Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sporty drużynowe

Sporty drużynowe

Produkty od 201 do 220 z 927

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO TRENING GRIP ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO TRENING GRIP ROLL

Latex grubość 3,5 mm jest optymalny. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się w naszym klimacie. Doskonale izoluje przed warunkami zewnętrznymi . Firma Regio wprowadza na rynek nową linię rękawic, produkowaną na bazie wielol więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 125 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO WHITE CLIMA GIGA GRIP

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO WHITE CLIMA GIGA GRIP

Najwyższej jakości rękawice bramkarskie Regio. TOTALNY HIT NA RUNKU !!! To te same rękawice w których broni D. Kuciak i G. Sandomierski oraz kilkunastu bramkarzy w 1 lidze. W 1 lidze na 18 zespołów tylko w 3 drużynach nie bronią bramkarze w rękawicach REGIO. więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 199 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA NEGATIVE

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA NEGATIVE

Lateksowa pianka z aqua grip, topowa pianka naturalna. Najczęściej wybierana pianka przez profesjonalistów. Wchłania wodę na deszczu. Na warunki suche należy ją przygotować, zwilżając ją przed meczem , wtedy zmiękcza się i ma wtedy doskonałe właściwości klejące grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześn więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 189 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA ROLL

Lateksowa pianka z aqua grip, topowa pianka naturalna. Najczęściej wybierana pianka przez profesjonalistów. Wchłania wodę na deszczu. Na warunki suche należy ją przygotować, zwilżając ją przed meczem , wtedy zmiękcza się i ma wtedy doskonałe właściwości klejące grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocze więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 189 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP NEGATIVE

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP NEGATIVE

Lateksowa pianka z giga grip, topowa pianka naturalna grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. pełne wykończenie naturalnym latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się w naszym klimacie.Doskonale izoluje przed warunkami zewnętrznymi . Firma Regio wprowadza na rynek no więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 199 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP ROLL

Doskonałe rękawice meczowe - lekkie i elastyczne. Najbardziej popularny ostatnio krój roll. Lateksowa pianka z giga grip, topowa pianka naturalna grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie naturalnym latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 199 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO BRASIL ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO BRASIL ROLL

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny w ostatnim czasie krój typu roll - powiększający powierzchnię chwytną. Lateksowa pianka z MEGA grip - topowa pianka naturalna grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie naturalnym latexe więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 229 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO DUSAN GIGA ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO DUSAN GIGA ROLL

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny ostatnio krój roll. Lateksowa pianka z giga grip, topowa pianka naturalna. Grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowane rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie naturalnym latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się w więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 229 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 NEGATIVE

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 NEGATIVE

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny w ostatnim czasie krój typu negative . Negative to szwy schowane są wewnątrz rękawicy, poprawiając kontakt z piłką. Lateksowa pianka z GIGA grip to dla znawców tematu najwyższa półka naturalnego latexu grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości.Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. Firma Regio wprowadza na rynek nową linię rękawic, produkowaną na bazie wieloletnich doświadczeń w testowaniu i sprzedaży rękawic bramkarskich. Aktualnie to jedyne rękawice na rynku, które w 100 % są zbudowane z jednolitej pianki giga grip. Zwykle producenci zewnętrzną część rękawicy robią na tańszej wersji latexu, szukając oszczędności, ponieważ ta część nie jest chwytna. Jednak rękawice nie są dzięki temu tak el więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 249 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 ROLL

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny w ostatnim czasie krój powiększający powierzchnię chwytną roll. Lateksowa pianka z GIGA grip to dla znawców tematu najwyższa półka naturalnego latexu grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni Firma nasza wprowadza na rynek nową linię rękawic, produkowaną na bazie wieloletnich doświadczeń w testowaniu i sprzedaży rękawic bramkarskich. Aktualnie to jedyne rękawice na rynku, które w 100 % są zbudowane z jednolitej pianki giga grip. Zwykle producenci zewnętrzną część rękawicy robią na tańszej wersji latexu, szukając oszczędności, ponieważ ta część nie jest chwytna. Jednak rękawice nie są dzięki temu tak elastyczne i miękkie. W tym modelu należy zwrócić uwagę n więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 249 zł

Stroje sportowe - stroje piłkarskie

Oferujemy sprzedaż odzieży sportowej i obuwia sportowego renomowanych firm jak Adidas, Nike. W ofercie znajda Państwo: - stroje piłkarskie (bluzy bramkarskie, podspodenki i spodenki termoaktywne firmy REGIO) - koszulki termoaktywne - komplety sędziowskie - dresy - bluzy - dresy treningowe - ortaliony - kurtki - skarpety - buty piłkarskie i wiele innych. - getry. więcej »
Dodano: 2014-12-08
Brak danych

Sprzęt sportowy

Prowadzimy sprzedaż i zaopatrujemy w sprzęt sportowy szkoły, kluby sportowe i instytucje. Oferujemy piłki, odzież sportową w tym stroje piłkarskie, odziez teramoaktywną, buty sportowe renomowanych firm i wiele więcej. więcej »
Dodano: 2014-12-08
Brak danych

FC BARCELONA CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

 FC BARCELONA CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

Proponujemy ciepłą czapkę zimową z logo klubu FC BARCELONA. Wykonana jest w 100% z akrylu, przylega do głowy i zakrywa uszy. Posiada herb klubu haftowany. więcej »
Dodano: 2014-11-07
FC BarcelonaCena: 29.9 zł

Materiał:Akryl
Rozmiary:uniwersalny

BORUSSIA DORTMUND CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

 BORUSSIA DORTMUND CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

Proponujemy ciepłą czapkę zimową z logo klubu. Komfortowo przylega do głowy. zakrywa uszy. Posiada herb haftowany BORUSSIA DORTMUND. więcej »
Dodano: 2014-11-07
Borussia DortmundCena: 29.9 zł

Materiał:Akryl 100%
Rozmiary:uniwersalny

REAL MADRYT CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

 REAL MADRYT CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

Oferujemy ciepłą czapkę zimową z logo klubu REAL MADRYT. Posiada ona herb haftowany, komfortowo przylega do głowy i zakrywa uszy. więcej »
Dodano: 2014-11-07
Real MadrytCena: 29.9 zł

Materiał:Akryl 100%
Rozmiary:uniwersalny

REAL MADRYT POŚCIEL KOMPLET POŚCIELI Z LOGO, RONALDO

 REAL MADRYT POŚCIEL KOMPLET POŚCIELI Z LOGO, RONALDO

Klubowa pościel dla kibica Materiał : 100 % Bawełna Różne wzory do wyboru Dwa rozmiary do wyboru : 1) Kołdra 160cmx200cm Poduszka 70cmx80cm 2) Kołra 135cmx200cm Poduszka 50cmx75cm Produkt oryginalny na licencji. więcej »
Dodano: 2014-11-07
Real MadrytCena: 69.9 zł

Materiał:Bawełna

FC BARCELONAKOMPLET POŚCIELI Z LOGO MESSI NEYMAR

 FC BARCELONAKOMPLET POŚCIELI Z LOGO MESSI NEYMAR

W ofercie gadżetów dla kibica posiadamy klubową pościel. Proponujemy wiele wzorów do wyboru: z herbem klubu lub najlepszymi piłkarzami FCB. Wykonana jest w 100% z bawełny, jest to produkt oryginalny na licencji. więcej »
Dodano: 2014-11-07
FC BarcelonaCena: 69.9 zł

Materiał:Bawełna

Kubek Bayern Munchen

 Kubek Bayern Munchen

W ofercie gadżetów dla kibica posiadamy kubek Bayern Munchen. Proponowany przez nas kubek charakteryzuje piękny i kolorowy nadruk na solidnej i grubej ceramice. Pojemność kubka wynosi 300ml, świetnie nadaje się na prezent, zapakowany jest w ochronne pudełko. więcej »
Dodano: 2014-11-03
Bayern MunchenCena: 45 zł

Materiał:ceramika
Rozmiary:Wysokość 10cm
średnica 8 cm

Półkolonie sportowe dla dzieci

 Półkolonie sportowe dla dzieci

OBOZY DZIENNE DLA DZIECI w czasie ferii (dni wolnych od nauki). Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15. Nasza oferta obejmuje także dzienne obozy dla dzieci (5-11 lat) podczas ferii szkolnych. Proponujemy obozy tenisowe, golfowe, obozy koszykarskie, aikido, gokarty, basen, paintball. Zajęcia odbywają się w Klubie Sinus ul. Wał Zawadowski 99 i na Warszawiance. więcej »
Dodano: 2014-08-21
Brak danych

Medale i puchary

 Medale i puchary

Medale i puchary - znakowane i grawerowane metodą laserową. Wykonujemy i znakujemy specjalnie pod zamówienie Klienta już od 1 sztuki. Zapraszamy do współpracy szkoły, kluby sportowe, organizatorów zawodów i imprez oraz Klientów indywidualnych. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. Zapraszamy do kontaktu Reklamandia, tel. 71 3079555 więcej »
Dodano: 2014-08-01
Reklamandia

Sporty drużynowe

Sport od zawsze miał na celu polepszanie kondycji fizycznej naszego organizmu, czynienie go szybszym, silniejszym, bardziej gibkim. W zawody sportowe jest też wpisany element współzawodnictwa. Można w nich startować samodzielnie, bądź uprawiać sport drużynowo. Do najpopularniejszych sportów drużynowych należą piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Wspólna gra pozwala nie tylko rywalizować z przeciwną drużyną, ale wzmaga też więzi łączące naszych zawodników i pozwala świetnie się bawić w grupie.