Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sporty drużynowe

Sporty drużynowe

Produkty od 201 do 220 z 931

RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Roll Finger RED

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Roll Finger RED

Football Masters Full Giga Grip Roll Finger RED 3.5 mm. Rękawice meczowe produkowane z najlepszych materiałów NIEMIECKICH. Pianka Giga Grip jest jedną z najlepszych pianek używanych do produkcji rękawic bramkarskich na świecie. Rękawice po obu stronach posiadają naturalny lateks co sprawia że są rewelacyjnie dopasowane do dłoni oraz są bardzo elastyczne. Pianka 3.5 mm doskonale amortyzuje nawet najsilniejsze uderzenia oraz sprawia że czucie piłki jest znakomite. Klej w rękawicach doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik. Rękawice z naturalnym lateksem rzadko występują nawet u najbardziej popularnych producentów ponieważ są droższe w produkcji a co za tym idzie ich cena potrafi być kosmicznie wysoka. Pierwszym bramkarzem który wystąpił w rękawicach Football Masters na Boiskach Polskiej Ekstraklasy był Wojciech Małecki i Sebastian Kosiorowski z KORONY KIELCE. więcej »
Dodano: 2014-12-09
Football MastersCena: 219.99 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Negative

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Negative

Football Masters Full Giga Grip Negative 4mm. Rękawice meczowe produkowane z najlepszych materiałów NIEMIECKICH. Pianka Giga Grip jest jedną z najlepszych pianek używanych do produkcji rękawic bramkarskich na świecie. Rękawice po obu stronach posiadają naturalny lateks co sprawia że są rewelacyjnie dopasowane do dłoni oraz są bardzo elastyczne. Pianka 4 mm doskonale amortyzuje nawet najsilniejsze uderzenia. Klej w rękawicach doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik. Rękawice z naturalnym lateksem rzadko występują nawet u najbardziej popularnych producentów ponieważ są droższe w produkcji a co za tym idzie ich cena potrafi być kosmicznie wysoka. Pierwszym bramkarzem który wystąpił w rękawicach Football Masters na Boiskach Polskiej Ekstraklasy był Wojciech Małecki i Sebastian Kosiorowski z KORONY KIELCE. więcej »
Dodano: 2014-12-09
Football MastersCena: 219.99 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Roll Finger

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Roll Finger

Football Masters Full Giga Grip Roll Finger 4 mm. Rękawice meczowe produkowane z najlepszych materiałów NIEMIECKICH. Pianka Giga Grip jest jedną z najlepszych pianek używanych do produkcji rękawic bramkarskich na świecie. Rękawice po obu stronach posiadają naturalny lateks, co sprawia że są rewelacyjnie dopasowane do dłoni oraz są bardzo elastyczne. Pianka 4 mm doskonale amortyzuje nawet najsilniejsze uderzenia. Klej w rękawicach doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik. Rękawice z naturalnym lateksem rzadko występują nawet u najbardziej popularnych producentów, ponieważ są droższe w produkcji a co za tym idzie ich cena potrafi być kosmicznie wysoka. Pierwszym bramkarzem który wystąpił w rękawicach Football Masters na Boiskach Polskiej Ekstraklasy był Wojciech Małecki i Sebastian Kosiorowski z KORONY KIELCE. więcej »
Dodano: 2014-12-09
Football MastersCena: 219.99 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Roll Finger Protek

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Full Giga Grip Roll Finger Protek

Football Masters Full Giga Grip Roll Finger Protek 4 mm, Rękawice posiadają bardzo nowoczesny system ochrony palców, który można swobodnie wyjmować. Rękawice meczowe produkowane z najlepszych materiałów NIEMIECKICH. Pianka Giga Grip jest jedną z najlepszych pianek używanych do produkcji rękawic bramkarskich na świecie. Rękawice po obu stronach posiadają naturalny lateks, co sprawia że są rewelacyjnie dopasowane do dłoni oraz są bardzo elastyczne. Pianka 4 mm doskonale amortyzuje nawet najsilniejsze uderzenia. Klej w rękawicach doceni nawet najbardziej wymagający użytkownik. Rękawice z naturalnym lateksem rzadko występują nawet u najbardziej popularnych producentów, ponieważ są droższe w produkcji a co za tym idzie ich cena potrafi być kosmicznie wysoka. Rękawice Posiadają usztywniacze na palce. więcej »
Dodano: 2014-12-09
Football MastersCena: 219.99 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Black Giga Grip Roll Finger

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters Black Giga Grip Roll Finger

Football Masters Black Giga Grip Roll Finger 4 mm Rękawice meczowe produkowane z najlepszych materiałów NIEMIECKICH. Pianka Giga Grip jest jedną z najlepszych pianek używanych do produkcji rękawic bramkarskich na świecie. Pianka 4 mm doskonale amortyzuje nawet najsilniejsze uderzenia Zewnętrzna strona rękawic posiada 2 mm czarny lateks dzięki któremu rękawica jest bardzo lekka więcej »
Dodano: 2014-12-09
Football MastersCena: 219.99 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters 3D Black & White Special Edition Michal Peškovič NC

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE Football Masters 3D Black & White Special Edition Michal Peškovič NC

Rękawice produkowane przez firmę FOOTBALL MASTERS z najlepszych materiałów lateksowych produkowanych w Niemczech. Nowa - wysoka jakość na rynku Polskim. więcej »
Dodano: 2014-12-09
Football MastersCena: 209.99 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO TRENING GRIP ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO TRENING GRIP ROLL

Latex grubość 3,5 mm jest optymalny. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się w naszym klimacie. Doskonale izoluje przed warunkami zewnętrznymi . Firma Regio wprowadza na rynek nową linię rękawic, produkowaną na bazie wielol więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 125 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO WHITE CLIMA GIGA GRIP

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO WHITE CLIMA GIGA GRIP

Najwyższej jakości rękawice bramkarskie Regio. TOTALNY HIT NA RUNKU !!! To te same rękawice w których broni D. Kuciak i G. Sandomierski oraz kilkunastu bramkarzy w 1 lidze. W 1 lidze na 18 zespołów tylko w 3 drużynach nie bronią bramkarze w rękawicach REGIO. więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 199 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA NEGATIVE

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA NEGATIVE

Lateksowa pianka z aqua grip, topowa pianka naturalna. Najczęściej wybierana pianka przez profesjonalistów. Wchłania wodę na deszczu. Na warunki suche należy ją przygotować, zwilżając ją przed meczem , wtedy zmiękcza się i ma wtedy doskonałe właściwości klejące grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześn więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 189 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO AQUA ROLL

Lateksowa pianka z aqua grip, topowa pianka naturalna. Najczęściej wybierana pianka przez profesjonalistów. Wchłania wodę na deszczu. Na warunki suche należy ją przygotować, zwilżając ją przed meczem , wtedy zmiękcza się i ma wtedy doskonałe właściwości klejące grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocze więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 189 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP NEGATIVE

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP NEGATIVE

Lateksowa pianka z giga grip, topowa pianka naturalna grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. pełne wykończenie naturalnym latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się w naszym klimacie.Doskonale izoluje przed warunkami zewnętrznymi . Firma Regio wprowadza na rynek no więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 199 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO GIGA GRIP ROLL

Doskonałe rękawice meczowe - lekkie i elastyczne. Najbardziej popularny ostatnio krój roll. Lateksowa pianka z giga grip, topowa pianka naturalna grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie naturalnym latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 199 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO BRASIL ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO BRASIL ROLL

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny w ostatnim czasie krój typu roll - powiększający powierzchnię chwytną. Lateksowa pianka z MEGA grip - topowa pianka naturalna grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowanie rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie naturalnym latexe więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 229 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO DUSAN GIGA ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO DUSAN GIGA ROLL

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny ostatnio krój roll. Lateksowa pianka z giga grip, topowa pianka naturalna. Grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. W tym modelu należy zwrócić uwagę na taliowane rękawicy na dłoni, przez co doskonale leży ona na dłoni, oraz na wcięcie pomiędzy nasadą dłoni a kciukiem, wykończone lajkrą, dzięki czemu kciuk jest "wolny" i chwytny , a element łączący z lajkry powoduje , że dłoń nadal połączona jest sporym płatem z palcem. Szeroki pasek opinający na całej powierzchni szerokiego bandaża powoduje stabilizację rękawicy na dłoni, oraz jednocześnie usztywnia nadgarstek. Pełne wykończenie naturalnym latexem , powoduje, że rękawica świetnie spisuje się w więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 229 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 NEGATIVE

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 NEGATIVE

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny w ostatnim czasie krój typu negative . Negative to szwy schowane są wewnątrz rękawicy, poprawiając kontakt z piłką. Lateksowa pianka z GIGA grip to dla znawców tematu najwyższa półka naturalnego latexu grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości.Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni. Firma Regio wprowadza na rynek nową linię rękawic, produkowaną na bazie wieloletnich doświadczeń w testowaniu i sprzedaży rękawic bramkarskich. Aktualnie to jedyne rękawice na rynku, które w 100 % są zbudowane z jednolitej pianki giga grip. Zwykle producenci zewnętrzną część rękawicy robią na tańszej wersji latexu, szukając oszczędności, ponieważ ta część nie jest chwytna. Jednak rękawice nie są dzięki temu tak el więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 249 zł

RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 ROLL

 RĘKAWICE BRAMKARSKIE REGIO NO.1 ROLL

Doskonałe rękawice meczowe, lekkie, elastyczne. Najbardziej popularny w ostatnim czasie krój powiększający powierzchnię chwytną roll. Lateksowa pianka z GIGA grip to dla znawców tematu najwyższa półka naturalnego latexu grubość 3,5 mm jest optymalna. Grubsza pianka nie ułatwia kontaktu z piłką, zbyt cienka zaś nie gwarantuje tak dobrego kleju i wytrzymałości. Pianka jest podszyta 4 mm wyściółką , dającą doskonały komfort i super dopasowania, przez co rękawica sprawia wrażenie ciasnej, doskonale dopasowując się do dłoni Firma nasza wprowadza na rynek nową linię rękawic, produkowaną na bazie wieloletnich doświadczeń w testowaniu i sprzedaży rękawic bramkarskich. Aktualnie to jedyne rękawice na rynku, które w 100 % są zbudowane z jednolitej pianki giga grip. Zwykle producenci zewnętrzną część rękawicy robią na tańszej wersji latexu, szukając oszczędności, ponieważ ta część nie jest chwytna. Jednak rękawice nie są dzięki temu tak elastyczne i miękkie. W tym modelu należy zwrócić uwagę n więcej »
Dodano: 2014-12-09
RegioCena: 249 zł

Stroje sportowe - stroje piłkarskie

Oferujemy sprzedaż odzieży sportowej i obuwia sportowego renomowanych firm jak Adidas, Nike. W ofercie znajda Państwo: - stroje piłkarskie (bluzy bramkarskie, podspodenki i spodenki termoaktywne firmy REGIO) - koszulki termoaktywne - komplety sędziowskie - dresy - bluzy - dresy treningowe - ortaliony - kurtki - skarpety - buty piłkarskie i wiele innych. - getry. więcej »
Dodano: 2014-12-08
Brak danych

Sprzęt sportowy

Prowadzimy sprzedaż i zaopatrujemy w sprzęt sportowy szkoły, kluby sportowe i instytucje. Oferujemy piłki, odzież sportową w tym stroje piłkarskie, odziez teramoaktywną, buty sportowe renomowanych firm i wiele więcej. więcej »
Dodano: 2014-12-08
Brak danych

FC BARCELONA CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

 FC BARCELONA CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

Proponujemy ciepłą czapkę zimową z logo klubu FC BARCELONA. Wykonana jest w 100% z akrylu, przylega do głowy i zakrywa uszy. Posiada herb klubu haftowany. więcej »
Dodano: 2014-11-07
FC BarcelonaCena: 29.9 zł

Materiał:Akryl
Rozmiary:uniwersalny

BORUSSIA DORTMUND CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

 BORUSSIA DORTMUND CZAPKA ZIMOWA Z LOGO

Proponujemy ciepłą czapkę zimową z logo klubu. Komfortowo przylega do głowy. zakrywa uszy. Posiada herb haftowany BORUSSIA DORTMUND. więcej »
Dodano: 2014-11-07
Borussia DortmundCena: 29.9 zł

Materiał:Akryl 100%
Rozmiary:uniwersalny

Sporty drużynowe

Sport od zawsze miał na celu polepszanie kondycji fizycznej naszego organizmu, czynienie go szybszym, silniejszym, bardziej gibkim. W zawody sportowe jest też wpisany element współzawodnictwa. Można w nich startować samodzielnie, bądź uprawiać sport drużynowo. Do najpopularniejszych sportów drużynowych należą piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Wspólna gra pozwala nie tylko rywalizować z przeciwną drużyną, ale wzmaga też więzi łączące naszych zawodników i pozwala świetnie się bawić w grupie.