Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria rowerowe

Akcesoria rowerowe

Airwheel X3

 Airwheel X3

Airwheel - to nowy środek transportu o niezwykłych parametrach. Maksymalna prędkość na poziomie 18km/h oraz zasięg do 23 km sprawiają, że jest to produkt bez konkurencyjny na Polskim rynku Airwheel daje możliwość oderwania się od tradycyjnych środków transportu i kłopotów z nimi związanych. Umożliwia ominiecie korków, bezproblemowe zaparkowanie i tania jazdę. więcej »
Dodano: 2015-03-17
AirwheelCena: 2586 zł

Materiał:Aluminium
plastik

Bagażnik na dach BikeUp

 Bagażnik na dach BikeUp

Bezpieczny, solidny, łatwy w użytkowaniu aluminiowy uchwyt rowerowy na dach samochodu. Uchwyt jest wyposażony w zamek, który zabezpiecza rower w uchwycie. Mocowanie na belkach dachowych bez używana narzędzi. Bikeup posiada również przesuwne podstawki do kół. więcej »
Dodano: 2013-08-03
ThuleCena: 179 zł

Materiał:Aluminium

Bagażniki rowerowe ProRide

 Bagażniki rowerowe ProRide

Nowatorski i niezwykle stylowy bagażnik do przewozu roweru na dachu auta. Uchwyt ramy z samoczynną regulacją rozwartości ułatwia mocowanie roweru Pokrętło regulacji i zamykania uchwytu umieszczone wygodnie na poziomie dachu auta Paski zębate regulowane do różnych rozmiarów opon pewnie utrzymują koła roweru Lekka i wygodna w użyciu aluminiowa konstrukcja Możliwość łatwego montażu po obu stronach dachu auta Zamki zabezpieczające rower w uchwycie i uchwyt na bagażniku bazowym Najlepszy w testach! ULEPSZONY MODEL: 1. poszerzono tylną blachę co powoduje że uchwyt stał się jeszcze solidniejszy oraz zwiększyła się jego nośność z 17 do 20kg. 2. wzmocniono - usztywniono plastikową podstawkę 3. poprawiono górną szczękę co daje dodatkowe zabezpieczenie przeciwko wysunięciu się roweru 4. dodano dodatkową gumową osłonkę na plastikowe paski, co daje jeszcze lepszy docisk do felgi. Montaż zarówno na stalowych jak i aluminiowych belkach za pomocą mocowań znajdujących się w komplecie z uchwytem. więcej »
Dodano: 2013-06-27
ThuleCena: 359 zł

Materiał:Aluminium