczne stołu: - Wymiary: o Szerokość: 115 cm o Wysokość:80 cm o Długość: 205 cm - Waga:78,9 kg - Waga w opakowaniu: 90 kg - Wymiary pola gry: 1780x890x38 mm.Dodatkowe informacje:- Stł jest objęty 24 miesiącami gwarancji,- Stł bilardowy jest zgodny z europejską normą bezpieczeństwa EN957, posiada certyfikat TUV,- Stł przeznaczony jest do użytku domowego,- Instrukcja obsługi i zasady gry w języku polskim. U nas masz pewność - jeśli stł nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrcić go w ciągu 30 dni bez podania przyczyny, a my oddamy Ci rżnicę w koszcie. więcej »
Dodano: 22.07.2010