Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Preparaty pielęgnacyjne dla koni

Preparaty pielęgnacyjne dla koni

Care4Life pasza dla konia

 Care4Life pasza dla konia

Pasza Care4Life zawiera wszystko, co z punktu widzenia żywienia możemy wymyślić dla zdrowia Twojego konia. Ta niezwykła pasza dla koni składa się między innymi z surowców bogatych w błonnik, kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6, prebiotyków i probiotyków, drożdży, 11 ziół oraz witamin i minerałów w postaci organicznej. Składniki te odgrywają ważną rolę w procesie oczyszczania organizmu. Istotny jest dodatek kolagenu, który umożliwia zachowanie zdrowej tkanki chrzęstnej. Równie ważne jak to, co znajduje się w paszy, jest to, czego w niej nie ma! Pasza dla koni Care4Life nie zawiera substancji, które mogłyby obciążać organizm. Zawartość cukru/skrobi wynosi zaledwie 9%! Nie zawiera ziaren ani produktów ubocznych z przemiału ziarna, melasy, glutenu ani owsa. więcej »
Dodano: 2014-04-01
PavoCena: 119 zł

Materiał:pasza dla koni

DailyPlus sieczka dla koni

 DailyPlus sieczka dla koni

Informacja o Pavo DailyPlus Mix lucerny, źdźbeł owsa (suszonych) ,słomy jęczmiennej i siana z trawy, oraz witamin, która w połączeniu z paszą dla koni (muesli, granulat) tworzy pełnowartościowy posiłek. Stymuluje żucie przedłużając czas posiłku, przez co koń lepiej przyswaja i trawi paszę. Dodatkowo zmniejsza uczucie znudzenia pobytem w boksie. Dzięki zwiększonemu wydzielaniu śliny, zapobiega występowaniu wrzodów żołądka i kolek u koni. więcej »
Dodano: 2014-03-24
PavoCena: 82 zł

Materiał:pasza dla koni

Cerevit pasza dla konia

 Cerevit pasza dla konia

Pavo Cerevit jest smaczną paszą dla koni - mieszanką płatkowanych ziaren. Zawiera potrzebne witaminy i minerały niezbędne dla dobrej kondycji fizycznej Twojego konia. Pasza dla koni powstała z naturalnych składników. Nie zawiera owsa i ma niski poziom białka. Pavo Cerevit jest doskonałym podstawowym musli dla każdego konia. więcej »
Dodano: 2014-03-24
PavoCena: 70 zł

Materiał:pasza dla koni