Artykuły i akcesoria sportowe

Jesteś tutaj: » Strona główna » Siłownia i fitness

Siłownia i fitness

Drabinka gimnastyczna Snow White

 Drabinka gimnastyczna Snow White

Drabinka gimnastyczna posiada drążek gimnastyczny dla dzieci montowany na dowolnej wysokości, niezależnie od samej drabinki. Ona wykonana z drewna. Bogate wyposażenie sprawia, że drabinka do ćwiczeń zainteresuje każdego użytkownika. Biała kolorystyka dobrze pasuje do współczesnego wnętrza. Górny drążek gimnastyczny znajduje się na wysokości odpowiedniej dla ćwiczeń osoby dorosłej, dziecięcy drążek może „rosnąć” wraz z wiekiem dziecka. Drewniane drabinki do ćwiczeń cechują się bezpieczną konstrukcją opartą o wytrzymałe słupki wykonane z drewna sosnowego. więcej »
Dodano: 2019-10-11
KOMETACena: 1275 zł

Materiał:Drewno

Drabinka gimnastyczna Eco 2

 Drabinka gimnastyczna Eco 2

Eco 2 została uzupełniona w górną belkę pozwalającą wygodnie używać kilka akcesoriów gimnastycznych. Model Eco to klasyczna drewniana drabinka gimnastyczna rozbudowana w drążek, wyposażona w kółka do ćwiczeń i montowana na dwa dowolne sposoby – rozporowo bądź do ściany bocznej. więcej »
Dodano: 2019-10-11
KOMETACena: 1450 zł

Materiał:Drewno

Siłownia i fitness

Zajęcia na siłowni czy fitness należą do ulubionych form dbania o kondycję fizyczną naszego organizmu i od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ćwiczenia z hantlami, na atlasie czy bieżni pozwolą utrzymać figurę i wyrzeźbić mięśnie, a liczna oferta zajęć fitness pomoże schudnąć i poprawić wytrzymałość. Siłownie oferują usługi profesjonalnych trenerów, którzy doradzą, jakie ćwiczenia są dla nas najlepsze oraz w jaki sposób powinien się odbywać nasz trening. Dodatkowym plusem siłowni jest to, że z urządzeń i zajęć można korzystać przez cały rok.